Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Sipi16 válasza Borify Péter (#200) üzenetére


Sipi16
senior tag

Annyi idős vagy mint a nővérem. Vagyis még nem vagy öreg. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#202) PazsitZ válasza Borify Péter (#200) üzenetére


PazsitZ
addikt

Öregenek 23 évesen? :Y

- http://pazsitz.hu -

(#203) SirRasor válasza Borify Péter (#200) üzenetére


SirRasor
őstag

Akkor én meg vén **** vagyok? :DD

Make Love not war!

(#204) Borify Péter válasza SirRasor (#203) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

hát...végülis mindenki annyi,amenyinek érzi magát:))

(#205) Sipi16 válasza Borify Péter (#204) üzenetére


Sipi16
senior tag

Akkor csak a gondolkodásodon kéne változtatni. ;)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#206) Csemike válasza Timcsy (#198) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nyomatja a marketingjét, mi rossz van abban? :DDD Az ilyen képekre ugranak a fickók. Aki azt mondja, hogy "neeeem, nem bírom az olyan csajokat, akik mindjárt kirakják megmutatni amilyük van" az is. ;) A párválasztás üzlet, kéremszépen. Mindenki azt villantja, amilye van, ami cserealapnak tekinthető, popsi, cici, pénz, ész...

[ Szerkesztve ]

(#207) SirRasor válasza Csemike (#206) üzenetére


SirRasor
őstag

..ház, kocsi, pisztoly...csak a teljesség igénye nélkül ;] pláne mellbimbo.hu-n látni sok olyan képet.

Make Love not war!

(#208) kisboxi válasza Csemike (#206) üzenetére


kisboxi
tag

" A párválasztás üzlet, kéremszépen." Ez így van! :R
Itt már mindenen keresni akarnak, és az internetes társkeresés elég jó biznisznek számít manapság. Ahhoz meg elég nagy szerencse kell, hogy tartós kapcsolat alakuljon ki egy ily módon szerzett ismeretségből.

"Mindenki azt villantja, amilye van, ami cserealapnak tekinthető, popsi, cici, pénz, ész..."
És a népek meg egyből ugranak is egy jó kis popsi vagy cici láttán, amit csak a képen látott. Aztán élőben meg jön a képre esés. :DDD
Az ész meg hát, nem olyan ... . :DD ;]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#209) Csemike válasza SirRasor (#207) üzenetére


Csemike
csendes tag

Már a honlapcímből sem következtetnék házasságkereső hölgyek és urak weboldalára. :D

kisboxi: mégis egyre többen találják meg így a párjukat. A bátyámnak rögtön feleséget hozott az internetes ismerkedés. Én 4,5 éve vagyok együtt a kedvesemmel és egy chat szobában kezdtünk el beszélgetni. Igaz, hogy a külsőm miatt a való életben nagy hátránnyal indulok a párválasztósdiban, eddig "csak" kétszer sikerült így "bepasiznom", és egyik sem bizonyult tartósnak. :D
A mai tizen-, huszonéves generáció elmagányosodik, és ezt önként választja. Látom az öcsémet, aki egy 17 éves, jóképű, izmos fiatal srác, mégis legtöbbször itthon kuksol, msn-en tartja a kapcsolatot a barátaival, és csak nagyritkán megy el bulizni. És csaja eddig csak a netről volt, igaz, az annál több. :D Pedig neki aztán tényleg nem kéne szégyenkeznie a külseje miatt.

(#210) Timcsy válasza Csemike (#206) üzenetére


Timcsy
csendes tag

ez így van egyetértek ! bár a csajnak már van barátja de sose lehet tudni :DD :DD

(#211) Timcsy válasza Csemike (#209) üzenetére


Timcsy
csendes tag

Én is chaten ismertem a párom akivel 8 éve vagyunk együtt, pedig nem úgy indult, hogy na most pasit keresek, csak csevegtem egyet. És akkor először és utoljára. Olyan érdekes...

(#212) SirRasor válasza Csemike (#209) üzenetére


SirRasor
őstag

Az nem ismerkedős honlap, hanem adathalász szerűség. Amiket linkelgetünk IRC-n, azokat a képeket begyűjti automatikusan egy BOT-tal, aztán kiteszi a honlapra. Szóval jókat lehet derülni azon, amik oda ilyen módon felkerülnek. Most nem fog bejönni, mert éppen karbantartást végeznek rajta.

Make Love not war!

(#213) Csemike válasza Timcsy (#210) üzenetére


Csemike
csendes tag

Az, hogy van barátja, nem jelent semmit. :) Én voltam a legjobban meglepődve, amikor a maximalista, feddhetetlen erkölcsű főnökünket, aki mindig igyekezett fenntartani egy boldog házasság látszatát (és be is nyaltuk neki) a kolléganőm megtalálta a szexneked.hu-n. :) Hát, én akkor a padlóról szedtem össze az államat, mert róla aztán tényleg nem tudtam elképzelni.

(#214) Borify Péter válasza Csemike (#213) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

én is nemrég megtaláltam a bnőm pasiját egy hasonló oldalon

(#215) Csemike válasza Borify Péter (#214) üzenetére


Csemike
csendes tag

És ilyenkor mit csinál az ember, ha a barátnőjéről van szó? Te szóltál neki?

(#216) SirRasor válasza Csemike (#215) üzenetére


SirRasor
őstag

Az a minimum, hogy szól az ember. Aztán lehet kap értelmes választ, pl: már rég fent volt, csak elfelejtette magát törölni.

Make Love not war!

(#217) Borify Péter válasza Csemike (#215) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

természetesen igen...
erre a csaj..aki eddig is kételkedett a pasija hűségében
megnézte a telefonjait
na és ott kiderült,hogy nemcsak online csalta meg:S

(#218) Csemike válasza SirRasor (#216) üzenetére


Csemike
csendes tag

Persze, magyarázatot könnyű találni. :) Az emberek nagyon jól manipulálhatóak, és egyben nagyon manipulatívak is. A pasi tudja mit akar hallani a csaj, a csaj tudja, hogy a pasi csak azért magyaráz, mert azt mondja, amit hallani szeretne, szóval így szépen eljátszmáznak egymással az emberek.

Borify Péter: én szinte biztos voltam benne, hogy az apámnak barátnője van, mégsem szóltam az anyámnak... Egyszerűen nem tudtam megtenni, nem mertem robbantani. :( Aztán persze robbant magától minden. Azóta is bennem van egy rossz érzés, hogy miért nem borítottam a bilit korábban, sokkal hamarabb túllettek volna a krízisen...

(#219) Borify Péter válasza Csemike (#218) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

a te helyzeted sokkal nehezebb volt
két hozzád közel álló ember
abban a szituban valsz én s mondtam volna meg

(#220) SirRasor


SirRasor
őstag

Melyik az a társkereső, ahova a regisztrációhoz KELL a diplomaszám?

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#221) Bubu79 válasza SirRasor (#220) üzenetére


Bubu79
addikt

Melyik az a hülye diplomás, aki meg is adja ilyen helyen?

#222: Ecseris diploma valós, leinformálható számmal?

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#222) SirRasor válasza Bubu79 (#221) üzenetére


SirRasor
őstag

Nem mind1? Azzal nem lehet visszaélni.

Make Love not war!

(#223) koxx válasza SirRasor (#220) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Talán ez? [link]

(#224) Chaser


Chaser
titán

Rövid olvasgatás után úgy nézem ebben a topikban van a legtöbb csaj ;) vagy tévedek :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#225) SirRasor válasza Chaser (#224) üzenetére


SirRasor
őstag

Mert a procik belső felépítését tárgyaló topicban legyenek? :DD

koxx asszem ez az, de már túl álmos vagyok ahhoz, hogy megnézzem. Majd holnap, mindenesetre köszönöm :)

Make Love not war!

(#226) Chaser válasza SirRasor (#225) üzenetére


Chaser
titán

Navazz:D "Mert a procik..." Úgy olvastam elsőre: mert a puncik belső felépítését tárgyaló topicban legyenek? :N

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#227) SirRasor válasza Chaser (#226) üzenetére


SirRasor
őstag

Az embert az álmaik vezérlik és azt látják bele mindenbe :DD

Make Love not war!

(#228) Csemike válasza SirRasor (#227) üzenetére


Csemike
csendes tag

Freud szerint az ember meg önkéntelenül azt olvassa ki, azt mondja ki, ami a tudatalattijában a legjobban foglalkoztatja. :D Úgyohgy nincsenek véletlen elszólások, félreolvasások. :DDD

(#229) SirRasor válasza Csemike (#228) üzenetére


SirRasor
őstag

Na én is valami ilyesmire gondoltam és ezek szerint ez tényleg így van :))

Tudatalatti? Hmm tényleg olvasnom kéne tovább a tudatalattis könyvet, hogy magamhoz vonzzam az igazit :)

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#230) SirRasor


SirRasor
őstag

Húúúúúú de most úgy felb*sztak megint, ez már kezd sok lenni. Nem tudom hanyadik nő jön megint azzal, hogy most neki nem pasi kell, hanem barát. Mégis mi ez a hülyeség? Szerintem tuti kamu.

Make Love not war!

(#231) R válasza SirRasor (#230) üzenetére


R
aktív tag

kérdezd már meg tőle h mi a kettő között a különbség?

(#232) Mawyx válasza SirRasor (#230) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem volt, h zsinórban azzal jöttek, hogy sajna nem fog menni, mert most készül az esküvőre. Ahan, persze :U Vagy lehet, h készül, de nem a sajátjára :DDD Tuti kamu volt az is :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#233) SirRasor válasza R (#231) üzenetére


SirRasor
őstag

Ez jó, meg fogom kérdezni :DD

Make Love not war!

(#234) Sipi16 válasza SirRasor (#230) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha olyan a csaj akkor talán megéri belökni a dumát, hogy: "Én sem életem párját keresem csak *ugni akarok." :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#235) Borify Péter válasza Sipi16 (#234) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

azért ez egy kicsit erős...na:)))

(#236) (Darkwood) válasza Csemike (#228) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Szerintem hagyjuk Freud perverz zsidó gondolatait! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#237) Sipi16 válasza Borify Péter (#235) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az tény, hogy erős, de sok sikertelen próbálkozás után az embernek elfogy a türelme és pont abban a 10 másodpercben lesz őszinte amikor nem kéne. :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#238) Borify Péter válasza Sipi16 (#237) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

pedig lehet ebben a 10percben ront el mindent

egyébként most már én is gondolkodom ezen az internetes társkeresésen
de olyan lusta vok hozzá:)
miért nem tud bekopogni az ajtón a fehérlovas herceg?:DD

[ Szerkesztve ]

(#239) koxx válasza Borify Péter (#238) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lusta? ott van e gép és a net előtted :)

(#240) Sipi16 válasza Borify Péter (#238) üzenetére


Sipi16
senior tag

Lehet, hogy kevés az albínó ló... :U

Én nagyon meglepődtem, hogy jónéhány ilyen oldal fizetős lett. Töröltem is magam róluk.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#241) Borify Péter válasza koxx (#239) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

jó..de úgyhogy ne kelljen válogatnom..meg nézelődnöm...egyszerűen kopogjon be..hééé..én vagyok akit keresel

felőlem jöhet szamáron is:D

(#242) (Darkwood) válasza Borify Péter (#241) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Szerintem meglepődnél, ha innen PH!-ról valaki bekopogna hozzád! ;]

koxx: :DDD

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#243) koxx válasza Borify Péter (#241) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mondd a címet :DDD

(#244) Borify Péter válasza (Darkwood) (#242) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

egy csöppet biztos...bár ez nem nagyon fog megtörténni:)

(#245) Sipi16 válasza Borify Péter (#241) üzenetére


Sipi16
senior tag

Látod vannak itt jelentkezők. :D

Soha ne mondd, hogy soha... ;]

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#246) (Darkwood) válasza Borify Péter (#244) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Azt hiszed? Lehet, hogy ez a koxx gyerek, meg ez a Sipi16 gyerek is valami pszichopata állat! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#247) Borify Péter válasza Sipi16 (#245) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

hát nem valószínű,hogy olyan kopog be aki közel is lakik:S

(#248) sti10p


sti10p
senior tag

Hi!
Tud valaki konkrétan olyan oldalt ahol érdemes ezt elkezdeni, és megfelelően kultúrált meg diszkrét is? (nem alkalmi sexpartnert keresek)
Nem szívesen írok most ide, mert van bennem egy csomó gátlás meg előítélet ezzel kapcsolatban, de megpróbálok nyitott lenni egy szintig és lehet nem is olyan hülyeség mint aminek hittem.

XY

(#249) Borify Péter válasza sti10p (#248) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

love.hu

(#250) Louro válasza Borify Péter (#249) üzenetére


Louro
őstag

De az fizetős, nem? Vagy lehet keverem

Mess with the best / Die like the rest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.