Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) vikkis


vikkis
újonc

Sziasztok

Én is megosztanám veletek amit az én telefonommal csinált a telemax. Vettem egy telefont ( huawei ascend g6) a vodafonnal 5naposan bevittem a szervizbe mert nem inditotta el az alkamazasokat. Ket nap mulva kaptam az sms.t hogy mehetek kesz a telefonom. Mikor mentem a telefonert kicsit meglepodtem mikor a lany mondta nekem hogy nagyon sajnalja de a szerviz nem nyult hozza a telefonomhoz HANEM visszavonta a garanciat mert a telefon el van gorbulve, nem rendeltetes szeru hasznalat miatt.. Ezen akkor neztem, hogy egy 5napos telefont, hogy lehet nem rendeltetesszeruen hasznalni(zsebembe nem fer el). Az atveteli papiron a kepen is latszik hogy nincs semmi baja a telefonnak. Fogyasztovedelemnek szinten kuldtem a dolgot akiknek a nagyszeru velemenyuk az volt hogy nem megallapithato hogy mikor tortent a gorbules. Nem gondoltam volna azert ezt. Most a vodafonnal tettem panaszt a telemaxra 2 het kb hogy megtudjam hogy dontenek. Elegge felhaboritonak tartom ezt hogy egy 5napos keszuleket igy tonkre vagnak. En meg mint "fogyaszto" szivok es fizethetek ugy egy telefont 2evig hogy semmi garanciam nincs ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.