Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) hunsi


hunsi
csendes tag

Esetleg tud valaki ilyen készüléket amit az előző bejegyzésben írtam 100 ezer alatt?

A videokártya kábele meglett, úgy néz ki hogy GND + SPDIF van csak bevezetve, az +5volt nem.

Help továbbra is ! :)

(#302) nyunyu válasza hunsi (#300) üzenetére


nyunyu
félisten

Meg mindig nem ertem, mit akarsz hova kotni?

Nem lenne egyszerubb direktbe rakotni a TV-t a videokartyara, hangkartya digitalis kimenetet meg az erositore?
Az tuti mukodne...

Plane, hogy az alaplapi zajgenerator SPDIF kimeneten csak akkor lesz 5.1 hang, ha olyan filmet nezel, aminek Dolby Digital vagy dts hangsavja van.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#303) dabadab válasza hunsi (#300) üzenetére


dabadab
titán

"ha csak 2 póluson megy a videókariba a SPDIf, akkor még lesz 5.1+ hang rajta?"

Igen, SPDIF-nel csak egy adatcsatorna van, a masik drot az egyszeruen a fold.

DRM is theft

(#304) hunsi válasza nyunyu (#302) üzenetére


hunsi
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

nyunyu, egyszerűbb lenne, de nincs a számítógépemen video kimenet, csak HDMI és DVI.
Más forrásból pedig azt tudtam meg, hogy az erősítők lefelé nem továbbítanak jelet, azaz HDMI-ből nem lesz video jel :( azaz amig nem lesz HDMI-s TVm a számítógépet nem tudom rákötni sajnos :(

(#305) nyunyu válasza hunsi (#304) üzenetére


nyunyu
félisten

egyszerűbb lenne, de nincs a számítógépemen video kimenet, csak HDMI és DVI.

Nem adtak hozza DVI-svideo adaptert?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#306) dabadab válasza nyunyu (#305) üzenetére


dabadab
titán

Ez nem s-video, hanem komponens, amin ilyen bemenet van, azon jo esellyel DVI/HDMI is van.

DRM is theft

(#307) nyunyu válasza dabadab (#306) üzenetére


nyunyu
félisten

De az a kabel, aminek az egyik vegen kerek csati van, masik agazik szet 4 szines RCA-ra, az pont ugy nez ki, mint amilyen komponens kabelt adtak a 7900GTO-mhoz.
Ezen levo aljzatba siman belemegy a komponens kabel helyere a rendes svideo is, es meg kepet is ad.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#308) dabadab válasza nyunyu (#307) üzenetére


dabadab
titán

"az pont ugy nez ki, mint amilyen komponens kabelt adtak a 7900GTO-mhoz."

Merthogy ez az :)

"Ezen levo aljzatba siman belemegy a komponens kabel helyere a rendes svideo is, es meg kepet is ad."

Ja, igen, ha megfelelobe dugod (amelyiken van szinkron), akkor lesz keped, csak a szinek lesznek, khm, erdekesek, mert komponensnel a harom kabelen megy a harom alapszin (a megvalositas ennel egy kicsit bonyolultabb, de kb errol van szo), kompozitnal (amit te s-videonak titulalsz, pedig az mas ;) ) viszont egy kabelen megy minden.

DRM is theft

(#309) nyunyu válasza dabadab (#308) üzenetére


nyunyu
félisten

Acsi, 7900GTO miniDIN-9 csatijan korbe 4 lab volt a fenyero+szin+2 fold (ezeket hasznalja az svideo miniDIN-4 dugoja), tobbi tusken jott ki a komponens.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#310) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Pár napja vettem egy asus xonar u1-es külső hangkártyát a laptopomhoz és azóta ismerkedek a digitális jeltovábbítás fortélyaival, de nem teljesen világos minden.

Miért van az, h akkor is kapok hangot, ha a sima speakert választom ki, mint default playback device, meg akkor is van hang, ha a digital outputot választom. Igaz ez utóbbi adja magát.

A hangkártya fizikai és szoftveres eszközei, csak akkor működnek, h ha a sima speakert választom defaultnak, de mpc hc-val csak akkor tudok dts hangot vinni az erősítőbe, ha a digitalt választom, viszont digitalba nem tudok bitstreamelni a foobarral.

Let's begin, de gozaimasu!

(#311) Matthewsz


Matthewsz
aktív tag

üdv, teljesen bekavarodtam már a témába, de abban biztos lettem legalább, hogy maga az optikai kábel viszi az 5.1-et.
a kérdésem az, hogy ha összekötöm az integrált alc889a hangkártyámat ezzel az optikai bemeneten akkor hol fog és hol nem fog szólni nekem 5.1-ben?
valamint annyi még, hogy mennyire szabad hajlítani az optikai kábelt ahhoz, hogy ne legyen jelveszteség? bár gondolom minél egyenesebb annál jobb...

(#312) nyunyu válasza Matthewsz (#311) üzenetére


nyunyu
félisten

Filmek alatt lesz 5.1, ha be van allitva, hogy a medialejatszo+kodek ne dekodolja a jelet, hanem direktbe tolja digitalis kimenetre.

Ha -S3P vagy komolyabb felszereltsegu Giga lapod lenne, ami tudja a dts connect-et, akkor jatek alatt is lenne 5.1 az optikain.
Sima S3/S3R-ek nem tudjak, igy jatek/zenehallgatas alatt csak sztereo.

Tavkozlesben hasznalatos uvegszalnal volt olyan okolszabaly, hogy sorosuveg atmerojenel kisebb ivben tilos hajlitani.
Gondolom ez alkalmazhato a hifikhez hasznalt olcso muanyag kabeleknel is, szoval nem kell nyilegyenesnek lennie.

Mivel magasabb az optikai kabel magjanak toresmutatoja, mint az azt korbevevo kopenye, es nagyon kis szoget zar be a feny a szal felszinevel, igy a feny tores helyett visszaverodik, nem tud kilepni a magbol, koveti a szal gorbuletet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#313) Matthewsz válasza nyunyu (#312) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

köszi a részletes választ. a lapom ep45-ud3r, nem tudom, hogy benne van-e ez a felszereltség...

(#314) Matthewsz válasza nyunyu (#312) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

és koax-szal is ugyanazt tudnám csak elérni mint optikával?

(#315) nyunyu válasza Matthewsz (#314) üzenetére


nyunyu
félisten

Koaxnal csak a hordozo kozeg mas...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#316) nyunyu válasza Matthewsz (#313) üzenetére


nyunyu
félisten

nem tudom, hogy benne van-e ez a felszereltség...

Nincs, az csak 3P-tol jar.

(valahogy igy van a Giga lapok felszereltsegi szintjei: 3L->3->3R->3P->4->5->6)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#317) MM válasza _ak_ (#310) üzenetére


MM
őstag

Tedd fel a foobar-hoz az ASIO kiegészítést!

(#318) Penel77


Penel77
csendes tag

Hy ALL!

A segítségeteket kérném! A Probléma:
Adva van egy ASUS P5Q PRO: (Creativ Audigy 2 ZS (E880))
Realtek ALC1200, 8-channel High Definition Audio CODEC
- Support Jack-Detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-Retasking
- Coaxial S/PDIF_OUT ports at back I/O
- ASUS Noise-Filtering
Ha az alaplapi S/PDIF_OUT (vagy ha a Creativ digitalis kivezetését) összekötöm a Yamaha V475 erőlködővel és kilövöm a digitális jelet (bármelyik eszközről) akkor az erősítő felismeri pl a DTS hangot, kijelzi a csatornák számát de a hangszóróból valami összekutgyult hang jön ki.
Gondoltam az erősítővel vana gond (pl.: nem tudja kezelni a dig. jelet, csak stereoban kiküldött jelet erősít!!!, de azt mindakét eszköz.) ameggid véletlenűl az VLS Player-ben normál használatba át nem váltottam a hangformátumot A/52 S/PDIF-en keresztűl. Ekkor ugyan az a hang jött ki mint az erősítőből. Bár azt be kel vallanom hogyha az 5.1 verziót használtam a digitáli jelben akkor is csak 2.0 hang jött ki az erősítőből. :(

Úgyhogy most tanácstalan vagyok hogy mi lehet a baj! Ha valaki tud segítsen! KÖSZ!

Az élet a legnagyobb betegség, mindenképpen halállal végződik!

(#319) nyunyu válasza Penel77 (#318) üzenetére


nyunyu
félisten

Win7 alatt nem olyan trivialis, mint eddig volt, mert elegge megkevertek a hangrendszeret, most mar minden hangkartya 2 eszkoznek latszik, egy rendes hangkartyanak, meg egy digitalis kimenetnek.

Ha az eredeti tobbcsatornas hangot akarod kitolni, akkor a medialejatszo progiban at kell allitani, hogy ne az analogot, hanem a digitalis kimenetet hasznalja, utana meg a codecnel be kell pipalni az SPDIF-et.
(En MPC-HC-t hasznalok, abban igy kell

Ha az analog kimenetre van allitva, akkor mindenfele dekodolas nelkul, bithelyesen jatsza a tomoritett hangot, erdekes zajokat produkalva. :W
Digitalis kimenet meg alapbol digitalizalja az analog kimenetet, azert hallod az erositon a zajt, meg ha nem is azt a hangeszkozt hasznalod...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#320) Plebi


Plebi
senior tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. Most álltam át Win7-re, elég érdekesre sikerült a hangkezelési része, ezért egy kicsit bonyolultabb volt beállítani, hogy az optikai spdif-en átmenjen az 5.1 es hang. MPC-HC-t használok, most már sikerült az 5.1 es sávot tartalmazó filmeket úgy is hallgatni, de most jön a probléma. Eddig minden videót sikerült kikényszeríteni 5.1 re, attól függetlenül, hogy csak stereo sávot tartalmazott. Kmplayer-t használtam, de az eddigi beállításokkal sehogy sem sikerült elérnem.
Ha tudtok rá valami megoldást, azt megköszönném.
Lapom egy Gigabyte GA-MA69G-s3h.

A windows 7 hangkezelése abban viszont tetszik, hogy a keverőben tesztkor legalább látszik az erősítőn, hogy mikor milyen jelre milyen feliratot ír ki. XP-n nem lehetett tesztelni, hogy mit tol át az spdif. Amúgy az erősítő egy Samsung HT-TZ215R.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#321) Tottika


Tottika
tag

Sziasztok!Lenne egy MSI K9nu neo-v alaplapom és sajna nincs spdif kivezetésem.Van a lapon egy 2soros tüske amelyen valószínü le lehetne hoznom,de fogalmam sincs hányat kellene leszednem és hogy.Tud valaki segíteni ebben?Köszi

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#322) #93966848


#93966848
törölt tag

Sziasztok!
Lehet hülye kérdés, de miért van az, hogy összekötöm a gép hangkariját a DVD lejátszómmal optikaival és a DTS nem megy át rajta?5.1 frankó, csak a DTS nem.DVD hangchippel lehet a gond? :F Próbáltam már AC3filter-ben ki is írta, hogy elvileg DTS, de csak a centert megy, legalábbis a DVD azt mutatja.Hang viszont semmi :U
Régóta foglalkoztat már, hogy mi lehet a gond.

(#323) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok!

Nekem adott egy ASUS P5Q-DELUXE alaplap amit azért is választottam mert számomra egy régi álom volt és mert van rajta optikai ki menet.
Nos nekem van egy komoly Sony erősítöm ami mindent tud az égadta egy világon.
Ami azt jelenti hogy az erősítő közepén van egy szép kék led ami csak akkor villan fel vagyis akkor világol ha optikai kábelen meg kapja a maga kis jelét és gyönyörű szép hangot ad.
Az ASUS előtt volt egy ABIT AB9-PRO lapom amin ugyanígy volt optikai ki menet és ahogy csatlakoztattam az erősítővel és el índítottam egy avi filmet a kis led már kék is volt ami jelentette a számomra a hang minőségét.
És amikor megvettem a fent említett ASUS lapomat,na mondom király isteni hang minőség hisz ott az optikai kimenet.
És láss csodát hiába kötöttem össze az erősítőmmel a kék led nem ég és hangminőség NO.
Ez mitől lehet?Vmit rosszul csináltam?Kérem ha vki tud segítsen mert a hang miatt kicsit csalódott vok.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#324) lucky07


lucky07
aktív tag

Íme az oldal a fent említett erősítőröl:

Sony STR-DE875

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#325) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok!

Tudna nekem vki segíteni a fent említett kérdésben?
Egyébként XP-m van.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#326) jookomak válasza #93966848 (#322) üzenetére


jookomak
őstag

sztem az lehet a gond, hogy mindkettő kimenet, így nem lehet összekötni őket. a dvd-n azért van az optikai luk, hogy rádugd az erősítőre, és az szóljon. alaplapi csati úgyszintén. de lehet, hogy én tudok valamit rosszul.

(#327) KMT válasza lucky07 (#323) üzenetére


KMT
addikt

Nézd meg, hogy egyáltalán küld-e a lapos jelet az optikain!

(#328) lucky07 válasza KMT (#327) üzenetére


lucky07
aktív tag

Igen küld!
De azt mondják hogy azért nem nyerem ki az általam hőn szeretett és vágyott hangokat Mert azt csak egy olyan hangkártya képes le adni nekem, ami tudja a Dolby Digital Live-ot.
És ez egy Xonar kártya,amit jövöhéten kapok meg.
Pontosabban Xonar D1

:R :R :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#329) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Van egy Hp Elitebook 8530w laptopom. 5.1-es hangot szeretnék kivenni belőle. SoundMax Integrated HD Audio hangkártya van benn. 1 db mikrofon és 1 db fejhallgató kimenet van a gépen. Van-e olyan progran ami a fejhallgató kimeneten digitális 5.1-es hangot tud továbbítani?

Köszi a segítséget előre: Bobyjack

(#330) pschio válasza Bobyjack (#329) üzenetére


pschio
őstag

egy sztereo kimeneten neked soha a büdös életbe nem lesz 5.1-ed :) persze ettől függetlenül osztóval oszthatod. de az nem éppen 5.1 lesz....

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#331) Sonky válasza Bobyjack (#329) üzenetére


Sonky
aktív tag

Csak sztereó lesz vagyis 2.1max.
Ha 5hangszórón szeretnéd akkor vegyél jack elosztót de nem látom sok értelmét

Egy legenda vagyok.

(#332) Gavin


Gavin
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy asus p5ld2 deluxe alaplap Realtek ALC882M (8-cs. High-Definition Audio CODEC; DolbyR Master Studio; Jack érzékelés és újraosztás; Universal Audio Jack; S/PDIF out interface) integrált audio eszközzel, továbbá Windows 7 oprendszer, Realtek HD Audio Manager, amiben állíthatóak az audio eszközök. Ha kiválasztom lejátszás fülön a Realtek Digital Output -ot és a tulajdonságoknál a Speciális fülön Dolby Digital Live (5.1 Surround) -t állítok be és S/PDIF -en (mondjuk koaxon) az audio eszköz össze van kötve egy Pioneer VSX-819H -val, AKKOR minden hang 5.1-ben fog megszólalni vagy csak az eredetileg is digitálisak fognak 5.1-ben szólni a többi pedig marad sztereo??
(Olvastam, hogy alapból csak sztereo szól S/PDIF -en keresztül, de ebből a beállításból én azt a következtetést vonom le, hogy a Realtek Manager vagy az integrált hangkari 5.1 digitális jelet konvertál realtime-ban és azt küldi rá az S/PDIF-re. Sajna az erősítő még nincs nálam így nem tudom kipróbálni, csak szeretném tudni, hogy milyen kábelt(eket) vegyek hozzá, hogy minden 5.1-ben szóljon.)
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#333) robi0604 válasza Gavin (#332) üzenetére


robi0604
őstag

A HD hangokon kívül minden átmegy spidifen...

Jól gondolod, realtimeban konvertál.

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#334) navati válasza robi0604 (#333) üzenetére


navati
csendes tag

Szia!

Nekem is hasonló alaplapi hangkártyám van. Optikai kábelen, az Istennek sem megy át az 5.1, valamiért csak 1 vagy 2 csatorna hangja jelenik meg. Mi lehet az oka, be van állítva 6 ch, dekóderes a vevő erősítő.

Köszi a segítséget előre is

(#335) navati válasza navati (#334) üzenetére


navati
csendes tag

Megoldódott :C :C :C :C :C :C

(#336) Peti1978


Peti1978
csendes tag

Sziasztok!
Van egy cmedia 8738 hangkártyán. A dobozán van egy kép, hogy van hozzá opcióként 4pines digitális modul. Hol lehet ilyen digitális modult venni?
üdv: Péter

ASUS P8Z77 Thunderbolt, INTEL CORE i5 2320 3.0Ghz Quad PROCESSZOR, SAPPHIRE HD7850 2GB OC VGA KÁRTYA, 2*4GB CORSAIR VENGEANCE 1600Mhz DDR3 memória

(#337) Peti1978


Peti1978
csendes tag

Sziasztok!
Az előbb rosszul írtam a típust. C-media 8768 5.1 hangkártyám van és nincs digitális coax kimenetem hozzá. 4 pines kell. Hol lehet ilyet szerezni?
üdv: Péter

ASUS P8Z77 Thunderbolt, INTEL CORE i5 2320 3.0Ghz Quad PROCESSZOR, SAPPHIRE HD7850 2GB OC VGA KÁRTYA, 2*4GB CORSAIR VENGEANCE 1600Mhz DDR3 memória

(#338) jedimesterek


jedimesterek
csendes tag

Helló!
Nekem is olyan gondom van,mint majd mindenkinek itt:nem jön át az 5.1 hang SPDIF-en optikai kábelen.A hangkártya egy XFI Titánium PCI-E,XPSP3 op.rend.,pana házi mozi,KM Playert használok MKV lejátszásra.Én már szinte minden beállítást kipróbáltam,de csak sztereóban szól.Tudna valaki segíteni,hogy milyen beállításokkal lehet 5.1-et kinyerni?
Előre is köszi.

(#339) szika87


szika87
aktív tag

Sziasztok!
Kicsit kihalt a topic,de azért hátha valaki tud segíteni:D
Szóval az S/PDIF fogalmával kapcsolatban nagyjából már tisztában vagyok.
Részletesen leírom:adott egy számítógép,benne egy audigy 2 value (sb0400),ezt szeretném rákötni egy Genius 5.1-es hangrendszerre (DHT-510) A kérdés össze lehet-e kötni a két cuccot(nem nagyon értek az ilyen összekötős dolgokhoz),ha igen milyen kábel javasolt?Koax,optikai?Kb:3m-es kell.
Másik annyira érezhetően jobb a minősége ha spdif-en van rákötve,vagy azért kicsit túlzás hogy jóval jobb?
köszi előlre is
üdv

We are here for a good time, not a long time.

(#340) Akibooy


Akibooy
tag

Sziasztok!

A következő a problémám.
Van egy Genius SW-5.1 HT hangfalszettem, amin ugye nincsen digitális hangbemenet.
A számítógépemen SPDIF kimenet és más eszközeimen is koaxiális digitális hangkimenet, illetve optikai kimenet van.

Létezik-e valamilyen átalakító ami a digitális jelből (koaxiális SPDIF vagy optikai) csinál 6 db RCA analóg kimenetet hogy rá tudjam így kötni a hangfalszettet.

Ha valaki tud rá megoldást, írja meg legyen szíves. :R

köszi.

[ Szerkesztve ]

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#341) nyunyu válasza Akibooy (#340) üzenetére


nyunyu
félisten

Létezik-e valamilyen átalakító ami a digitális jelből (koaxiális SPDIF vagy optikai) csinál 6 db RCA analóg kimenetet hogy rá tudjam így kötni a hangfalszettet.

Hazimozi erosito :DDD
Bar nem tudom, a miniatur hangfalaid hogy viselnek, ha az erositon picit feljebb tekered a kakaot ;]

Viccet felreteve valamikor regen letezett Creative DDTS-100 nevu kutyu, ami barmilyen digitalis jelforrasbol analog kimeneket produkalt (nem csak) Creative hangdobozoknak, de olyat ujonnan mar vagy 5 eve nem kapsz, raadasul az ara boven vetekedett a Genius szetteddel.
Ilyen dekoder is letezett, asszem ez volt anno egy huszas, de a meregdraga creativenal is rovidebb ideig arultak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#342) Akibooy válasza nyunyu (#341) üzenetére


Akibooy
tag

Igazából olyan megoldásra gondoltam ami messze kisebb költség mintha vennék egy új hangfalszettet :))

Azért köszönöm a választ. :R

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#343) teglasz


teglasz
tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném!
Van egy Asus P5Q Pro alaplapom és a hátlapi SPDIF csatlakozásra
egy koaxiális RCA-val rákötöttem az erősítőt. A hangerőszabályzó
lejátszóeszközöknél be is állítottam, majd teszteltem.
A DTS és a Dolby Digital hangot teszt üzemmódban simán átviszi, fel is
ismeri az erősítő az összes csatornát, de amikor lejátszok egy 5.1-es
DIVX filmet a gépen, egyszerűen csak 2.0-ás hangot visz át.
Van valakinek ötlete miért?
Mondjuk az SPDIF kimenet tulajdonságainál, a speciális fülön a 2
csatorna összes változata fel van sorolva, de az 5.1 nem.
Help meeeee? :O
Előre is kösz!

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#344) daveredline


daveredline
tag

Sziasztok,
Van egy M-Audio Fast Track Pro hangkártyám. Na most én szeretnék az spdif bemenetén is hangot bevinni mert a két analog bemenet nem elég. Milyen kütyüt ajánlanátok ami olcsó és megfelelne a feladatra?
Hangminőség nem lényeg, mert csak egy 1Khz körüli timecode jelet kéne bevinnem rajta.
Gondolom A/D konverterre lesz szükségem, na de ki gyárt ilyen cuccokat készen?

Ja: és RCA csatlakozós

[ Szerkesztve ]

(#345) Integra


Integra
titán

optikai kábelből létezik 4 méteres?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#346) dudika10 válasza Integra (#345) üzenetére


dudika10
veterán

:K

pl

szerk.: Jó, ez nem 4 méteres, de gondolom az nem baj, ha hosszabb. :D

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#347) Integra válasza dudika10 (#346) üzenetére


Integra
titán

thx:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#348) Integra válasza dudika10 (#346) üzenetére


Integra
titán

nálam sajnos nem ilyen jó áron mennek
[link]
[link]
de legalább jók és van, nem vészes.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#349) emre33


emre33
addikt

Sziasztok!

Van gy Dell Latitude D830 laptopom, dokkolóján egy RCA-s SPDIF kimenettel.

Erősítömön pedig Coaxiális bemenet (Harman Kardon avr 255)

Ezt a két csatit simán összeköthetem? Egyformák ezen jelek?

kösz

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#350) Integra válasza emre33 (#349) üzenetére


Integra
titán

coax vagy toslink van a dokkolódon?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.