Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) zoltanz válasza tibi666 (#650) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nálam eléggé véleményes csak, mert ha bulizok magam is rápöffentek néha.
Másik te vagy a férfi szoktasd le róla, ha szeret amúgy is megérti és megteszi.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#652) Integra válasza tibi666 (#650) üzenetére


Integra
titán

az még hagyján, de egy dohányzó nő szex közben is más illatút izzad ki magából, mintha nem dohányozna..
de akinek ez a cigis történet bejön, hát hajrá.
ez az egész cigi egy kura nagy fertő és ijesztő látni, hogy hány tinédzser pöfékel ezerrel...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#653) Integra válasza kisboxi (#648) üzenetére


Integra
titán

majd ha végre leraktad a cigit, akkor majd rájössz magad is, de addig esélyed sincsen megérteni;)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#654) zoo8800 válasza Integra (#653) üzenetére


zoo8800
veterán

A cigit könnyű lerakni. Sokaknak többször is sikerül ;]

Nagy mázlim van, hogy nem szoktam rá.
Viszont pech, hogy nem szeretem a cigifüstös csajokat :(

rip and tear, until it is done

(#655) Nimrod válasza zoo8800 (#654) üzenetére


Nimrod
addikt

Nézd a dolgok jó oldalát, lassabban öregszenek. ;]

(#656) lorcsi válasza kisboxi (#648) üzenetére


lorcsi
veterán

cigi után a csók ízén még a rágó vagy fogmosás sem segít sőt..szarabb
a hamutálnak meg nagyon szar az íze
plusz a sárguló fogak sem valami gerjesztő látvány

[ Szerkesztve ]

(#657) (Darkwood) válasza lorcsi (#656) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Meg a sárguló kézfej sem... :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#658) SirRasor


SirRasor
őstag

Amúgy egyszer jártam egy nővel, aki cigizett és valahogyan nem zavart a dolog, habár nagyon cigiellenes vagyok és azt mondtam anno meg most is, hogy sose járnék dohányos nővel. Hát érdekes. Talán a szerelem ennyire erős volt? :DD

Make Love not war!

(#659) zoo8800


zoo8800
veterán

Friss tapasztalat.
Ha egy lánynak több száz, vagy több ezer levele van, akkor jó eséllyel csak levelezni jár fel az oldalra.

rip and tear, until it is done

(#660) kisboxi


kisboxi
tag

Bakker, rendesen ráakadtatok erre a cigis dologra. Én csak a véleményemet mondtam el, akinek ez nem tetszik, annak ...!

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#661) Louro válasza zoo8800 (#659) üzenetére


Louro
őstag

:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

Ha több ezer levele, akkor csak gondolj bele - ha egyáltalán olvas -, hogy a tiéd mikor kerülne sorra :DDD Tudom gonosz, de ha már 10-20 levele lenne valakinek, tuti felejtős lenne számomra :)

Mess with the best / Die like the rest

(#662) Nimrod


Nimrod
addikt

300 / 0
Megy ez... :DDD

(#663) zoo8800 válasza Louro (#661) üzenetére


zoo8800
veterán

Itt nem az olvasatlan levelekre gondoltam, hanem arra, hogy egy ilyen csajnak írni időpazarlás (kivéve ha szeretsz levelezni :D ).
10-20 olvasott levél nem sok.

rip and tear, until it is done

(#664) SirRasor


SirRasor
őstag

Na akkor most térjünk vissza az alapokhoz. Kinek mi a standard? Vagy inkább kérdezem máshol: ölelés, csók, szex. Hanyadik randin szoktátok ti?

Úgy tudom, hogy első randi ölelés, esetleg kis csók, második randin csóközön stb, harmadikon szex. Ha nem ez a minta jön, illetve ha ennél elnyújtottabb, akkor valamelyik féllel van valami gond.

Szerintetek?

Make Love not war!

(#665) Csabee. válasza SirRasor (#664) üzenetére


Csabee.
nagyúr

3. randin nem kell szex :) Nem előírás :) Sőt... szerintem nem is randin kell elkezdeni :) De a csók,ölelés 1. randiba simán benne van, ha szimpatikusak egymásnak a felek , és nem annyira zárkózottak :)

Üdv: Csabee.

(#666) (Darkwood) válasza SirRasor (#664) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Szex ---> csók ----> ölelés! Mostanság így szokott menni! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#667) SirRasor válasza Csabee. (#665) üzenetére


SirRasor
őstag

Oké, azt aláírom, hogy a szex esetlegesen picit várhat. Na de a csók? Sőőőt, a mostani azzal van ki, hogy még ölelés se, mert túl gyors..

Make Love not war!

(#668) Csabee. válasza SirRasor (#667) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mostani csajod nem engedi meg hogy megöleld?

Üdv: Csabee.

(#669) (Darkwood) válasza SirRasor (#667) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Akkor felejtsd el, mert nem akar semmit! Aki át se akar ölelni az felejtős! :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#670) Csabee. válasza (Darkwood) (#669) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Attól függ hogy mióta "randizgatnak" :) Van olyan lány aki nem adja könnyen magát, nekem is volt ilyen, vele 1 évig tartott, aztán beütött nála a buliláz:)

Üdv: Csabee.

(#671) (Darkwood) válasza Csabee. (#670) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Egy ölelés nem a világ vége!

SirRasor: Akkor mióta is jártok?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#672) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Én múltkor felmentem Love.hu-ra chat-be hívtam egy 23éves csajt.. alig akart beszélni velem, aztán mégis beszélgettünk beszélgettünk, szimpi lettem neki, 1hétre rá találkoztam vele, aztán aznap összejöttünk :D

Üdv: Csabee.

(#673) kisboxi válasza (Darkwood) (#666) üzenetére


kisboxi
tag

Ezt nem bírom ki. ;] Mostanság: szex ---> hogy is hívnak? ---> csók ---> esetleg ölelés ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#674) (Darkwood) válasza kisboxi (#673) üzenetére


(Darkwood)
őstag

"Esetleg ölelés"! ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#675) SirRasor válasza (Darkwood) (#671) üzenetére


SirRasor
őstag

Tegnap volt a második találka, tehát elvileg még nem járunk, mert LASSÍTANI AKAR...mert szilveszterkor ismertem meg és jártunk akkor 3 hetet és volt már MINDEN. Na ebben keress logikát :DD

Make Love not war!

(#676) tibi666 válasza Csabee. (#665) üzenetére


tibi666
senior tag

biztos velem van a gond, de én vadidegen nőkkel nem csókolóznék aznap, mikor megismertem őket. akkor sem, ha előtte neten beszélgettem vele. nekem a csók valahogy magasztosabb, minthogy első alkalommal ellőjem.

harmadikon szex? mi ez, valami begyakorolt séma? abszolút nem így kéne működjön a dolog. de biztos csak én vagyok ódivatú.

persze az más, mikor buliban bepiálunk. viszont annak nincs folytatása, nem akarunk semmit, csak testi örömöket. a társkeresés nem ilyen.

(#677) Csabee. válasza tibi666 (#676) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nah ja igazad is van..:) De ha olyan a két ember hogy bevállalós stb.. akkor első randin is lehet csók lazán :) Buliba meg köszönésnél is akár :DD

Üdv: Csabee.

(#678) dragonfx válasza Nimrod (#662) üzenetére


dragonfx
veterán

LOLLL :C

én a boxot ajánlom már 2 nővel is összejöttem onnan.volt hogy hamar volt csók sex.tartós 2 lett belőle.nagyon figyelni kell a sorokra mit írnak és koptatni oltania népet.sokáig nem érdemes húznia talit. de azért van egy normális türelmi idő.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#679) kisboxi válasza SirRasor (#675) üzenetére


kisboxi
tag

"jártunk akkor 3 hetet és volt már MINDEN."
Most meg lassítani akar? :F Nem egyszerű.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#680) (Darkwood) válasza kisboxi (#679) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Érdekesek ezek a nők! Az is érdekes, hogy 1 hétig véreznek és nem döglenek bele... :U ;]

Lányok: Ne vegyétek komolyan csak vicceltem! :) :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#681) Nimrod válasza SirRasor (#664) üzenetére


Nimrod
addikt

Namost a topic címe is Társkeresés az interneten, ezért hát nem is tudom. Ölelgessem a webkamerát? :DDD

Egyébként embere is válogatja, szerintem ha lehetne reális képet alkotó felmérést készíteni akkor elég nagy arányban jönne ki első helyen a cyber, utána pedig valahogy így nézhet ki: csók/szex megosztva -> ölelés.

(#682) Csabee. válasza Nimrod (#681) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De úgy ölelgesd hogy közbe néz egy csaj :) Úgy az igazi :D

Üdv: Csabee.

(#683) tibi666


tibi666
senior tag

egyébként én a felhozatalt néha megnézem a különböző oldalakon, de még soha nem írtam senkinek. valahogy nem jön az ihlet, nem tudom mit írhatnék egy ismeretlen embernek, aki szintén társat keres.

(#684) Nimrod válasza tibi666 (#683) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezzel nem vagy egyedül, pláne úgy, hogy sok vagy sablonosnak fog tartani, vagy valójában nem is akar társat keresni, vagy eleve kép alapján dönt. A sokadik levélpróba után is kudarcba fulladni pedig nem túl kellemes dolog. :(((

(#685) tibi666 válasza Nimrod (#684) üzenetére


tibi666
senior tag

próbaképp tegnapelőtt azért írtam egy nőnek.
a bemutatkozása alapján komolynak tűnt, és szép is volt. ráadásul szőke.

szóval regisztráltam, írtam neki. tegnap olvasta is, de természetesen nem válaszolt.:DDD
nem éltem meg csalódásként, mert erre számítottam. inkább csak érdekelt volna a menete egy ilyen netes ismerkedésnek.

(#686) tibi666


tibi666
senior tag

hmmm, írtam még egynek.
és válaszolt. :DDD

msn címet adott. kell csinálnom egy profilt...

(#687) dragonfx válasza tibi666 (#686) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe látód megy ez. :))

amugy ténylega nők rengeteg levelet kapnak pláne ha dekoratívabb képeket raknak fel.fehérneműs minisrő nem is ebszélve.én már néztem vagy 4-5 nőnek a profilját iylne helyne hát nem lennék helyébe. :U mégha tetszik egy profilu csávó azok közül is nehéz kiválasztania ki az a 2-3 akivle leáll bezsélgetni ismerkedési célzattal.és akkro persze jön hogy ne válaszol.
de tény nem kell kudercként megélni probálkozni kell.so nő van mo.n.
írni én valamit az adatlappal kapcsolatban szoktam ami tetszett legyne az bármi.

amugy érdekes, más kérdés miylne célzattal de néha olyna nőket talál az ember iylne helyen akikre nem is gondolná szüksége van erre, dehát ezek szerint mégis.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#688) SirRasor válasza dragonfx (#687) üzenetére


SirRasor
őstag

Szerkesztve van a hsz-ed, mégis tele van hibával :DD

Make Love not war!

(#689) R válasza tibi666 (#686) üzenetére


R
aktív tag

mit írtál neki, h ezt megadta? :) akár jöhet priviben is...

(#690) tibi666 válasza R (#689) üzenetére


tibi666
senior tag

szó szerint ugyanazt, mint az elsőnek. :DDD
kb. leírtam, hogy ki vagyok, mit dolgozok, mit szeretek szabadidőmben csinálni.
azt is leírtam, hogy sorolhatnám a jelzőket, amiket mindenki leír egy levélben, a nagy általánosságok természetesen rám is igazok, stbstb...

szóval semmi extrát, csak egy őszinte levelet.
azt leszámítva, hogy neki is azt írtam, h ő az első akinek írok, holott ő a második volt. de összvissz ez a két nő tetszett meg összesen, szóval harmadiknak tuti nem fogok ilyet írni. meg nem is fogom én ezt nézni. csinálok msn-t, felveszem, beszélgetünk, aztán meglátom, hogy mi lesz.

már az jól esett, hogy egyáltalán válaszolt. :DDD
de azt továbbra sem értem, hogy szép, tanult nők hogyan szorulhatnak rá társkereső oldalra... igaz, nekem is ezt mondja minden csaj ismerősöm, hogy bazzeg jóképű vagy, jól szituált vagy, aztán mégsincs senki? hát nincs.

[ Szerkesztve ]

(#691) aphra2 válasza tibi666 (#690) üzenetére


aphra2
aktív tag

"de azt továbbra sem értem, hogy szép, tanult nők hogyan szorulhatnak rá társkereső oldalra"

Úgy , hogy válogatnak , magas az igényük, mindig jobbat akarnak, nem jó nekik senki, közbe meg elszalad mellettük az élet, és 35-40 között meg jön a pánik , hogy nincs se gyerek, se család,... evvan.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#692) tibi666


tibi666
senior tag

hát, ez az msn beszélgetés elég nyögvenyelős...
mintha lenne pár emeletnyi szellemi szintkülönbség köztünk. :DDD

(#693) Csabee. válasza tibi666 (#692) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem volt olyan barátnőm akivel msn-n nem beszéltem semmit egyszerűen nem volt téma, viszont személyesen megértettük egymást :)

Üdv: Csabee.

(#694) tibi666 válasza Csabee. (#693) üzenetére


tibi666
senior tag

egészen belelendültünk, úgyhogy most le is ráztam, túlzásba ne essünk.
majd holnap ráírok, ha fent lesz. egyébként elég jófej csajszinak tűnik...

nem feltétlen kell ő atomfizikus legyen, ha nem buta, és kedves, aranyos, akkor nekem tökéletes. de ezt az msn-t már most utálom, nem véletlen, hogy soha nem használtam ezeket az im klienseket. teljesen személytelen.

[ Szerkesztve ]

(#695) dragonfx válasza tibi666 (#694) üzenetére


dragonfx
veterán

webkamera mikrofon rulezzz

mér ráztad le?nem jött be??
ki tudja lehet már ma lett volna egy reggelig tartó randi ;] ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#696) tibi666 válasza dragonfx (#695) üzenetére


tibi666
senior tag

mert utálom az msn-t.
a következő beszélgetésünkben már mindenképp a személyes találkára fogok menni.

ma biztos nem. úgy taknyolok, hogy inkább ki nem mozdulok itthonról.

(#697) Csabee. válasza tibi666 (#696) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:) Én is a személyes beszélgetéseket preferálom!

Üdv: Csabee.

(#698) zoo8800


zoo8800
veterán

Van egy csaj.
kb. 10 levélváltás után randinál tartunk.
Mennyire jó ötlet egy kávézó? Itt még nem randiztam, eddig főleg a Vár, Margitsziget, stb. volt a célpont első randin.

rip and tear, until it is done

(#699) SirRasor válasza zoo8800 (#698) üzenetére


SirRasor
őstag

Kávézó is tökéletes, csak ne kocsma legyen. Mondjuk szvsz nem jó ötlet, mert eddig is leveleztetek, az passzív beszélgetés. Kvzóban is leültök és csak beszéltek. Ilyenkor szerintem nem árt már egy picit mozogni, pont ezért séta preferálandó.

Make Love not war!

(#700) user12 válasza zoo8800 (#698) üzenetére


user12
őstag

Csatlakozom SirRasor-hoz
Kávézó jó, kezdetnek megteszi, utána egy hangulatos séta vagy más közös program

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.