Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#460) UfoZoli válasza Logo (#459) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Mivel a samsung lepattintott, így marad a szerviz.
Tudom késő bánat de egy gyorsteszten ott a helyszínen kellett volna meggyőződni róla hogy minden pixel müxik.
Így utólag csak a remény maradt hogy 1 éven belül besz@rik másik két pixel is.
Ugyanis telefon esetében a kijelző egyértelműen fő darabnak számít így ha Amerikából is van a készülék, az itthon beépített fő darabra köteles a szerviz egy év garanciát vállalni.
Ha nem elfogadható a megoldás és a szerviz az udvarias, majd erélyesebb megkeresés után is lepattint akkor sajna csak a békéltető testület marad.
Ehhez sajnos a Samsung Magyarországnak semmi köze. Ráadásul úgy hogy az Amerikába forgalmazott verzió rendszerchip szinten sem egyezik az európai verzióval.
Bár kis túlzással most a telekomnál dominóban függetlenítő kóddal a szervizelés áráért kihozhattál volna egy európai piacra szánt S7-et... 92ezer környékén van, ha jól olvastam a fórumban. Tudom ez lehet hogy visszalépés, de lenne egy két év garis telefonod 0 kilométerrel, mindenféle szervizbeavatkozás nélkül

[ Szerkesztve ]

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.