Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15636) Konfigos válasza Plata (#15632) üzenetére


Konfigos
őstag

Azt mondtam a boxozáshoz nem ért,ez látszik a videóiból is.Persze hülye lenne megosztani azt amivel tényleg pluszos ez,pl amikor volt exploit idén,és ő is csinálta tinydictator névvel de ezt csak egy maréknyi ember tudta.Ebből futotta neki arra hogy youtubeon rajoskodjon a sok kulccsal.Ha rábizonyították volna azonnali ban-t kapott volna,bár szerintem simán nem foglalkoztak vele.Az tény hogy magához a játékmechanizmushoz ért de ezzel sokan így vannak,annyi a különbség hogy neki volt erőforrása is ezeket kipróbálni.

Mag a boxozás már ott bukik hogy ha valaki nem az rng időre megy akkor mindig a helyszín a lényeg és az insta ahol nyit.Egyéb esetbe csak akkor kapsz hajót ha épp abba a 500ms-ba nyitottál amikor az rng engedte a hajót akár 1 kulcsból is.Ebből elég változó hogy mikor van lényegébe megtippelhetetlen.Ha D'kora vagy cell vagy hasonló hajón nyitsz csak az rng időre tudsz hagyatkozni ezért ott nem éri meg,csak first city,esd,ds9 ahol nagyobb eséllyel nyitsz bele olyan instába ahol már elnyomtak 180 semmit is akár.

Maga a srác semmit nem akar csak figyelmet egy online játékba,ami számomra érthetetlen.

Más ami mindenkihez szól:

Vélemény a discovery sorozatról?Szerintem nagyon patent lett,simán felért a dupla rész egy új filmmel nekem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.