Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40701) D.Orion válasza Pópa (#40696) üzenetére


D.Orion
veterán

Itt a Köfém LTP-n 8000Ft-10000Ft között lehet kiadó garázst találni. Sima garázssor, nincs őrzés viszont én nagyjából 10 éve lakom itt és egyet sem törtek még fel sose. Világítás van bennük oszt kb ennyi. Van beton, tégla és alu garázs is.

Szerk.: Látom már más is írta. Igazából itt cetlizni érdemes. Vagy keresed vagy kirakod a saját cetlidet. Van olyan akinek itt 10-15 garázsa van és folyamatosan kiadja őket.

[ Szerkesztve ]

(#40702) Pópa válasza D.Orion (#40701) üzenetére


Pópa
senior tag

Nem vagyok ismerős a környéken, esetleg jövő héten van 10 perced körbenézni a területen velem? Pont jó, mert BP-ről járok SFVre naponta, egy tároló éppen ideális arrafele.

Trust is good, control is better!

(#40703) MunezXBK válasza Pópa (#40702) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Körbesasolok neked, ha más nem ér rá, szívesen idegen vezetek. :D

(#40704) Pópa


Pópa
senior tag

Remek, köszönöm mindkettőtöknek.
Akkor várom a fejleményeket, jövő héten pedig terepszemle.

Trust is good, control is better!

(#40705) juliabrilke válasza bim (#40695) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ez nem hangzik túl rózsásan. :(

Én most készülök keresni valami kis mellékes melót.Váltani meg nyugodtan lehet, nem kell tőle félni. :)

(#40706) don_peter válasza MunezXBK (#40693) üzenetére


don_peter
senior tag

Jahhh akkor oksa :) :R

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#40707) don_peter válasza bim (#40695) üzenetére


don_peter
senior tag

Akad mindig kis munka igaz? Én is így vagyok vele, de azért én mást is csinálok mellette mikor ép nincs tető vagy ács munka :)

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#40708) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Eladó:

80/120 átalakító tölcsér, 92-es alátétgumi: [link].

Chieftech BG-01B ház váza, oldallapok és fedlap nélkül: [link].

Star Wars 4-5-6. VHS kazetta: [link]

(#40709) Mizsala


Mizsala
csendes tag

Ha már így feljött a garázs téma, én meg egy motorost keresnék, akivel társulva lehetne garázst bérelni. Van itt valaki, vagy valakinek az ismerőse aki ilyesmibe gondolkodik?
"Lassan" jön a jó idő és hoznám a motoromat, viszont az utcán nem szeretném tárolni.

(#40710) bim válasza juliabrilke (#40705) üzenetére


bim
veterán

Nem annyira tragikus mert már hozzá szoktam. Mondhatom azt is hogy én ilyenkor vagyok 2 hónap szabin, de erre rá kell készülni. (ez a 2 hónap lehet elszórtan az év közben is)
Egyelőre ezért az időért nem kezdenék bele másba ha 10 hónapig tudok termelni. Ha váltok azt nem szívesen hagynám abba mondjuk 2 hét múlva ha beesik egy meló. :U

szerk: és köszönöm mindenkinek a megélhetésemért tett aggódó bejegyzéseket. :DDD Még van egy gépem is amit el tudok adni. :DDD

Jut eszembe! Valaki Valentin napra nem lepi meg a szerelmét egy szegbelövővel? ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#40711) juliabrilke válasza bim (#40710) üzenetére


juliabrilke
addikt

VGA nem romantikusabb, mint egy szegbelövő? :DDD

(#40712) bim válasza juliabrilke (#40711) üzenetére


bim
veterán

Egyelőre az még marad. Nem vagyok akkora vészben hogy megváljak a vga.-tól. Csak azokat árulom ami felesleges és ha eladtam akkor feléljük. :P

(#40713) Komi28


Komi28
senior tag

Este lesz Vidi edzőmeccs az Sport2-n ha valakit érdekel :)

Olcsó X-box 360 kontroller nincs valakinek eladó? :D

(#40714) SzalaiG válasza Pópa (#40696) üzenetére


SzalaiG
addikt

Neked a Berta-Vadász melletti garázssor a megoldás. 12-15k egy garázs.
Őrzött és villanyos. :)

(#40715) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!

Kinek van tapasztalata ezzel az autószervizzel?
speedy

Hamarosan (áprilisban) műszaki vizsga, és olyan megbízható, gyors, ám nem túl drága szervizt keresek, ahova csak beadom az autót, és intéznek mindent. - persze ne csak a vizsga legyen meg, és a pénzt kérjék el érte, hanem amit kell, azt tényleg csinálják is meg.

-= Pancsermeste® =-

(#40716) juliabrilke válasza Komi28 (#40713) üzenetére


juliabrilke
addikt

Természetesen! :C

Remélem a legtöbben játszani fognak az új emberekből.

(#40717) gabyka


gabyka
aktív tag

Fogyogat, de 'még maradtak' :

Abit AB-BM6 alaplap, ppga370
Intel Celeron 400MHz, ppga370 (bónusz titán hűtővel)
PC133 128MB Hyundai - hyundai chipes, kétoldalas
Thrust SC-5100 5.1-es pci hangkari (cmi-8738)
TNT2 M64 32MB passzív vidkari
Elixir DDR-333 256MB noti-ram
Intel Celeron D 356 SL9KL 3,33GHz 512kb/533MHz
Intel Celeron M 360 SL8ML 1,4GHz, 1MB/400MHZ
Nokia gyári 3,5mm-es agybadugós mikrofon/füles (E52)
Asus M2A-VM alaplap + hátlap (állítólag néha fagy)
Asus EN8800GTS 640M, csíkoz, amúgy működik (f27 kolléga tudja javítani)
Infra táv + usb-vevő (Eee B206-oshoz volt)
Asus 12V 3A töltő/tápegység (Eee B206-oshoz volt)
Fujitsu Siemens L7320GW 1,7GHz Cel.M, 1G ram, 160G vinyó, töltő, kb 10 perces akksi
Uccsó vízhűtésem maradékai
Nagyon megkímélt bukó-rekamié
Asus 1215B ( E350-es)
Felesleges lett itthon 18db G10-es 50W-os 220V-os halogén izzó (lecseréltem ledekre őket)
Jabra Clipper sztereo bluetooth füles
Samsung HF1000 bluetooth autós kihangosító
CoolerMaster Megaflow 200
UJ-842 notebook dvd-rw (előlapja értelemszerűen nincs)

Próba-gari mindenre van, de elvileg minden működik, minimum egyszer kipróbált. Szfvárra el tudom vinni (néhanap) így nem kell fuvarost fizetned.
Leginkább kp, de szeretem a Beck's-et is...légyszíves privit dobj, ha érdekel valami

[ Szerkesztve ]

(#40718) gabyka válasza f27 (#40689) üzenetére


gabyka
aktív tag

Viszont én megnéztem, a Kelemenen ott voltál alul :)

(#40719) #00809728 válasza Pancsermeste (#40715) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

***jó tanács***
csak beadom az autót, és intéznek mindentNos ilyent sose csinálj.Sok márkaszerviz,szervíz ilyenkor él a lehetőséggel és szépen ráír a papírra mindent amit nem láttál.Olajcserénél mindig legyél ott milyen olajat öntenek bele ne 200literes hordóból kiszedett legyen hanem gyári,zsír új dobozos.
Alkatrészeket is probáld az újakat és a gyáriakat.

[ Szerkesztve ]

(#40720) alba-regia válasza Pancsermeste (#40715) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Holnap viszem hozzájuk az autót műszakiztatni. Eddig nem volt velük gondom, illetve az autót is mindig felkészítve kapták. Csatlakozom az előttem szólóhoz: ha felkészítteted valahol, felügyeld az eseményeket, különben a legtöbb helyen hajlamosak túlzásokba esni a számlázást illetően.

(#40721) Pancsermeste válasza #00809728 (#40719) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Igazából csak a műszaki vizsgára értettem, hogy mindent intézzenek, tehát, hogy ne nekem kelljen utána vinni műszakiztatni.
Én sajnos nem értek az autókhoz, így fogalmam sincs, hogy mit kell rajta csinálni műszakira. Én nem tudok különösebb problémáról... legalábbis ami a műszakit érintené. Olaj meg szűrőcseréket még előtte megcsinálom, ez természetes. :R

-= Pancsermeste® =-

(#40722) Pópa válasza Pancsermeste (#40715) üzenetére


Pópa
senior tag

Szia,

Fehérváron már nem Speedy, hanem FIX Kft. lett a neve, de alapvetően ugyanaz a csapat dolgozik tovább. Panda, Attila, egészen rendes emberkék, értik a dolgokat, de vastagon fog a ceruza, ha érted mire célzok. Audi A6-osomra kértem ajánlatot első futómű felujításra, 150 ezer körül mondták, nekem ugyanaz gyári Meyle alkatrészből (elöl + hátul) 52 darabos (!) futómű szett 52 ezer + 5-ösért megcsinálta a saját szerelőm.

A tanácsom, hogy fuss egy kört máshol is, ha esetleg populáris kocsid van (vw, német) akkor tudok mondani jó helyeket.

[ Szerkesztve ]

Trust is good, control is better!

(#40723) Pópa válasza Pancsermeste (#40721) üzenetére


Pópa
senior tag

Ha náluk vizsgáztatsz, akkor az elő-műszaki vizsga (átvizsgálás, kipuff. mérés, fékpad, stb) ingyenes, és adnak ajánlatot arra amit esetleg javítani kell. Én hozzájuk vittem, igaz hibátlan volt a kocsi, náluk nem dolgoztatok.

Trust is good, control is better!

(#40724) Pancsermeste válasza Pópa (#40723) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Na várjunk csak... hogy is van ez??
Ingyen átvizsgálják az autót, adnak árajánlatot, aztán ha nem tetszik az ajánlatuk szépen otthagyom őket és máshol megcsináltatom?

Amúgy octaviáról lenne szó, már nem mai gyerek, 2002-es benzines.
Esetleg tudsz ajánlani olyan helyet ahova érdemes lenne vinni?

-= Pancsermeste® =-

(#40725) Pópa válasza Pancsermeste (#40724) üzenetére


Pópa
senior tag

Az elvi lehetőséged megvan rá, ha engedi az arcbőr :DDD

Trust is good, control is better!

(#40726) Pancsermeste válasza Pópa (#40725) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Értem!
Hát, akkor meglátjuk, nekik milyen vastag az arcbőrük meg a ceruzájuk! :K

-= Pancsermeste® =-

(#40727) bandiras2


bandiras2
senior tag

Szevasztok!
Ebay fiókja van valakinek?
[ezt kellene megrendelni számomra].
Holnap korlátlanul ráérek, a szükséges összeget kp-ben átadom(pláza környékén a telepen lakok), sörcsoki(közvetítői díj) kíséretében.
Részleteket priviben.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#40728) Komi28 válasza Pancsermeste (#40724) üzenetére


Komi28
senior tag

Csak arra is vigyázni kell, hogy az ingyenes átvizsgáláskor milyen "hibákat" találnak és a kijavítása mennyi lesz. Inkább csináld azt, hogy felméreted az állapotot (ha valóban ingyenes) majd viszed máshova és ott is felméreted mert nem biztos, hogy mindkettő ugyanazt hozza ki.
Csak óvatosan ha lehet :)

(#40729) don_peter válasza bandiras2 (#40727) üzenetére


don_peter
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de nem hinném, hogy postázna magyarba.

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#40730) Pópa válasza don_peter (#40729) üzenetére


Pópa
senior tag

Shipping to: Worldwide

Rá kell kérdezni. :) Aztán lehet eszkalálni :DDD

Trust is good, control is better!

(#40731) bandiras2


bandiras2
senior tag

Csináltam volna már én is Ebay fiókot, de a számlavezető bankom Újvárosban van(Hankook miatt KDB), De ha majd Putyin átveszi a Wolksbankot és lezárul a tranzakció akkor majd átviszem oda, és egyszerűbb lesz az életem. Viszont ezzelígy rengeteget spóroltam mivel egyszerűen nem voltam képes elkölteni a pénzemet az ebayon lol.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#40732) szijartg


szijartg
senior tag

vasárnapi hoki meccsre hol tudok jegyet venni?
Ákosnál esetleg?

(#40733) Pópa


Pópa
senior tag

Ismeri valaki őket?

XS FITNESS - Székesfehérvár
Cím: 8000 SZÉKESFEHÉRVÁR, BÁRTFAI U. 45.

Magma és Cosmo helyett keresek egy normális, nem zsúfolt helyet.

Trust is good, control is better!

(#40734) don_peter válasza Pópa (#40730) üzenetére


don_peter
senior tag

Láttam, de le van szűkítve az a worldwide canadára és usára.

"
Select your location

United States
Expedited Shipping (USPS Priority Mail®)

United States
Standard Shipping (UPS Ground)

Canada
USPS First Class Mail InternationalTM
"

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#40735) bandiras2 válasza don_peter (#40734) üzenetére


bandiras2
senior tag

írnál nekik megkérdezni hogy szállítanak e ide?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#40736) don_peter válasza bandiras2 (#40735) üzenetére


don_peter
senior tag

Megkérdezem! pill
Nah írtam neki.

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#40737) bandiras2 válasza don_peter (#40736) üzenetére


bandiras2
senior tag

Köszönöm! Arrafelé éppen délután van, talán még bent vannak.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#40738) Derlie


Derlie
tag

(#40739) don_peter válasza bandiras2 (#40737) üzenetére


don_peter
senior tag

Megjött a válasz:
A kérdésem:
Hi!
Do you shipping to hungary?
Thank your answer!
Sincerely
Peter

Erre a válasz:
Shipping cost to Hungary for one unit is USD 17.88. It will be in transit approximately 2 weeks. Thank you for your interest in our product,

Ha igény van lefordítom, de a lényeg mindenképp látszik és érthető.
Szerencsés! :)

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#40740) D.Orion válasza szijartg (#40732) üzenetére


D.Orion
veterán

Hali, általában pénteken lehet elővételben jegyet venni a csarnoknál. Vagy a másik verzió, hogy meccs előtt 2 órával nyit a pénztár.

(#40741) Pópa válasza don_peter (#40739) üzenetére


Pópa
senior tag

'nade bakker, saját országod nevét kis betűvel írni.... :U :W
Nézd csak a válaszban! :))

Trust is good, control is better!

(#40742) kovsol válasza D.Orion (#40740) üzenetére


kovsol
titán

és mennyi amúgy a jegy ára ? sose voltam még hoki meccsen ezt pótolnom kellene majd

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#40743) Timyyy


Timyyy
őstag

Nemrég beszéltetek itt olyanról hogy éjjel nincs melegvíz? Meg fűtés? Hát nemtudom, de itt Ajkán (~40 éves panel) sehol nem tapasztaltam ezt, pedig 20 éve panelben éldegélek. :U Épp most készülök egy jó kis forró fürdőt venni, nem értem, miért ne lenne melegvíz. :)

(#40744) kovsol válasza Timyyy (#40743) üzenetére


kovsol
titán

én most fürödtem itt is van ilyenkor még, de éjjelre gondolom lekapcsolják energiatakarékosság miatt, és hajnali 3 fele már nem folyik meleg és a radiátorok is hidegek

May the Force be with you!

(#40745) Pancsermeste válasza Timyyy (#40743) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Nálunk is volt mindig fűtés és meleg víz éjjel is, de amióta megcsinálták a lakás szigetelést és fűtés korszerűsítést, azóta 22 óra után lekapcsol a rendszer automatikusan. Nem is bánnám, ha ezt megérezném a fűtésszámlán, de sajnos azóta egyre többet kell fizetni. :(

-= Pancsermeste® =-

(#40746) Rush888 válasza Timyyy (#40743) üzenetére


Rush888
tag

Az jó, Fehérváron ez van...sőt tovább megyek, ahol most vagyok albérletben /Szfvár Budai 96/ 10 emeletes tömb, nah itt pl megmondta a közös képviselő, hogy ki ne merje nyitni senki se a fűtést a radiátoroknál, mert akkor a fűtési szezon végén ajándékba még az amúgy sem alacsony távfűtési számlák mellé még kb. egy 300 ezer forintos csekkecskét is kapunk, mert ránk verik az egész tömb felfűtését, mindez azthiszem azért, mert belépett a tömb ilyen szövetkezetbe, ahogy kivettem az itt lakók szavaiból :W Szerencse, hogy megvan a panelprogram, így nem fázunk, de csak a csövek melegítenek...meg sűrűbben sütünk, az is fűt...tavasszal elkezdek másik albi után nézni, esetleg ha valaki tud bútorozatlant kb min. 50 nm2 - est min. 2 szobásat az írhat privit :U

(#40747) kovsol válasza Rush888 (#40746) üzenetére


kovsol
titán

Nálunk meg úgy képzeld el úgy vannak bekötve a csövek, hogy ha elzárom a radiátort akkor lezártam a keringést teljesen ! Nincs az a rész ami kikerüli a radiátorokat :Y apám vízvezeték szerelő így eléggé szúrja a szememet. Most ha eresztene a radiátorunk és elzárnám akkor nem menne tovább a meleg a másik emeletre

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#40748) Rush888 válasza kovsol (#40747) üzenetére


Rush888
tag

Az is szép megoldás, tudnak valamit ezek a szolgáltatók :( De az még mindig jobb, mintha meg se nyithatnád egy kicsit se...

A sztorihoz hozzátartozik, hogy kb 2-3 éve költöztem ide Gyuláról, addig a szüleimmel éltem gimi...stb és ott egyedi gázos a lakás, akkor fűtök amikor akarok, annyit amennyi jólesik...én azt szoktam meg, így ez most nekem fura, még a távfűtéshez könnyű volt hozzászokni, de ez picit már súrolja az ingerküszöbömet :(

[ Szerkesztve ]

(#40749) kovsol


kovsol
titán

reggel 7:30 kor induló 26A mennyit szokott késni mostanában ? holnap később kezdek melóban ősz óta nem mentem ebben az időpontban

May the Force be with you!

(#40750) Timyyy válasza kovsol (#40744) üzenetére


Timyyy
őstag

Az érdekes, itt mindenesetre olyan forró a radiátor, hogy akkor is éget, ha közel megyek :DDD este is, éjjel is, hajnalban is. :U Szabályozni nem tudunk, így eregetjük ki az ablakon a 26 fokot amire fűtenek :F nemtudom minek ennyi, attól mert kint hidegebb lett, bőven megfelelne ugyanúgy az eddigi 24-25 ittbent. Tényleg nemértem, hogy mért kell feljebb venni, de hát mindegy, majd 40K lesz a számla 30K helyett gondolom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.