Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#818) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Teljesen kipihenten nézek ki a fejemből a monitorra. Az egész éjszakát átaludtam. Szükségem is volt ennyi alvásra mert a tegnapi éjszakám nem volt valami fényes.
Elég szarul indult a tegnapi napom mert a munkaadónk azonnal lecseszett. Ennél a tetőnél már 1x felhasznált anyagokkal dolgozunk és megpróbálunk a lehető legspórolósabban dolgozni belőle. A munkaadónk viszont kitalálta hogy tegynk falon kivűlre egy pár szarufát ami látszó. Semmi probléma nem lett volna az egésszel. Csak amikor a talpszelement megtaláltuk az pont olyan hosszú volt mint a ház és toldást pedig hozni kellett volna. Én meg elejtettem hogy ha nem kell falon kívülre tenni szarufapárt akkor végülis elég lesz. Na ennek a skót tulajnak több se kellett. Legyen úgy inkább mert neki az úgy tökéletes lesz.. Na ezért kaptam a lecseszést mert nem ezt beszéltük meg. és ha kell még anyagot hozni akkor hozat ő. Csak mondjuk a tulaj minden fillért a fogához ver. estefelé pedig a tulaj cseszegetett hogy ha nem így léceznénk hanem amúgy akkor kevesebb lenne a hulladék. Ez történetesen nem igaz de nem voltkedvem vitatkozni vele. Remélem ma mentesülök mindenféle atrocitás alól...
Tegnap gyorsan befejeztük a szerkezetet és lambériáztunk majd fólia és léc..Ma lelambériázzuk a maradékot és belécezzük a kecót teljesen. holnap beszegjük és lehet felütjük a bádogot. Szombaton pedig lehet becserepezzük. Fini bontott cserépből természetesen. Persze semmi baj nincs ezzel.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.