Hirdetés
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: Asus B150-Plus D3 coffeetime mod! (DDR3)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- hcl: GPT diszk kisebbre klónozása
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- gerner1
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
"A joomla, drupal stb. nekem tól blogos"
Ha ezt állítod, akkor röviden és tömören összefoglalva fogalmad sincs egyikről sem.
A Wordpress-re még lehet állítani, mert az tényleg inkább gyors blog-összedobálás irányába megy, de egy Drupalra azt mondani, hogy "túl blogos"...bullshit, köze nincs az igazsághoz. Ja, és tapasztalatból mondom, nem a levegőbe beszélek.Egyébként a "mert nekem ez tetszik"-hozzáállással (és kicsit gőgös, "mert csak azért is"-válasszal, legalábbis ez jött le abból, amit írtál) csak saját magadat szívatod. Pl. hogy a Drupalra visszatérjek, brutális nagy közösség áll mögötte, folyamatosan fejlesztik hozzá a modulokat, írásos tutorialok készülnek hozzá, videóismertetők, stb., így jelentős terhet levéve a programozók válláról, és mindezt ingyen osztják meg, ezzel durván felgyorsítva a fejlesztői munkát.
Ha viszont olyan rendszert használsz, ami kevésbé támogatott, akkor az ahhoz való fejlesztés annál nagyobb többletmunkát is jelent számodra/a megbízott fejlesztő számára, ergo több költséggel jár (had ne dobáljak olyan elcsépelt mondatokat, mint hogy "az idő pénz").Ezentúl az általad később linkelt oldalon szereplő dolgok mindegyikét meg tudja jeleníteni ugyanígy egy Drupal vagy egy Joomla.
========
Többiektől bocs az OFF-ért, de nem hagyhattam reakció nélkül.
-
martonx
veterán
3-as tényleg lemaradt

És az ismerősnél, akinél hiba nélkül lement a telepítő rendben működik? Vagy nála is ugyanez a hiba.A helyedben nyitnék egy külön topikot (ahogy látatlanban bizotsan van Drupal, Joomla stb. topik is itt a PH-n), vagy szétnéznék a CMS honlapján, hivatalos fórumában. Ha 2-nél kettő esetben nem működik telepítés után, akkor elég nyilvánvaló, hogy itt nem fogjuk tudni megoldani neked.

Nekem édes mindegy melyik CMS-t használod, csak a nagyokkal garantáltan nincs ilyen probléma. A kicsiket pedig nem véletlenül nem használja két tucat lelkes amatőrön kívül senki. De ízlések és pofonok.
Biztos nem mond neked sokat az SQL, elvégre nem itt kezdtél volna el kérdezősködni, de hidd el, az SQL egy gyűjtő fogalom, ahol SQL-es alap problémákkal szoktunk foglalkozni, nem pedig egyes adatbázisok telepítési hiányosságaival. Olyan ez, mintha vennél egy Trabantot, és egy autóelektronikai fórumban megkérdezed, hogy a te autódban miért nincs pótkerék.
-
martonx
veterán
Kérdéseim:
1. Ha ez egy szűz install, akkor miért pont egy noname CMS-re esett a választásod? Mivel jobb ez, mint egy garantáltan működő Drupal, Joomla, Wordpress CMS?
2. Próbáltad újra installálni?
4. Hibanélkül lementek a telepítések?
5. A legfrissebb verziót telepítetted?
6. Használsz hozzá plugineket, vagy rögtön installálás után, első működéskor írja ezt a hibát?Másrészt baromira semmi köze a problémának az SQL-hez, szvsz nem itt kéne vesződni egy noname CMS telepítési nyűgjeivel.
-
-
martonx
veterán
És ezt végigcsináltad? Különösképpen az 5-ös 6-os pontokra:
http://www.webspell.org/index.php?site=faq&action=faq&faqID=16
Hibát írt ki közben?
Amúgy mire jó ez a webspell CMS? Miben jobb mint a hagyományos CMS-ek?
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Tőzsde és gazdaság
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Google Pixel topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Goddess of Victory:Nikke
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- iPhone topik
- További aktív témák...
- MSI Thin 15 B12UC 15.6" FHD IPS i5-12450H RTX 3050 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Ghost of Yotei / PS5 / 1x kijátszott
- ZBook Power 15 G8 15.6" FHD IPS i7-11850H RTX A2000 32GB 512GB NVMe IR kam gar
- Lenovo ThinkPad P15 G1 i7-10875H / 32GB RAM / 512GB SSD / RTX 3000 / 15.6" FHD 12 hó garancia
- Honor X5c Plus 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 267 - Lenovo ThinkBook 16 (G6 ABP) - AMD Ryzen 5 7530U, no GPU
- EREDETI NINTENDO Pokemon Go Plus autocatcher dobozban eladó
- AKCIÓ! Gigabyte B650M R7 8700F 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5070 Ti 16GB Lian LI LANCOOL207 ADATA 850W
- 27% - Corsair Premium Individually Sleeved TÁPEGYSÉG KÁBEL Pro Kit Type 4 Gen4
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Air 13 2020 M1 8GB RAM 256GB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




