Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#754) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Sziasztok!

Hát ez is van PH!-n, és én is kipróbáltam, gazdagítom hát tapasztalatommal.. Nem lesz túl érdekes, de nem tudom megállni, hogy leírjam, meg hátha valakinek jól jön.
Szóval sok ideig voltam fennt MyVip-en és Love.hu-n egyszerre (majd 3 hét), olyan 6-8 képen csinos lánnyal beszéltem msn-en ez idő alatt. 17-22 évesek voltak. Értelmi szint vegyes, volt akinél nullánál is kevesebb, valaki azért értelmes eléggé. Bár valami furcsát valahogy mindig észrevettem.

Egy lánnyal beszéltem meg randit, kettőt is. Az egyik elmaradt a hibájából, a másik Szilveszteri buli lett volna, nyílvános helyen.
Utóbbira nem jött el, telefonon azt mondta (mint utóbb kiderült a barátnője), ott van ő is, keressük egymást itt meg itt.
23.45-től egészen 01.30-ig vártam rá, amikor már a barátnőjét sem lehetett hívni, akivel jött volna.
Január 2-án írt, hogy kicsit sokat ivott, ezért nem keresett meg. Én ugye ismerkedtem inkább a bulin, ne legyek egyedül. Ezek után én voltam a nem jó fej, hogy miért nem bíztam benne jobban, és vártam meg a magyarázatot. Vagy legalább miért nem hagyom ott szó nélül a megismert lányt.

Szóval észrevételeim szerint elég komolytalan, rengeteg időt és energiát vesz el. Amennyi erőből itt kap egy msn címet az ember, annyiból a valóságban már minimum egy kissé bizalmasan tud beszélgetni, hogyha a személyes megismerést választja.
Tényleg nagy mázli kellhet ahhoz, hogy így valaki megfelelő párt találjon magának. Arról nem beszélve, hogy én még magamról is tudok elfogadható képet csinálni :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.