Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Nimrod válasza SirRasor (#600) üzenetére


Nimrod
addikt

Az első sajnos manapság alap, de ebből én sem engedek.
3-4. Ez szerintem teljesen relatív és nem feltétlen jelent bármit is. Nem lehet mindenben azonos az ízlésetek. :)
7. Ez sem világvége, távozz tőlem sántán. Én sem "fejeztem" be és teljesen jól elvagyok. Nem kell a klasszikus szabályokat követni, ha fel tudja találni magát az illető.
Bulizós egyébként nekem is eléggé kizáró ok (értsd: mértéktelenül bulizós).

(#602) Louro


Louro
őstag

Felháborodtok a netes társkeresésen, mentek az életbe, ahol meg azt tapasztaljátok, hogy külsőleg jó a személy, de amint 5 percet beszélgettek, kiderülnek dolgok, levontok következtetéseket és inkább hagyjátok. Elment idő, pénz, bár nem sok, de akkoris elment. Szerintem a net ebben előnnyel indul, hisz mindenki írhat magáról és ott sokminden meglátszik. Nyelvtani helyesség, megfogalmazás, miegymás és kép is akad, többször több is. Aztán 2-3 levél váltást követően a találkozáskor már tudtok miről beszélgetni (szerintem).

Igaz az én legutóbbim is az életből ismertetett meg, szinte filmbeillően, hisz a piacon mindketten megfordultunk, beszédbe elegyedtünk, kiderült, hogy 4 háztömbnyire lakunk egymástól, csak hát kellett egy kis idő, mire kiderült, mégse ő az, akit kerestem, még ha jól is néz ki. Az életben pedig az a jó szerintem, hogy ott egyből látod a külcsínt és nem egy felturbózott kép, nincs egy nyájas szöveg, hanem egyből láthatod és hallhatod a másikat. Szerintem egyiket se kell kizárni, mert mindkét "vadászmező" jó terep ;)

Vakvágány meg mindig lesz. Csak próbálkozni kell. Aki meg nem próbálkozik, igaz nem is csalódik, de nem is talál rá arra, akivel boldogan élhet tovább.

Jah és cigi nálam is kizáró ok. Bulik nem annyira. Menjen csak a barátnőivel amerre szeretne, de nem kell feltétlenül minden hétvégén mennie. Zeneileg szerethet felőlem bármit, mert eléggé sokmindent szeretek, inkább engem viseljen el e téren, mert nálam hangulatfüggő, hogy opera vagy rock vagy rave szól :D Az iskolázottság meg szerintem elég érdekes téma. Volt már olyan diplomás barátnőm, aki az élet minden területén ügyetlen volt és a legutóbbi meg csak szakmunkás és egy érettségivel olyan talpraesett, hogy büszke voltam rá.

Mess with the best / Die like the rest

(#603) Louro válasza concret_hp (#595) üzenetére


Louro
őstag

"reply arány elég gyalázatos, de biztos csak én vagyok luzer"

Emiatt ne magadat hibáztasd. Csak teszt gyanánt regisztrál bármelyik társkeresős oldalra, akár kép nélkül és megláthatod, hogy napi szinten érkezik a levél és ha egy hétig nem lépsz, lesz dolgod. Ha meg kép is van kinn, ami ugye nem egy hétköznapi átlagos fejet takar, akkor meg napi több száz levelet is jelenthet. Én azon csodálkozok, hogy van nő, aki még nem törölte magát a sok perverz és öreg, érdekpasi miatt, akik akár fizetnének is "szolgálataikért".

Oké, hogy mi férfiak írunk és semmi reakciót nem kapunk, de hát első lépést meg kell tenni. Olyan nem lesz még nagyon sokáig, hogy a nők írják meg az első levelet. Bár nálam fordult már elő. Igaz több éve vagyogatok - nem napi szinten már - és eddig kb. négyszer írtak rám. Tudom elég lehangoló statisztika, de előfordulhat.

Mess with the best / Die like the rest

(#604) Nimrod válasza Louro (#603) üzenetére


Nimrod
addikt

Stimmel az arány, tapasztalat.
Egyébként meg még jó, hogy nem a nyuszi fogja a puskát. :DDD

(#605) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

kis UP

Volt már veletek olyan, hogy bejelölt egy csaj, és tudom, hogy elkéne hívni randira, de valami azt súgja, hogy ne. Miért lehet ez? Úgy megismerném, de bennem van a NE tedd gondolat!?!? :Y

(#606) Louro válasza Brian_RL (#605) üzenetére


Louro
őstag

Az csak pillanatnyi "ne". Nevezheted Félsz-nek is. Vágj bele. Legalább egyszer találkozz vele. Ne szalassz el esélyt a randira. Ha meg láttál róla képet és nem jön be, vagy a leírás magáról eléggé nagyon nem a te stílúsod (nekem a wazze, yowan, +3r3szt3k 1 üzit és társai nagyon nem jönnek be), akkor ne erőltesd.

Mess with the best / Die like the rest

(#607) Borify Péter válasza Louro (#606) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

+3r3szt3k
de durva:DD :C

(#608) Brian_RL válasza Louro (#606) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Akkor asszem a nem erőltetemet választom :DD

(#609) SirRasor


SirRasor
őstag

Eltelt egy kis idő. Azóta érdekes dolgok voltak:

1. Nővel ismerkedek neten, chat.hu, sokat beszélünk, aztán MSN, fel is hívom, minden fasza, de nem szegedi. Amikor talizni kéne, írja, hogy akkor nem ér rá, mert találkozik egy másik barátjával. Kérdeztem, hogy konkurencia? Asszongya' igen. BAZMEG...

2. Másik nő, WIW-en csajok és pasik alkalmazás. Beszélgetünk, egész jól megy minden, levélcsere stb, aztán egyszer csak már nem válaszol a leveleimre, de semmi. Telszámát is megadta a leendőbeli tali miatt, 1x felhívtam (nem vagyok zaklatós típus), nem veszi fel, nem hív vissza.

WTF?

Ha jól indulnak mindig a dolgok, akkor miért lesz mindig ez?

Make Love not war!

(#610) (Darkwood) válasza SirRasor (#609) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Legyél inkább meleg! ;] Haladj a korral! :P

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#611) Louro válasza SirRasor (#609) üzenetére


Louro
őstag

Just friends....erre csak ennyit mondanék. Lehet már annyit beszélgettetek és annyi idő eltelt, hogy csak mint barát tekint rád. Vagy csak szimplán több vasat tart a tűzbe....jujj de tudom ezutóbbit utálni. Legutóbbi exem is ezt csinálta velem. Mikor vége lett ,24 óra se telt és máris full szerelmes volt a nehezen szeretni tudó egyén.

Mess with the best / Die like the rest

(#612) Nimrod válasza SirRasor (#609) üzenetére


Nimrod
addikt

De ismerős... én speciel rekordot akarok dönteni Csajok és Pasikban, hogy minnél többen nézzék a profilom, de egy se akarjon randizni velem. :DDD
Eddig valami 180 / 1 az állás, de annak az egynek is az lett a vége, mint a második pontban leírt (kivéve, hogy telszám nem volt), tehát vehető nullának.
Lehet gyorsan bejelölök mindenkit névvel és holnapra már 18000 / 1 lesz az állás. :DDD

(#613) SirRasor


SirRasor
őstag

UP - meséljetek már, most hogy álltok? :)

Make Love not war!

(#614) Nimrod válasza SirRasor (#613) üzenetére


Nimrod
addikt

225/0
Te akartad tudni. :D
De messze van még az az 1000... :(

(#615) Csabee.


Csabee.
nagyúr

:) Neten egyre nehezebb ismerkedni chat-es honlapokon, nekem az az alapvető bajom hogy ha felmegyek egy chat közösségi oldalra, akkor ott beszélek egy csajjal, netalántán lenne még valami, akkor 70% ba az ileltő utána ugyan úgy feljár chat-re a közösség miatt.. ez baromira nem tetszik!
Na meg az nem teccik ahogy a chat-en nevezik egymást hogy apum anyum tesóm növérem, és közük nincs egymáshoz az embereknek, csak felszínesen beszélgetnek!
Ha társat kerestek ajánlom azt hogy iwiw-en keresgetsz (nem társ kereső részlegen) és találsz magadnak szimpi csajt akkor ráírsz egy levelet. Törekedj rá hogy ne legyen sablonos az a levél!

Üdv: Csabee.

(#616) SirRasor válasza Nimrod (#614) üzenetére


SirRasor
őstag

Nem kifejezetten erre gondoltam, hanem a nőszerzéssel hogy álltok :D
..de ha már beírtad, akkor: 2583/34 :P

Make Love not war!

(#617) Csabee. válasza SirRasor (#616) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én múltkor beregisztráltam Love-ra (kb3hónapja) Hívtam chat-te egy 23éves csajt.. Nem igazán akart szóba állni velem, de aztán beszélgetésbe kezdtünk, meglepte őt hogy ilyen jól eltudunk beszélni mert én fiatalabb vagyok nála(20). Egy hétre rá találkoztunk, aznap összejöttünk.. 2hónap után én szakítottam :)

Üdv: Csabee.

(#618) Nimrod válasza SirRasor (#616) üzenetére


Nimrod
addikt

Abból a 34-ből lett is valami?

(#619) Csabee. válasza Nimrod (#618) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mik ezek a számok amikről beszéltek?

Üdv: Csabee.

(#620) Nimrod válasza Csabee. (#619) üzenetére


Nimrod
addikt

IWIW-en Csajok és Pasik alkalmazás.

(#621) Csabee. válasza Nimrod (#620) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jaa.. értem:)

Üdv: Csabee.

(#622) Nimrod válasza SirRasor (#616) üzenetére


Nimrod
addikt

Egy nősténynél olvastam, elgondolkodtató...

"...Azért mert bejelölök valakinél valamit nem azt jelenti h akarok is valamit tőle..."

(#623) SirRasor válasza Nimrod (#622) üzenetére


SirRasor
őstag

Súlyos :DDD

Make Love not war!

(#624) Csabee. válasza Nimrod (#622) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem meg az ellentéte igaz :DD Ki milyen szemmel nézi

Üdv: Csabee.

(#625) Csabee. válasza Nimrod (#620) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Most néztem meg ezt az alkalmazást, érdekes :) Sok ember van regisztrálva rajta.. Itt ti már szedtetek össze csajt?:D

Üdv: Csabee.

(#626) SirRasor válasza Csabee. (#625) üzenetére


SirRasor
őstag

Csak 2 randi volt eddig onnan, de az első csaj nem volt velem partyban (azaz nem egy szellemi szinten mozogtunk na :DD) a másik meg magasabb volt nálam :U

..egyre jobban terelődök rá az élőbenire, mert neten sok rossz dolog van. Igaz pont most alakulgat valami chat.hu-n, de majd kiderül..

..CSAK..beállt a rossz idő, ilyenkor már nem nagyon lehet csak úgy kimenni és nézelődni. Ha más nem, elfedik a nőket terebélyes kabátkáik.

Make Love not war!

(#627) Nimrod válasza SirRasor (#626) üzenetére


Nimrod
addikt

Pedig megvan a maga öröme a sok ruhadarabnak. ;]

Csabee: Tény, hogy sokan vannak regisztrálva, de... a fele alapból felejtős, mert csak egoista és már rég van társa/házas. Vannak páran, akik bár Cs és P-n feltűnnek, de az iwiw-es profiljuk már rég törölve lett, továbbá ott van az a nem kevéske, aki ugyan fent van rajta, de az applikáció már nincs a profilján (magyarul elavult az adatbázis).

Elvileg annyi előnye lehetne, hogy nem kell felesleges tiszteletköröket futni, tehát ha bejelölitek egymást (illetve visszajelöl) akkor érdemes lehet elkezdeni kopogtatni. Megspórolhatsz 1-2 levelet így. De persze a fordítottja is igaz, mert lehet, hogy az iwiw-es adataid alapján egy teljesen hamis kép alakul ki rólad, emiatt meg sokan nem fognak Igen-t nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#628) Csabee. válasza Nimrod (#627) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Na mind1 meglátjuk :D Én nem számítok rá hogy innen lenne bnőm :) Sztem előbb szedek fel egyet élőbe :D

Üdv: Csabee.

(#629) Nimrod válasza Csabee. (#628) üzenetére


Nimrod
addikt

Hát aki holtában szereti... ;]

(#630) Csabee. válasza Nimrod (#629) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD jó.. tudod hogy értettem :) Személyesen..

Üdv: Csabee.

(#631) SirRasor válasza Csabee. (#630) üzenetére


SirRasor
őstag

Mert nem személyesen hogy tudsz kimenni a temetőbe? :DD

Make Love not war!

(#632) Csabee. válasza SirRasor (#631) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jóó haggyjuk :DD

Üdv: Csabee.

(#633) kisboxi


kisboxi
tag

A témánál maradva. Egy kérdés. TI mit vártok az életben egy olyan nöneműtől aki a levelezések/beszélgetések során a helyesírással is bajban van??

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#634) Sipi16 válasza kisboxi (#633) üzenetére


Sipi16
senior tag

Attól függ, hogy milyen hibák. Nekem a mai szelngtől is feláll néha a hátamon a szőr.

Ha bemásolnál egy levelet akkor egyszerűbb lenne beszélni erről.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#635) kisboxi válasza Sipi16 (#634) üzenetére


kisboxi
tag

A mai szlenghez már "hozzászoktam". Sajnos levelet nem tudok bemásolni, mert törlésre került az összes.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#636) Csakénvagyok válasza kisboxi (#633) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Használjon helyesírás ellenőrzőt

(#637) SirRasor válasza kisboxi (#633) üzenetére


SirRasor
őstag

Aki az alap szavakat elrontja, azt azonnal tiltom. Kb ennyi :DDD
Ha tudja magáról, hogy nem tud rendesen helyesen írni, akkor legalább írná be először wordbe, és onnan másolná át a levélbe, de ha már erre se képes, akkor mégis mennyi energiát fektet bele az ismerkedésbe?

Make Love not war!

(#638) SirRasor


SirRasor
őstag

Mindenkinek ajánlom a Páratlan társkereső oldalt! Teljesen ingyenes rajta minden, és ha minden igaz, akkor meg is találtam rajta a páromat :B

Make Love not war!

(#639) Nimrod válasza kisboxi (#633) üzenetére


Nimrod
addikt

Életkor kérdése is. Ha például egy 25+-os elkezd szlenget használni, az alapból felejtős kategória nálam. Fiatalabbak meg lehet, hogy csak a neten használják és csak korral járó hóbort, amit majd úgyis kinőnek.

(#640) Louro válasza SirRasor (#638) üzenetére


Louro
őstag

Úgy legyen ;)

Nimrod: Az iwiw-es alkalmazás szerintem elég necces. Bár végülis az is jó kiindulási pontnak :)

Mess with the best / Die like the rest

(#641) zoo8800 válasza kisboxi (#633) üzenetére


zoo8800
veterán

Van ilyen. Attól még lehet értelmes, hogy nem tud helyesen írni. Ez alapján én nem ítélnék meg senkit. Az adatlap már sokkal többet elárul valakiről ;]

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#642) (Darkwood) válasza kisboxi (#633) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Felejtős! :( Nem csak a szépség számít... :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#643) zoo8800 válasza (Darkwood) (#642) üzenetére


zoo8800
veterán

De miért felejtős? Esélyt se adsz, csak mert nem tanították meg helyesen írni? :F

rip and tear, until it is done

(#644) (Darkwood) válasza zoo8800 (#643) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nem!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#645) runner 125 válasza (Darkwood) (#644) üzenetére


runner 125
nagyúr

Helyes! :K

..sőt, nálam még a bagó is dobó érv lehet. Lehet akármilyen szép, okos, blabla.. ha megtudom, h dohányzik felejtős.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#646) Louro válasza runner 125 (#645) üzenetére


Louro
őstag

Helyesírás, vagy legalább arra való törekvés pozitív jel. Ha valaki ilyeneket írna, hogy szeri, lávcsi, napszemcsi, dobj meg egy üzivel és akkor dumcsizhatunk,.... Az ilyen a való életben is ilyen mézes-mázas akar lenni, amitől engem kilehetne kergetni a világból Beszéljen normálisan, kultúráltan és akkor jól elfogunk beszélgetni.

Cigi nálam kapásból storno. Aktív ivászat is :DDD Ne legyen már részegebb nálam :D Na jó ezutóbbi vicc volt. De tényleg ne vedeljen minden este annyit, hogy aztán úgy kaparják össze. Na meg a Spongyabob-os póló, Pikachu-s (vagy hogy kell írni) pullóverek...25 körül már illik nem gyerekesnek lenni. Ha vicces képnek szánja, akkor meg úgyis odaírja, de ha minden képe ilyen szinten vicces, akkor az már jelent valamit. Hogy az életben is aktívan boldogítja ilyen csodálatos ruházattal a lakosságot :DDD

Mess with the best / Die like the rest

(#647) SirRasor


SirRasor
őstag

Ja és ezt a PÁRATLANRA az iwiw páratlan alkalmazásával jutottam be. Olyan ez, mint a csajok és pasik, csak jobb.

Make Love not war!

(#648) kisboxi


kisboxi
tag

A helyesírásról még annyit, hogy ha már írni sem tud, akkor értelmes kommunikációt se nagyon várjon el az ember. A szépség pedig valóban nem minden.
Nem értelek bennetek, miért felejtős egy leányzó ha dohányzik? Szerintem nem akkora tragédia (jó, mondjuk én is dohányzom). Ez nem igazán számít a kizáró okok közé.
Az ivás az már azért elég necces. Hülyén veszi ki magát mikor a párod többet iszik mint te. :DDD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#649) kisboxi válasza SirRasor (#647) üzenetére


kisboxi
tag

Na, regisztráltam erre a páratlan-ra. Majd meglátjuk mi lesz.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#650) tibi666 válasza kisboxi (#648) üzenetére


tibi666
senior tag

nálam nem felejtős. én nem dohányzok, de mindenképp negatívum. ugyanis kegyetlen büdös lesz tőle a ruhája, a szája, stb. még ha szabad levegőn füstöl, akkor is. büdös emberhez meg nem bújok túl szívesen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.