Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37851) bolcsodal válasza Sada88 (#37850) üzenetére


bolcsodal
addikt

Megsemmisítik, azaz ellopják! ;) Ne legyenek illúzióid...

They drew first blood....

(#37852) Sada88 válasza bolcsodal (#37851) üzenetére


Sada88
aktív tag

azért mondom mert adathordozónál érthető :D bár amikor afrikába CIA vinyókat találnak :D azokat is jól megsemmisítették . mondjuk persze néha van ilyen fitogtatás lánctalpassal taposás ;]

de egyéb alkatrészt felesleges lenne lezúzni .

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#37853) ErőVarázsló válasza Sada88 (#37850) üzenetére


ErőVarázsló
tag

hát az álltalam vázolt esetben csak számla volt arról hogy megsemmisítették...

helyette inkábbb beépítettét a sajátba a konkurenciát pl: elithub + ftpkirályságot

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37854) pintyesz


pintyesz
senior tag

Keresek!
S775 (min. P35) lapot olcsóé
S775 (min. E4300) C2D procit olcsóé
2X1Gb DDR2 olcsóé
VGA ATI (min. 4670) olcsóé

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#37855) LÁZ


LÁZ
addikt

az ájszvájn még mindig gazdára vár :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#37856) madstunt válasza LÁZ (#37855) üzenetére


madstunt
addikt

menyibe méröd tezsvír?

(#37857) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Üdülési csekket lehet valahogy készpénzre váltani? :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#37858) Rick4


Rick4
félisten

Ati vga-t (4670 körülit) még mindig keresek én is. Nekem jó lesz egy picit drágbban is.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37859) Rommel6600 válasza PowerBuldog (#37857) üzenetére


Rommel6600
őstag

Mintha a most lett volna a DM-ben ilyesmiről cikk. Nézz utána

Nekem két dolog maradt meg:
-aki akar talál magának üzért aki kb a névérték 70%-áért kp-vel megveszi (gyakorlatilag egy google keresés)
-Vonatjegy visszaváltás, de mintha már ez sem működne, mert ráírják az üdülési csekkes jegyekre, hogy ücs és nem adnak vissza kp-t. De mintha ezt nem biztosra írták volna...

Olyan sok mindenre fel lehet használni, gyakorlatilag már egy éttermi vacsorát is ki lehet vele fizetni, nem értem, hogy miért akar mindenki készpénzt helyette :F

(#37860) Rommel6600 válasza Rick4 (#37832) üzenetére


Rommel6600
őstag

Hoppá, jó, hogy szólsz, rákérdezek már, hogy mi a rák van... :((

(#37861) Rommel6600


Rommel6600
őstag

Megoldódott amúgy a tégla NAS-om visszahozása az élők sorába...
Nem volt egyszerű a történet, de ma hajnalban végre sikerült megcsinálni :C

Mivel senkit nem találtam aki elvállalta volna (kivéve egy pesti konzolos céget akik 8k-t mondtak a javításra :Y ) így magam álltam neki, és mindössze egy régi nokia adatkábelbe kellett beruháznom :) De nem volt egyszerű, mert rá kellett jönnöm, hogy még az útmutatók is fordítva írtak egy vezetékcsatlakozási sorrendet, és emiatt nagyon sokáig nem működött a kommunikáció a nas bootloaderével soros porton keresztül terminállal...

Mindenesetre köszi mindenkinek, aki segíteni próbált! ;)

(#37862) LÁZ válasza madstunt (#37856) üzenetére


LÁZ
addikt

magának a lélektani 4k-s határ alatt kevéssel, egyébiránt fix 4k, a bolti-fesztiválos 5-6k-hoz képest. :))

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#37863) adamik22


adamik22
csendes tag

256MB-os agp-s videókarit keresek sürgősen jóárasítva:D

(#37864) SirRasor


SirRasor
őstag

Sziasztok :)

Tudjátok véletlen, hogy Tápé közepén melyik szolgáltatónál érdemes internet+TV+telefonos csomagot kötni? A lényeg, hogy mocskosul olcsó legyen, de a net legalább 4 mbites legyen.

Make Love not war!

(#37865) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

Eladó vadi új Linksys WAG320N gigabit adsl2+ gw + router 2:1 300N 7 antennás belül

eladás oka itthonra csak növeli akartam a sávszélt erre kábel netet hoztak nem dslt

bolti ár fele azaz 15k

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37866) PowerBuldog válasza Rommel6600 (#37859) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mert a mobilomért akar valaki üdülési csekkel fizetni, abból meg új telefont nem tudok venni.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#37867) Tottu


Tottu
senior tag

Keresek hibás sata winyót! Az egyetlen feltétel, hogy így legyen kialakítva a sata csatlakozó forrasztása: [link] és nem így: [link]

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#37868) mcclode


mcclode
tag

Üdv!!!!!
Halotatok már olyan esetröl h egy AM2 lap 128 mg vga-val megy de nagyobbal nem?
Mert nekem ugy tünik ilyen esetem van és én még ilyennel nem találkoztam.

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#37869) SirRasor válasza mcclode (#37868) üzenetére


SirRasor
őstag

Ilyet fos régi alaplapoknál láttam, de az AM2-es már elég újnak tűnik, szóval érdekes.. :U

Make Love not war!

(#37870) pmheros válasza mcclode (#37868) üzenetére


pmheros
senior tag

a nagyobb vga -khoz elég erős az a táp ?
pci-e tápcsati ?

nem vagyok tökéletes

(#37871) LÁZ


LÁZ
addikt

keresek 5850/70et részletre, már ha megoldható az ilyesmi :B

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#37872) Zoli1222 válasza LÁZ (#37871) üzenetére


Zoli1222
őstag

Mit bohóckodsz most komolyan itt a vga-akkal? Amikor 5850-ed volt, 280gtx-et akartál. Vagy fordítva. Ha már egyik sincs jelenleg birtokodban, és pízed sincs olyan hú de sok, akkor vegyél 460gtx-et.

(#37873) Rommel6600


Rommel6600
őstag

Működőképes gagyi hangkártyája van valakinek olcsóért, vagy sörért? :D
Lehetőleg használt vagy használt árban mert semmi extrát nem kell, hogy tudjon: sztereo hangszórópár lenne rákötve, semmi surround meg pontegyek nem kellenének :)

(#37874) madstunt válasza Rommel6600 (#37873) üzenetére


madstunt
addikt

van ISA buszod? mer akkor lehet van egy SB16om :D

Zoli1222 neszójjjábe haveromnak hé! :D

[ Szerkesztve ]

(#37875) madstunt válasza SirRasor (#37864) üzenetére


madstunt
addikt

egyellőre csak T meg Invi elérhető.

(#37876) SirRasor


SirRasor
őstag

Nyúlt hogy lehet feltűnés nélkül elpatkoltatni? Nem véletlen írok hajnali 5-kor és kérdezem ez, erősen van összefüggés!! :((

Make Love not war!

(#37877) SirRasor válasza madstunt (#37875) üzenetére


SirRasor
őstag

Egyik rosszabb, mint a másik.
T nem ad internetet, csak TV-t meg telefont.
Invitel meg mocsokdrága és lassú a net.

Make Love not war!

(#37878) mcclode válasza pmheros (#37870) üzenetére


mcclode
tag

350fsp táp van benne de a vihar óta csinálja ezt (mult hétvégén volt egy kis vihar itt szatyin).
8500gt volt benne azzal elindul csak ha a win akar bejelentkezni akkor kék halál vagy lefagy.Vettem egy 8600gt és azzal el se indul(vagyis nem kapcsolja be a monitort.)De van egy elfekvő 6600gt és azzal pedig szépen muzsikál szoval nem értem :F :F

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#37879) pmheros válasza mcclode (#37878) üzenetére


pmheros
senior tag

egy fsp -nek bőven el kéne vinni a említett kártyák mindegyikét, tehát nem az a hiba amire én gondoltam

nem vagyok tökéletes

(#37880) ShadowX válasza Rommel6600 (#37873) üzenetére


ShadowX
őstag

Van egy SB Live 24bit-em, ha gondolod.

(#37881) pschio válasza SirRasor (#37876) üzenetére


pschio
őstag

szívlapáttal

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#37882) Zoli1222 válasza SirRasor (#37876) üzenetére


Zoli1222
őstag

Vadászpuska+hangtompító? ;) :D

(#37874) madstunt: mi van?! mi van?! mi van?! :D

[ Szerkesztve ]

(#37883) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Sziasztok

Tegnap éjjel és ma reggel más is tapasztalta, hogy a TVNetwork elérhetetlen volt makkosházán, vagy a routerem szar?

(#37884) Rommel6600 válasza madstunt (#37874) üzenetére


Rommel6600
őstag

pfff az pont nincs :)) Azért köszi :U

ShadowX: pm ment

(#37885) MaciG


MaciG
addikt

Valaki nem jár mostanában a Balaton fele? Vagy itt Szegeden ilyen "Balalotnos" kis ajándékokat nem lehet kapni? Mert én tegnap jöttem haza és amit vettem ajándékokat, azt el is hagytam valahol és így ez kicsit ciki. :(((

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#37886) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Ingyen elvihető Szegedről: Chip Magazin és Magyar PC magazin 1999 nov -2005 jan-ig összes száma ( úgy emlékszem azért néhány db hiányzik) + CD mellékletek.
Holnap du. kidobom őket .... Minimum 20kg :)
Priviben szólj , ha kell :)))

[ Szerkesztve ]

(#37887) madstunt válasza SirRasor (#37877) üzenetére


madstunt
addikt

egyszer lesz tvnetwork/drávanet adsl csak nemtom mikor mi áprilisban elégeltük meg azt hogy hitegetnek 4 hónapja hogy 1-2 hét múlva átveszik.
azóta lehet hogy már átvették a networkös adslt

(#37888) LÁZ válasza Zoli1222 (#37872) üzenetére


LÁZ
addikt

ha a fent említett vga-kat hetente cserélném, talán-talán igazad is lenne, de mivel az 5850 és a mostani között eltelt jó pár hónap, így ez messze áll a "bohóckodástól"....

SirRasor: a nyulat én átb@sztam a másik szobába, azóta nyugodtak az éjszakáim, ha van rá lehetőség, ez járható út :DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#37889) DerDer válasza LÁZ (#37888) üzenetére


DerDer
tag

vagy kertes ház :) bár szegényke nem rég halt meg :(

(#37890) pmheros válasza MaciG (#37885) üzenetére


pmheros
senior tag

szerintem az is hülyeség volt amikor kiránduláson az osztálytársaim Balatonos ajándékokat vadásztak a szüleiknek emlékbe. Sosem értettem hogy ezek az ajándékok milyen emlékeket ébresztettek azokba a szülőkbe akik ott sem voltak azon a kiránduláson.

Ne vedd magadra, csak azért a te hozzászólásodra válaszoltam mert arról jutott ez eszembe.

Klasszikus balatoni ajándékokat te is tudsz csinálni. Például befőttes üvegben a Balaton hullámainak "morajlása", vagy ugyanebbe tihanyi visszhang lezárva. A "Ryan közlegény megmentése" után szabadon egy doboznyi balatoni homok a partról. Ezek sokkal eredetibb ajándékok, mint a Balaton feliratú vitorlás makett debreceni asztalos mester kezeiből.

nem vagyok tökéletes

(#37891) jon_snow válasza Rhino666 (#36903) üzenetére


jon_snow
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#37892) Rick4 válasza pmheros (#37890) üzenetére


Rick4
félisten

Nem az ilyesmit hívják vásárfiának? Talán inkább arról volt szó, hogy nem akartak üres kézzel hazamenni, nem?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37893) pmheros válasza Rick4 (#37892) üzenetére


pmheros
senior tag

nem tudom, ezért kérdezem

de ha csak azért hogy vigyen az ember valamit miért kell (esetünkben épp) Balatonosnak lennie ? (Üres kézzel meg csak akkor jössz vissza ha ellopták vagy ott felejtetted a csomagjaidat :DDD ) Szerintem csak akkor érdemes Balatonosat vinni, ha valami helyhez, emlékhez tudod kötni, ami otthon járva kelve mindig vissza idéz valamit a nyaralásról ha rátéved a tekinteted.

ha már itt tartunk, azt sem értem miért kapnak mostanság a gyerekek(lányok is) ajándékot húsvétra ?

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#37894) martonx


martonx
veterán

Hol lehet Szegeden szivacságyat kapni? Kis martonx-nek keresem.

A rendesebb bútorboltok csak kanapékat, meg mindenféle gyerekágyakat árulnak, bezzeg egy jól kuckózható, szimpla olcsó szivacságyat sehol se kapni :(

Én kérek elnézést!

(#37895) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

valaki jár a hét elején pécs szeged között?

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#37896) Rick4 válasza pmheros (#37893) üzenetére


Rick4
félisten

Mondjuk a Balatonról mit hozol ami előtte odavaló volt? Tele van mindenféle gagyival, Siófokon úgy éreztem magam, mintha a józsefvárosi piacon lennénk... Na jó, nem, mert minden ár 5-tel volt szorozva... :U :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37897) Rick4 válasza martonx (#37894) üzenetére


Rick4
félisten

Szivacságyat, vagy ágyszivacsot?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37898) mcclode


mcclode
tag

Egy kis finomság az inyenceknek egy Maxtor 190mb hdd az öskorból.

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#37899) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Nokia 6300-hoz kijelzőt keresek (akár szereléssel).

(#37900) MaciG válasza Rick4 (#37892) üzenetére


MaciG
addikt

De pont erről van szó. :)

pmheros: Személyes vagy nem személyes nem ez a lényeg, a nők meghálálják ha kapnak valami suvenyírt, hidd el. :P

BANZAII

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.