Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Anyám! :D

Én amikor szabadidőm van, elég sokat ülök a gép előtt, olyankor meg simán belefér 10 perc 30 másodpercenként nyomni egy gombot...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#752) blackydan


blackydan
senior tag

Érdekes dolgokról írtok, mondjuk megerősíthetem tényleg nagyon sokan kikoptak, a mi céhünkben is van aki 20 karit visz egyszerre mert ismerősöktől / barátoktól megörökölte. A másik dolog a szintlépés 200 fölött már elég keseveres , 300 fölöttiről meg inkább nem is írnék semmit.... persze lassú víz partot mos... én is inkább a barátok miatt járok fel, 6 karival indultam de mára bőven elég az az egy amit éppen viszek.

[ Szerkesztve ]

(#753) Vertigo18 válasza blackydan (#752) üzenetére


Vertigo18
addikt

Akkor addig is van még időm,... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#754) callmeakos válasza blackydan (#752) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az vidám akkor :D
Mondjuk én most 97es vagyok S8on, azon szurkolok hogy ma este még legyen meg a 98 (van még 70% a kalandvágyamból :D ) A héten meg legyen meg a 100 :U

All→M8

(#755) czpitti válasza callmeakos (#754) üzenetére


czpitti
senior tag

Igen ezek a boldog órák:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#756) blackydan


blackydan
senior tag

Ugye jól tudom, hogy a kövi event az epic lesz ? :U

(#757) Vertigo18 válasza blackydan (#756) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezt honnan lehet tudni?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#758) blackydan válasza Vertigo18 (#757) üzenetére


blackydan
senior tag

Fórumon olvastam:
"Mostantól MINDEN HÉTVÉGÉN EVENTET TARTUNK!
Mégpedig a következő sorrendben: epikus hétvége, aranyláz, gomba szüretelés, bölcsesség hétvégéje."

Bár asszem volt valami gubanc vele a kezdeteknél, talán fölcserélődött kettő, de most minden jó lesz ...elvileg ;]

(#759) czpitti válasza blackydan (#758) üzenetére


czpitti
senior tag

Igen,epicevent lesz.Ez a gyakorlatban azt jelenti hogy 500 gombából fel tudsz öltözni full epicbe.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#760) blackydan válasza czpitti (#759) üzenetére


blackydan
senior tag

Haha, az mennyi is 7000? ;) Majd ugrok is érte... ;]

(#761) Vertigo18 válasza czpitti (#759) üzenetére


Vertigo18
addikt

nah, erre sosem áldoznék pénzt...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#762) czpitti válasza blackydan (#760) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem-nem.Komplett cucc kb 500 gomba:) Nekem annyi jött ki átlagban ilyenkor/kari. Szerk.: Ha tudnám hogy nincs itt felelős személy sf-ről erre írtam volna valamit:D ( a sose költenék részre )

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#763) blackydan válasza czpitti (#762) üzenetére


blackydan
senior tag

7000-ret forintban értettem :P 500 gombi=7k ha emlékezetem nem csal

(#764) czpitti válasza blackydan (#763) üzenetére


czpitti
senior tag

Jah hogy úgy.Nem eksönben annyi igen:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#765) Vertigo18 válasza czpitti (#762) üzenetére


Vertigo18
addikt

"felelős személy"? :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#766) czpitti válasza Vertigo18 (#765) üzenetére


czpitti
senior tag

modi,alkalmazott, stb...

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#767) Vertigo18 válasza czpitti (#766) üzenetére


Vertigo18
addikt

Akkor írd meg privibe, mert ez így nekem érthetetlen!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#768) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Srác harcos létére vajon mire gondolhat ilyen stattal? :F :U

All→M8

(#769) Vertigo18 válasza callmeakos (#768) üzenetére


Vertigo18
addikt

kritikus találatra gyúr! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#770) czpitti válasza Vertigo18 (#769) üzenetére


czpitti
senior tag

Kritre nem kell sokat statolni az epic cuccok majd meghozzák.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#771) Vertigo18 válasza czpitti (#770) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nézd meg a statjait, azért mondtam!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#772) blackydan válasza callmeakos (#768) üzenetére


blackydan
senior tag

Csak azért nyertél mert a mágus egy OP kaszt ;]

Amúgy igen , rakhatott volna még pár pontot az erőre, crit meg hanyagolható :K

(#773) czpitti válasza blackydan (#772) üzenetére


czpitti
senior tag

Phö.Mágus... :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#774) callmeakos válasza blackydan (#772) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Milyen mágus? ;] ;]

Amúgy kajak elmegy a játéktól a kedvem..... A céh ahol vagyok kezd totál szétesni mert a mi céhünk egy testvércéh, azt az emberek elkezdtek oda szivárogni, erre mi totál szétesőben vagyunk. A vezető kinevezett 3 új tisztviselőt, köztük engem, (céhcsaták felügyelete és Helyettes rangot kaptam meg). Kapott egy arc egy Segítő rangot, egy másik meg a Aktivitást figyelő rangot.

Mikor kineveztek gondoltam uccu portáyni, simán megvan rá az arany, de a vezető nem engedte mivel valszeg nem lenne sikeres. Mondom ok. Erre a Segítő rangban lévő félőrült mikor lehet támadni én meg nem vagyok fenn, fogja magát és támadást indít az S8 harmadik helyezett céhe ellen (közben mi 28adikak vagyunk) persze hogy pereceltünk. Erre kérdeztem tőle hogy ez mire volt jó? Azt mondta véletlen. Másnap fogja magát és egy sikeres csata után amit már én indítottam fogja magát és megtámadja a 13. helyezett céhet... Az is percelés.

Tegnap meg megszervezte a céhes portyát, plusz betöltötte a gombakatapultot.. De még ez is perecelés lett. Erre rá 2 órára megint megszervezi a portyát.... Vazze komolyan tökön lövöm magam :D :W A céhvezető meg naná hogy sehol....

All→M8

(#775) czpitti válasza callmeakos (#774) üzenetére


czpitti
senior tag

Céhes portyára minek a katapult?Ott nem múkodj:) Akkor jó ha zajlik az élet.Ezért kell népakarat:megválasztani a tv-ket nem csak te meg te meg te leszel.Adok segejtséget ha kell portyákhoz.Kacsatestnek írj.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#776) callmeakos válasza czpitti (#775) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

köszi, a nevedet elmentettem, de ezek után egy jó darabig biztos nem lesz portya... Ez a félkegyelmű közel 2 millió arannyal kopasztotta meg a céhet.... Most felelősségre van vonva, de teszi az ártatlant...

All→M8

(#777) czpitti válasza callmeakos (#776) üzenetére


czpitti
senior tag

Fokozzátok le és annyi.Adok én két millát ha kell:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#778) blackydan válasza callmeakos (#774) üzenetére


blackydan
senior tag

pffff jól benéztem meg sem néztem a statjaidat, valamiért úgy derengett hogy mágus vagy és nem harcos :P

(#779) Vertigo18


Vertigo18
addikt

srácok, van valami szabály, hogy hányszor lehet egy embert egy nap megtámadni?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#780) eldrah válasza Vertigo18 (#779) üzenetére


eldrah
aktív tag

ááá semmi..engem van hogy egész nap csapott egyik karakter....kicsit már untam...dehát ez van...:/

(#781) Vertigo18 válasza eldrah (#780) üzenetére


Vertigo18
addikt

ezért kell beadni a céhbe az összes el nem költött zsét... akkor had csapjon...

Csak most találtam egy 203-as karaktert, akin semmilyen ruha nincs, a Páncélja is 0, feltehetőleg csak Városőrködik egész nap, így pénzgyűjtő karakter egy céhben... Namost a 150es íjászomnak tökéletes, minden támadás +200 becsület, és 800 arany... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#782) eldrah válasza Vertigo18 (#781) üzenetére


eldrah
aktív tag

:) az se rossz:) a megoldás nálunk is igy van..pénz be aztán igy jártak:) bár nem szeretem ha a postaládám tele pár ora alatt csatajelentéssel:/ telorol vagyok,itt nem olyan jo torolgetni:) az amugy másnál is ugy van,hogyha már adtál a wcbe aznap és ujra rányomsz akkor eltunik az a cucc de nem ad semmit? meg evy csomo osmeretlen cucc van a készletemben állandoan amot bezzeg felhasználni nem.tudok:/

(#783) blackydan válasza Vertigo18 (#781) üzenetére


blackydan
senior tag

Addig jó célpont amíg becsületpontban közel áll hozzád, utána már alig vagy nem is kapsz semmit ha leütöd :N

(#784) Vertigo18 válasza blackydan (#783) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az még baromi messze van :D

ma 10 percenként támadtam :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#785) blackydan válasza eldrah (#782) üzenetére


blackydan
senior tag

Minden nap az első cuccot amit a klotyóba dobsz kicsit tölti a wc tartályát és emellett átváltozik valami mássá. Nem biztos, hogy ez a cucc használható lesz számodra, mert lehet például, hogy egy másik kaszt által használt fegyvert kapsz... ez azért lett így megoldva, hogy később amikor majd tornyozni fogsz az ottani segítőidet is fel tudjad majd ruházni. Amikor az adott napon másodszorra próbálsz meg bedobni valamit a klotyeszba már nem töltődik a tartály, csak egyszerűen átváltozik a tárgy.

(#786) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Itt van minden, ezzel kapcsolatban:

"Misztikus Klotyó

Ha minimum 100. szintű vagy és megtaláltad a WC kulcsát, akkor a Fogadóban a WC feliratra kattintva beléphetsz a Misztikus Klotyóba. A legtöbb hős útjai során felhalmoz egy rakás haszontalan dolgot. Ezek pedig hol lennének máshol jobb helyen, mint a .... klotyóban.
Felszereléseid feláldozhatod az isteneknek, ha a Misztikus Klotyóba dobod őket (csak kattints a feláldozni kívánt elemre, tartsd lenyomva az egérgombot, majd húzd át a WC-be). Ennek eredményeként a manatartály szintje napont egyszer nő. Ha a kurzort a tartály fölé viszed, láthatod annak telítettségét. Ha a tartály tele van, húzd le a WC-t, így egy véletlenszerű tárgyat kapsz ajándékba. Esély van arra is, hogy olyan epikus tárgyat kapj, amire csak a Misztikus Klotyónál tehetsz szert. A WC minden egyes lehúzásával nő Misztikus Aurád. Ez segít meggyőzni a kereskedőket: minél nagyobb az aurád, a boltokban annál jobb felszerelést kínálnak neked.
Bár a manaszint minden nap csak egyszer nőhet, tetszőleges számú tárgyat áldozhatsz fel. Az istenek ezt meghálálják: számodra vagy segítőid számára új tárgyat kínálnak fel.

Tipp: a Misztikus Klotyóban szerzett tárgyakért nem kapsz aranyat a boltban.

Tipp: ha egy feláldozott tárgyért új felszerelést és manapontot is kapsz, akkor a következő nap hiába áldozod fel az újonnan kapott felszerelést, nem jár érte mana.

Tipp: a torony tárgyait nem áldozhatod fel.

Tipp: az istenek jobban kedvelik az epikus tárgyakat. Normál felszerelés: 25 manapont, epikus cucc: 50 manapont, varázsital: 10 manapont.

Tipp: ha egy áldozat meghaladja a manatartály maximum szintjét, a fennmaradó pontok elvesznek.

Tipp: a Misztikus Klotyó epikus tárgyai nem jelennek meg a gyűjtőalbumban. "

A lényeg, hogy 25 manát ad minden sima cumó, amit beledobsz (egy nap egyszer), az epic meg 50-et.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#787) eldrah válasza blackydan (#785) üzenetére


eldrah
aktív tag

jah..hogy az változik át....na ezt nem.tudtam....azt hittem tolti a klotyot és eltunik benne...az a baj,a torony telon nem.elérheto:( elég szivas....és a toronyban lévok az csak az én segitoim vagy azokat is oltoztethetik a céhtársak?

(#788) blackydan válasza eldrah (#787) üzenetére


blackydan
senior tag

A toronyban lévő 3 segítő csak a tied, más nem öltöztetheti őket csak te :K

(#789) eldrah válasza blackydan (#788) üzenetére


eldrah
aktív tag

igen kozben megvan a válasz,hogy miért is van raktuk annyi cucc..az itt belinkelt infobol kisilavizáltam:) az a baj,hogy telorol nyomom és itt elég sokminden másképp van mint gépen...vagy csak én vagyok béna:D

(#790) blackydan válasza eldrah (#789) üzenetére


blackydan
senior tag

Valóban más, néha én is teloról nyomom... de nem igazán szeretem :)

(#791) eldrah válasza blackydan (#790) üzenetére


eldrah
aktív tag

meloban sajnos csak igy elérheto...mikor hazaérek meg már.nem.lenne igazán lehetoségem a gyerkoc és a párom melett:) igen..szégyen nem.szégyen "vén" 32 éves fejjel még itt tartok:D

(#792) czpitti


czpitti
senior tag

/delfights -> törli a harcok eredményeit megjelenítő rendszerüzeneteket a levelek közül. Nana én 38 vagyok:)Szerk.:telóról ugyanazok a funkciók mint gépről.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#793) eldrah válasza czpitti (#792) üzenetére


eldrah
aktív tag

:) zsiiir akkor.nem.én vagyok egyedul:) koszi a parsncsot..ezeket honnan tudjátok?:)

(#794) Vertigo18


Vertigo18
addikt

bakker, itt csak az Én harmincas korosztályom játszik? :D Nincs egyetlen 17-es vérpistike sem? :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#795) czpitti válasza Vertigo18 (#794) üzenetére


czpitti
senior tag

Játszani játszanak a : hunnét vanne ked zaz aranykeretted? emberkék de ide még nem járnak:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#796) Vertigo18 válasza czpitti (#795) üzenetére


Vertigo18
addikt

meg se merek szólalni, de éppen ezt akartam egyik nap kérdezni, csak nem mertem... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#797) czpitti válasza Vertigo18 (#796) üzenetére


czpitti
senior tag

Más azért ha normálisan kérdezik.Akkor elmondom mindig hogy 1000 gombába kerül és a beállítások menüben veheted meg a tökre haszontalan menüpont alatt :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#798) Vertigo18 válasza czpitti (#797) üzenetére


Vertigo18
addikt

Akkor meg mire jó? :) Ahogy a 2 és fél éves fiam mondaná: "nem éjtem" :D

Én annyira zsidó vagyok gombákkal kapcsolatban, hogy csak a hátasra költök...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#799) czpitti válasza Vertigo18 (#798) üzenetére


czpitti
senior tag

Mert ingyen volt nekem a gomba így minden főkarakteremre raktam. :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#800) eldrah válasza czpitti (#799) üzenetére


eldrah
aktív tag

annyi gomba ingyé'? azmeghogyan?:) vagy igen tirelmes ember lehetsz ha azt mind osszegyujtotted:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.