Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1355) madgie válasza Wolverine (#1354) üzenetére


madgie
titán

Ouch, kár. Mindegy, akkor megtartom (mijaza' vendor?), jó lesz a mostani hajóra, Captainként meg majd valami másra izgulok rá. Már alig várom, hogy Defiant legyen a kezem alatt, nem járja, hogy Ben Sisko már Commanderként megkapta a sorozatban én meg szenvedjek egy a kapitányi rangig, hogy birtokoljak egyet :DDD

CPT.Pirk: az az igazság, hogy még én sem tudom a legtöbbször, mit miért csinálok. Első MMORPG-m, egyébként is tapasztalatlan vagyok ilyen téren, annyit látok csak, hogy a pajzsom most még kevés, egy az egyben sokszor megizzaszt egy Keldon is, nem bírom még egy menetben kicsinálni, ha meg magához tér, elég hamar elintéz. Nem tudom, hogy jól csinálom-e, most Rapid Fire II-vel rárepülök, ellövök egy plazmatorpedót, sorozom folyamatosan a dual cannonokkal, mire odaérek elé, benyomom a High Yield-et, így ellsüthetek egy Heavy Plasma-t (ezért lenne jó talán a Heavy Cannon, a sima duallal marad még pajzsa sokszor), megpróbálom az aknákat is a szemébe szórni (arra is van valami skillem, hogy duplaannyit dob), majd ha meg egyben van a hajó, akkor megpróbálok megfordulni és hátulról is megtorpedózni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.