Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37901) Szemi82 válasza mcclode (#37898) üzenetére


Szemi82
tag

Emlékszem a 20 mb-os seagate vinyómra ami hasított a 386sx-ben.
Az még ennél is nagyobb volt. :Y
Nincs fotóm úgyhogy gugli.

[ Szerkesztve ]

(#37902) csiszy


csiszy
csendes tag

Tud valaki ajánlani olcsó szállítási lehetőséget 2 db (200 cm x 130 cm x 25 cm 40 kg/db) csomagot kellene lehozni Pestről az Aug. 16-ai héten.
Akár betársulok vkihez pl...

(#37903) MaciG


MaciG
addikt

Valakit érdekel esetleg egy szin bérlet?

BANZAII

(#37904) DerDer válasza MaciG (#37903) üzenetére


DerDer
tag

Engem lehet. Hetek óta fűznek, hogy menjek le..

(#37905) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

nekem is van még egy fölös szin bérletem, akit érdekel kuldjon egy privit! 12k.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#37906) MaciG válasza DerDer (#37904) üzenetére


MaciG
addikt

ha érdekel akkor pü. :)

BANZAII

(#37907) ErőVarázsló válasza csiszy (#37902) üzenetére


ErőVarázsló
tag

sprinter.hu csak legyen egybe kötve 2k-ból meglesz

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37908) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

keresek fuvart pécsről szegedre! a benzinbe beszállok!

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37909) martonx válasza Rick4 (#37897) üzenetére


martonx
veterán

Szivacságyat. Ágyszivacsot mindenhol árulnak.

Én kérek elnézést!

(#37910) Rick4 válasza ErőVarázsló (#37907) üzenetére


Rick4
félisten

Azért ezek se váltják meg a világot...

1 db csomag súlya maximum 40 kg és a maximális mérete 80 cm x 80 cm x 80 cm lehet!

15-20 kilóig 3810 Ft...

Én már hoztam le ennél nagyobb kb 60 kilós cuccot, azt is 10K fölött vállalták volna...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37911) finest


finest
őstag

Tud valaki Canon MP510-hez QY6-0070 nyomtatófejet szerezni?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#37912) ErőVarázsló válasza Rick4 (#37910) üzenetére


ErőVarázsló
tag

én a 22" crt-t is 5kg-ba vitettem velük

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37913) Frenky89 válasza finest (#37911) üzenetére


Frenky89
őstag

Itt próbáltad már? Én innen szoktam beszerezni a tintát MP540-hez. Elég korrekt az illető.

(#37914) Rick4 válasza ErőVarázsló (#37912) üzenetére


Rick4
félisten

Az is egy megoldás, de ugye itt eleve nem fér bele a csomag a méretbe, de a duplájába se... :DDD

Kérdés:
adott egy 98-as gyártmányú Acer Extensa DX710-es, amit a soros portja miatt pár hónapja Szemi82 kollégától vettem. Minden frankó, az akksi 4 órás, de a kis 2160MB-os vinyó megadta magát. Volt itthon egy 40-es notivinyóm, beletettem, indítom a telepítést, de az a pont, mikor partíciót kellene választanom, már nem jön elő, csak villog a kurzor a bal felsőben. A bios 8455MB-osnak ismeri fel, még ezzel se lenne probléma. Anno még az AMD-s Barton magos korszakomból emlékszem, hogy az Asus lapomon lehetett valami hdd kezelést állítani, ami miatt ennél a pontnál túllépett, és rendben telepített. Ötletek?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37915) pintyesz


pintyesz
senior tag

Vennék ATX házat,szép állapotú érdekel és olcsó... :K

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#37916) ErőVarázsló válasza Rick4 (#37914) üzenetére


ErőVarázsló
tag

jumper képet kérnék 16GB-ig elmegy tutti

bios fríssitéssel szerintem 32 lesz a max de lehet több is

de egyszerű készítesz rajta eg ysima fat/32 7.5Gb particiótaz elejére és a maradékra egy fat32 azt ha minden igaz a windows látja majd

vagy használj linuxot ott sem kever sok vizet

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37917) csiszy válasza Rick4 (#37914) üzenetére


csiszy
csendes tag

Hát igen, az a gond, hogy túlméretes nekik, pedig egyébként laposak...

Bérelni egy mikrobuszt egy napra, felmenni, vámoltatni, lehozni. Ez lenne az ideális, de elég drága, ezért keresnék vkit, akivel megosztanánk a költségeket.
Vagy hogyan lehetne még ezt okosan-olcsón?

(#37918) gabesz82 válasza pintyesz (#37915) üzenetére


gabesz82
senior tag

Szia!

Casetek CK-1020 esetleg? Szép állapotban van, 6500-ért a tiéd :R

PSN: Morfologus82

(#37919) Gergello


Gergello
addikt

Nem tudja valaki, hogy a dorozsmai nagybanira mikor kell kimenni, ha krumplit akarok venni?

(#37920) csongi


csongi
veterán

Samsung L700
20 hónapos, T-mobilos telefon eladó.
Nem karcolás mentes, de nincs is leharcolva. A korához megfelelő állapotban van. Az aksi készenlétben a 3 napot bírja, átlagos telefonálás mellett elég másnaponta tölteni.
Minden meg van hozzá. Doboz kábel töltő. A gyári füles már nincs meg, de adok vele másik 2őt. Plusz adok hozzá egy turbosimet amivel működik.

(#37921) ALI_G


ALI_G
veterán

Vennék eladó használt wifi routert. privátba írjatok!

(#37922) boba6


boba6
aktív tag

VGA vásárlás előtt állóknak ajánlom figyelmébe ezt az áresést:
VGA ZOTAC PCIe GTX460 768MB DDR5 SYNERGY EDITION
br. 53750Ft

7

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#37923) ErőVarázsló válasza ALI_G (#37921) üzenetére


ErőVarázsló
tag

üdv
van egy kettő nálam

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37924) SirRasor válasza madstunt (#37887) üzenetére


SirRasor
őstag

Most közben kiderült, hogy az invitelnek van valami új csomagja, valami 15/5 mbites, havi 4,5k-ért, és elvileg hozzánk is beköthetik, de még csak telefonon keresztül értesültem róla, tehát ha tényleg van ilyen lehetőség, akkor tárgytalan a kérdésem és nagyon boldog vagyok :D

LÁZ milyen nyuszitok van és mennyi? Nemsokára lesznek kisnyulaink, esetleg kell egy csöppeteg? :)

Make Love not war!

(#37925) Rick4 válasza csiszy (#37917) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, hogy az Orczy téren van... Nem hozza le az, aki idáig elhozta?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37926) pintyesz


pintyesz
senior tag

Ha valakinek lenne egy E4300/4400/4500/4600 procis gépe,az linkelne nekem egy CPU-Z,vagy egy Everest CPUID képet :U
A magok számára vagyok kíváncsi és hogy,hogy kell kinézzen :R

Köszi előre is :R

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#37927) pintyesz válasza gabesz82 (#37918) üzenetére


pintyesz
senior tag

Köszönöm,de valami nagyon olcsó kell,netezős gépnek :R

Elvileg már kaptam egy ajánlatot,ami jónak tűnik :U

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#37928) ErőVarázsló válasza pintyesz (#37926) üzenetére


ErőVarázsló
tag

2db
core0
core1

eltérő orajellel lehetnek

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37929) pmheros válasza LÁZ (#37871) üzenetére


pmheros
senior tag

priv

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#37930) pmheros válasza pintyesz (#37926) üzenetére


pmheros
senior tag

e4400 idle

e4400 load

nem vagyok tökéletes

(#37931) adamik22


adamik22
csendes tag

üdv!
Még mindig keresek 256 esetleg 512MB agp-s VGA-t!! vagy tudna valaki mondani egy olcsó pc bontót??:D

(#37932) pintyesz


pintyesz
senior tag

ErőVarázsló :R
pmheros :R

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#37933) Frenky89 válasza Gergello (#37919) üzenetére


Frenky89
őstag

Leginkább hétköznap az esti ill. délutáni órákban kerülnek ki a friss cuccok. Egyébként pedig: [link] (bár ezt gondolom Te is megtaláltad)

(#37934) Gergello válasza Frenky89 (#37933) üzenetére


Gergello
addikt

Köszi, majd valamelyik délután akkor felmérem a terepet.
Megtaláltam, csak volt kint múltkor egy ismerősöm és akkor éppen csak dinnyések voltak kint. Kár, hogy akkor nem kérdezett rá.

(#37935) finest


finest
őstag

Akad valakinek 512MB DDR1 400Mhz Ramja eladó?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#37936) Oliverda


Oliverda
félisten

Gigabyte GA-MA790FX-DS5 AM2+ lap eladó

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37937) pschio


pschio
őstag

hol érdemes szegeden biciklit venni?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#37938) Szemi82 válasza pschio (#37937) üzenetére


Szemi82
tag

Kossuth L. sgt. Maniac üzlet.
Kálvária sgt. Canga kerépár szaküzlet.
Csongrági sgt. kerákpár szaküzlet.

(A Kálvárián lévőben még nem csalódtam!) :U

[ Szerkesztve ]

(#37939) boba6 válasza Szemi82 (#37938) üzenetére


boba6
aktív tag

akkor a Kálváriás mint szerviz is jó? (babakocsi-kerék ha bevállalják :B )

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#37940) Szemi82 válasza boba6 (#37939) üzenetére


Szemi82
tag

Hát a szervíz működésükre véleményem szerint panasz nem lehet.
Ha elmondod a problémádat biztosan megpróbálnak neked segíteni.
Két hete javíttattam a bringámat velük amikor egy szülő jött a kislánya háromkerekű kiss lábbal lükős motorjáért mert a kerekek kitörtek belőle.
Ha azt rendbetették talán ezt is elvállalják.
Igazából eladni kerékpárt mindenki tud.
Viszont aki már javíttatott kerékpárt az tudja hogy sajnos Szegeden sok helyen sok ezresért cserébe szó szerint semmit nem csinálnak csak elmesélik mekkora volt a baj és két nap múlva ugyan úgy rossz a keród mint előtte.

Kedvencem a rókusi krt.-on lévő Keró bt. ahol 1000Ft-ért kicserélték a lukas belső gumimat és 5000Ft-ért a széthullott lánckeréksort.
Egy hónap múlva a Kálvárián megmutatták hogy a belső a régi volt foltozva, a lánckeráksor meg egy kopott racsnijú legalább öt éves darab amit már nem is gyártanak!!!

Utóbbit kéretik elkerülni!!!!

[ Szerkesztve ]

(#37941) ErőVarázsló válasza pschio (#37937) üzenetére


ErőVarázsló
tag

Borisz Bike

de nekem van egy eladóm ha érdekel valakit

Triac kék férfi 185cm-ig ok MTB 21 sebességes talán új állapotó
lápma+dinamo, kosár+sárvédők, pédálok és fogaskerekek cserélve újra ill. minőségibbre
a felújjítás 8k volt 14ért odaadom

ajándék tescos haranggal

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37942) pschio válasza ErőVarázsló (#37941) üzenetére


pschio
őstag

képet tudnál mutatni?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#37943) Agyasima válasza boba6 (#37939) üzenetére


Agyasima
senior tag

Te meg mér rallizol egy babakocsival? :)

A Canga a Kálvárián egyszer egy garanciás javítást nem akart elvégezni, mondván az én hibám. (Nem az volt.) Persze az egymás közti beszélgetésükből kiderült, hogy azért nem csinálják meg, mert a gyártó, akitől a bringa van, ezt nekik nem fogja kifizetni.

Ettől függetlenül a fizetős szerviz részük lehet, hogy jó.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#37944) ErőVarázsló válasza pschio (#37942) üzenetére


ErőVarázsló
tag

kívételesen nem de este fele vagy ha szólsz napközben a nemes takács utcában megtekinthető és kipróbálható

ja a gumikat meg én cseréltem mmint a belsőket

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37945) Old fox válasza boba6 (#37939) üzenetére


Old fox
tag

Szervíz... :W
Ha értesz hozzá a legolcsóbb: otthon megjavítani. :C

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#37946) Szemi82 válasza Agyasima (#37943) üzenetére


Szemi82
tag

Igen ez sajnos általános probléma.
Sok kerékpárgyártó nem vállal rendes garanciát a termékére.
Ami meg minőséget gyárt az szinte már a megfizethetetlen kategóriát súrolja.
Személy szerint a családban lévő bringák által tapasztalva a swinn csepel illetve a magellán kerókkal nincs gond valamint a garancia tényleg létezik.

[ Szerkesztve ]

(#37947) bolcsodal válasza boba6 (#37939) üzenetére


bolcsodal
addikt

Babakocsihoz való belsőt már én is ragasztottam...azóta is teszi a dolgát, pedig nem mondanám, hogy értek hozzá... :DDD

De ha komolyabb a baj, akkor tényleg bickiszervíz... :U

They drew first blood....

(#37948) rptr válasza pschio (#37937) üzenetére


rptr
csendes tag

Szegeden en eddig kizarolag a Prologban nem csalodtam. Az osszes tobbi bringas boltban vagy elszurtak a szervizt (pl Maniac utoljara), vagy megprobaltak lenyulni vicces osszeggel (sikertelenul). Mondjuk ezzel egyutt is inkabb mar magamnak szervizelem a bringam (kiveve centirozas, az valahogy nem megy :D ). Azt nem mondom, hogy a legolcsobb, de pl. info szerzesre is teljesen jok.

(#37949) ALI_G


ALI_G
veterán

Hali!

Kötöttem T-fos netet: [link], 5/0,5;
Újszegeden a körúton van bármilyen szolgáltató ami elérhető? :F

(#37950) SirRasor válasza rptr (#37948) üzenetére


SirRasor
őstag

Én centírozást csináltam már szüleim biciklién és elég jó lett! Még anno simsonhoz vettem olyan spec csavarkulcsos izét, amivel a küllőket lehet állítani 2 méterben, és a kisebb része pont jó biciklihez, úgyhogy már olyan hulladék állapotban volt édesanyám biciklie, hogy gondoltam sok kárt nem tehetek benne, de sikerült megcsinálni :DD

Szóval nem olyan vészes, csak nagyon óvatosan kell haladnod, meg ügyelni arra, hogy ha az egyik részét húzod, akkor szemközt engedhet.

Viszont ha már bicikli: elkopott fékbetétekkel mit lehet csinálni? Persze lecserélni, de ahogy nézem, még van rajta csomó anyag ami elkophat, csak az egész szerkezet direkt olyan, hogy azt csak nehézkesen lehessen elhasználni, tehát ha most állítok rajta lent a fékeknél és nem a kormánynál, akkor csak úgy lesz jó, ha alap állapotban picit akasztja is a kerekeket, vagy különben nem lehet elég jóra beállítani. Erre nincs valami jó megoldás?

Make Love not war!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.