Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37751) ErőVarázsló válasza ShadowX (#37739) üzenetére


ErőVarázsló
tag

valamelyik plugin csínált ilyen ki kell kapcsolni

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37752) sebipayne


sebipayne
tag

Eladó 512MB Samsung DDR400 - 1K :)

(#37753) rptr


rptr
csendes tag

Ez a digitv egy ***** gyulekezete. Felhiv a jomunkasember szerelojuk, hogy latja minden rendben. Mondom, persze reggel ota mar legalabb mukodik a net valamennyire, de azzal hogy 24 oraja kapcsolodok jo lenne nem foglalkozna, mert az hogy kapcsolodni tudok meg nem jelenti azt, hogy net is van.

Es mikozen beszelunk megszakad a net, megszunt a PPPoE-s kapcsolatom a fix IP-vel, es valami szaros kis SOHO router-re lettem rab.szva belso ip-vel, DHCP-vel.

Azzal a lendulettel hivom a droid vonalat (1272), 7 perc utan sikerult is beszelni valakivel, aki semmiben nem tud segiteni persze, csak annyit iger, hogy 72 oran belul majd valaki felhiv (ahogy mar 2-3x). A jo hire az volt, hogy nem szunt meg a PPPoE, csak a router-em beragadt es egy fel-1 oras aramtalanitas utan, majd ujra tudok csatlakozni. :DDD
De faszan vannak az eszkozeik beallitva, 1 oras timeout, addig fel se enged? Mikozben a gepem router nelkul megy a halon, valtig allitja, hogy latja, hogy router-rel csatlakozok es nem akarja elhinni, hogy rossz infot nezeget, a router epp aram nelkul van laza 15 perce.

Legalabb ne neznek hulyenek az embert. Muszakis mondja, hogy tart az atallas, de lovese sincs meddig. Fasza, ezekszerint semmi koncepcio, terv nincs az atallasra, esz nelkul csinljak, ami epp az utjukba esik azzal jatszanak kicsit (ha lenne valami forgatokonyv, akkor ilyet ember nem merne mondani ugyanis, hogy "nem tudom megmondani meddig tart meg"). Mondana, hogy 3 het es akkor addig nem hivogatom, de mivel itt 1 hete levonultak, ezert ugy veszem, hogy itt vegeztek es megy a hibabejelentes.

Szamlaval nem nagyon kell kapkodniuk, amig ez ilyen.

(#37754) madstunt


madstunt
addikt

Invitel adsl net itt az ásványhát utcában nálam 14 óta nincs, modemmel probléma meg telefonnal nincs :(((
másvalaki találkozott ezzel ma?

(#37755) Rick4 válasza Agyasima (#37749) üzenetére


Rick4
félisten

Hát, ha kétfarkú, akkor sokunknál már többet tud, nem úgy mint a nagyfejű... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37756) brian1974


brian1974
tag

kellene AM2-e lap. csak garis és dobozos. Ha valakinek van, priviben jelezze. Köszi!

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#37757) gabesz82


gabesz82
senior tag

Asus P5P800SE: 5000 Ft
Intel Pentium 4 640 3.2GHz 2M cache 800MHz FSB: 6000 Ft

Kettő együtt 10K.

PSN: Morfologus82

(#37758) boba6


boba6
aktív tag

kinek fogyott el a helye és nincs kedve DVD-t írogatni? :DDD

Samsung EcoGreen F2 1,5TB (HD154UI): br.19750Ft

2db-tól 19500Ft

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#37759) Tamás24


Tamás24
tag

Tényleg drága egy tökéletes aspire 5100 ért 55k?
[link]

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#37760) pschio


pschio
őstag

SD kártyát keresek a mai nap folyamán. SDHC is jó. kiadómaffiabillogmenteset. új legyen. ajánlatokat priviben várom.

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#37761) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Aug 15 (v most hétvége) vasárnapra kéne 2 jegy a HAIR előadásra a Szegedi Szabadtéri Játékokon. Honnan szerezzek?! :F

All Black...

(#37762) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#37761) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Írtam a fórumukra, ha esetleg Ti is tudnátok szóljatok plz (mail!) Thx.

All Black...

(#37763) nehemiah


nehemiah
csendes tag

Hali!
Nincs vkinek egy CM tx hűtője AM2 foglalatra?

Thunder

(#37764) Rommel6600


Rommel6600
őstag

Van egy Taurus Lan Nas-om, amit elcsesztem firmware update közben.
Tudna valaki segíteni unbrickingelni? Az eredeti fw-t akartam rá visszatenni (raidsonic Ib4220-é volt rajta, tök ugyanaz a kettő), mert ez nem volt stabil.

Itt van hozzá ugyan az útmutató, de 3,3V-os(!) soros-JTAG kábel szükségeltetik hozzá, meg némi (az én tudásomat már meghaladó) linux rutin.
Tudna valaki segíteni ráflashelni egy gyári fw-t? Vagy valaki Szeged környékén ért ilyenhez, és vállalna ilyet?

Nagyon megköszönném! :R
Üdv

(#37765) ErőVarázsló válasza Rommel6600 (#37764) üzenetére


ErőVarázsló
tag

old fox?

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37766) Rommel6600 válasza ErőVarázsló (#37765) üzenetére


Rommel6600
őstag

:F
Az ki? Vagy mi? :)

Van egy Old_fox nevű felhasználó, de 0 hozzászólása van és több mint 5 éve nem lépett be, feltételezem nem rá gondolsz :D

(#37767) szumoo válasza Rommel6600 (#37766) üzenetére


szumoo
senior tag

Old fox ;)

A nyúlon túl?

(#37768) nehemiah válasza Rommel6600 (#37766) üzenetére


nehemiah
csendes tag

Varázsló :K

Thunder

(#37769) Rommel6600 válasza szumoo (#37767) üzenetére


Rommel6600
őstag

Basszus, én ezt találtam: Old_fox

Azt figyelitek, hogy 10 perc van a két reg között? :D
Akkor olyan nagyot mégse tévedtem :DDD

Írok neki egy pm-et, remélem nem küldd el nagyon messzire :B
Köszi eddig is, majd beszámolok a fejleményekről! :U

(#37770) sss válasza Rommel6600 (#37769) üzenetére


sss
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#37771) r0by válasza rptr (#37753) üzenetére


r0by
addikt

A izém tele van velük, mióta hazajöttem (6 óra) csak most bírtam kapcsolódni.
Rohadtul nem érdekel, hogy mit csinálnak, nem hiszem el, hogy ahhoz több hét szükséges...
De ha mégis, akkor bazzeg, nézzék már meg, hogy mikor használják a netet a userek, és amikor kevesebb a szám/százalék/arány, abban az időpontban kéne basztatni.
Nem rád vagyok mérges ám :D

(#37772) LÁZ válasza r0by (#37771) üzenetére


LÁZ
addikt

Az elmúlt 1 órában kb 4szer ment el nálam is, migidimakkosházán, szal tényleg toll a fülükbe :W

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#37773) ErőVarázsló válasza nehemiah (#37768) üzenetére


ErőVarázsló
tag

a Gyógyító :C

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37774) adamik22


adamik22
csendes tag

ma én is beszéltem a twnetwork/digi vel és ráfogták hogy a routerem a rossz! már a fél gépet szétszedette velem a csaj mire elszólta végre magát hogy hááát a digi most telepítí a rendszerét ezért adódhat probléma! hiába pofázom hogy jó a router jó a hálókártya és a net mégis elmegy fél óránként és mikor hogy jön visza....... mindenképpen az én cuccaimra akarják kenni a dolgot pedig náluk van a hiba!! speedtestet nem is merek mérni mert lehet hogy agyérgörcsöt kapok a látványtól persze ha sikerül betöltenem úgy hogy közben nem megy el a netem 5x :W
más:
nem tud valaki olcsó hengeres dvd-t?? 25-ös vagy 50-es kiszerelésben?:D

[ Szerkesztve ]

(#37775) LÁZ válasza adamik22 (#37774) üzenetére


LÁZ
addikt

enzimke a te embered

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#37776) Rommel6600 válasza ErőVarázsló (#37773) üzenetére


Rommel6600
őstag

Az enyémet sajnos nem tudja meggyógyítani :O
Ajánlott viszont valakit, neki is ment egy pm.

Taurus Lan Nas feltámasztásában (újraflashelésében) nem tud valaki segíteni? Vagy javasoljatok olyat aki tudna. Köszi :R

(#37777) Tamás24 válasza adamik22 (#37774) üzenetére


Tamás24
tag

Dávid a te embered, 06705997377
tesco mellett van üzlete kérdezz rá az áraira...kedvezőek.

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#37778) Rommel6600 válasza adamik22 (#37774) üzenetére


Rommel6600
őstag

Hál istennek itt Újszegeden nincs gond a nettel (legalábbis nem szembeötlő, mert nem tűnt még fel)

Viszont mi meg péntek óta nem tudunk klinessel emailt küldeni, a tvnetwork smtp szervere ugyanis nem működik. A szembe szomszédnál is dettó ugyanez van, szóval egyéb dolgokat ki lehet csukni. A Digi megmondta (kb a tizedik kolléga...) hogy az övékét MÉG nem használhatjuk (nem vagyunk digi előfizetők, de érdekes módon szerződésszámunk már van... Erre azt mondta h technikailag még mindig tvnetworkös csomagunk van, így ők csak számláznak. Majd ha digi-s csomagunk lesz akkor leszünk igazi előfizetők akiknek jár email fiók és smtp server... És persze ezt is csak akkor ha az előfizetés fizikai feltételei is telesülnek, avagy már ide Újszegedre is kiépült a vacsi új hálózatuk, ami már tervbe van véve lol Érthetetlen, hogy miért nem használják sehol se a tvn hálózatát, bár Újszegeden már lehet nem lesznek ennyire makacsak, egy kertvárosi utcában nem lakik annyi előfizető mint egy tarjáni lépcsőházban, ezért ugye Újszegeden a kiépítés fajlagos költségei jóval magasabbak...) a tvnetwork meg a digi-re mutogat, hogy használjuk azt. Meg az övéknek amúgy sincs baja, tökéletesen működik. Emailt persze nem lehet küldeni. No comment.
A fenti infókat nagyjából 50 telefonos ügyintéző által elmondottakból állítottam össze. A diginél meg a Csongrádin az utcára lóg ki a kettes sor... Akinek nem sürgős ne menjen mostanában oda :)
Apropó, a Kossuth Lajcsin megszűnt a tvn kirendeltség, az ajtóra az van kiírva, hogy a Csongrádira kell menni.

Mindenesetre várom már, hogy megjelenjen itt Újszegeden a digi és elkezdjen hálózatot építeni <markába röhögős smiley>

(#37779) hodigy


hodigy
csendes tag

Keresek nagymamatelefont (Nokia 3410 volt). Mit lehet mostanában kapni max. 5e-8e Ft-ig? Régi Nokiát is vennék normális akkuval kicsi pénzért.

Írj emailt, a privátot sokszor nem látom...

(#37780) Rick4 válasza hodigy (#37779) üzenetére


Rick4
félisten

Mediamarktban láttam valami valóban nagymamatelefont, 1X1 centis gombokkal, 7mm-es számokkal... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37781) madstunt válasza hodigy (#37779) üzenetére


madstunt
addikt

(#37782) LordVader80


LordVader80
senior tag

Samu LE40 A536 Full Hd LCD tv eladó. Érdeklődni privátban.

May The Force Be With You!

(#37783) madstunt


madstunt
addikt

12k alatt keresek minimum 4400+os AM2 procit

(#37784) Kombat válasza hodigy (#37779) üzenetére


Kombat
őstag

Mi is most vettünk egyet.
Nokia 1800. Kezelése nagyon egyszerű, bár elég apró gombjai vannak. 10k edigitalban.

A MM-ban lévő igazi mami telefon 14-15k. Mi is néztük, de hiába a nagy gombok, ha a kijelzője meg kicsi....

(#37785) Gergello


Gergello
addikt

Van itt pár netsurf-os úgy tudom, nekik menne a kérdés a első sorban.
Nem akarok visszaolvasgatni. :DDD

Mennyire vagytok megelégedve a szolgáltatással?
Csatlakozási díj mennyi volt? A szórólapon 15k-t látok.

A szilánk környékén kellene valami netet (+telefont) találni.

(#37786) LÁZ


LÁZ
addikt

3 palack jégbor meg egy töppedt for sale :D ...megegyezünk

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#37787) partymaci


partymaci
aktív tag

Hol tudnek venni ilyesmi rugót szegeden, igazabol leakarom vagni a két veget es törésgátlót gyártani belőle mert a gyerek kiegyengette az eredetit.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#37788) gaborba81 válasza hodigy (#37779) üzenetére


gaborba81
tag

Tessék egy nagymami telefon:[link]
Jó vásárlást!!! :D

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#37789) ErőVarázsló válasza Gergello (#37785) üzenetére


ErőVarázsló
tag

15k + 2k volt akonzol
szolgáltatás kíváló, folyamatos bővítés és átbaszkirozás nincs náluk
3nap alatt kötötték be

[ Szerkesztve ]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37790) ALI_G válasza LordVader80 (#37782) üzenetére


ALI_G
veterán

Küldtem privit.

(#37791) ALI_G válasza Rommel6600 (#37778) üzenetére


ALI_G
veterán

Újszegeden te hol laksz, hogy van tvnetwork? illetve újszegeden tudod-e hol érhető el majd a digi?
nekem kb belerögött a csaj a pofámba, hogy be akartam köttetni.

[ Szerkesztve ]

(#37792) LordVader80 válasza ALI_G (#37790) üzenetére


LordVader80
senior tag

:R

May The Force Be With You!

(#37793) LordVader80


LordVader80
senior tag

MicroSD kártyája van vkinek eladó?

May The Force Be With You!

(#37794) Rick4 válasza Gergello (#37785) üzenetére


Rick4
félisten

6/1-es statikus 4990-ért csúcsidőben:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37795) Rick4


Rick4
félisten

Étkezési utalvány érdekelne... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37796) ErőVarázsló válasza Rick4 (#37794) üzenetére


ErőVarázsló
tag

nekem a dinamikus van.../volt/

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37797) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Eladó lett!
Mio P560

(#37798) Rick4 válasza csongi (#37797) üzenetére


Rick4
félisten

Szóval ez a mio p560 egy mini pc, barebone gép... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37799) madstunt válasza Rick4 (#37795) üzenetére


madstunt
addikt

Privát ment

(#37800) adamik22


adamik22
csendes tag

LÁZ, Tamás :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.