Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Valaki összefutott vele esetleg? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#702) kisboxi válasza tomcsi23 (#701) üzenetére


kisboxi
tag

Ez sajna kimaradt. ;]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#703) user12 válasza tomcsi23 (#701) üzenetére


user12
őstag

:D
Vannak ilyenek is

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#704) -NOKIA- válasza zoo8800 (#698) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Először egy kis séta valami szép helyen, aztán kávézó, ha van kedve hozzá, vagy valami beülős hely. ;)

Lássatok csodát, végre nem én írtam egy lánynak iwiwen, hanem ő nekem.
Értelmes, szép, minden oké vele. Holnap meglátjuk milyen élőben. :)

(#705) concret_hp


concret_hp
addikt

valaki elmondaná, hogy az olyanoknak, aki nme ír magáról semmit, mit lehet írni először?

mivel foglalkozik, mit szeret csinálni meg ilyenekre elég alacsony a reply arány :(

(bár a legutóbbi nekifutás egész jó volt ~10ből 3 visszaírt, de mind3 olyan volt aki írt valami értelmes bemutatkozást, és így tudtam mit írni neki...)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#706) Louro válasza concret_hp (#705) üzenetére


Louro
őstag

Ha nem írt semmit sem magáról, akkor tényleg nehezebb valahonnan kiindulni. De nem lehetetlen :) Lehet pár dologról azért írni. Film, zene, aktualitás. Én talán ezt írnám. Film azért, hogy ha horrorfan vagyok és ha a másik utálja, akkor ne lopjuk egymás idejét. Zeneileg ugyanez. Aktualitás meg ne politika legyen, hacsak nem ez a főprofilod :DDD Az idő, a kedved, a munkád/sulid,...

A végére én kötelező jelleggel odaszoktam írni,hogy írni lehet bármit, a személyes találka a döntő :) Nem pont így, de ez a lényege.

Jah és ha van képe és valamelyik tényleg megfogott, akkor az is jó, mint téma.

Mess with the best / Die like the rest

(#707) Louro válasza tomcsi23 (#701) üzenetére


Louro
őstag

nem egy randa példány....hmm....amúgy itthon is van pár ilyen vadásznő. Bár amilyen a magyar, mindenért pénzt akar.

Mess with the best / Die like the rest

(#708) concret_hp válasza Louro (#707) üzenetére


concret_hp
addikt

én még egy ilyen vadásznővel se találkoztam :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#709) runner 125 válasza tomcsi23 (#701) üzenetére


runner 125
nagyúr

OMG. :DDD

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#710) runner 125 válasza concret_hp (#708) üzenetére


runner 125
nagyúr

..pedig szeretnél mi?! ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#711) concret_hp válasza runner 125 (#710) üzenetére


concret_hp
addikt

hát mondjuk 50. nem szívesen lennék ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#712) tomcsi23 válasza concret_hp (#711) üzenetére


tomcsi23
veterán

Tuti adna valami nyereményt. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#713) concret_hp


concret_hp
addikt

ezt az iwiwes témát nem vágom, csak olyanokat látok, akiknél telepítve is van és elvileg "akar valamit" ? csak mert kb. minden 3. kapcsoaltban, vagy házas :F

amugy itt volt szó a paratlan oldalról eddig kb. ez tűnik a legjobbnak (és a válaszarány is itt a legjobb, talán mert nincsenek túl sokan) tudtok még olyat ami hasonlóan "jó" ? :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#714) runner 125 válasza concret_hp (#711) üzenetére


runner 125
nagyúr

:DDD :DDD

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#715) Louro válasza concret_hp (#711) üzenetére


Louro
őstag

Hát pedig esélyes vagy, hogy nem az elsők között vagy, mert először biztos a suliját/munkahelyét, majd pedig a települést, ahol lakik éli fel ez a férfira éhes bestia és aztán terjeszkedik csak a neten. Szóval nem 50., hanem inkább 500. lennél neki :DDD

Iwiw: csak az lát, azt láthatod az alkalmazásokban, akiknek telepítve van. De szólok, egyre elterjedett, hogy "Fogadásból vagyok fenn, ne írjatok, mert van páron" szöveg, szóval bukta.

Páratlan: Én még nem próbáltam ki, de itt már olvashattunk sikerről és 2 ismerősöm is fenn van és nem panaszkodnak. (Ritka, ha a nők nem szidnak egy weboldalt, hogy mennyi a perverz és fizetni akaró öreg. A Páratlan még nem érte el azt a tömeget, hogy ezeket a "betegeket" is bevonzza.)

Jah és egy tuti...Én olyan sűrűn lépek be mostanában a két oldalra, ahol néha nézelődtem, hogy mindig a modikkal kellett beszélnem, hogy én vagyok az, küldjék el a jelszavam, mert elfelejtettem és a jelszóemlékeztetőt se tudom. Még szerencse, hogy néha eljárok fórumtalálkákra, így hamar igazolom magam :DDD Csak a gáz, hogy egyik oldalon most kezd frissülni a modik kiléte, szóval, minél előbb velük is találkoznom kell :DDD

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#716) SirRasor válasza Louro (#715) üzenetére


SirRasor
őstag

Visszavonom a paratlanos dolgot, a nő egy idióta kis csitri. Éééélőőőben minden mááás sáááálálálááá :DDD

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#717) Louro válasza SirRasor (#716) üzenetére


Louro
őstag

Na ezért erőltetem már első levélben is a találkát. :DDD

De azért a női ismerőseim jó véleménnyel vannak a páratlanról.

Mess with the best / Die like the rest

(#718) user12 válasza -NOKIA- (#704) üzenetére


user12
őstag

Na de ez hogy volt? Csak úgy a semmiből valahogy megtalált és írt egy levelet?

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#719) user12 válasza Louro (#715) üzenetére


user12
őstag

Mondjuk az iwiwes tényleg jó lenne ha komolyan gondolnák

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#720) Louro válasza user12 (#719) üzenetére


Louro
őstag

Egyre jobbn terjed ez, hogy poénból, fogadásból legyünk fenn ilyeneken. Én ezért is nem erőltetném az wiw-et. A célzatos oldalakra már nem nagyon mennek az ilyen kis suhanc nők/lányok. És nem tudom ti , hogy vagytok vele, de alap, hogy legyen kép. Még a leírás hiányát elnézem ,de kép kell. Erről annyit vitáztam nőkkel, de aztán megértették álláspontom, hogy fontos azért a külső :)

Mess with the best / Die like the rest

(#721) user12 válasza Louro (#720) üzenetére


user12
őstag

Azért azzal is jobb vigyázni. Én már jártam úgy, hogy kép alapján azt mondtam, hogy jó kiállású a lány, de mikor személyes találkozóra került a sor, élőben tök másként festett....negatív irányban. :O Előtte csak msnen beszéltünk, meg úgy is láttam csak, de élőben tényleg teljesen más volt, mind külsőleg, mind belsőleg.
Pedig volt 1-2 képe, amin tök jól nézett ki, aztán élőben meg...hagyjuk. Jó....csúnya nő nincs, csak nagy meglepetés ért, meg azon filóztam, hogy én néztem el nagyon vagy valami trükkös a felvétel.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#722) SirRasor válasza user12 (#721) üzenetére


SirRasor
őstag

PS az egy kétélű fegyver, igaz? :DD

Make Love not war!

(#723) Louro


Louro
őstag

Én csak oda akartam kilyukadni, hogy addig addig nyüstöltek, míg bele nem vágtam egy képtelen randiba. Tényleg beszélgettünk, közös témák megvoltak ,de hát hamar elérem ,hogy találkozzunk is. Találkoztunk is és lett belőle nagy oh....és ez nem a jóértelemben vett oh, hanem oh, hogy lehettem ekkora barom. Nagyon nem az esetem volt a leányka.

De sajna az életben is volt, hogy valaki iszonyat bejött, utcán megismerkedtünk, aztán találkozgattunk és nagyon nem egy értelmi szinten voltunk. Mielőtt cherilady megjelenne és beszólna, nem vagyok egy agytröszt, de azért az már tényleg a 8 általános színvonalát is alig hozta. Na jó, kivéve ha divatról volt szó, mert azt oda-vissza fújta :S Csinos volt, meg adott is magára, de az eszére nem sokat.

Mess with the best / Die like the rest

(#724) kisboxi válasza Louro (#723) üzenetére


kisboxi
tag

Ez tipikus esete a "hopp ez szívás" jelenségnek! :DDD
Amúgy valóban, a kinézet az csak egy dolog! Általában mindenki azt fújja, hogy ilyen meg olyan bomba nők a jók! Én azt szoktam erre mondani, hogy ne legyen az a hejjdek*baszottbombajónő, hanem inkább kicsit szolidabb de értelmes!

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#725) user12 válasza SirRasor (#722) üzenetére


user12
őstag

:D
Az is...de jelen esetben nem használták. A fények, a beállítás, meg pár esetben talán smink is ami jó irányba változtatta az összképet.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#726) Louro válasza user12 (#725) üzenetére


Louro
őstag

Uh, azok a fránya beállított képek. Tényleg iszonyat sokat tudnak változtatni egy képen még programmal való belenyúlás előtt. Meg amiket bírok, hogy arckép, tök baba, találkozol vele és elég nehéz - szó szerint - eset, hogy megmond neki, kösz, de nem, mert megsajnálod.

Mess with the best / Die like the rest

(#727) cherilady válasza Louro (#723) üzenetére


cherilady
tag

Mi van már itt is engem szajkózól! Behalok!!!!
Amúgy nem is szoktam benézni ebbe a topikba csak mivel láttam h beírál mondom elolvasom és röhögök rajtad egy jót! De most h megint a szádra vettél nagyon érik az a verés :DDD
Amúgy tényleg nem vagy egy agytröszt :DDD
Nem mintha ha te adnál az eszedre mert ami nincs arra nem tud mit adni az ember :DDD

[ Szerkesztve ]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#728) SirRasor válasza cherilady (#727) üzenetére


SirRasor
őstag

cherilady mesélj már, mi is van köztetek? Gyanítom picit félresikeredett köztetek a hídépítés :DD

Make Love not war!

(#729) cherilady válasza SirRasor (#728) üzenetére


cherilady
tag

Jaj ne kezd már te is! Olvasd el a PH fényképalbumot! De most neked is elmondom! Nekem vőlegényem van! 2 éve élek boldog párkapcsolatban nem Louroval hanem Cybersliderel!!!!! Egyébként képet is találsz a fényképalbumban.
Lourot nem is láttam sose élőben. Attól h csípkelődünk egymással mer rohadtúl unatkozunk a munkahelyünkön :DDD nem azt jelenti h bármi is lenne köztünk...(és nem is lesz, mielőtt bárki bármit kombinálna)
Vili?????

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#730) SirRasor válasza cherilady (#729) üzenetére


SirRasor
őstag

Atya Isten...

Make Love not war!

(#731) cherilady válasza SirRasor (#730) üzenetére


cherilady
tag

Ezt most mire mondtad? :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#732) SirRasor válasza cherilady (#731) üzenetére


SirRasor
őstag

Arra, ahogy reagáltál a kérdésemre :P

Make Love not war!

(#733) Louro válasza cherilady (#729) üzenetére


Louro
őstag

"CybersilderRel" :DDD
És igen, nem lesz köztünk semmi, mert a vékony, nagyszájú lányok nem jönnek be. De szerintem megtanultad a leckét, cheri, hogy fórumban inkább ne piszkálódj, mert egyből kapjuk a virtuális vádakat, aztán magyarázkodhatunk. Lassan csinálhatnánk egy sablont és az összes totyikba benyomhatnánk. Javaslat: Ne szójjjá' be :DDD

Na most visszanéztem a régi oldalaimra. Durva, hogy mindkettőnél már elfelejtettem a jelszavakat :DDD De emlékeztek rám szerencsére :D Ekkora hülyét ki felejt el?

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#734) kisboxi válasza cherilady (#729) üzenetére


kisboxi
tag

Soha ne mond, hogy soha! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#735) Louro válasza kisboxi (#734) üzenetére


Louro
őstag

Akkor kipróbálod a gruppen egy melegszalonban? (Látod-látod, van olyan, hogy soha :DDD)

Mess with the best / Die like the rest

(#736) kisboxi válasza Louro (#735) üzenetére


kisboxi
tag

Arra nem azt szoktam mondani, hogy soha, hanem inkább lőjenek fejbe a helyszínen!! :DD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#737) cherilady válasza SirRasor (#732) üzenetére


cherilady
tag

Persze h így reagálok me nekem elég kellemetlen hisz a párom is itt van PHn.
A másik h én hűséges vagyok és nagyon is szerelmes vagyok az én drágámban! Semmi pénzé nem kell nekem másik ffi! Ezt tudom és érzem!

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#738) cherilady válasza kisboxi (#734) üzenetére


cherilady
tag

Jobb ha nem kezdesz ki velem me nagyon ütök :DDD
De tényleg! Jobb ha nem piszkálsz ezzel!

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#739) cherilady válasza Louro (#735) üzenetére


cherilady
tag

Sztem ha elővenném piroskát és meghimbálnám előtte sírva menekülne :DDD
Nem kell ahhoz melegszalonba mennie h jól seggbe izéljék megteszem én azt annélkül is ha tovább baszogatnak minket ezzel a baromsággal! :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#740) SirRasor válasza cherilady (#737) üzenetére


SirRasor
őstag

Got it, így már világos :)

Make Love not war!

(#741) kisboxi válasza cherilady (#739) üzenetére


kisboxi
tag

Én nem baszogatásnak szántam. :N

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#742) cherilady válasza SirRasor (#740) üzenetére


cherilady
tag

;) :R

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#743) cherilady válasza kisboxi (#741) üzenetére


cherilady
tag

Jó de nincs is alapja a kijelentésednek.
Amúgy meg a párom tudja h Louroval levelezek. Nincsenek titkaink egymás előtt.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#744) kisboxi


kisboxi
tag

Mi ez a kihaltság itt? Senkinek nincs élménye?

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#745) SirRasor válasza kisboxi (#744) üzenetére


SirRasor
őstag

Nincs, mivel 2 hete megtaláltam a páromat és nagyon boldogok vagyunk :D Azért ez így pont jó volt mikulás előtt, meg itt a karácsony és szilveszter is :C

És végre érzem azt, hogy nem csak én akarok valamit egy kapcsolatban, szóval tényleg nagyon jó :)

Make Love not war!

(#746) user12 válasza SirRasor (#745) üzenetére


user12
őstag

Gratula :)

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#747) SirRasor válasza user12 (#746) üzenetére


SirRasor
őstag

Köszi :)
Istenem, mekkorát röhögtem a kiírásodon :DD Én is rendszergizda vagyok, és ez nagyon igaz tud lenni néha :DDD

Make Love not war!

(#748) user12 válasza SirRasor (#747) üzenetére


user12
őstag

;]

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#749) philoxenia válasza SirRasor (#747) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt már láttam pár helyen, de inkább a másik verzió igaz rám, ha menteni látom a rendszergizdát, röhögök.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#750) user12 válasza philoxenia (#749) üzenetére


user12
őstag

Pedig ha a rendszergazda dolgozik, neki is menteni kell....menteni a menthetőt :D

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.