Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6190) FireKeeper válasza Lanny (#6187) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egy boff kiosztást majd még jó lenne látni.

amúgy gondolom tankolni szeretnél majd, űrben legalábbis biztosan. ez esetben érdemes lehet a threat controlt maxolni, bár ezt konzollal is tudod erősíteni (embassy-s sci konzol). maneuvers-t maxold ki mindenképp. weapon specialization szerintem nem fontos, bár ha nagyon akarod maradhat, csak háromnál többet ne rakj rá. batteries szerintem felesleges, de ha nagyon akarsz, akkor is inkább csak 3 pöttyöt. mivel a KDF-nél nincsenek human boffok, lehet érdemes lenne a subsystem repairre is 6-ot rakni. shield performance-re sztem elég 6 is. flow capacitorra kerek nulla, vagy ha plasmonic leech-et akarsz használni, akkor is max 3. power insulatorra viszont menjen 6.
groundon én erősíteném kicsit a generators és a turret and drones-t, persze csak ha fabrikálós kitet akarsz használni (szerintem az a legjobb, vagy a robbantós).

trait-ekből elusive, grace under fire, EPS manifold (ha használsz battery-t sűrűn), techie, warp theorist, ha akarod még magad turbózni spacen jöhet az accurate is.
groundra a két engineer speckó trait ajánlott (a fabrikálós értelemszerűen csak akkor ha fabrikos kitet használsz), mehet még resilient, peak health, creative, vagy akár soldier, lucky, sure footed, cold blooded (ha sokat STF-ezel).
vannak jó lockboxos trait-ek is, inspirational leader, orbital devastation.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.