Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Ha a szerelem megtalál.. .:

Szia, én vagyok drága!
Remélem, az e-mailről jut neked szép és tökéletes állapotban van az egészségügy és az én üdvözlöm you.Having olvassa el a profiljában, be kell vallanom, hogy én csákány kamatot, s ha nem bánod, én szeretném, ha írni rám és mondd el többet a saját leszek azt várta, hogy megkapja a mail a fenti email id mert nekem van valami nagyon fontos és sürgős, hogy elmondjam, én akarat küld a képem meghallgatása után tőled,
Lots of Love
Linda jázmin

:U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#752) SirRasor válasza tomcsi23 (#751) üzenetére


SirRasor
őstag

:DD
Az ilyen júzereket kapásból jelenteni szoktam.

Make Love not war!

(#753) user12 válasza tomcsi23 (#751) üzenetére


user12
őstag

Jaj...ezeken mindig olyan jót derülök :D
Általában két egyforma fordítás nincs :D

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#754) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Sziasztok!

Hát ez is van PH!-n, és én is kipróbáltam, gazdagítom hát tapasztalatommal.. Nem lesz túl érdekes, de nem tudom megállni, hogy leírjam, meg hátha valakinek jól jön.
Szóval sok ideig voltam fennt MyVip-en és Love.hu-n egyszerre (majd 3 hét), olyan 6-8 képen csinos lánnyal beszéltem msn-en ez idő alatt. 17-22 évesek voltak. Értelmi szint vegyes, volt akinél nullánál is kevesebb, valaki azért értelmes eléggé. Bár valami furcsát valahogy mindig észrevettem.

Egy lánnyal beszéltem meg randit, kettőt is. Az egyik elmaradt a hibájából, a másik Szilveszteri buli lett volna, nyílvános helyen.
Utóbbira nem jött el, telefonon azt mondta (mint utóbb kiderült a barátnője), ott van ő is, keressük egymást itt meg itt.
23.45-től egészen 01.30-ig vártam rá, amikor már a barátnőjét sem lehetett hívni, akivel jött volna.
Január 2-án írt, hogy kicsit sokat ivott, ezért nem keresett meg. Én ugye ismerkedtem inkább a bulin, ne legyek egyedül. Ezek után én voltam a nem jó fej, hogy miért nem bíztam benne jobban, és vártam meg a magyarázatot. Vagy legalább miért nem hagyom ott szó nélül a megismert lányt.

Szóval észrevételeim szerint elég komolytalan, rengeteg időt és energiát vesz el. Amennyi erőből itt kap egy msn címet az ember, annyiból a valóságban már minimum egy kissé bizalmasan tud beszélgetni, hogyha a személyes megismerést választja.
Tényleg nagy mázli kellhet ahhoz, hogy így valaki megfelelő párt találjon magának. Arról nem beszélve, hogy én még magamról is tudok elfogadható képet csinálni :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#755) SirRasor válasza szaszlaci (#754) üzenetére


SirRasor
őstag

Az utolsó mondatod viszi a pálmát :D
Én továbbra is az iwiwet ajánlom, ott találtam meg a páromat és - lekopogom - minden rendben van :) (1+ hónap)

Make Love not war!

(#756) szaszlaci válasza SirRasor (#755) üzenetére


szaszlaci
addikt

Akkor te ügyes meg szerencsés vagy :) Nekem valahogy nincs kedvem 10 oldalon 100 lánnyal 1000 órát beszélni :)
(Azt nem is tudtam, hogy van iwiw-en is ilyen randi hülyeség, azt hittem, ez myvip csak.)

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#757) SirRasor válasza szaszlaci (#756) üzenetére


SirRasor
őstag

Nincs is..illetve van, de nem azokat használtam, hanem a szimpla kereséssel szűkítettem a kört :)

Make Love not war!

(#758) szaszlaci válasza SirRasor (#757) üzenetére


szaszlaci
addikt

Hmm, végülis nem hülye ötlet, hisz nem igazán van úgy konkurencia. Nekem eszembe nem jutott volna :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#759) Enclave válasza SirRasor (#757) üzenetére


Enclave
aktív tag

Ilyesmit én is kipróbáltam 1-2szer... :DDD

Volt aki teljesen ki volt akadva,hogy: "ez nem ismerkedős oldal,arra megvannak a megfelelő oldalak..." vagy "...nekem van párom..."

Érdekes,utóbbi esetben nem volt kiírva,bár fogalmam sincs miért :U a fotók között pedig nem volt egy darab "gyanús" sem...az hogy 1-2 db képnek "3423512.jpg" a neve és 2 ellenkező nemű ember egymás mellett ücsörög békésen mindenféle "kontaktus" nélkül, még nem mond semmit :D

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#760) SirRasor válasza Enclave (#759) üzenetére


SirRasor
őstag

De, azt, hogy van párja, de keresne jobbat :)

Make Love not war!

(#761) Enclave válasza SirRasor (#760) üzenetére


Enclave
aktív tag

Szerintem meg egyszerűen nem vette észre a leányzó,hogy a családi állapot "egyedülálló" vs. "kapcsolatban" kiírás nincs kicserélve nála x ideje... :U

Egyébként több olyan példát is láttam, amit említettél, az ilyenekhez no comment...

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#762) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Hát ezt a topikot is megtaláltam ;]
Hát nekem is voltak egy-két interneten történt ismerkedésnek. Sőt az eddigi barátnőmet is ott ismeretem meg. De sok csajnak nem a kedvesség kell hanem hogy, bunkó vagyok így hóditok stílusú pali

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#763) SirRasor válasza Enclave (#761) üzenetére


SirRasor
őstag

Én egyszer ezt szóvá is tettem, mire azt kaptam válaszul, hogy mit képzelek, nem tölti az egész életét az interneten, és milyen elvárásaim vannak már, hogy mindig legyen napra kész a profilja.

Régen erre azt mondtam volna, hogy hát igen, ilyen szemszögből is lehet nézni a dolgokat, de most már csak annyit mondok, hogy idióta gyökér :DD

Make Love not war!

(#764) tibi666


tibi666
senior tag

találtam egy szép, aranyos lányt az egyik oldalon.
egyáltalán nem hivalkodó képek vannak fent róla, olyan üzletasszony jellegű.
szép, mosolygós, elegáns, de laza.

hú, megörültem, hogy sokszáz találat végignézése után végre valaki, aki tetszik is, de nem kurvás és nem idióta bemutatkozó szövegű (hanem írt semmit).

írtam is neki egyet, kis bemutatkozással, bókkal.
válasz persze nincs. :DDD tegnap délben belépett, elolvasta. azóta is volt fent, megnéztem ma, nem írt. :N

milyen oldalakat tudtok javasolni? a love.hu gyenge, a lovebox még inkább. ezt a lányt a páratlanon találtam.

(#765) koxx válasza tibi666 (#764) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jelenlegi barátnőmmel itt "jöttem össze" [link] párat én is végignéztem anno, de ez tetszett a legjobban

(#766) szaszlaci válasza tibi666 (#764) üzenetére


szaszlaci
addikt

Egy levelet küldtél szét? Én vagy százat..
Amúgy van még HotDog, elég jó szerintem. Ha nem vagy túl idős. Én ott vagyok fennt pár napja.
A többi gyenge, nem jó semmire.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#767) tibi666 válasza szaszlaci (#766) üzenetére


tibi666
senior tag

magas az ingerküszöböm. :) eddig összesen hármat küldtem, abból egy válaszolt, de nem lett belőle semmi, msn-en már látszott, hogy butus a lány.

hotdog az szerintem nem lenne jó, ott inkább kicsik vannak, nem? 31 évesen nem hotdogos társat keres az ember.

(#768) zoo8800 válasza tibi666 (#764) üzenetére


zoo8800
veterán

randivonal
fizetős, de emiatt kicsit jobb a felhozatal

rip and tear, until it is done

(#769) SirRasor


SirRasor
őstag

edit: nem ide akartam ezt

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#770) szaszlaci válasza tibi666 (#767) üzenetére


szaszlaci
addikt

Pont, hogy ott találok magamnak olyan nőket, akik érettek. Bárhol máshol akik vannak, nem azok. Valóságra gondolok, 20 év körüli lányok, sose tart soká.
Én 22 évesen pár nap tagság után egy 20 és egy 23 éves csajjal dumálok msn-en, érettek, okosak, nem gyengén néznek ki jól. Már csak döntenem kell.

De, 31 évesen még nyugodtan regelhetsz! Nem tudom, mennyit éltél, kire vágysz blabla, de ha neten van esélyed, akkor ott tuti. Nézz szét, nem kell regelni hozzá!

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#771) kisboxi válasza tibi666 (#767) üzenetére


kisboxi
tag

Nem mondanám. Én még régebben elég sokat voltam fenn a hotdog-on, és elég jókat elbeszélgettem az "idősebb" korosztállyal. Nem mondom vannak ilyen kis éretlen surmók is, de azokat meg le kell... .

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#772) Jocó1979


Jocó1979
csendes tag

Én is az iwiwen próbálkozom a Lovehunteren,de hiába tetszünk kölcsönösen egymásnak a lánnyal kép alapján,mikor írok neki,hogy szívesen megismerném,egyszerűen nem válaszolnak,vagy törlik a levelemet.A többi társkeresőn sincs szerencsém,bár,most hogy mindegyik lassan fizetős lesz egyre kevesebbnek vagyok a tagja.Elkeserítő az egész,de nem adom fel.

(#773) Mabel válasza Jocó1979 (#772) üzenetére


Mabel
újonc

És mióta "vadászol" a neten?

Az élet szép.

(#774) SirRasor válasza tomcsi23 (#751) üzenetére


SirRasor
őstag

Továbbra is az iwiwet javaslom..tegnap lettünk 9 hónaposak :) :B

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#775) Jocó1979 válasza Mabel (#773) üzenetére


Jocó1979
csendes tag

Évek óta próbálkozom a neten.A Lovehunteren kb. egy éve vagyok fennt.Eddig csak 1 személyes találkozót sikerült összehozni,de nem adom fel. :))

(#776) runner 125 válasza Jocó1979 (#772) üzenetére


runner 125
nagyúr

Wáá, még él ez a topik? :DDD

Nah, adok én neked tanácsot. :D

Vegyél 4-5 sört, idd meg 1 óra alatt, majd menj el bulzini, és igyál rá pár rövidet. Nálam piszkosul bevált. Alaphangon nehezen nyílok meg, de akkor úgy megy a csajozás, h csak na. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#777) Dark KillerX válasza Jocó1979 (#775) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Igaza van runner 125-nek jól be kell alapozni,oszt elmenni vmi jó buliba.Én is voltam úgy anno,mikor nem volt csajom,hogy elmentünk haverral bulizni,és csak reggel futottunk össze,hogy mi a stájsz.Én sosem bírtam unatkozni egy jó buliba,még egyedül sem,mert mindig valakibe belebotlottam,vagy belém.És emellett a legjobb,hogy nem lakhelyeden mész el buliba(persze oda kell egy sófór is :DDD ) hanem vmi közeli városba,tutiba inkognitóba leszel.Anno én is Kanizsáról Söjtörre és Szentgrótra jártam bulizni.Eszméletlen élmények,emlékek vannak,amiket hiba lett volna kihagyni. ;] Szal hajrá :C

[ Szerkesztve ]

(#778) tomcsi23 válasza SirRasor (#774) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ja, az nem az iwiwen jött, hanem mailban, valami hirdetésemre. Nem procit árultam. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#779) macikos


macikos
addikt

Nálam ezek a társkeresők ott buktak el, hogy a legtöbbnél meg kell adni a testsúlyt... :D

(#780) Kidus válasza macikos (#779) üzenetére


Kidus
őstag

:DDD

Assuming Control

(#781) runner 125 válasza macikos (#779) üzenetére


runner 125
nagyúr

..és a képből is folyton kilógsz.. ;] :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#782) Csemike válasza runner 125 (#776) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nem jön a képbe nálatok, fiúknál az a stájsz, hogy "nem nekem való nők csinosra ivása"? :D

Jocó1979: 1 év alatt 1? Hát így lassú lesz a folyamat... :))

[ Szerkesztve ]

(#783) Jocó1979 válasza Csemike (#782) üzenetére


Jocó1979
csendes tag

Csemike, én szívesen megismerkednék veled ;)

(#784) runner 125 válasza Csemike (#782) üzenetére


runner 125
nagyúr

Dehogynem, nálam sorozatban.
Ha iszok az "fudekrvajócsaj" spektrumom kiszélesedik :D , az-az olyan lányt is fel szoktam szedni, akivel józanon szóba sem állnék.

mod.(!) ettől függetlenül természetesen az alapvető igényeimnek akkor is megfelel, szóval eleve azt látni részegen is, h nem 80kg + . Érted na. :)

Jocó1979

Ennyire ki vagy éhezve?! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#785) macikos válasza Csemike (#782) üzenetére


macikos
addikt

Sötétben minden uborka egyforma.

;]

(#786) runner 125 válasza macikos (#785) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hozod a szar poénjaidat ide is... :(

:D ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#787) tomcsi23 válasza runner 125 (#786) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nagy a szerelem, de itt legalább jó helyen vagytok. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#788) runner 125 válasza tomcsi23 (#787) üzenetére


runner 125
nagyúr

:D

Egyébként _én_ fogok lecsapni Csemike-re. 6:35-kor PH!-ra postolni nem semmi, nem is tudom mikor keltem utoljára akkor. Ilyen barátnő kell nekem, aki elintéz mindent helyettem. ;] :DDD

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#789) zoo8800 válasza runner 125 (#788) üzenetére


zoo8800
veterán

Jah, amíg te felébredsz, addig Csemike (Linda) elkészíti neked a villásreggelit. Nem is rossz :D

rip and tear, until it is done

(#790) tomcsi23 válasza runner 125 (#788) üzenetére


tomcsi23
veterán

Azt nem tudhatod, hogy épp ébredés után, vagy pont lefekvés előtt jött postolni. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#791) runner 125 válasza tomcsi23 (#790) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hoppáá :D Bár elég összeszedettnek tűnik, szóval gyanítom, h felkelés után, de várjuk meg őt is. :D

zoo8800

Inkább az ebédet. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#792) Csemike válasza runner 125 (#784) üzenetére


Csemike
csendes tag

"Jocó1979
Ennyire ki vagy éhezve?! "

(#793) Csemike válasza runner 125 (#791) üzenetére


Csemike
csendes tag

Engem is meglep, hogy 6:35-kor itt voltam... Ha volt időm ide írogatni, miért nem aludtam inkább? :F A reggeleket az utolsó utáni pillanatig alvással töltöm.

runner 125: Mazopista vagy? :D Akkor visszavonom! ;]
zoo8800: egyesek de tájékozottak neveket illetően. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#794) runner 125 válasza Csemike (#792) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez a smiley nekem szól? :B

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#795) tomcsi23 válasza Csemike (#793) üzenetére


tomcsi23
veterán

egyesek de tájékozottak neveket illetően.

Várj csak, majd runner linkel mindjárt képeket is. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#796) runner 125 válasza tomcsi23 (#795) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tecsakúgykabbe :D

Csemike
Neeem, de szeretem ha erőskezű a lány. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#797) zoo8800 válasza Csemike (#793) üzenetére


zoo8800
veterán

:B
6.35 egyébként az az időpont, amikor először nyomom le a vekkert, és alszok el újra... :D Aztán 7 előtt 2 perccel valahogy csak kiesek az ágyból, és irány a meló...

rip and tear, until it is done

(#798) Csemike válasza zoo8800 (#797) üzenetére


Csemike
csendes tag

Dettó... :D Ezért se értem a 6:35-öt. :F Zavart érzek az erőben.

(#799) zoo8800 válasza Csemike (#798) üzenetére


zoo8800
veterán

megyek a munkába :D

rip and tear, until it is done

(#800) Csemike válasza zoo8800 (#799) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hát ezen most jót röhögtem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#801) Csemike


Csemike
csendes tag

Csajozós szöveg a neten: "MSN csatornádra szeretnék kódolatlan napot...! Jobb vagy mint a HBO!" :DD

Csajozós vers a neten:

"POKOLI AJÁNLAT

Itt vagyok, eljöttem érted!
Pontos vagyok, és ahogy kérted!
Add nekem a lelked, és ne habozz kérlek!
Megkaphatsz, ha rossz vagy, ahogy kéred!

MSN csatornám nyitva ezért ne is nézz a Bibliára!
Ne mondd, hogy Jesszus, nézz inkább a piára!
Szentelt vizet ne igyál, mert akkor elijesztesz,
és ne nézz erősen, mert begerjesztesz!

A tíz parancsolatot felejtsd el, inkább vétkezz!
Én vagyok az Ördög, velem étkezz!
Finom az ördög falatja, és égetően perzselő,
szerelmet is adok, és nem vagyok pénznyelő!

Keress hát meg, szeress belém,
ha találkozunk gyere elém!
Mondd az MSNed, és megyek oda,
velem az erő, gyengül a Yoda!"

:C

(#802) d_Gabesz007


d_Gabesz007
csendes tag

Valaki tudna ajánlani olyan társkereső/szexpartnerkereső oldalt, ahol nem arra megy ki a játék, hogy minél több sms-t küldj, és a funkciók nagy része nem csak "vip" tagoknak elérhető?

(#803) Csemike


Csemike
csendes tag

(#804) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Kicsit lehalt a topik, ki hogy/hol ismerkedik?

(#805) sz.balazs.95 válasza F_Gergely (#804) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én eddig itt próbálkoztam: parom.hu, love.hu, badoo.
eddig 0 eredménnyel. :o

nem az én műfajom az ismerkedés, na. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#806) F_Gergely válasza sz.balazs.95 (#805) üzenetére


F_Gergely
őstag

Én elég sokmindent kipróbáltam már alapvetően a nőket nem értem. Felmegy társkeresőre de "bocsi nem ismerkedni vagyok itt" akkor minek b'zmeg?
Másik a tinder, hiába kerülök valakivel "párba" cseszik válaszolni az üzenetekre... Egyszerűen nem értem. Ha párt keres valaki akkor minek csinál úgy mint aki nem.

(#807) zoo8800 válasza F_Gergely (#806) üzenetére


zoo8800
veterán

Szerintem ne vedd ennyire komolyan. Sokan csak levelezni, nézelődni, kanokat vadítani járnak fel. A netes társkereső épp olyan pöcegödör, mint bármelyik másik apróhirdetéses oldal. A sok szar közül kell kipecázni a tutit, ez van.

rip and tear, until it is done

(#808) F_Gergely válasza zoo8800 (#807) üzenetére


F_Gergely
őstag

Na igen, de sok valasztas nincsen. Mai vilagban ha szolsz hogy leesett a sapkaja a foldre "koszi de van baratom".
Nem egyszer az tuti...

(#809) alex devil válasza zoo8800 (#807) üzenetére


alex devil
senior tag

+1

S23

(#810) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Csak nemrég próbálgattam "internetes ismerkedő" (direkt nem olyan, aminek tolakodóan "társkereső" van a nevében, de lényegében mégis az) oldalakat használni. Ahhoz képest, hogy mennyi időt töltök gép előtt és pl. ezen a fórumon, az ilyeneket sohasem szerettem, de mivel lassan már ki sem megyek a vidéki házból, így nincs hol belefutni emberekbe, főleg nem korom béli magányos nőkbe, ezért kipróbáltam...

Na, a lényeg az lenne, hogy túlnyomó részt egy rekurzív ciklusnak tűnik az egész. Olyannyira, hogy kezdem azt érezni, igazából sokkal kevesebben használják ezeket, mint ahány felhasználó van és tele van "robotokkal". :))

Mindenki vagy egyáltalán nem válaszol a legelső köszönésre sem (nagy ritkán egyértelműen elutasít, akár rögtön le is tilt a biztonság kedvéért, stb - nem baj, ha nem hát nem, még azt is értem miért reagálja néha túl a biztonság kedvéért, hátha nem érteném), vagy látszólag örül neki, hogy ráköszöntem (nem félek írni, de legtöbbször csak egy "Heló"-t tolok be, mielőtt feleslegesen koptatnám a billentyűzetet, és nem akarok a copy-paste sablon-bemutatkozó-körlevelek szintjére süllyedni, így ha visszaköszön, akkor írok neki valami hosszabbat, és amennyire ismeretlenül lehet "személyre szólót" pl. az adatlapja alapján, vagy ami épp az eszemben jár aznap...), de ~99.5% minden beszélgetés egyoldalúan félbeszakad (de nem az én részemről).
Egyszerűen csak nem válaszolnak nekem többé, pedig ha olyan az oldal, még azt is kiírja, hogy nem csak beléptek, de el is olvasták. Volt már, hogy szégyenkezve háromszor is írtam még egymás után (más-más napokon, több nap szünettel) kíváncsiságból, hogy legalább egy egyértelmű elutasítást (akár spam miatti letiltást) ki tudok-e "provokálni", míg egyszerűen meguntam, vagy már túl hülyének éreztem magam "nyaggatni".

Ez nekem kellemetlen, mert vagyok olyan konzervatív, hogy egyszerre csak egy virtuális nővel tudok megpróbálni megismerkedni, így ilyenkor, míg választ várok, addig nem is nagyon tallózom tovább a keresési találatokat sem, illetve mire letelik a rugalmas határidő (persze hangulattól és az én részemről vett érdeklődés mértékétől is is függ, de legalább pár napok, akár egy-két hét kérdése...), utána még egyszer ugyan ennyi ideig rossz érzésem van újra ráköszönni valakire.

Volt már, hogy véletlenszerűen visszaolvasgattam pár ilyen régi beszélgetést, az eltelt időtől kicsit más perspektívát remélve, és kerestem valamit, ami félreérthető és így kimondottan bántó, sértő lehetett, de még belemagyarázni is nehéz (legfeljebb az lehet, hogy egyszerűen unalmas és/vagy hülye voltam, mint egészségtelen önkritika, de semmi extra).

Szóval...

Én vagyok paranoiás, vannak az ilyen oldalakon "robotok" (nem feltétlen AI, elég ha pár embernek fizet az üzemeltető, hogy egész nap csevegjen ott véletlenszerűen és gyártson hamis profilokat...), vagy csak lássam be, hogy én vagyok ennyire kibírhatatlan és/vagy "gyenge" alak, hogy viszonylag könnyen és gyorsan megutálnak és/vagy "lecserélnek" egy jobbra? -> Ami egyébként szintén érthető, hisz nagy és folyton frissül a választék, illetve egyszerre sok emberrel lehet(ne) beszélgetni is, de miért nem szokás valahogy tapintatosan, de egyértelműen a másik tudtára adni ezt a "rádiócsend" helyett? :U

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#811) zoo8800 válasza janos666 (#810) üzenetére


zoo8800
veterán

Szerintem egy hellótól ne várj komolyabb reakcikat, hacsak nem vagy egy félisten. Tegyél bele pár perc energiát abba, akinek írsz. Szerintem, ha normálisan csinálod, 1/10 visszaír majd. Ez se sok, de azért eredmény... :)

Ja, és #807

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#812) janos666 válasza zoo8800 (#811) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Bocs, tudom hogy hosszú a lenti hsz, de, a felvetett probléma az, hogy mi történik mikor visszaköszönnek, akár egy szimpla "Helo.", vagy néha elsőre is hosszabb üzenet után, netán ők szólítottak meg engem (ritka, de ha az "igen/nem" kattintós játék "igen" válaszait is belevesszük, akkor még messzebb van a nullától). Mondjuk igen, #807, nyilván (de az sem igazán gond, ha egy ponton ezt "felfedik", a gond a váratlan és permanens rádiócsend).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#813) zoo8800 válasza janos666 (#812) üzenetére


zoo8800
veterán

Vagy meggondolják magukat, vagy csak elfelejtik, hogy te is vagy. Kérdezd meg tőlük :)

rip and tear, until it is done

(#814) Nestor16


Nestor16
senior tag

Sziasztok!

Mesélek nekem hogyan sikerült az interneten párkapcsolatot találni.
Ugye nem vagyok egy túl szociális ember, viszont ha valakivel jobban megismerkedek akkor nyitott, közvetlen vagyok, akkor már nincs probléma, csak pont az ismerkedés nehézkes, ahol még a társadalmilag elvárt viselkedés a "kötelező", tudjátok, különben senkit nem érdekelsz, persze aztán meg egyénileg kell lenni. :D
Na de a lényeg, jó pár helyre beregisztráltam, ahol már az üzenetért is fizetni kellett volna (pont a lényeg, a kapcsolatfelvétel mással) azt hagytam a fenébe. A többi oldal kapott esélyt nálam, bár én még esélyt se ezektől az oldalaktól. Ugyanis egy normális nő nem regisztrál ilyen helyekre, maximum csak poénból, kipróbálni a csajokkal, a többiekkel pedig van baj bőven. Nem veszik komolyan, főleg magukat. :)
A megoldás nálam ott jött el, amikor a Facebookon kezdtem el az ismerkedést. Itt már legalább jöttek-mentek a nők, volt lehetőség ismerkedni, ráadásul anonim voltam, kép és név nélkül. A személyes tapasztalatom, hogy közösségi oldalon lehet olyan szinten ismerkedni, amit egy társkereső oldaltól várnánk, de azok csak a pénzt szedik be a magányos férfiaktól. Így vagyok már egy több mint egy éves sikeres kapcsolatba.
Remélem tudtam segíteni.
Csak határozottan. :)
Üdv.

Üdv, Dávid

(#815) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Az internetes párkeresés buktatói:

[ Szerkesztve ]

(#816) DarkByte


DarkByte
addikt

Ez a topik jól ki van halva :)
Merre ismerkedik manapság az internet népe?

(#817) Narxis válasza DarkByte (#816) üzenetére


Narxis
nagyúr

Passz, Tinder? Szerintem ez a netes társkeresés is lecsengett mostanra, biztos vannak aktív oldalak de régebben ez komolyabban ment. Szerintem mindegyiknél 1 nőre jut 20 férfi és van egy csomó olyan nő aki csak azért regisztrál be, hogy az egoját simogassák. Hála az égnek én alapból nehezen viselem el az embereket így nincs gondom a társkereséssel. :D

Thanos was right.

(#818) zoli2134


zoli2134
csendes tag

Anno Badoon ismertem meg az exem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.