Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tomcsi23 válasza tomcsi23 (#96) üzenetére


tomcsi23
veterán

Pár gondolatot még összeszedtem. :B

Közben rájöttem, hogy külön csoportként lehetne még említeni a fórumhoz hasonló oldalakat (mint itt is), valamint az apróhirdetős "lehetőségeket". Sok fórumnak van társkereső része, és ez igaz az aprós oldalakra is. Az apró annyival másabb, hogy ott egy hirdetést adsz fel, amire válaszolhat az érdeklődő, ill. ilyen közegben lehet mazsolázgatni.

Ha már társkereső oldalon elindulsz, akkor végülis mindegy, hogy melyik irányt választod, idővel úgy is kiderül, neked mennyire jön be. Körbenézel-regisztrálsz, írsz levelet (választ) az adatlapra, apróra, és jobb esetben elkezdődik egy ismerkedés. Cseten meg elkezded a köszönéssel és valahogy alakul a folytatás.

Veszélyek: Fontos megemlíteni, mert ezek is vannak.

- Személyes adatok, telefonszám, e-mail, bankkártya, lakcím, fotók, videók.
Hát csak óvatosan. Itt inkább a lányoknak van félnivalójuk - visszaélések, zaklatások, s egyebek. Ha csak egy telefoszámod van, akkor érdemesebb venni egy másik számot is (nem nagy tétel), hogy tudjad szűrni a hívásokat, ezt már bátrabban adtatod meg. Ez igaz az e-mail címre is, nyugodtan kreálj egyet, "erre a célra". Lakcímet csak idővel, első pár alkalommal mindenképp valami nyílvános helyen randizzatok. Bankártyát, jelszókat, pin kódokat még idővel se adj meg. :DDD

- a személyes találkozóra mindenképp vigyél magaddal óvszert. Sosem lehet tudni, hogy alakul - akár az első randi is - védelem nélkül meg sehova semmit. :N Viszont a nagyobb értékeket ne aggasd magadra, és pénzt se sokat vigyél. Ez igaz az első (pár) intimebb találkozóra is.

- élősködők Előfordulhat, hogy álmaid nője képével keresnek meg (ez leginkább a társkereső oldalakra jellemző, ahol adatlapot kell kitölteni, ill. néha cseten is előfordul), szép mézes-mázos szöveggel próbálnak behálózni. Aztán a végén kiderül, hogy kéne egy teló feltöltő száma neki, mert onnan lesz csak igazán szép az életed. Nekik lehet nyugodtan . Még akkor sem szabad bedőlni, ha telefonon beszélsz vele és kiderül, hogy tényleg leányzó (ugyanis sok hapi adja ki magát csajnak, egy-egy feltöltő reményében), mert ettől még ugyanúgy lehet kamu. Ha már mindenképp fizetős hajlamaid vannak, akkor azt csak a személyes találka után. - ez a veszély a lányokat annyira nem fenyegeti.

- a fizetős kínálat ez nem annyira veszély, de jelen van. Mindenki maga dönti el, hogy miért fizet. Nem lehet elkerülni, minden oldalon megtalálnak, találkozhatsz velük; lényegében fizetsz a szolgáltatásért. Vannak ugyan olyan jelentkezők, akik szívesen találkoznak veled, ha kifizeted a rezsijüket, számlájukat, de nem vallják magukat szolgáltatónak - hát majd meglátod. Ez nem keverendő össze azzal a ténnyel, hogy egy NŐ-re mindig is költeni kell. :))

Ha még alakulnak az infók (vélemények, tapasztalatok), akkor össze lehetne dobni egy rendes első hsz-t, a szívecskék helyett, esetleg alá. :C

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#102) kisboxi válasza tomcsi23 (#101) üzenetére


kisboxi
tag

Személyes adatok: na pont az ilyen esetekre van az embernek több kártyája is. :DD (nem csak a lányoknak van félnivalójuk), e-mail címet meg lehet kreálni nagyon sokat.

személyes találkozó : a "zokniban lábat mosni" még mindig nem annyira kellemetlen mint a következmények
(csúnya dolgokat is össze lehet ám szedni :DDD )

fizetős kínálat : minek fizetni fölösleges dolgokért. ;)

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#103) tomcsi23 válasza kisboxi (#102) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ritka jó, hogy Te ilyen dörzsölt vagy. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#104) kisboxi válasza tomcsi23 (#103) üzenetére


kisboxi
tag

Na, ezt most hogy érted?

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#105) tomcsi23 válasza kisboxi (#104) üzenetére


tomcsi23
veterán

Lehet, Neked evidens dolgok, de nem mindenkinek az, és a naívságot sokan ki is használják.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#106) runner 125 válasza tomcsi23 (#101) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezek szvsz mehetnének az első hsz.-oba is. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#107) tildy válasza tomcsi23 (#101) üzenetére


tildy
nagyúr

Kihagytad azt a részt, hogy randizni akarsz? Azt akarod, hogy össze is jöjjön?
Ehhez bizony több találkozóra is szükség lesz, és ha azt vesszük, hogy 3 randi után már esetleg van komolyabb dolog kialakulóban, akkor az alábbi költségekkel számolj:
1 alkalommal kávézó, teázó , esetlem nem késdobáló kiskocsma, kapásból 2-3 ezret otthagyhatsz, mert ugye milyne már, hogy a csaj fizesse a maga részét (az én véleményem azért más)
Aztán el kell vinni moziba (megint vagy 3 rugó kettőtöknek), vacsorázni, 4-5 rugó, máris 10 ezernél jársz és a csaj még nem is biztos hogy akar konnektálni veled.

Mondjuk ez mindenféle randira áll...

Hát nehéz a "hagyománytisztelő" férfiak élete:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#108) kisboxi válasza tildy (#107) üzenetére


kisboxi
tag

Ezt nem hagyhatom ki. :DDD
Ha elviszed egy "késdobáló kiskocsmába" és még utána szóba áll veled, akkor már 99%, hogy nyert ügyed van.
Vagy ha neked nem jön be az illető nőszemély akkor hagyod hogy ő fizesse a maga részét, és már meg is van oldva a többi találkozó gondja. :C
(na most egy kicsit bunkónak tűnök, de sebaj)

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#109) tomcsi23 válasza tildy (#107) üzenetére


tomcsi23
veterán

Igaz, ez a téma kimaradt - bár ez már túl van az internetes részen.

Szerintem ha fizetni akar - úgymond, hagyománytisztelő férfiként, ám tegye. 1-2 alkalom nem a világ, ha meg mégis az neki, akkor ne fizessen, vigye el beszélgetni, sétálni, aztán kiderül, érdemes-e folytatni, ill. a csajnak ez bejön-e. Olyan lányt kell találni (választani), aki hasonlóan áll a dolgokhoz. Tehát fizethet fele-fele arányban, vagy ő akarja az egészet fizetni, vagy fordítva, a hapi fizeti az ilyen dolgokat, mindegy. Lényeg, hogy ez mindkét oldalról passzoljon a másikhoz. Ugyanúgy lehet késdobáló kiskocsma, vagy épp a Gundel, ha erre van igény és elérhető(megfizethető) is a számukra. Persze sokszor van, hogy a hapi többet mutat, mint tartósan bír, meg általában az első alkalmakkor mindenki a szebb arcát, az igényesebb felét mutatja. Ez egy-két alkalommal elmegy. A tartós kapcsolat meg sok más dolgon is múlik. Ha valaki szeret mindig mindent fizetni, és talál hozzá megfelelő lányt, hát tegye bátran. A hangsúly az egymáshoz passzoláson van. Ha nincs meg az összhang, pl a leányzó elvárja, a hapi meg nem tudja teljesíteni (vagy fordítva), már ugrik is a dolog.
:R

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#110) kisboxi válasza tomcsi23 (#109) üzenetére


kisboxi
tag

Ezekben teljesen igazad van! :R
Viszont ha már netes társkeresés a dolog, akkor a találkozót azért egy kis beszélgetés előzi meg, akár neten akár máshogy(pl: telefon). Ezen beszélgetések közben (ha komolyabbak), úgy is kiderül mik a felek igényei. Pl. az említett séta sokaknak többet jelent mit akármilyen előkelő étterem, vagy akármi.
Többet mutatni mint ami vagy valójában, sztem ez nem egy jó szisztéma, mert előbb-utóbb úgy is kiderül az igazság és utána meg lapát.Tehát már a beszélgetések során, és a találkozókor is magadat kell adni.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#111) runner 125 válasza kisboxi (#110) üzenetére


runner 125
nagyúr

"..beszélgetés előzi meg, akár neten akár máshogy(pl: telefon)."

..és akkor most jönnek a percdíjak. ;] :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#112) kisboxi válasza runner 125 (#111) üzenetére


kisboxi
tag

Úgy látom runner 125 kolléga nem bírja ki szó nélkül a dolgokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#113) tomcsi23 válasza runner 125 (#111) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hogyne, meg fizetsz a netért, a villanyért, stb.
Ingyen nincs semmi. :))

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#114) Sipi16


Sipi16
senior tag

Nem tudom kinek ismerős a talalka.hu nevű oldal. Ma csak úgy beléptem és meglepődve néztem, hogy fizetős lett. Eggyel kevesebb helyre vagyok regisztrálva...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#115) whitezo88 válasza Sipi16 (#114) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sajnos már szinte minden az, pofám leszakad.
marad a myvip randi és az iwiwen a "csajok és pasik" alkalmazás ;] :DDD

(#116) Sipi16 válasza whitezo88 (#115) üzenetére


Sipi16
senior tag

Myvipről is pont ma töröltem magam. Az iwiwet én jobban szeretem, de a facebook a legjobb. ;)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#117) MmDorian válasza Sipi16 (#116) üzenetére


MmDorian
őstag

Erről van szó, a myvip nagyon elmérgesedett... vicc, hogy mik vannak ott, az IWIW-en is vannak dolgok, de myvip....borzalom.

(#118) Sipi16 válasza MmDorian (#117) üzenetére


Sipi16
senior tag

A myvip szerintem már az elejétől fogva nem volt olyan jó mint az iwiw. Nem magával az oldallal volt bajom hanem inkább az "közösséggel".

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#119) runner 125 válasza MmDorian (#117) üzenetére


runner 125
nagyúr

Konkrétan?

Egyszer egy ismerősömmel "beléptem", de nekem már akkor eldőlt h ilyenem nem lesz. :D

"Érdekes" profilok, "írások" vannak. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#120) MmDorian válasza runner 125 (#119) üzenetére


MmDorian
őstag

(#121) runner 125 válasza MmDorian (#120) üzenetére


runner 125
nagyúr

Muhahha. :DDD
Jól van, akkor egyre gondoltunk. :)

"Ha ismersz, úgyis tudod milyen vagyok" ...

Ezt helyesbíteném; "Ha ismersz, úgyis tod mien vok" ... ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#122) kisboxi válasza whitezo88 (#115) üzenetére


kisboxi
tag

Hogy témában maradjak. A myvip az valóban sz@r lett, az iwiw elég tűrhető. Nézte már valaki a hotdog nevű oldalt, ott régebben lehetett ismerkedni (normális emberkék voltak), de most már az is tele van a nagyon fiatal korosztállyal és úgy el vannak szállva maguktól, hogy ajjaj, éppen csak azt nem kérdezik meg hogy ki a f...t keresel te itt.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#123) tomcsi23 válasza runner 125 (#121) üzenetére


tomcsi23
veterán

Na, volt valami nem tartós idősebb jelentkező?

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#124) kisboxi


kisboxi
tag

Na mi van itt? Mi ez a punnyadás?

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#125) SirRasor válasza kisboxi (#124) üzenetére


SirRasor
őstag

Bocs, csak eddig nem találtam erre a topicra, de gyorsan lesz változtatás :DD

Kezdésnek egy kis olvasnivaló a netes ismerkedésről.

Viszont kérdezni is akartam, de végigolvasva a dolgokat már megkaptam rá a választ, tehát marad az iwiw, ahol még normálisan lehet neten ismerkedni.

Uff.

Make Love not war!

(#126) kisboxi válasza SirRasor (#125) üzenetére


kisboxi
tag

Egy kis változtatás nem ártana. Egész jó kis pörgős topicnak indult, de vhmiért leengedett a társaság. Pedig sztem vannak itt egy páran akik tudnának érdekes dolgokat mesélni a témáról! :DDD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#127) SirRasor válasza kisboxi (#126) üzenetére


SirRasor
őstag

Jó hát érdekes dolgokat én is tudok mesélni, annyi állattal akadtam már össze a neten (remélem ők is ezt mondják rólam :DD). Vagy mindenki megtalálta már a párját, azért nincs más visszajelzés :)

Make Love not war!

(#128) zsid


zsid
senior tag

Ha pörgést akartok kereshettek nekem :D Én lusta vagyok rá :)

<tRucKdriFteR>

(#129) runner 125 válasza tomcsi23 (#123) üzenetére


runner 125
nagyúr

Muhahha :D , nem.

..de most ne is legyen, mert épp alakulgat egy korombeli leányzóval. :P ;)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#130) Louro


Louro
őstag

DeadMeat nevű tagunk miatt hozom fel ezt a totyikot :)

Mess with the best / Die like the rest

(#131) DeadMeat válasza Louro (#130) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jééé :DDD De nem én hoztam fel először :P Azért köszi :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#132) Louro


Louro
őstag

Bátran gép előtt dolgozó és épp pihenőidőben hírolvasó sorstársak és női egyedek. Ide is bátran írhatok, ha épp magányosan tengetitek estéiteket. Mos nosza rajta. Első közös pont egyből meglenne: PH (és nem az a bizonyos szappanreklámbeli PH most)

Mess with the best / Die like the rest

(#133) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

egy barátnőm szegény nagyon ráfázott az utóbbi időben a netes ismerkedéssel
először hónapokig levelezett egy csávóval..teljesen beleesett..csak furi volt,hogy nem akar talizni a srác,meg telón sem akar beszélni...de msnen..meg smsbe odaadó volt és kedves
aztán kidrült,hogy egy 15éves suttyó

rá nemsokra megismerkedett egy másik csávóval
aztán 250kmt utazott az első taliig
a csávó addigi kedvessége eltünt...átment kőbunkóba..és lekezelő volt vel
elé sem ment..és a tali után vissza sem kísérte a szállására:S

(#134) roti86 válasza Borify Péter (#133) üzenetére


roti86
őstag

EZ benne van a pakliban, de van sok ellenpélda is. Jómagam neten ismertem meg a barátnőmet, akivel a mai napig boldogok vagyunk. :C

(#135) Borify Péter válasza roti86 (#134) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

hát igen..vannak szerencsés esetek
nekem is volt internetes pasim:)

(#136) mindfreak válasza Borify Péter (#133) üzenetére


mindfreak
őstag

Hát igen, kb. ennyit ér az internetes társkeresés. Hogy lehet "beleesni" valakibe, ha még sose láttad?! :U

(#137) Borify Péter válasza mindfreak (#136) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

ez az amit én sem értettem...de mondom...még a hagját sem halotta
pár sms,meg msn szerintem édes kevés a szerelembeeséshez
messziről jött ember azt mond,amit akar

(#138) Louro


Louro
őstag

Hát netes ismerkedés szerintem egy picivel jobb, mint a valós életbeni. Hogy miért is?
Hát képet láthatsz róla. Aki kép nélküli egyének ír vagy nagyon el van keseredve vagy nagyon leadja. Kép már egy támpont. Aztán 2-3 levél, esetleg kicsit több, de egy hónapnál tovább nem szabad az első találkozást húzni, mert ahogy írták visszább, lehet kis suttyók szórakozhatnak. Aki nem akar találkozni pár héten, egy hónapon belül, az már alapból kilőve. Olyan nincs! Ha két ember szimpatikus egymásnak és jókat beszélgetnek, akkor KELL találkozniuk. Ha elutasító és netfüggő, lusta kikelni a székéből, arra meg időt se érdemes pazarolni vagy átverő, unatkozó barom

Életben odamész valakihez, lehet első mondat után otthagynád, de illendőségből még valahová el, kibírni vele egy órát, aztán sziát inteni.
A neten szerintem jobban meglehet ismerni az embert és talán picit könnyebben ellehet utasítani.

De a társkeresők okkal léteznek. Iwiw,.........ujjjj de utálom akik onnan akarnak társat keresni. Nem egy ismerősöm írta már, hogy mekkora taplók próbálkoznak be. Iwiw nem társkereső, hanem ismerőskereső, ezt fel kellene fogni a boldogtalan embereknek. És nem kell félni a társkeresőktől. Életben is lehet tapló parasztba futni - szerintem nagyobb eséllyel - és nem egy eset bizonyítja, hogy akár házasságig fajulhatnak a dolgok.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#139) Louro


Louro
őstag

Lehet kövezni nyugodtan, de én szánalmasnak tartom azokat, akik az iwiw-en és hozzá hasonló oldalakon ismerkednek. Pont azok szidják a társkereső oldalakat a legjobban. Nem szégyen ott lenni, az ember társas lény, és ha egyedül van nem szégyen felregisztrálni.

Mess with the best / Die like the rest

(#140) mephi666 válasza Louro (#139) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a chat.hu-t rühellem... ha fellépsz pl női névvel, nyakam rá, hogy 10percen belül legalább 2-3ember ír, hogy: "chatsex/webcamsex/akarodlátnihogyveremki?" az az oldal mindennek a legalja... meg a profilban: van intim helyen testékszered? mennyire borotválod az "intim régiód"? jah meg: "mennyit keresel havonta? van kocsid/lakásod?" ettől kapok hirtelen agyf@szt... elvileg a célja: chat/ismerkedés lenne az oldalnak... de már elment ilyen szexpartnerkereső oldal irányába és csomó kretén is van fenn általában... egyszerűen szégyen... az iwiw/myvip-ről is tudnék szépeket írni, de nem teszem inkább :)

a netes ismerkedés egyébként nem szégyen szerintem... csomó felesleges körtől megkímélheti az ember magát és ugyanúgy bele lehet futni normális emberbe neten keresztül is, mint élőben... de a fordítottja is igaz... vigyázni kell azért...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141) Louro válasza mephi666 (#140) üzenetére


Louro
őstag

Chat.hu-t éppeszű ember kerüli vagy csak szórakozni jár oda. Aki ott akar társat keresni, az már alapból életre alkalmatlan.

Nyugodtan írd le az iwiw-es gondolataitad :) Oszd meg :)

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#142) mephi666 válasza Louro (#141) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát elvileg az iwiw/myvip/stb lényege kapcsolattartás lenne... könnyen meg lehet rajta találni rokonokat/régi osztálytársakat/ismerősöket/akárkit... szinte minden ember vagy myvip-en vagy iwiw-en regisztrálva van az országban, akinek bármi kis köze is van a nethez... eddig szép és jó is... mondjuk osztálytalálkozót vagy bármit hipphopp össze lehet hozni anélkül, hogy nyomozni kellene telefonszámok/címek után... eddig semmi gondom nincs vele... regelve vagyok én is mindkét helyre... myvip-re párhavonta lépek fel általában, iwiw-re meg kb hetente... megoszthat az ember magáról újabb képeket, információkat és akit érdekel, az tudja követni is, stb...

a másik oldala az egésznek: csomóan az oldal színvonalát elég rendesen csökkentik azzal, hogy magukról mindenféle pózolós meg beállítótt képeket felraknak... pl nem egy 14körüli leányzót láttam már úgy, hogy elég hivalkodó képeket pakolt magáról... (gondolom aberrált pedofilok örömére, akik verhették rá a brét ezerrel) és jöttek is mellé a tipikus kommentek: vagy barátnők/ismerősök, hogy: "deszekszivagy/decukivagy/lavollak/blabla" vagy pedig vén f@szok, akik rámozdultak, azok nyáladzottak rá... az ilyen dolgok kegyetlenül rontják az oldal színvonalát...
amit még így a végén említenék: rengeteg felháborító képet is láttam, amin 15körüli kisebbségi "lények" pózoltak műanyag pisztolyokkal/bizsukkal/pénzzel és magukat maffiózónak tüntették fel... vagy pedig olyan képaláírásokat írtak, hogy pl: "dzsalunk magyart ölni"... az ilyenen nagyon ki tudok akadni... meg főleg azon, hogy az oldal üzemeltetői pl nem moderálgatják az ilyeneket...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143) Louro


Louro
őstag

Ezért kellenének moderátorok az oldalra, akik csak a képeket figyelik. Sajna szülőknek is figyelniük kellene a gyerekeikre, hogy miket tesznek fel magukról. Bár az oldal, hogy ha adna a minőségre, akkor egy embert szerintem kibírna fizetni a sok reklámból, hogy a házikedvencek - halak, malacok, nyulak - regisztrációit kitöröljék. Felesleges regisztrációkat töröljék és a kirívó képeket levegyék. De amúgy nem kötelező nézni az ilyen képeket. Én ha ismerősre keresek, akkor szűkítem a keresést. Szóval ezeket kikerülöm. Myvip-en dobnak az ember elé egyből x számú embert. Iwiw-en nem.

De akkoris tartom magam ahhoz, hogy iwiw nem társkereső oldal. Max fórumában egy topikot lehetne arra áldozni, de arra meg lusták felnézni. Nekem egyik ismerősöm sem használja az iwiw fórumát. Nem értem az "iwiw-en társat keresőket", hogy miért szidják a kifejezetten társkeresőket, mikor pont ők vetemednek olyanra, ami nem arra való. Mintha egy teázóban egy korsó sört kérnék.

Mess with the best / Die like the rest

(#144) SirRasor válasza Louro (#139) üzenetére


SirRasor
őstag

"szánalmasnak tartom azokat, akik az iwiw-en és hozzá hasonló oldalakon ismerkednek."
..
"Nem szégyen ott lenni, az ember társas lény, és ha egyedül van nem szégyen felregisztrálni."

He? Vagy találóbb lenne erre az, hogy: "WAT?" :DD
Döntsd már el mi a véleményed :))

Make Love not war!

(#145) Louro válasza SirRasor (#144) üzenetére


Louro
őstag

Első: iwiw-re vonatkozik

Második: társkeresőkre vonatkozik

Ennyi :)

Mess with the best / Die like the rest

(#146) SirRasor válasza Louro (#145) üzenetére


SirRasor
őstag

Na akkor átmegyek szánalomba és írok ott pár nőnek, hátha.. :DD

Make Love not war!

(#147) SirRasor


SirRasor
őstag

Amúgy szerintem nem a felület számít, akárhol rá lehet akadni az igazira, csak egy kis szerencse kell hozzá :)

Make Love not war!

(#148) Louro


Louro
őstag

Rálehet, az okés, csak ha nem kifejezetten arra van kitalálva egy oldal, akkor ne használjuk már másra. Attól , hogy van házad, még nem használhatjuk mi is raktárként.

Miben másabb az iwiw egy társkeresőtől? És attól, hogy kérdezi származásod, a fizetésed és egyebeket. Nem kell mindent megadni. Úgyse nézik meg nagyon. Fénykép és egy kis rövidleírás már elegendő.

Mess with the best / Die like the rest

(#149) SirRasor válasza Louro (#148) üzenetére


SirRasor
őstag

Elméleted logikus, DE a tendencia nem ezt mutatja, tehát tökéletes társkereső oldal.

Make Love not war!

(#150) Louro


Louro
őstag

Nekem igazából azzal van a legnagyobb bajom, hogy
-baráti körömből rengeteg nő panaszkodik, hogy zaklatják
-pont azok szólogatnak be a társkereső oldalt használóknak, akik az iwiw-en ismerkednek. Szerintem egy gyávaság és képmutatás (mert hát ugyanazt csinálják.)

Oldalak meg ha kellenek:
fiatalosabb: csajozas/pasizas.hu
fiatalos, de 30as korosztály IS van ott: parom.hu

Mess with the best / Die like the rest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.