Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz kenwood3 #256 üzenetére

    erről a vicc jut eszembe:

    -hogy hívják a görög b*zit?
    -farbatosz

    ;]

    egyébként nagyon biztosnak tűnt, hogy vállalja a műsort... miért is? valószínűleg tudta és levolt szervezve :K vagy isten tudja milyen szerződést írtak alá a jelentkezők a vv miatt? talán benne volt, hogy kötelesek megjelenni kiesésük után is a párbajokon, esetleg későbbi műsorokban is részt venni? persze mindezt normális fizetség mellett... :K ...de megnézném, mennyi zseton jött össze a vv4-ből... talán 10 számjegyű? :U az viszont biztos, hogy építenek a szereplőkre és még szívni akarják magukat pénzzel, rajtuk keresztül... (jól is csinálják... ki lesznek facsarva, mint egy citrom és mennek a kukába... majd jönnek újabbak és újabbak... az ördögi kör soha nem áll ér véget)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dyrtyho #704 üzenetére

    én az olgát tippelem be neki ;] szerintem arcra szép... kicsit magas, de a mai világban ez nem számít... megvan benne az az arisztokrata-beütés, ami alkeszoszt is jellemzi, emiatt pedig látok bennük fantáziát :K már csak az a kérdés, hogy a piával hogy áll? lehet, hogy pálinkázás közben alekosz dőlne ki előbb? :D

    ui: én az orosz lányt vinném ki először a többiek közül... kérnék pár üveg vodkát meg sós, szárított halat a vacsorához :D biztos megeredne a lány nyelve... (a sakkos témát meg hanyagolni kellene...)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dyrtyho #717 üzenetére

    elég lenne az is, ha valaki átdobná bitura :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    ez valami übergagyi... :W vicces volt amúgy a villában, hogy töltik a bacardit ezerrel, de az asztalon ott figyelt a coop cola :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz darál0w #1359 üzenetére

    még hombárék érkezése előtt, amikor kint cigiztek a csajok, akkor lehetett látni :) 1 bacardi árából kijön mondjuk 3db 2literes coop cola? :D

    ui: a radiátor-párbaj valami irtó béna volt... semmi érdekes nem volt benne... az igazi gladiátorok közül legalább meghalt általában valamelyik: ritkán kaptak kegyelmet ;] meg, hogy a görögök alapozták meg az európai kultúrát... ehh :D ...benne voltak, de azért nem csak rajtuk múltak a dolgok

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz veze #1364 üzenetére

    nem nézzük minden nap, de megrántotta már valamelyiket? érted: bő fél éve nem volt nővel... iszik minden nap... (ez is segít a gátlások leomlásában) próbálkozott a villában is minden csajnál, de lehet hogy csak a szája volt nagy? most is vedel rendesen, csajt is kap maga mellé, aki elvileg bele is menne, de mégsem használja ki a helyzetet? :U egyedülálló... és ennyi idő után már olyan kangörcsnek kellene elkapnia, hogy egy kisebb szellő rásegítené bármelyik lányra... főleg, hogy amilyen képet mutatott magáról, abból ennek kellene következnie

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz koshmar #2022 üzenetére

    mit hadovált? az ilyen csücsöri-kaliberű ostobenkók*rvák nem álltak vele szóba és ezért izgatja? :U ha ez az egész nem megjátszott és őt választja, akkor le is cidázhatja saját magát :W egyszerűen szörnyű az a nő... olyan ostoba, hogy már képes fizikai fájdalmat okozni a buta beszólásaival...

    ui: amúgy rohadtul nem jön be a stílus, amit alkeszosz magáról mutat... összekente a csücsöri a cipőjét krémmel és már nyomta a beképzeltmajom stílusában, hogy: "így ki kell dobnia, stb" (pedig szerintem semmi baja nem lett annak a cipőnek, csak annyi, hogy centi vastagon be lett kenve :D )
    a szobainasnál meg azon kelt ki magából, hogy a csaj vállfástól akasztotta fel az inget aztán megkarcolhatja, ami után sérült lesz a cucc és ki kell dobnia... :W
    ...2 mondattal később meg már arról papolt, mennyire megbecsüli a cuccait... ha én megbecsülöm a holmimat, akkor ez azt jelenti, hogy vigyázok rá, de kis hiba ellenére nem hajítom azért ki... ellentmondás...

    a terítésről meg akkor ne is beszéljünk... szép lenne, ha minden este ezt várná el, hogy olyan módon legyen megterítve az asztal, mint egy michelin-csillagos étteremben...

    komolyan, ha ilyen ember a valóságban is, mint amit most mutat magáról, akkor nem csoda, hogy nem talált magának nőt... a villában is voltak hülye dolgai, de nem volt azért ilyen öntelt/beképzelt majom (szerencsére vége lesz ennek a sz@rnak hétvégén és kib@sszák végre a ketrecből azt a hülye sárga verebet, aztán mindenki boldog lehet)

    #2024: hát igen... voltak már a villában is tényleg hülye dolgai (talán bréci sem feleslegesen b@szogatta időnként a "te felső tízezer" kaliberű beszólásokkal?), de az is lehet, hogy direkt úgy mutatták be, hogy inkább szimpatikus legyen? :U

    én még mindig tartom ahhoz magam, hogy "soha ne felejtsd el, honnan jöttél" :K ismerek olyat, aki már 100-szor többre vitte, mint alkeszosz vinni fogja... meg is tehetné, hogy osztrigát, kaviárt meg homárt etessen az egész rokonságával minden nap és 5*-os szállodában élhesse az élete hátralevő részét, mégsem szállt el magától... normálisan beszél mindenkivel... nem veri magát arra, mit engedhetne meg magának... ez szerintem a normális... viszont itt a tipikus ellenpélda a szemünk előtt...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Brent #2036 üzenetére

    na, a "telivér" is szép jószág... lehet, hogy direkt csak így akarták bemutatni, hogy folyamatosan kétpofára tömi a fejét és közben kérődzik, mint egy tehén... meg mellékesen vedel... :F de nem sok értelmét látom: néha szól 2 elmés mondatot, ezt leszámítva meg vörösödő fejjel vihog minden irányba... komolyan örülnék már valami jó kvízműsornak, mert főműsoridőbe csak ilyeneket nyomnak :W

    ui: megnéztem egyébként még korábban, hogy jövő héttől mentalista lesz vv/alkeszosz helyett... :C kicsit féltem azért, hogy tordasnak, erzsinek, vagy valami hasonló iq-harcosnak is adnak egy külöm műsort :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hajtömeg #2040 üzenetére

    ja, vagy egy "erzsi tükörtojást süt" című főzőműsoron :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    ez a veronika olyan szinten ostoba, hogy ha letennének neki egy doboz májkrémet, egy bontót, egy kést és egy kenyeret, akkor éhen halna, mert nem tudná, mit kell csinálni :W

    ...és ő fogja megnyerni ezt a sz@rt... 20fillért teszek rá

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz darál0w #2086 üzenetére

    jól nyomtátok :D habár a fütyülős asszem ilyen 30-as, aromás valami és lehet inni, mint a vizet... a vodka már jobb, leosztva meg 6-6sör 4 óra alatt simán elfogy :) apropó: mi az a kacsa? én vodkás italokból a bloody mary-t, a vodka-martinit és a vodka-narancsot ismerem... meg ismerősöméknek volt egy receptje, amit csak szimplán "lórúgás"-nak neveztek és általában falusi búcsúkor kevertek belőle a vendégeknek: 1üveg finlandia, 1üveg triple sec, 1üveg martini és 2liter tonic kellett hozzá... meg volt még benne valami 40-es pia, ami aránylag semleges ízű volt, de már nem emlékszem rá... ittam anno náluk ebből az anyagból és nagyon durva: 30fok melegben is itatja magát, de úgy fejbeb@sz, hogy csak pislogsz :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    komolyan innentől csak 1 lépés, hogy valami nővel összerakják alkeszoszt és gőzeke-show mintájára alkeszosz-show-t csináljanak :W

    #2316: ha az lenne, akkor tudná, milyen dumával lehet levenni a nőket a lábukról és már a villát körbek*rta volna :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz DJ WOKKY #2320 üzenetére

    mert a görög isten illik rá? :D még a kocsijára is ki volt írva, hogy "greek god" <- ez "R" betű nélkül még helytálló lehetett volna, de így vicc...

    #2324: de érted... ha ő görög isten, azzal az alkattal, akkor akinek normális alkata van és esetleg minimális izom is ragadt rá, akkor az mi? :U szerintem a kocka-fórumozók nagy része is előbb "görög isten" ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz DJ WOKKY #2325 üzenetére

    hát jah... azon gondolkoztam még, hogy saját magamon hogy éreztem a média manipulatív hatását: alkeszosz jó darabig nem volt nekem szimpatikus... még laci megborítása után is totál unszimpatikus volt, majd szerintem jobban el lettek találva az összefoglalók és totál szimpatikussá vált :K egészen a műsor végéig, majd jött ez a trágya párkereső és visszatért minden a régi kerékvágásba: ugyanazt az öntelt, nagyképű, ostoba parasztot látom benne, mint a legelején :K és telivér sem különb...
    nagyon jól látszódik, hogy ha van bent mondjuk x különböző karakter, akkor összefoglalóban bárhogy be lehet állítani: a bunkó parasztoknak is lehet napi szinten pár jó pillanata, amivel szimpátiát nyer és az egyébként normális embert is be lehet állítani szemétnek :K akárkinek 1-1 napjából lehetne csinálni 200 olyan összeállítást, amik teljesen más hatást váltanak ki (ezért lett volna jó a napi 24órás közvetítés... ott nehezebb azért csalni)

    ui: ja, amiért meg átb@szásnak érzem az egész párkeresőt: azt a rohadt, sárga verebet sem engedték el :W ezt vártam legjobban, hogy szabadon engedjék a stúdióban, erre el sem engedték... rohadékok!

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák

Hirdetés