Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) toM517


toM517
aktív tag

Sziasztok!

A gepem belassul nehany muvelet kozben. Pl a DC-t nyomkodom akkor neha megall nehany mp-re, de csak a DC a tobbi progival addig barmit lehet csinalni, es a talca is becsikozodik(amikor megjelenitem, auto elrejtesre van allitva). Nos Jatekokban is tapasztalom mindezt, de csak tegnap ota. A CPU-m is melegszik iszonyat modon, legalabis az MBM ezt mutatja ( megneztem manualisan is es egyaltalan nem forro a borda, lehet rosszul illeszkedik?, mondom csak tegnap ota ilyen) 2400+ T-Bred B mag es 55 fok atlagban, ha terhelem 58 is lesz !!! ( tudom ez eleg durva, es nincsen huzva )

Konfigom a az infoban talalhato! Barki, barmilyen hasznos infoval tud elorukkolni, az ne habozzon!
Thx

(#2) matuu válasza toM517 (#1) üzenetére


matuu
tag

Nem tudom, hogy miért akad a gép, de annyit tudok mondani, hogy a CPU hőmérséklete nem magas. Az 58 fok egyátalán nem veszélyes, nem egy embert ismerek akinek kb. 75 fok körül megy a gépe és teljesen stabil. Nem hinném, hogy hardveres probléma lenne. Próbáltad már a feladatkezelőben megnézni, hogy mi viszi a legnagyobb memóriát? Lehet, hogy vírus van a gépen? Csökkentett mód? Rendszervisszállítás?

''A'' rulez => ATI, AMD, ASUS

(#3) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Ajánlhatom például ezt a topikot: Bővebben: link. Tekintve, hogy ezt zártam.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.