Hirdetés
- hcl: GPT diszk kisebbre klónozása
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: Mágneses vízálló GPS nyomkövető - 1 hetes felhasználói vélemény
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- bambano: Bambanő háza tája
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- sziku69: Szólánc.
- D@reeo: OlvasóMester - vágólap felolvasó alkalmazás
Új hozzászólás Aktív témák
-
mr_ricsi
veterán
Az a bajom a Coolinkkel, hogy ma ez az aktuális ''bölcsek köve'' (olcsó de megbízható) táp. A Codegenről pont ez volt a közvélekedés 1-2 éve.
Belül viszont Codegen stílusú az elektronika, csak komolyabb hűtőbordákat kapott. (Ennek igazából készenléti üzemben van jelentősége, működés közben a kisebb bordák is kellően hülnek.)
Szintén nem tetszik, hogy a 300W-os és a 350W-os X, vagy a 350-es és a 400-as DX a matrica kivételével teljesen megegyezik.
(Én már nem hiszek a mesékben, tehát szerintem nem a nagyobb teljesítményre készített tápot adják el kisebbnek- olcsóbban.)
A megbízhatóság a részletekben lakik: pl az, hogy egy elektrolitkondi fél centivel messzebbre kerül a melegedő alkatrészektől, óriásit képes javítani a táp hosszútávú megbízhatóságán.
Én tartok tőle, hogy úgy 1,5 évvel azután, hogy ''tömegével'' kezdték használni, a Coolinkről is kiderül, hogy nem sokkal jobb, mint a Codegen.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 14 Pro 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy S23 128GB,Használt,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 Ryzen AI 7 PRO 350W Radeon 860M 32 GB RAM 7500 MT/s 512 GB 3év gar
- S. Mario PC! Hogy fusson a Super Mario! I5 14400F / RX 6900XT 16GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- BESZÁMÍTÁS! ASUS DUAL MINI RTX 3060Ti 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
