Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Egorov


Egorov
aktív tag

Mindig elcsodálkozok azon, hogy mennyivel többet ér az erő a kitartással szemben. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#552) kovsol


kovsol
titán

már kb 5x próbáltam az első kazmata 2. bossát, egyszer maradt neki 26HP ja de van amikor marad neki 500 :U velem egy szinten van amúgy
ő volna a karakterem amúgy
az első boss dobott egy boxert ami mindenre ad +5 -t

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#553) Tom5 válasza kovsol (#552) üzenetére


Tom5
addikt

Told az aranyat az értelembe, ezáltal nő a sebzésed. Utána tolj a szerencsére (kritikus sebzések miatt) aztán a kitartás. Erő, ügyesség nemlényeg, csak minimálisan. Kiegészítő cuccoknál is inkább a + értelem legyen a meghatározó.

mod - ha tudsz lépj be egy CÉH-be az XP és GOLD bónuszok miatt! Hányas szerveren vagy?

[ Szerkesztve ]

(#554) kovsol válasza Tom5 (#553) üzenetére


kovsol
titán

s2 -n vagyok

kösz a tippeket amúgy

May the Force be with you!

(#555) Tom5 válasza kovsol (#554) üzenetére


Tom5
addikt

Ott ork harcos vagyok. Meghívatlak a CÉH-ünkbe. Megy majd az üzi fogadd el!

mod - meghívtalak

[ Szerkesztve ]

(#556) kovsol válasza Tom5 (#555) üzenetére


kovsol
titán

elfogadtam köszi
majd megnézem milyen lehetőségek nyílnak így meg :) szabályokat elolvastam :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#557) Tom5 válasza kovsol (#556) üzenetére


Tom5
addikt

24 óra múlva résztvehetsz a CÉH csatákban. Ha éppen mi vagy minket támadnak.
Ott van két ikon a CÉH-ben értelemszerűen ha aktív ki lesz írva mikor támadunk/nak és akkor katt rá és Te is résztveszel a harcban. Amúgy meg a bónuszok miatt már megérte belépned.
Most fejlődj, még ne tolj sok pénzt a CÉH-be, majd később

(#558) g@bo válasza Viktor77 (#549) üzenetére


g@bo
nagyúr

nyeff... egyedi miklós avatár...

azért a mágusnak érdemes az erőre és ügyességre is tolni, mivel idővel az aranyért vett tulajdonságpontok brutál drágák lesznek értelem, kitartás..... tekintetében.

nekem most 480 480 az erő ügyesség, ami feleződik.... ez sem volt ólcsó aranyban, és felezve nem sokat ér, de sokkal többet, mint ha nem lenne.

elsősorban az értelem kell, utána kitartás. ha túl drága a fejlesztés, mehet szerencsére is, vagy ott érdemes 1-1 tárggyal megtolni a százalékot. én speciel hanyagolom a szerencsét, mert magas értelemnél, nem kell a kritikus ütésre vágyakozni.

(#559) kovsol válasza Tom5 (#557) üzenetére


kovsol
titán

lejárt a munka és tuningoltam az értelemre rá, most sikerült leverni a második bosst úgy hogy maradt még 300életem neki meg -800 volt :)

May the Force be with you!

(#560) steba


steba
tag

Jó sokáig csendben voltam, nem volt miért írni... Ezidáig! :D

[ Szerkesztve ]

Addig nevettünk a főnök viccén, míg meg nem értettük, hogy az a mai feladat.

(#561) kovsol


kovsol
titán

szerintetek mi ér többet ha egy fegyverrel 1408-1612 a sebzésem vagy 821-2290? tudom mind a kettő nevetséges még, de igazából most arra lennék kíváncsi, hogy mennyire gáz ha ennyire nagy a min-max érték eltérése?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#562) steba válasza kovsol (#561) üzenetére


steba
tag

Attól is függ, hogy melyik fegyver milyen bónuszokat ad. Meg hogy hogy vetted észre, milyen arányban ütsz kritikusokat?
Amúgy én inkább a kisebb szórású fegyvereket szoktam választani.

Addig nevettünk a főnök viccén, míg meg nem értettük, hogy az a mai feladat.

(#563) Egorov


Egorov
aktív tag

Rohadjon meg nem adott semmit a ganyé! :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#564) Tom5 válasza Egorov (#563) üzenetére


Tom5
addikt

Nekem már jóideje nemdobott semmit kazamata szinten.
Szopóágon vagyok rendesen... :W

(#565) Egorov


Egorov
aktív tag

Regén volt már ilyen...csak egy sima kaland. :DDD Majdnem kinyírt. :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#566) Narxis válasza Egorov (#565) üzenetére


Narxis
nagyúr

60. szint felett már egyszer se lesz, max. ha nagyon rosszul tápolod a karaktered. :D

Thanos was right.

(#567) Egorov válasza Narxis (#566) üzenetére


Egorov
aktív tag

Pedig ehhez a szörnyhöz képest elég jó a karalterem. :DDD Kiszámíthatatlan ez a játék. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#568) kovsol válasza Egorov (#567) üzenetére


kovsol
titán

kazmata szörnyet tegnap próbáltam meg és maradt neki 500hp ja, ma mondom nekiesik megint és fele életét se vittem le, mert úgy indított, hogy két critet vert belém :(((

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#569) Egorov válasza kovsol (#568) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ez sokszor van így velem is. :W A kazamatákban óránként kell próbálkozni hátha összejön. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#570) mephi666 válasza Egorov (#569) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, brutális a random :(

137k a hp-je az íjászomnak, az ellen 16 szinttel magasabb és 292k hp-ja van... első nekifutásra -1000hp/+600hp aránnyal bukok... következőre már több, mint 250k hp-ja marad :W idegörlő dolog

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#571) lexxa83


lexxa83
csendes tag

Erre azt mondjátok, hogy igényes? Ez? Ez egy vacak.

Csak akkor lehetsz valaki a szerveren, ha rohadt sok gombát veszel, és ezt ne is tagadjátok, ezt mindenki jól tudja. A gameforge német cég, avagy a szolgáltató, tökéletesen keveri a kártyákat és ilyen csillivilli INGYENES játékkal bezabál rohadt nagy összegeket. És ezt még valaki igényesnek nevezi? Hát ha ez az igény, akkor zabáld a sültkrumplit meg a kólát a mcdonalsban, de csak azt életed végéig, aztán megnézzük kinek lesz igényesebb halála.

Ha már elszúrsz egy netes játékra havi 3k-t, mert annyit erre muszáj, ha top akarsz maradni, akkor már legalább valami értelmesebb, szebb, minőségibb játékra szórj. Olyanra, ahogy nem az van, hogy minél többet fizetsz annál jobb vagy. Ilyen pl. a wow. Ezért nyugodtan állíthatom: itt azok játszanak, akiknek nincs skilljük, de van pénzük. és ennyi

(#572) mephi666 válasza lexxa83 (#571) üzenetére


mephi666
nagyúr

köszönjük :C

...én speciel nem költök ilyen játékokra, mert nem ezekben akarok "valaki" lenni... csak elszórakozgatok velük, ha van rá épp időm... erre szerintem tökéletes... (szerintem sokan így vannak vele) és mivel nem fizetek semmit, ezért nem is hánytorgatom fel, hogy milyen sz@r... ez olyan dolog, mint lewarezolni egy játékot és a fikázók között első helyen lenni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#573) kovsol válasza lexxa83 (#571) üzenetére


kovsol
titán

ki akar top lenni itt szerinted ? nevetséges az egészhez való hozzáállásod

May the Force be with you!

(#574) Viktor77 válasza lexxa83 (#571) üzenetére


Viktor77
titán

Keveseknek sikerül ilyen kevés hsz-szel lejáratni magukat. Neked sikerült.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#575) Egorov válasza lexxa83 (#571) üzenetére


Egorov
aktív tag

Visszamennyé'!

Először vettem olyan italt, ami 25% életerőt ad. Remélem nem bánom meg, mert 15 gomba az jó sok érte. :) Illetve már megcsináltam 29 kazamata szintet (sok szerencsével ;] ), remélem nemsokára sikerül a 30. is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#576) Tom5 válasza Egorov (#575) üzenetére


Tom5
addikt

Nagynéha dob +25%-os életet csak aranyért. Én gombát tuti nemadnék érte!
Kazamata szinten még mindig szánalmas cuccokat kapok. 1-es Kazamata 10-es főellensége dobott egy WC papírt ami sokat ad a szerencsére de pont ott van egy olyan cuccom amit egy másik kazamata szörny dobott és jóval jobb. :W

(#577) kovsol válasza Tom5 (#576) üzenetére


kovsol
titán

én 9 kazmataszintet teljesítettem eddig és egy itemet dobott összesen amit már rég lecseréltem :U

May the Force be with you!

(#578) Egorov válasza Tom5 (#576) üzenetére


Egorov
aktív tag

Egyszer ki kellett próbálnom. Többet én sem fogok venni. Legalábbis gombát nem fogok érte adni. Sajnos még nem találkoztam olyannal amit csak aranyért lehetett volna megvenni de reménykedek. :K

harcos vagyok. van egy olyan cuccom, ami mindenre ad 45 pontot. Most szedtem egy olyat, hogy 100 erő. :) Szerintem a 100 erőset választom, a másikat meg leteszem a sufnyiba hátha jól jön még.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#579) rsx


rsx
aktív tag

Elindult az új szerver S4 :)

[ Szerkesztve ]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#580) Egorov válasza rsx (#579) üzenetére


Egorov
aktív tag

Köszi. Regeltem is egy felderítőt. Bár lehet egyszerre két szerveren meg fogom unni. Majd kiderül.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#581) Egorov


Egorov
aktív tag

Melyik a jobb?

- sebzés: 81-127; +60 erő; +42 kitartás
-sebzés: 98-114; +92 erő

Mert ugye fontos az életerő is de a 32 erő is jól jönne. :) Nem tudok dönteni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#582) Egorov


Egorov
aktív tag

Na már bocs, hogy megint írok. :) Azért jó lenne, ha felderítővel a varázslók ellen is ki lehetne térni. Baromi idegesítő, hogy 8/10 támadás ellenem varázsló. :o Mindig a felderítőket támadjátok? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#583) Egorov


Egorov
aktív tag

És megint... :W

Több az élete, az ügyességem, a szerencsém és ez történik. :(((
szerk.: Igaz jobb fegyvere van, de azért eltalálhattam volna többször is.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#584) kovsol válasza Egorov (#583) üzenetére


kovsol
titán

de a fegyvere lehet sokkal jobb volt mint neked

May the Force be with you!

(#585) Egorov válasza kovsol (#584) üzenetére


Egorov
aktív tag

ez igaz de eltalálhattam volna többször is. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#586) Tom5


Tom5
addikt

Nálatok nemcsinálja, hogy rákattintotok a városőr részre és egy pillanatra bedobja a munka csíkot de aztán eltűnik? Így nemtudok dolgozni...Tegnap este volt valami szerver restart este 7-kor, nálam azóta van ez. :F

(#587) kovsol válasza Tom5 (#586) üzenetére


kovsol
titán

én simán refrissítek, vagy újra bejelentkezek ilyenkor és oké

valami leírás nincs arról, hogy melyik kazmata hányas bossa milyen szintű ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#588) Grifid válasza Tom5 (#586) üzenetére


Grifid
aktív tag

Töröld a böngésződ előzményeit, persze a jelszavakat tartsd meg. :DDD

(#589) rsx válasza kovsol (#587) üzenetére


rsx
aktív tag

Hali

Itt megtalálod kazamata
kicsit lejjebb görgetve megtalálod, hogy milyen sorrendben kellene megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#590) Tom5 válasza Grifid (#588) üzenetére


Tom5
addikt

Köszönöm a segítséget! :R

mod - és ha ilyen sorrendben csinálom a kazamatákat akkor mi lesz?

[ Szerkesztve ]

(#591) kovsol válasza Tom5 (#590) üzenetére


kovsol
titán

erősségi sorrendben van felsorolva

May the Force be with you!

(#592) Viktor77


Viktor77
titán

Hihetetlen, hogy még mindig vannak emberek, akik a kitartásra mennek rá, még ilyen magas szinten is. Csak akkor van gáz, hogy mikor elkezdek 60-70k-kat csapkodni. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#593) Viktor77


Viktor77
titán

Na, ezt már szeretem. :) (Ez a második alkalom a pályafutásom alatt, hogy beadta.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#594) kovsol válasza Viktor77 (#593) üzenetére


kovsol
titán

nem lehet, hogy mindenki megkapta?

May the Force be with you!

(#595) Egorov válasza kovsol (#594) üzenetére


Egorov
aktív tag

Nem lehet, én nem kaptam ilyet. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#596) Tom5 válasza kovsol (#594) üzenetére


Tom5
addikt

Nekem 7 napja dobta be.

(#597) kovsol


kovsol
titán

jelenleg level 36 vagyok és azt vettem észre a küldetések két típusra oszlanak:
-sok pénz és kevés xp
-kevés pénz sok xp

Melyiket érdemes preferálni ? A gyorsabb szintlépést, vagy hogy több pénzem marad pontokra?

May the Force be with you!

(#598) SafeGuard


SafeGuard
csendes tag

:) Én 82. szint leszek holnap :) A céhemnek én lettem a vezető, mert odaadta a karakterét az előző így van két 81-es karakterem, és egy 93-as is :) s2-n SafeGuard, BladeMaster és Blogter001

-

(#599) SafeGuard


SafeGuard
csendes tag

Nekem olyan 30. szint óta nem ad kitartásitalt :/ mármint gomba nélkül. Ma vettem először gombát, 18-at :) annyira jó volt :) kapásból 10 megy a céhnek :P
szerintem az xp jobb mert félnek tőled :)
régen aranyra mentem és nagyon kikaptam aztán váltottam és tartósan top700 :)

Mint egy ilyen fecske szerű akármi: xD

[ Szerkesztve ]

-

(#600) SafeGuard válasza Egorov (#582) üzenetére


SafeGuard
csendes tag

Be kell vallanom én mindenhol varázsló vagyok és én amikor arénázok akkor mindig csak a felderítőket nézem :P nagyon ritkán harcosokat, ha nem találok megfelelő ellenfelet, de nágust sohasem xD

de van hogy nagyon piti dolog miatt bukom el :W az rohadt idegesítő! pl. hogy ő csak critet üt pedig mindenem jobb :/ Dehát mind1, ez van :DDD

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.