Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) Efanatica válasza gerisz23 (#16600) üzenetére


Efanatica
tag

Ott a science karim van rajta kb 700k feleet kredit csak nem tudok semmit kiszedni ami kéne lehet azzal szóval majd veszek fleetes dobott a doffokat meg átadogatom másik karibak mert mást nem tudok szerintem csinálni. Lehet ez lesz pedig még extra slotok nincsenek vele kiszedve meg kell egy fleetes hangár pet is még :(

(#16602) Plata válasza Efanatica (#16601) üzenetére


Plata
félisten

A flotta bázison vegyél lila doffot,sima random lila doffot,nem emlékszem fejből mi a neve,de ne engi sci vagy tac specifikus legyen.
Talán 25 vagy 30k darabja,lehet benne olyan doff is ami jó pár misit ér.
Van benne random 5% sebzős űr doff is.
Meg szinte bármilyen értékes doff eshet a randomból.
Ha sci vagy engi esetleg tac dobozt veszel abból ritkábban jön jó.
Legalább is így tapasztaltam.

(#16603) Efanatica válasza Plata (#16602) üzenetére


Efanatica
tag

Kiderítettem hogy nem tudok venni se mert nincs elérve a Fleet Starbase Tier 4:(

(#16604) Plata válasza Efanatica (#16603) üzenetére


Plata
félisten

Az meg hogy lehet?
Saját flottád van?
Vagy valami kis flottában vagy?

(#16605) Efanatica válasza Plata (#16604) üzenetére


Efanatica
tag

Kis flottába van az a karim de amúgy meg mindegyik másikba van xd

(#16606) Plata válasza Efanatica (#16605) üzenetére


Plata
félisten

Annak nem sok értelme van,az összes fedes karim egy flottában van.Meg klingon is.

(#16607) Efanatica válasza Plata (#16606) üzenetére


Efanatica
tag

Így jött ki a lépés mert nem találtam senkit aki invelni tudott volna. Egy fleethez meg akkor is kell csatlakozni :)

(#16608) Plata válasza Efanatica (#16607) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ha a hun cseten keresel flottát,biztos hogy találtál volna elég gyorsan.
Főleg este.

(#16609) Efanatica válasza Plata (#16608) üzenetére


Efanatica
tag

Előbb voltam flottába mint rátaláltam a Hun csere xd de majd ha meglesz a tier 4 bázis nem lesz gond a doffal bár a 700k fleet credit nem sokat hoz de több mint a semmi :) csak azt nem tudom hogy van a fő karimon lila doffom xd

(#16610) Plata válasza Efanatica (#16609) üzenetére


Plata
félisten

Lila doff sima akadémiás küldivel is jön.
Nem nehéz lila doffot szerezni csöppet sem.Kardassziai űrben exchange küldivel is lehet zöldből lila doffot csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#16611) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Miért is jó kimaxolni az STD karaktert? Ahogy látom semmi bonuszt / extrát nem ad.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16612) Plata válasza MichaelSD (#16611) üzenetére


Plata
félisten

Hát max hogy legyen egy jó karid.
De úgyis lesz Discovery event majd,szóval sok értelme nincs.
De mindegy én már felhúzom,bele fektettem elég sok pénzt.

(#16613) MichaelSD válasza Plata (#16612) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem baj ha más felhúzza, csak nem tudtam hogy van értelem vagy sem. Köszi az infot.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16614) Plata válasza MichaelSD (#16613) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha igaz amit mondanak,akkor azért ilyen félkész és elcseszett a discovery kieg mert a cryptic még nem volt vele teljesen kész,de CBS-t nem érdekelte és most adatta ki velük félkészen.
Hajó is csak ezért van még kész kettő,pedig több is készült.Meg az event is sincs még kész.

(#16615) Efanatica


Efanatica
tag

Valaki ebben a pár napban tud segíteni normálisabban összeállítani a hajóimat azon a pár karakteremen amim van ?

[ Szerkesztve ]

(#16616) MichaelSD


MichaelSD
őstag

HÁt a STD ground fegyverek elég gyengusok lettek.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16617) Plata válasza MichaelSD (#16616) üzenetére


Plata
félisten

Az egész Discovery rohadt gyenge lett.
Ez a legtrágyább kieg rég óta,napok óta nincs is kedvem felmenni.

(#16618) MichaelSD válasza Plata (#16617) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem se a szívem csücske. Pedig jó is lehetett volna. A linked fegyverekkel végre látni is lehet valamit harc közben. :) Meg a földi fegyverek modelljei se rosszak, csak gyengék szerintem. Az egészt (és ez nem csak STD probléma) kicsit több történettel kellene tálalni.

Valaki rendelt már modell űrhajót? :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16619) Pinky001


Pinky001
csendes tag

Hali! :)

KIhagytam pár szezont... :)) így felmerült kettő db kérdés.
1:Tac kapitányomnak most milyen fegyó a jó? crtd/pen dmg/pen stb...?
2:Vannak ezek a sensor linked phaser meg disruptor beamek. Vajon hátra, sima phaser omni mellé felmegy-e egy linked phaser omni avagy nem?

Köszi! :R

Quest 2

(#16620) Plata válasza Pinky001 (#16619) üzenetére


Plata
félisten

Szia.
1:Háát elméletileg Tac-nak most dmgx4 statos fegyó kell.
2:Ezt nem tudom,de mivel a sensor linked is sima omni bím ezért valszeg nem.
De küldis és repus mehet fel.Ha van.Most fejből nem jut eszembe,vagy egy hete fel sem néztem már,mert ez az új kieg annyira gáz hogy semmi kedvem felmenni.

(#16621) MichaelSD válasza Pinky001 (#16619) üzenetére


MichaelSD
őstag

1. dmg, de a különbség minimális.

2. Nem. Az omnik nem típusra mennek. Egy craftolt, és egy küldetésből kapot omni mehet egy hajóra. Egyszerűbben mondva: 1 küldetés set omni + 1 nem küldetés set omni.

Egy linked + Trilithium-Enhanced Omni felmegy.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16622) Plata válasza MichaelSD (#16621) üzenetére


Plata
félisten

Három is felmegy nem?
Ha jól rémlik nekem tarantulán 3 van hátul.
De lehet rosszul emlékszem.

(#16623) MichaelSD válasza Plata (#16622) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szerintem a KBC a harmadik, nem?

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16624) Plata válasza MichaelSD (#16623) üzenetére


Plata
félisten

Jah.
Rosszul emlékeztem..

(#16625) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Kérdés eddig az Arbiter (természetesen Avenger formában/skinnel) Ablative Shield Generator starship trait-et használtam, hogy legyen valami védelem is a hajón.
Úgy tűnik, hogy a Honor the Dead hatékonabb.

Vélemény?

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16626) Plata válasza MichaelSD (#16625) üzenetére


Plata
félisten

Még nem próbáltam a honored dead trait-et,az ablativet ismerem de nem használom.
Repus traitet és delta agent doffot használok.
Ha jól emlékszem fejből a trait a Tier 2 ikony repus trait.
A doff pedig attack pattern beta doff.

(#16627) MichaelSD válasza Plata (#16626) üzenetére


MichaelSD
őstag

A rep traitek meg a DOFFjaim támadasra kellenek. Az Ablative sokaig nagyon jó volt, de szerintem elment felette az idő. Az honored dead jónak tünik.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16628) Plata válasza MichaelSD (#16627) üzenetére


Plata
félisten

Nekem asszem az új discovery karinál nincs is berakva még 5 doff. :D
Ha jól rémlik két agentet tettem be neki meg valamit.
Tegnap lett t2 a repuja így kapott repus traiteket,köztük az ikony hílelős traitet,mivel full bug volt a discovery kieg vagy egy hétig fel sem néztem.
A hajóm sem kapott mastery xp-t eddig,szóval semmi kedvem nem volt játszani.
A karaktert pénzből húztam fel 65-ös szintre 12-ről,kapott aegis szettet pár mk11-12 konzolt és uppoltam az mk2 fegyvereit amivel küldiztem.De egész jó,de nincs rendesen megcsinálva.Ground gírje is mk2.
Az űr fegyverei is szedett vedett integrity-linked vagy mi a rosseb fegyverek.Asszem integrity,még ebben sem vagyok biztos,csak azt tudom exen vett mk2 disco fegyók.
Jó lenne ha jönne még pár Disco hajó,ez az Europa nem az igazi.
Főleg hogy tök bugos volt és mastery xp-t sem tudtam szerezni vele.

[ Szerkesztve ]

(#16629) gerisz23 válasza Plata (#16628) üzenetére


gerisz23
őstag

Kitudtam szedni a Jem boffokat :C

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#16630) Plata válasza gerisz23 (#16629) üzenetére


Plata
félisten

Naaa,új disco karival vagy sima karival?
És hogyan?

(#16631) gerisz23 válasza Plata (#16630) üzenetére


gerisz23
őstag

Mindegyikkel,zen store personal fül ahol a többi boff is van.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#16632) Plata válasza gerisz23 (#16631) üzenetére


Plata
félisten

Az klassz.
Minden karinak kiveszem a vanguard boffokat.

(#16633) MichaelSD válasza Plata (#16628) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem sincs tele.
Ez nem a STD karakteremnek van. A fő karakteremet frissítem egy kicsit..

Pl groundra Na'kjul DOFFok egész jók. Az Assault Squad DOFFokbol a Crit Chance /severity variánsok se rosszak. Fova Gedelt is használom per pillanat. Még nem tudom hosszú távon marad vagy nem, nem találtam meg mennyi az annyi amit csinál.

Spacre van 3 Conn Officerem. 2 a Tactial Team CDjet csökkenti. A 3. Zemok Jenro, az Attack Pattarnekre. 2 Damage Control Engineer pedig a EPt CDket csökkenti. Így egy helyem maradt.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16634) MichaelSD válasza MichaelSD (#16633) üzenetére


MichaelSD
őstag

T6 rep vanity pajzsok.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16635) Pinky001


Pinky001
csendes tag

Köszi a válaszokat! :)
Vettem is gyorsan 4 db epic sensor linked dmg x4es dbb-t meg hátra a küldiset vettem ki + kcb meg egy másik lila omni. Kis upgrade aztán meg is van a szett, már ami a fegyverzetet illeti. Amúgy nagyon fun ez a szaggatottan tüzelő beam! :DD dps-ben lett velük +10k, pedig csak xiii-as lockatorok vannak tac konzol helyeken. Lehet nerfelték a herald antiprotont (eddig az volt) vagy nem tudom... :U

Quest 2

(#16636) MichaelSD válasza Pinky001 (#16635) üzenetére


MichaelSD
őstag

Régen még szebb volt. Pont most "vastagították" meg. A vaadwaur polaron még ilyen.

A heraldnál 2.5% esély van plusz damagre. Ezért jobb a PEN, AP meg a Linked, mert ezek mindig adják a bonuszaikat.

Én a Trilitium Omnit használom. A "2.5% Chance: Gain 10% Firing Cycle Haste for energy weapons for 15 sec" nem rossz. Sajnos nincs STD "designban"...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16637) MichaelSD válasza MichaelSD (#16636) üzenetére


MichaelSD
őstag

Aki maxolni szeretne hajókat a traitert az most a Borg Red Alertben megteheti. kb. 7 Borg RA egy hajót kimaxolni.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16638) Efanatica


Efanatica
tag

Valaki tud segíteni abban hogyan tudjam könnyen elérni azt hogy napi szinten mind a 6 karimmal ami elérte a lv65-öt azzal át tudjam váltani a napi 8K dilit ? Most számolgattam az előbb és ha mind a 6 karimmal átváltanám a napi 8K-t elvileg havi szinten tudnék venni egy T6-os hajót és maradna mellette egy kevés zen is bár ez attól függ mennyi a váltó :(
Az oké hogy csinálom az admiralitást mint állat ahogy engedi a hajó mennyiségem és csak a ferengi és klingont csinálom, de valahogy az a 10 Tour of Duty küldi után kapott mennyiség nem elég szerintem.

(#16639) Plata válasza Efanatica (#16638) üzenetére


Plata
félisten

Őszintén szólva hat karival,szerintem marad a farmolás.
Admiralty és mellette talán contraband,a maradékot meg STF vagy klingon napi küldivel kiszeded.
Nem tudom mi ad most sok dilithiumot.
Én admiraltyzni szoktam,ha mindennap letolom az olyan 10k zen havonta.
Körülbelül,lehet több is lehet,de elszoktam költeni egy részét erre arra.
Ha van hozzá kedvem.Jelenleg nincs.
Ez a discovery kieg tökre elvette a kedvem mindentől.
Általában napi egyszer elindítom minden karival az admiraltyt,ferengi és klingon tour-t.
Abból jön annyi dilithium amiből rakhatok a flotta projectbe és marad főnixre meg zenre.
Gamma event óta nagyon elhanyagoltam a dili farmolást,de talán van még 74k zenem.
Meg múltkor vettem pár száz főnixet is.
Igaz közel 40 darab 65-ös karim van.
Szóval kicsit többet termelnek mint 6.
Egyébként helyedben a reput is maxra húznám,minden karival minden reput.Az is sok dili.

[ Szerkesztve ]

(#16640) MichaelSD válasza Efanatica (#16638) üzenetére


MichaelSD
őstag

Igazából nincs "tuti" megoldás. Itt a lista a dil forrásokról.

Messze az Admirality a legjobb!

Papírforma szerint:
- Tour of Duty (Klingon, Ferengi) 10 naponta 2x 30000 Dil: 6000 dil / nap
- 1000 dil / nap (inkább több) összejön a több Admirality küldiből.
- CCA TFO 720 dil (általában 2-3 perc) + nap Tholian rep (command suppor (hourly) 340 = 1060

Ez összesen 8060 dil.

Egy BOTSE/ DRSE TFO add 1440-et darabja és mindkettő relative gyors. Ha jó a csapat egy ISA is elég gyors.És akkor még van dil a bányában és az akadémián finomítani, bár időigényes mindig odamenni.

Mondjuk Plata 40 karakterével ez is egy rémálom lenne nekem. :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16641) gerisz23 válasza Efanatica (#16638) üzenetére


gerisz23
őstag

Admiralty,contraband.Ha van időd meg mehetsz tfo-kat.Kérdés mennyire számít a fun faktor.
Napi 1x csinálom az admiraltyt normál esetben,melette contrabandozok,ha event van dilitfúrok.Így 1,5 óra alatt végzek kb 40 karival.
40*8000dili.De ez inkább munka,viszont ha valami kell azt megtudom venni.

Más:ezzel az új epizód rendszerrel megszívtam,pedig alt accon is egész jól álltam temp kari küldizésével.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#16642) Plata válasza gerisz23 (#16641) üzenetére


Plata
félisten

Ha van klingon karaktere és kedve azzal napi küldik is vannak.
Ha jól emlékszem 720 és 1440 közt adnak dilit.
Van vagy 8-10.

(#16643) Efanatica válasza Plata (#16642) üzenetére


Efanatica
tag

Őszintén szólva nem tudom hogy mit csináljak... Ma reggel nézegettem a karaktereimet és ahogy bírom markal tolom a repukat. Az amiralitást is csinálom mert van karim amivel nem 10esind a 4 és az is ad dilt meg shipp et is használni :) Abba is gondoltam mi lenne ha ezt mind nem havi 1 db T6 shipp re fordítanám át hanem csak a fő karakter fejlesztésére csak azt meg nem bírnám EC -vel ( mert annyi fejlesztő kéne venni neki hogy csuda persze lehet gyártani csak az a rész megint fejlesztés alatt áll R&D-ba).... Így összesítésbe azt n tudom melyikre koncentráljak jobban... Így a végén megkérdezem Mit lenne érdemesebb?

[ Szerkesztve ]

(#16644) Plata válasza Efanatica (#16643) üzenetére


Plata
félisten

Kari fejlesztést csináld főnixből és nem kell bele ec.
Ha havonta veszel egy T6 zenes hajót az jó befektetés mert egyre több hajód lesz admiraltyban,amivel egyre több dilit tudsz farmolni amivel egyre több zened lesz.Na persze pár kari sem ártana még hozzá.
És akkor járnál jobban ha hajó packot vennél,azok erősebb admi stattal rendelkeznek.No és az sem ártott volna ha a tempooral delta és gamma eventet is letolod.Brutál sok dilit adtak volna.
Én is így kezdtem,az első zenes hajómra hónapokig spóroltam,320-350 volt akkoriban a zen ára és még nem is zennek hívták.Azon a nyáron nevezték át zenre,mellesleg az átnevezés mellé a store minden tartalmának az árát megemelték 25%-al.
Az első hajóm intrepid volt,aztán újabb pár hónap múlva lett pénzem egy Karfiolra.Ekkor már 4 karim volt,2 fed 2 klingon.A karfiol nagy vásár volt,mert egyrészt brutál jó hajó és mellesleg hozta a pénzt mint állat.Elkezdett dőlni a dili a lopásból,lett még pár karim és még jobban dőlt a dili.Minél több karim let annál jobban jött a dili,mert annál több kari tolta a contraband küldit.Akkoriban a contraband küldi 2 óráig tartott 3 contrabandért 2000 dilit kaptál.Klingonoktól dőlt a contraband,a fölösleget 250-es csomagokban pakoltam exre.Pénzem is lett meg dilim is.

[ Szerkesztve ]

(#16645) Efanatica válasza Plata (#16644) üzenetére


Efanatica
tag

Temporal karakter a fő karim azzal sikerült mindent kiszedni viszont deltásom csak 1 lett csinálva mert 1 kari slotot adnak ilyenkor csak. Azzal is kiszedtem mindent (igen tudom hogy több kari kellett volna a full reward miatt de sajnos ez van) illetve még ippen el tudtam indítani egy gammás karaktert.... Gammással szívok is rendesen. ( Még a gammás repült se húztam ki vele pedig nagyon kíváncsi vagyok rá. Arra is hogy lesz e hajó amellé a repus szett mellé :) ) Kár hogy nem azt csináltam Engi Karinak mert így most a Disco karimat megint ki kell küldizzem 65-re pedig már most uncsi mert 6 kariból 5 az küldizve lett. A 7. Karim a Disco-s azt nem számolom a többihez mert nem 50 még hogy elkezdje a sok jóságot és csak ez az egy engi-m van. Még nem volt egy se és nagyon érdekel milyen egy engi karival játszani igaz még nem tudom melyik shipp em használomajd vele ( egyenlőre a Mirror Guardian Cruser vagy a Jupiter. Ezek jutnak eszembe hírtelen amiket szeretnék használni csak nincs rá karim még :'( a többiről nem is beszélve)

Főnixből való kari húzás megint sok dilt igényel :( Nagy pakkból is 2 van amit nagyon szeretnék a shippek miatt az a temporal meg a gamma. Csak ha fejleszteni akarok 1 karit akkor nem lesz shipp ha meg pakkot akarok akkor nem lesz fejlődés. Ez így nagyon idegesítő tud lenni :(

[ Szerkesztve ]

(#16646) Plata válasza Efanatica (#16645) üzenetére


Plata
félisten

Hogy a szöszbe nem húztad ki a gammás kari repuját?
Azt nem volt nehéz,swarm-on jött rendesen mark.
Egyébként disco karival ne nagyon vacakolj,mert a disco karihúzó event jövőre lesz,azon úgyis fel kell húznod egy disco karit.
A nagy pakkról meg annyit,a temporal és gamma pack hajói cross faction hajók is.
Részben.A 31-edik századi temporla hajókat bármelyik karid használhatja és nagyon erősek.
Gamma vanguard pack hajóit szintén,még a jem hadarokat is,ha eléred vanguard hajó t6 mastery-t unlockolod minden karidnak.
A Vanguard delta és temporal nagy packokhoz nem csak hajók,doffok és boffok is járnak.
Elég jók méghozzá.A vanguard jem hadar boffoknak +5% sebzés traitjük is van.
A Gamma Vanguard,Delta Rising,Temporal Special Agent és a Legacy of Romulus Legacy pack mind ad valami értelmeset a hajókon kívül.
Leginkább romulánnak ad jól,mert romulánnak a Delta pack borg boffokat ad.

(#16647) Plata válasza gerisz23 (#16631) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap este újra admiraltyztam.
Mikor jutott eszembe a vanguard boffok kivétele?
Amikor az utolsó fed karimmal toltam admit. :D
Az összes klingonnal kivettem viszont.
Karfiol-ba ma be is üzemelem őket.
Bár most nincs fent dps mérőm de kíváncsi lennék mennyit számít 3 sima boff helyett 3 vanguard boff.

(#16648) Plata


Plata
félisten

(#16649) John_Doe


John_Doe
senior tag

Akinek esetleg gondot okozna (mint pl nekem). A t6 repu elérése kidobja az összes repus traitet meg skillt és lehet újra berakni. Ez nekem azért volt gond mert nem emlékeztem melyik karinak mi volt berakva.

Shal'kek nem'ron!

(#16650) Plata válasza John_Doe (#16649) üzenetére


Plata
félisten

Ez nem olyan nagy gond,mindig a legjobb traitet és skillt rakd be és kész.
T6 repunál azért kerülnek ki a traitek mert T6 repuval a régi traitek lecserélődnek erősebbekre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.