Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88) Colnago


Colnago
csendes tag

Időközben megnéztem a telemaxgsm.com oldalukon hol áll a javítás. Már feltettek egy jegyzőkönyvet, miszerint "a készülék nem az eredeti Huawei adatkábellel érkezett". Agyam eldobom, de minek is küldtem azt el meg a töltőt, az üzlet a hátlapot sem mellékelte mert hogy nem kell nekik, dehát wifi meg térerő gondja van a telefonnak. Ezek szerint mivel samsung feliratú adatkábellel küldtem be, már meg sem javítják. Megjegyzem ezelőtt is azzal küldtem be hozzájuk, nem volt probléma, talán most egy másik nagyon okos szerelőhöz jutott.
Szintén megjegyzem, Huawei adatkábel meg nincsen, valami márkátlan kábelt mellékeltek a töltőhöz amit azért nem használtam mert olyan szorosan illeszkedett a microUSB csatlakozó hogy alig lehetett bedugni-kihuzni, igy inkább egy jól illeszkedő samsung kábellal használtam. Na de nem mindegy? egyforma a kettő, meg semmi köze a hibához. Felesleges akadékoskodás, kifogáskeresés, tényleg minősíthetetlen cég.
Megint eltelik 3 hét hogy nem javitják meg. Mit lehet tenni? Visszaküldöm az eredeti kábellel majd, de már agyalok mit találnak ki. Megirtam a Telenornak is hadsorakozzanak a panaszok ott is, tudjanak róla milyen
garanciális partnerük van.

Benő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.