Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2889) Zizi123


Zizi123
senior tag

En is a kereskedelemben dolgozok, es eddig nem is akartam hozzaszolni, de tokeletesen azoknak adok igazat, akik azt mondjak, hogy orisasi veszteseget okoz az ilyen hozzaallas, hogy "ha nem tetszik visszakuldod."

Valaki irta, hogy nem hajlando bontottat venni, mert az mar hasznalt. De bezzeg O gondolkodas nelkul visszakuldi azt, ami nem tetszik neki. Ez azert eleg fura hozzaallas. A kereskedo pedig rohadjon meg, es csak 15-20% bukoval ertekesitse tovabb. Ezzel nem is lenne gond, ha lenne rajta 100% haszon, de sajna nincs. Termekkortol fuggoen max ennyi ha van, de van amin meg ennyi sem. (pl szamitastechnika, telefon, TV).

Ezen logikan elindulva siman megtudnam azt csinalni, hogy pl a MediaMarkt webshopjabol rendelek pl 1 TV-t.
Majd ha nem tetszik, akkor 2 het mulva visszajuldom, es veszek 1 masikat, majd visszakuldom, majd megint veszek, majd megint visszakuldom, majd megint ugyan ez. 1 fel evig siman tudom nezni a kulonbozo TV-ket, majd a vegen visszakerem a penzt. Jogaszbalyilag barmeddig csinalhatom. Ez rendben van?
En latok nemi kivetnivalot.

Vagy ha ez renben van, akkor miert nem terjesztik ki mindenre??? Miert csak a webshopos vasarlasok ilyenek?
Veszek tejet a Tescoban, ott nem tudom megkostolni, tehat jogosan viszaem vissza 1 het mulva, hogy most bontottam fel, es nem ilyenre gondoltam, vegyek vissza.

Vagy 1 autovasarlasnal is jogos lenne a reklamacio,pedig ott szemelyesen veszek autot, hogy 250-nel sokkal hangosabb, mint gondoltam, en nem ezt vartam, igaz elmentem vele nyaralni, es hasznaltam 2 hetet, de vegyek mar vissza.

Nem merges vagyok csak probalom 1 masik oldalt is megvilagitani azoknak, akik azt tancsoljak masoknak, hogy rendeldd meg, es ha nem tetszik kuldd vissza.

Ez a fene nagy demokracia fogja a vilagot romba donteni! :)

De ez mar tenyleg nagyon elment off topic fele.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.