Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5685) Favókás válasza Mágus2 (#5683) üzenetére


Favókás
csendes tag

Én nem. :D
Nem biztos, hogy egyszerre minden eszembe jut majd folyamatosan csöpögtetem az infót.
A bódén kevesebb a módosítás.
Napfénytető.
A küszöbök ki lettek vágva, és a 0,8-as helyett 2-es anyagból lett lehajtva, üregvédelemmel és a kerkeknél púrhabtugó lett képezve.
A pótkerék "medencéje" el lett tüntetve.
Belülről kapott egy szigetelő gumiszönyeget, így nem engedi a nedvességet a taposó lemezkhez.
Black Line-os plüss ülések hátul 70-30-as.
Tetőben gyári digit óra.
Fémig lepucolt alváz a védelem újraépítve.(bár ez nem extra dolog)
Fekete első lámpák.
5. ajtó falazva a ködzárók között ( ez még nincs kész)
Hátsó lökős 6cm alacsonyabb és kicsit szögletesebb a rendszám ide lett beépítve a világítással együtt ( ez félig kész, még festeni kell)
Fehér óracsoport fordszámmal.
Sportkormány.
Hátsó ajtó üvegei fóliázva (ez még a zöldikében van)
14" alufelni (a típusát késöbb most nem jut eszembe)
természetesen tehermentesítő gyürük lettek gyártva hozzá (1 hétig optam vele)
Skoda zöld lakkozott fa váltógomb.
A középkonzoll is fából lett csinálva egész a homlokfaltól indul, benne a hangszorók és tároló rekeszek, ebben lesznek a biztik, és relék.
A műszerfalon kicsit átvariáltam a levegő útját így a két sorbol ami a szélvédő tövéhez megy egy meg van szüntetve, a lábtér nem vezet hátra csak elöl van két kifújás.
A váltókaron levő "golyót" lejjebb toltam két cm-rel így pontosabb a váltó és kevebb a mozgás útja, a váltókar és a rudazat között megszüntettem azt a gyári csatlakozást, így nem műanyag "tányéron" mozog.
Black line gyári központizár.
2 különálló indításgátló.
Fehér búrák oldalt az irányjelzőn.
A tükrök alatt ledes irányfény.
Kemyényitett ültetett gátlók.( a vágott rugók nem mennek vissza azt már túl soknak találtam 40-50 alatt nincs komfortérzet a kocsiban, felette viszont sínautó lesz a gépből nincs illegés billegés, de én nem közlekedem 60 felett így marad a gyári rugó meg a keményítés)
Kap egy nem hengerenkénti ECU-t
A főtengely,lendkerék,ékszíjtárcsa,hajtókarok, könnyítve és polírozva lett.
A hengerfej 0,75-re síkolva polírozott járatokkal.
És szép SEAT sárga lesz a színe majd ha kész lesz.
Hirtelen ennyi...
:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.