Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38051) Szemes0822


Szemes0822
csendes tag

Van egy eladó 939-es Gigabyte GA-K8NSC lapom hibátlan minden tartozékkal.
http://hardverapro.hu/apro/gigabyte_k8nsc_elado_3/hsz_1-50.html

Az árak nem tartalmazzák a szállítás költségét! Gyenge elméjűek és olvasni nem tudók kíméljenek!

(#38052) LÁZ válasza LÁZ (#38043) üzenetére


LÁZ
addikt

megoldódott kellőképp kalandosan

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#38053) Rick4


Rick4
félisten

Mivel senki se szólt, hogy lenne eladó VGA, így ma vettem egyet. HD4850 1GB lett a befutó, 27500-ért volt a freesectorban. Aki nem ismerné a boltot, az egyszer menjen be, de készüljön fel minden rosszra. dohszag ezerrel, (most még jó, de majd télen..) hozzá nem értés magas fokon, plusz még némi egyéb jellembeli negatívum...... Csak kizárólag kezdő dzsungelharcosoknak és nindzsáknak javaslom.... Anno volt egy vinyócserés történetem, már majdnem vásárlók könyvébe írás lett a dologból....
Szóval a weboldalukon megrendeltem a kártyát, majd mikor az megvolt, megnéztem, még van belőle, a webáruház azt mutatta van, tehát ha gondom lenne, ezt vissza tudom vinni... Szépen elindultam délben, bekocogtam 1-kor, mondom miért jöttem... Az öregasszony (Az Ernő anyósa) volt bent, mondja egy darab van. Az mondom nem túl jó, mert egy órája megrendeltem a webáruházban, akkor mit jelez a rendszer? Ő azt nem tudja, a gépek sincsenek bekapcsolva, különben is valami story magazint olvasott. Mondom fasza, na mindegy. Elkértem, fizettem, számlát kértem. Mondom a cégnevet, a végén szereplő Hungay már csak Hungari-ra sikeredett, a Teleki utca meg Kisteleki lett. Mutatom mi a gondom, erre azt mondja, hogy én mondtam Kistelekit. Mondom ne haragudjon már, csak tudom melyik utcában van a cégem, meg napi 5-6x elmondom, és nem sűrűn járok a Kistelekiben, hogy kevernem kellene... erre le akarta sztornózni a számlát, mondom abban a mezőben lehet javítani, elég lesz megcsillagozni, meg kijavítani...
Kegyetlen, hogy 2010-.ben ezt még lehet így csinálni...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#38054) Rick4


Rick4
félisten

Viszont kellene nekem gyorsban egy 6 pin-es VGA tápcsati.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#38055) pschio válasza Rick4 (#38053) üzenetére


pschio
őstag

hát igen. az az öregasszony semmire nem jó. semmit nem tud. de már akkor elkúrtad amikor nem bobához mentél. :P nála nem story magazint lehet látni hanem sok szép laptopot pl. :K

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#38056) Agyasima válasza Rick4 (#38053) üzenetére


Agyasima
senior tag

pfff... aki a freesectorban vásárol, annak tuti vannak mazochista jellemvonásai. :D

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#38057) Rick4 válasza pschio (#38055) üzenetére


Rick4
félisten

Az meg egy másik történet, nem részletezem... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#38058) ShadowX


ShadowX
őstag

Van egy pár ingyen elvihető xbox játékom (sima, nem 360). Plusz van itt egy 360W-os Zalman táp, ami csak felpörög, de semmi több. Gondolom cserélni kéne benne valamit. Pici pénzért elvihető ez is.

(#38059) Old fox válasza ShadowX (#38058) üzenetére


Old fox
tag

"360W-os Zalman táp...."
ránézhetek

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#38060) Rick4 válasza Old fox (#38059) üzenetére


Rick4
félisten

Küldjön egy fényképet róla? :D Nekem is van egy Q-tec 400-as tápom, de a pár kondi ami már láthatóan púposkodik, lenne vagy egy ezres. Nekem nem éri meg megcsinálni... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#38061) DerDer válasza Rick4 (#38053) üzenetére


DerDer
tag

családi vállalkozás :W :DDD

(#38062) Old fox válasza DerDer (#38061) üzenetére


Old fox
tag

Az lesz, ha összefogunk és Flash alapú weboldalt készítünk belőled! :C

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#38063) adamik22


adamik22
csendes tag

Helló! 512-es videokártyát keresek megvételre.

(#38064) martonx


martonx
veterán

Sziasztok!

Szüleimnél megadta magát a Geforce 7600GS. Szóval most keresek megvételre PCIe-s legalább ennek a teljesítmény szintnek megfelelő videókártyát. Az nem baj, ha ennél sokkal jobb, de ne legyen drága :))

Várom a jelentkezőket.

Én kérek elnézést!

(#38065) pmheros válasza martonx (#38064) üzenetére


pmheros
senior tag

túlhúzták ? :DDD

nem vagyok tökéletes

(#38066) LÁZ


LÁZ
addikt

gainward 88gts g92 for sale

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#38067) Rick4


Rick4
félisten

Másik jó történet: Anyám ma d.u. sétál az utcán, megy át a Széchenyi térről a Kárász utca felé a zebrán. Azt látja, hogy a tér sarkánál lévő megálló helyett a trolik a középső sávban állnak, és ott száll le minden utas. Persze amelyiknek csípőprotézise, gyerekkocsija, gerincsérve van, az se tud mit csinálni, mert ugye ott a rendes talajszintre kell leugrani, nincsen emelt padka. Átér a másik oldalra és mit lát? A rendőrök ott igazoltatnak. Semmi más probléma, csak ez, holott megoldható az, hogy feljebb húzzák az autóst a híd felé és ott kérdezgetik, mint ahogy az más sokszor sikerült.... Anyám előveszi a fényképezőgépét, hogy csináljon pár fotót, mert ugye ehhez joga van, és erre mi történik, a négy rendőr elereszti az igazoltatott ember (nyilván akkor nem bankrabló vagy gyilkos volt) és nekiesnek anyámnak, hogy mit képzel magáról, mit fényképezget itt... Na, rövid beszélgetés után oda jutott a dolog, hogy az egyik rendőre becsületsértésért akarta feljelenteni.. Hivatalból? Mi célból.. Aszzem ebből cikk lesz a Délmagyarban...

Ha minden szabályos, akkor miért is zavarja a rendőrt, hogy fényképezik? Legyen büszke arra, hogy megörökítik, mikor jól végzi a munkáját, vagy nem? :U

Jópár hónapja molesztáltak a rendőrök egy hajléktalant, mondogatták neki, hogy becézze a kutyáját kutya úrnak, meg ilyen fasságok.. Mindezt este 8- 9 körül a sétálóutcán, mikor a jóember a Douglas lépcsőjén ült... Persze 2 20 év körüli 40 kilós kisköcsög volt, akinek épp nem volt kedve a Cserepes soron vagy Móravárosban rendet tenni a 100 kilósok között... Szánalmas.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#38068) ErőVarázsló válasza adamik22 (#38063) üzenetére


ErőVarázsló
tag

ajánlom láz féle kártyát

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#38069) Zoli1222 válasza Rick4 (#38067) üzenetére


Zoli1222
őstag

Tetszik, nem tetszik, rendőrt nem fényképezhet csak úgy kedve szerint, hiába az utcán, nyilvános helyen készítette a képeket. :( Ettől függetlenül van 1 véleményem róluk...

(#38070) userZ


userZ
tag

Eladó Samsung C5130 3G teló :R

Stop the Earth, I want to get off!

(#38071) Rick4 válasza Zoli1222 (#38069) üzenetére


Rick4
félisten

Miét ne fényképezhetne? :U
Idézet máshonnan:
A szolgálatot ellátó rendőrt lehet fényképezni, adatait elkérni, felírni, mert azok nyilvánosak, sőt eltakarni, vagy eltitkolni bűn. A szolgálatban lévő rendőr nem magánemberként cselekszik, tehát egyénileg szerintem nem jelentgethet fel senkit, mert a becsmérlő kifejezések nem neki szólnak, hanem a parancsra kapott rendőri intézkedésnek.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#38072) zeg válasza Rick4 (#38053) üzenetére


zeg
senior tag

Az öregasszony? :DDD Emlékszem úgy kezdte hogy a polcokat felcimkézte a Miklós (másik 'szakértő' eladó), mert a néninek gőze sem volt arról hogy mi van rajtuk. Így aztán ha az egér helyére a billzet került, teljesen kétségbe volt esve ha a vevő valamelyik -számára- misztikus bizbaszt kérte. Azóta sok év eltelt, ennyi idő alatt egy újszülöttből iskolás írni tudó gyermek vált, de a néni sajnos azon kívül hogy sikerült megjegyeznie kábé 25 szót, hozzáértésügyileg erősen megrekedt ;] :DDD

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#38073) biomassza válasza Zoli1222 (#38069) üzenetére


biomassza
csendes tag

1992. évi LXIII. törvény

19. § (4) (...) közérdekből nyilvános adat az (1) bekezdésben meghatározott szervek feladat- és hatáskörében eljáró személy feladatkörével összefüggő személyes adata, továbbá egyéb, közfeladatot ellátó személy e feladatkörével összefüggő személyes adata.

Ergo intézkedő rendőr igenis fotózható elviekben.

(#38074) martonx válasza pmheros (#38065) üzenetére


martonx
veterán

A szülők nem tuning őrültek :N

Viszont lekopogom, de egyelőre megoldódott a dolog. Egy alapos szétszerelés, portalanítás után működik a videókari.

Mondjuk annyira poros volt, hogy a lamellái egybefüggőnek néztek ki a sok portól....

Én kérek elnézést!

(#38075) DerDer válasza Old fox (#38062) üzenetére


DerDer
tag

benne vagyok! Ha már értesz a hibás számtech egységek javítására, akkor megcsinálhatod a fejhallgatóm hibás vezetékét :C

(#38076) bolcsodal válasza zeg (#38072) üzenetére


bolcsodal
addikt

Valamit csak tudhatnak a Freesectornál...10 éve élek szegeden (azóta csődbe ment a Mistral, Bluefish stb...) és azóta létezik rendületlenül.

Összvissz két dolgot vettem tőlük, de egy 19"-os LG CRT monitort símán cseréltek, mikor szóltam, hogy szar a képe....

Igaz az öregasszony üt mindent a boltban.... ;]

Lehet, hogy alternatív üzletet is futtatnak? Mondjuk szervkereskedelem? ;]

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#38077) martonx válasza bolcsodal (#38076) üzenetére


martonx
veterán

valószínűleg az egyetlen bejelentett alkalmazottuk nyugdíjas. A tulajdonos minimálbérre van bejelentve, meg különben is hobbiból dolgozik.

Komolyan van olyan vállalkozó ismerősöm, ahol tök gazdag az egész család, és neki csak azért van vállalkozása, hogy elmondhassa magáról, hogy menő vállalkozó, otthon előadhassa hogy dolgozni jár, közben a vállalkozása veszteséges, ő maga pedig a szülőkből él.

Én kérek elnézést!

(#38078) szumoo válasza bolcsodal (#38076) üzenetére


szumoo
senior tag

És nem semmi akcióval is nyomulnak: LINK :D

A nyúlon túl?

(#38079) ALI_G válasza Rick4 (#38067) üzenetére


ALI_G
veterán

OMG.

A fényképet megtarthatta?
Amúgy szerintem közterületen engedély nélkül (ha nem tiltja semmi/senki) lehet fotózni, ám ha valaki kéri, hogy mivel szerepel rajta, le kell törölni. Ergo a rendőr is kérheti.

[ Szerkesztve ]

(#38080) Alex123


Alex123
senior tag

Sziasztok!

Egész Szegeden sehol sem lehet kapni 12 cm-es led-es (kék- v. vörös) ventit ???!!! :F

- Alex -

(#38081) bolcsodal válasza Alex123 (#38080) üzenetére


bolcsodal
addikt

"CM 12cm kék LED venti 2db :: 1000Ft/db"

Már ha lehet reklámozni... :B

They drew first blood....

(#38082) DerDer válasza bolcsodal (#38076) üzenetére


DerDer
tag

még könnyebb ha BT és közeli hozzátartozó a mami :DDD

vagy csak simán pénzmosásra használják a céget :C

(#38083) Alex123 válasza bolcsodal (#38081) üzenetére


Alex123
senior tag

Ok.

Hol tudnám átvenni?

Jelenleg melózom a Lechner tér 12-szám alatt....

1 db kellene!

Köszönöm.

(#38084) Polemius


Polemius
aktív tag

A Freesector szerintem csak azért működhet még, mert az áraik jók.
Körülbelül ez az egyetlen pozitívuma. Nekem anno egy VGA garanciális cseréje miatt kellett több hét után panaszkönyvet meg fogyasztóvédelmet emlegetnem, mire három napon belül megoldódott a dolog.
Nem tudom miért nem lehet normálisan hozzáállni, szerintem nem kevés vevőt veszítenek így. (Régen én is ajánlottam másoknak a helyet, de az utóbbi pár évben inkább máshová irányítom aki gépet/alkatrészt akar venni.)

Egyébként üdv mindenkinek, nem rég leltem rá erre a topicra. Jó, hogy van direkt Szeged-környéki topic. :C

[ Szerkesztve ]

(#38085) bolcsodal válasza Alex123 (#38083) üzenetére


bolcsodal
addikt

boba6 fórumtárstól! ;)

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#38086) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Szegeden van valahol olyan megbízható GSM bolt, ahol érdemes használt mobilt vásárolni?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#38087) Alex123 válasza bolcsodal (#38085) üzenetére


Alex123
senior tag

:R

(#38088) Sada88 válasza PowerBuldog (#38086) üzenetére


Sada88
aktív tag

rókusi nagytesco t-mobilenál a szervíz rész ők korrektek .

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#38089) Szemi82


Szemi82
tag

Mobil Eladó Lehet:
Samsung G810 3 hónapos sértetlen fóliás.
Symbian rendszerű GPS+GSM egyben.
Ingyenes teljes Garmin szoftver futtatható rajta. (Nem letöltögetős)
GPS-nek is megfelelő tesztelve lett.
Fém házas, független!
Wi-Fi!
Egy kis teszt!
Meg még egy pici!

[ Szerkesztve ]

(#38090) WindyJoe válasza bolcsodal (#38076) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

A dohszag sztem nem tesz jót a szerveknek... :U ;]

Mellesleg valószínű pont azért vannak még "életben", mert nem terjeszkednek. Mistral meg BF se azért szűnhetett meg, mert valakinek nem cseréltek ki valamit garanciában (nem csak egy valakinek... :P ), hanem túl nagyok lettek és valaki(k)nek nem tetszett a dolog és rájuk uszította a hatóságokat. Sztem manapság jó ha 20-ból 1 cégnél nem találnának semmit, egy alapos vizsgálat során. Nagy cégek meg benyelik a büntetést azt folytatják, még úgy is megéri nekik.
Mistralt mondjuk egyáltalán nem sajnálom, volt szerencsém velük, még mikor csak pesten voltak 1-2 helyen marhajó áraik voltak, aztán elszaladt velük a ló. Szegeden volt garanciális ügyem is, de gondolom nem kell ecsetelni az "ügyintézőt" senkinek... :DDD

Freesectorba kb 1× voltam valamikor kb. 7 éve, haver vett valamit, de még szinte mindig érzem azt az átható dohszagot. Az öregasszonyhoz nem volt akkor "szerencsém". :DDD

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#38091) WindyJoe válasza pschio (#37300) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Ez megevanmég-e? (:

"valakinek egy SMC7004VBR router? 1500Ft. Adapterével."

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#38092) zeg válasza bolcsodal (#38076) üzenetére


zeg
senior tag

Anno 1500Ft-ért árulták a másolt cédéket, filmeket, játékokat és programokat. Aztán pár másolósbolt lebukása után abbahagyták ezirányú tevékenységüket.
Megvannak, de pocsékul megy a biznisz.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#38093) biomassza


biomassza
csendes tag

Kartársak!

Ha valakinek van véletlen "téglásított" samsung sgh-e250 telefonja, a hátsó fedlapra vevő lennék picipénz/kóla/sör/csoki ellenében!

(#38094) DerDer


DerDer
tag

Sürgősen keresek GPS-t geocaching-re csütörtök reggel 8körül! Aki segít, és elsőként találjuk meg, azzal osztozunk a zsákmányon (összesen kb. 12e ft értékű) :)

Akinek van autója az egy hatalmas plusz, de talán anélkül is meg tudjuk oldani.

Természetesen, ha valaki előttünk ér oda, azért felelősséget nem tudok vállalni.

Akit komolyan érdekel, az írjon pm-et.

Elnézést, hogy ilyen titkolódzós, de van így is elég konkurencia :K

(#38095) Sada88 válasza DerDer (#38094) üzenetére


Sada88
aktív tag

geocaching ? te ott raknak egy cuccot meg kivesznek egy cuccot a ládából nem hazaviszik a ládát :D legalább is mi így csináltuk :) vagy ez valami új kifosztós? szeged körül amúgy alig van már láda mindet szétbaszták =/

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#38096) Sada88 válasza zeg (#38092) üzenetére


Sada88
aktív tag

anno mindenki ezt csinálta :)

emlékszem még volt ismerős aki németből hozatott be ilyen csoda gépet amit berakta meg kivette a korongokat meg kezelte az író programot ;]

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#38097) DerDer válasza Sada88 (#38095) üzenetére


DerDer
tag

ez olyan, hogy megadják a koordinátákat, és aki kapja marja :C

(#38098) Szemes0822 válasza PowerBuldog (#38086) üzenetére


Szemes0822
csendes tag

Ja Makkosházán van Lid GSM.
Nyitvatartást google-ban megtalálod. :R

Az árak nem tartalmazzák a szállítás költségét! Gyenge elméjűek és olvasni nem tudók kíméljenek!

(#38099) bolcsodal válasza WindyJoe (#38090) üzenetére


bolcsodal
addikt

A Mistralban volt szerencsém elsőre döglött alaplapot venni....kicserélték...2-3 hét alatt.. :DDD

De ez a Freesector mindent visz...a hardverguru sráccal találkoztatok már? Az kicsoda valójában...mert a tulaj az egy idősebb, energikus, seftes ürge... :U

They drew first blood....

(#38100) Digital válasza bolcsodal (#38099) üzenetére


Digital
addikt

Anno a free-ben vettem jó áron a princo dvd lemezeket :D
500 huf volt darabja, de a végén már 200-ért is lehetett kapni :DDD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.