Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Nunder


Nunder
őstag

Hirtelen felindulásból S4-en is kezdtem egy karaktert, varázsló kaszt. Van valakinek céhe egy kezdő karakternek, csak hogy érdemben tudjak fejlődni?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#652) Spancho


Spancho
őstag

Nekem is van 1 kis emberem 14es még csak s1-en vagyok.
Ha valakinek van kis céhe vagy kicsiknek akadémia stb... szivesen fogadnék 1 meghivást :D
Köszi.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#653) g@bo válasza Spancho (#652) üzenetére


g@bo
nagyúr

s1. ott mi a neved?

(#654) g@bo


g@bo
nagyúr

hi

ha meguntátok, 1-es szerveren menedzselem a karit.

(#655) aXXon


aXXon
senior tag

Ha valaki akar az S2-n egy 50/50es pacifista céhhez csatlakozni, az írjon privit!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#656) Tom5


Tom5
addikt

pirossal kiemelt küldetés mit jelent?

(#657) Egorov válasza Tom5 (#656) üzenetére


Egorov
aktív tag

Azt, hogy nehezebb az ellenfél, több tapasztalati pontot ad. Remélem jól tudom. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#658) aXXon válasza Egorov (#657) üzenetére


aXXon
senior tag

Én azt hittem, hogy csak valami rendszerhiba :DDD

Egyébként küldetés alatt nem tudom mióta nem kaptam ki. Ezzel mik a tapasztalataitok? Egyedül az Arénában, illetve a Kazamatákban tudnak lenyomni. Mondjuk ezeken a helyeken nem ritka :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#659) Tom5 válasza aXXon (#658) üzenetére


Tom5
addikt

Pályafutásom alatt kb 2x - 3x kaptam ki küldetéseknél. :)

(#660) aXXon


aXXon
senior tag

A fogadóban a fogadós mellett a falon lógó viharlámpa eddig is világított? Pár napja agyalok rajta :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#661) Egorov válasza aXXon (#660) üzenetére


Egorov
aktív tag

Szerintem az világított mindig. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#662) Doki16


Doki16
addikt

Ez a játék engem szívat. Már 78-as vagyok, de még sehol sincs a kazamatáért járó kulcs. Már 30 gombát elittam de semmi. Elég idegesítő már.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#663) kovsol válasza Doki16 (#662) üzenetére


kovsol
titán

még az elsőhöz párhoz járókat se kaptad meg ?

May the Force be with you!

(#664) Egorov válasza Doki16 (#662) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ha a 7. kazamata kulcsát keresed csak, akkor várj, amíg eléred a 80. szintet.

Dungeon 7
The magma Stream
(Key can be found at the moment you reach level 80 (Quest))

Forrás: http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=59

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#665) g@bo válasza Doki16 (#662) üzenetére


g@bo
nagyúr

a 6. kaza kulcsa meg a boltban szokott lenni.

(#666) Doki16 válasza kovsol (#663) üzenetére


Doki16
addikt

Természetesen az első 5 kazamata már megvan.

(#664) Egorov: A 6. kazamata kulcsa kell azt meg 70 után kéne adnia.

(#665) g@bo : A boltba? Pedig minden nap nézem azt is.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#667) kovsol válasza Doki16 (#666) üzenetére


kovsol
titán

kazmaták
ezt a fórum bejegyzést javaslom neked, lejjebb erő sorrendben felsorolva az összes boss

May the Force be with you!

(#668) Doki16 válasza kovsol (#667) üzenetére


Doki16
addikt

Ismerem, de ettől még nem lesz bejutásom a 6. kazamatába :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#669) Egorov válasza Doki16 (#666) üzenetére


Egorov
aktív tag

Hát akkor az tényleg érdekes. Viszont nézd a jó oldalát: ha megszerzed, akkor gyorsan le tudod ölni egymás után az első pár szörnyet, gyorsan fogsz fejlődni. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#670) Doki16 válasza Egorov (#669) üzenetére


Doki16
addikt

Ha egyáltalán megkapom :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#671) kovsol válasza Doki16 (#670) üzenetére


kovsol
titán

én is majdnem 80-as voltam már mire meglett, és szinte egyszerre lett meg két kazmata kulcsom

May the Force be with you!

(#672) Egorov


Egorov
aktív tag

Nem maradt sok életem, éppen kicentiztem. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#673) g@bo


g@bo
nagyúr

4-5 ös szerverről cserélnék 1-esre karit.

(#674) g@bo válasza g@bo (#673) üzenetére


g@bo
nagyúr

hamar meguntok mindent...

(#675) Tom5


Tom5
addikt

Oktoberfest :Y :Y :C

(#676) aXXon válasza Tom5 (#675) üzenetére


aXXon
senior tag

Jah, én is csak vigyorogtam rajta :DD

Képzeljétek, valaki feltörte a céhemben az egyik tisztviselő karaktert, kirúgott mindenkit, majd kiléptette a karaktert :DD

Csak én maradtam, meg a másik tisztviselő... nagyjából igyekeztem meghívni mindenkit újra, de fene tudja, lehet, hogy kimaradt ez-az :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#677) Egorov


Egorov
aktív tag

Pályafutásom legtöbbet érő fegyverét nyertem kazamatában. :C
Csak sajna kevesebb lenne a sebzésem, mint a mostanival, viszont 100k-val nő az életem. Megfontolandó.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#678) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Ha esetleg lenne valakinek fölösleges/megunkt mágus karaktere a 4-es szerveren, olyan 70-es szintnél magasabb, annak nagyon örülnék!
Esetleg tudok fizetni érte 18gombát, vagy cserélném másik 100-as szint körüli másik karakterre a 2-es szerveren

(#679) aXXon válasza bacsis (#678) üzenetére


aXXon
senior tag

Egyébként van valami különbség a szerverek között? Mittudomén, akármi?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#680) bacsis válasza aXXon (#679) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem tudok róla :N

(#681) aXXon


aXXon
senior tag

Tegnap este egy érdekes dologra lettem figyelmes, éppen az utolsó küldimet csináltam, úgy éjfél fele, amikor is a számláló alatt a Megszakítás gomb mellett megjelent egy másik gomb, a Kihagyás (itt egy gomba volt a zárójelben). Bocs, nem volt annyi eszem, hogy csináljak egy screenshotot. Úgy értelmeztem, hogy egy gombáért cserébe nem kell végigvárnom az időt. Azóta sem láttam, ti találkoztatok már hasonlóval?

Ha legközelebb látom, akkor csinálok róla egy screenshotot.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#682) aXXon válasza aXXon (#681) üzenetére


aXXon
senior tag

Megint megjelent, csak a gombát nem töltötte be, de a helye megvolt, átnyomtam a karakter lapra, majd vissza, hogy hátha akkor meglátom a gombát is a screenshothoz, de akkor már nem volt látható.... Egyébként a múltkor is ilyen 23 óra utáni időpontban volt :F :Y

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#683) blackydan


blackydan
senior tag

Nekem is szokott lenni, olyan 3-4 naponta biztosan belefutok. Mondjuk én úgy gondolom ez egy lehetőség, amiben egy gombiért cserébe kihagyhatod a kaland időtartamát. Ilyenekre én nem áldozok gombát... :P

(#684) Tom5


Tom5
addikt

Ma dől az arany emberek... :Y

(#685) Tom5


Tom5
addikt

Azt figyeltem meg, hogy a minden nap az első csatámnál dob egy gombát. Mindkét karakteremnél.

(#686) Viktor77 válasza Tom5 (#685) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy az le is van írva a fórumban a változtatásoknál. A napi első quest fixen dob gombát.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#687) Tom5 válasza Viktor77 (#686) üzenetére


Tom5
addikt

:B :B
Sosem olvastam...

(#689) alfa147


alfa147
tag

A firefox böngésző nálam nem jegyzi meg a felhasználói nevet és a jelszót, fel se kínálja. Minden más oldalon működik, ennél nem. Mi a megoldás a böngésző lecserélése nélkül?

(#690) Dreimus válasza alfa147 (#689) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sehogy, mivel flash tartalom és valószínűleg a készítő letiltotta. Android-s verzió tárolja az ilyen dolgokat.

(#691) Viktor77 válasza Dreimus (#690) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tiltotta le, nálam megjegyzi a böngésző (FF).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#692) alfa147 válasza Viktor77 (#691) üzenetére


alfa147
tag

Hogyan csináltad? :F

(#693) alfa147 válasza Viktor77 (#691) üzenetére


alfa147
tag

beállítást nem árulod el? vagy kiegészítőt telepítettél hozzá?

(#694) Viktor77 válasza alfa147 (#693) üzenetére


Viktor77
titán

Nem csináltam semmit.

Hol nem jegyzi meg nálad? Mindig mikor játszanál, be kell lépned, vagy a beállításoknál?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#695) alfa147 válasza Viktor77 (#694) üzenetére


alfa147
tag

Mikor belépnék, mindig be kell írnom a felhasználót és a jelszót :F

(#696) Viktor77 válasza alfa147 (#695) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor jól írtam, nekem csak a beállításoknál kell beírni (szerintem ez normális).

Próbáltad, hogy jobb gomb akárhol az oldalon, Settings, mappaikon alul, és megnézni hogy mennyi illetve engedélyezni, hogy az oldal valamennyi információt tároljon a gépeden?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#697) alfa147 válasza Viktor77 (#696) üzenetére


alfa147
tag

igen, unlimited-re van állítva, akkor ez örök rejtély marad számomra,hogy miért nem jegyzi meg :O

(#698) Doki16


Doki16
addikt

Mik ezek az EPIC cuccok a boltokban?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#699) Viktor77 válasza Doki16 (#698) üzenetére


Viktor77
titán

Mint látható a kocsmában, EPIC hétvége van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#700) Doki16 válasza Viktor77 (#699) üzenetére


Doki16
addikt

És ez mit jelent pontosan?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.