Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Egorov válasza kovsol (#597) üzenetére


Egorov
aktív tag

Én felváltva szoktam csinálni. Egyik nap az aranyra, másik nap a tapasztalatra megyek rá. Az aranyból tudsz fejleszteni. Ha szintet lépsz, akkor a munkáért több zsé jár, illetve magasabb szinten jobb fegyvereket ad a küldetés és a kazamata is. Meg kell találni az "egyensúlyt". :)

SafeGuard: Igen ezt még mindig tapasztalom. Gyávák vagytok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#602) Egorov


Egorov
aktív tag

s4 szerveren minden retekdrága. :F Vettem volna párszor fasza fegyvert, erre 5 vagy 10 gomba mindig. És nem is annyira nagyon sok mindent csak pl 20 ügyesség. lvl20 vagyok most. Ez miért? s2-n nem volt ilyen drága...rohadjanak meg. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#603) Tom5


Tom5
addikt

Olyan szinten nem kapok értelmes cuccot, hogy az már dühítő! 2-es kazamata főnöke is vécépapírt dobott, ami szerencsére ad...pfffffffffffffff :W

(#604) kovsol válasza Tom5 (#603) üzenetére


kovsol
titán

én mondjuk még csak level 48 vagyok és 20 kazamata szintet teljesítettem, de úgy kb level 20 óta nem dobott semmit egy boss se, csak goldot és xp -t :(((

May the Force be with you!

(#605) Tom5 válasza kovsol (#604) üzenetére


Tom5
addikt

A végső főnökök mindig dobnak cuccot, a többinél %-nyi esély van. (szabályzatban bennevan)

(#606) kovsol válasza Tom5 (#605) üzenetére


kovsol
titán

első kazmata 10. bossa adott egy fegyvert ami csupán 490 szerencsét ad, így ez a csekély 42% amim van elég durva, bár 490 értelemnek jobban örültem volna :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#607) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Hát nem nevezném egy aktív topicnak, pedig szerintem nagyon jó game. Ennyien meguntátok volna hmm...

(#608) Viktor77 válasza -XadAnuX+ (#607) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem egyikünk sem unta meg, csak nincs miről írni.

Én is nyomom minden nap, közeledek a 70-hez.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#609) -XadAnuX+ válasza Viktor77 (#608) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Számomra mindig van mit írni róla.
Grat a szintedhez, akkor nem ma kezdted.
Én csináltam egy céhet 2011.01.28-án, szerintem a bónuszok és a beadott gomba mennyisége önmagukért beszélnek, főleg, hogy nem régen alakult a céh.
A baj, hogy nehéz találni embereket a céhbe. Főleg itt az összetartáson múlik sok minden a céhben belül. Persze a napi aktivitás, stb.. is fontos.
Szóval emberkéket keresek, és nem megy valami jól...
S4-en vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#610) Egorov válasza -XadAnuX+ (#609) üzenetére


Egorov
aktív tag

Szerintem későn alakítottál céhet. Ilyenkor már nem nagyon lehet céh nélküli embereket találni, akik meg így vannak, mennek egy erősebb céhbe, akik régebben alakultak.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#611) kovsol válasza -XadAnuX+ (#609) üzenetére


kovsol
titán

én pl csak egy szerveren tolom S2 ott a PH -s céhbe léptem be, valahogy nincs ingerem arra, hogy sok karakterem legyen, még itt is csak 54-es vagyok
amit kell azt ottani chaten megbeszéljük, ide nem igazán írunk

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#612) -XadAnuX+ válasza Egorov (#610) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Igazad van sajnos...
Csal toltam bele gombát így nem akarom felszámolni.
Későn kezdtem, remélem ha lesz S5 akkor ott tuti el fogom kezdeni.
De mondom, sajnálnám amit belefektettem pénzt, időt.

(#613) -XadAnuX+ válasza Egorov (#610) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Azt vettem észre, hogy van egy csoport, aki nincs céhbe, és esze ágába sincs csatlakozni egyik céhez sem. Valamelyik 50 sz. fölötti.
Mondja meg nekem valaki, hogy ennek mi az értelme, mert nem jöttem rá.

[ Szerkesztve ]

(#614) Nunder


Nunder
őstag

Üdv!

Én a S1-en játszogatok, nincs valakinek egy versenyképes céhe, amibe szívesen fogadna egy feltörekvő karaktert? Idegesít a nevem mellett a (semmi). Amúgy jelenleg 20. szinten élvezkedem, taktikai okokból. Nick: Nunder

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#615) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Sziasztok! :) én személy szerint nagyon szeretem ezt a játékot:) jelenleg 41-es vagyok(s4-harcos)Nem tudom mi alapján választottam a szervert,valahogy így alakult.Nem tudom hogy csak a létszám jelenti-e a különbséget de más szerveren nem kezdenék szívesen karit,mert annak már nem lenne meg a varázsa:D

(#616) kovsol


kovsol
titán

vannak még buta emberek :((( mágussal kitartásra pakolni

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#617) Doki16


Doki16
addikt

Már 11-es vagyok, de még mindig nem tudok belépni a kazamatákba. Mikor mehet már be, vagy hol van a kulcs?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#618) Egorov válasza Doki16 (#617) üzenetére


Egorov
aktív tag

Azt a küldetéseknél fogod megkapni. Nézd végig mindig mind a három küldetést, tárgyként kapod majd meg.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#619) kovsol válasza Doki16 (#617) üzenetére


kovsol
titán

itt egy lista [link] ha lejjebb lapozol lesz egy sorrend is leírva ami erő sorrend, így logikus majd haladni is

May the Force be with you!

(#620) Doki16 válasza Egorov (#618) üzenetére


Doki16
addikt

Nézegetem mindhármat. Már 12-es vagyok, de még egyiknél se volt kulcs. Mondjuk tárgyakat is nagyon ritkán ad.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#621) Doki16 válasza Doki16 (#620) üzenetére


Doki16
addikt

Végre megvan. A mai napi utolsó 10 kalandvágynál adta be :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#622) kovsol


kovsol
titán

az a vicc 5 és 7k -t ütött rám :Y nekem meg az elején bement két 70k -s sebzés ami még nem is kritikus és a harmadik meg valami 110k volt, de bevertem volna akkor is ha nem krit

81-es szinten van és a fegyvere 50 átlag sebzéssel kisebb mint az enyém :F

mod: betámadtam még1x levett nekem 5k életet összesen én meg 220k -t sebeztem rá

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#623) kovsol válasza kovsol (#622) üzenetére


kovsol
titán

lol most nézem ugyan az a srác van a korábbi képen is ahol még csak 77-es

May the Force be with you!

(#624) Doki16


Doki16
addikt

Érdekes egy csata volt ez :) Nem volt semmi cucca.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#625) Doki16


Doki16
addikt

Nagy mázlija volt a póknak :) [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#626) Viktor77


Viktor77
titán

Azt hiszem, jó irányban fejlesztem a karakterem. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#627) Viktor77


Viktor77
titán

Ennyit ér 1 millió hp.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#628) g@bo


g@bo
nagyúr

beindult a szerver 5.. :D

szerver 1 esen társakat keresek céhbe.

(#629) g@bo válasza g@bo (#628) üzenetére


g@bo
nagyúr

ha valaki megunta a karakterét, szivesen átveszem, persze nem pénzért... ;)

(#630) g@bo


g@bo
nagyúr

senki se játszik már?

s1 en szivesen átvennék karit, menedzselném. :R

[ Szerkesztve ]

(#632) g@bo


g@bo
nagyúr

s1 szerveren magagelnék karit, ha valaki megunta.

(#633) Tom5


Tom5
addikt

"pedánsok gyűjtőalbuma" mire jó? :F

(#634) Nunder válasza Tom5 (#633) üzenetére


Nunder
őstag

Az hagyján, de hogy lehet hozzájutni? :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#635) Tom5 válasza Nunder (#634) üzenetére


Tom5
addikt

Kemény 5 arany volt a varázsboltban...
állítólag majd legyőzött szörnyek után kerülnek bele valami cuccok és plusz tapasztalatot ad...nem igazán értem, de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#636) Doki16 válasza Tom5 (#635) üzenetére


Doki16
addikt

Nekem 20 arany volt. Rá kell húzni a karakterre akárcsak az italokat és aztán bedob egy új gombot a Meghívás mellett. Nem igazán értem, hogy mire jó. Amint a fogadó legyőzök valakit automatikusan berakja oda.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#637) Tom5 válasza Doki16 (#636) üzenetére


Tom5
addikt

link
Ha rákattintok tényleg megjelenik egy könyv és jegyezi a dolgokat.

(#638) Doki16 válasza Tom5 (#637) üzenetére


Doki16
addikt

Csak egy baj van vele, hogy soha nem lehet befejezni a kollekciót. Mivel én Harcossal vagyok ezért nem lehet Mágus és Felfedező felszerelésem :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#639) g@bo


g@bo
nagyúr

ha nincs meg valami tárgy, akkor pl küldik után beteszi, gyakorlatilag gyüjteni kell a cuccokat bele, és, kemény % okkal dobja meg a tapasztalatot, érdemes ráhajtani.

mi úgy nyomjuk, hogy a céhen belül a nagy játékosok pl lvl 150-200 leszeszik a fegyvert, és leverjük őket, akkor a náluk lévő primőr tárgyak bekerülnek a könyvbe, ( amúgy esélytelen, mert túl erősek ) de végignézem a szomszédos céheket, és ha ott leteszi valaki a fegyót, ráugrom... gondolom örül. :D amugy vegyesen kell támadni, én varázsló vagyok, ezért a saját cuccaim hamarabb kerülnek be, ezért felderitőt harcost verek elsősorban. kisebbb szintűre kell menni -tuti siker..- mert csak a tárgy számit, nem a játékos szintje, és ugyanaz a cucc lehet egy lvl 45 nél mint a 200 nál, csak az utóbbi combosabb..., amúgy a dicsőségtáblából kell választani, megnézni, van e valami epic v spéci cucca, és go, támadás. meg kell verni a lvl 1 v 5 ösöket is, mert úgy kelül be pl a varázsló kezdő fabotja.

tehát támadás, küldetés, kazamata tölti a könyvet, vegyesen. mindenkit támadni kell.

jó taktikázást.

[ Szerkesztve ]

(#640) Doki16 válasza g@bo (#639) üzenetére


Doki16
addikt

Értem már kösz. :) Azt hittem, hogy csak azok a fegyverek kerülnek be amiket én veszek meg, de így már minden világos.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#641) Nunder válasza Tom5 (#635) üzenetére


Nunder
őstag

De milyen időközönként ajánlja fel? Mert én minden nap nézem a boltot, és nem volt még benne. Vagy ez ilyen egyszeri cucc volt, hogy csak egy napon volt vagy valami?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#642) kovsol válasza Nunder (#641) üzenetére


kovsol
titán

én se láttam még, pedig minden nap nézem

May the Force be with you!

(#643) Tom5 válasza Nunder (#641) üzenetére


Tom5
addikt

Két karim van két különböző szerveren. Egyiket pénteken adta be a másikat azt hiszem tegnap...ennyi. :)

(#644) g@bo válasza Nunder (#641) üzenetére


g@bo
nagyúr

a szeverfrissités napján / 4 v 5/ egy gomba áráért befrissitett varázsbotba szinte mindenkinek megvolt, azóta fukarabb a szerver.

nekem már +40 % ot ad az s1 en... + céhbónusz 142 %. :DDD

(#645) kovsol válasza g@bo (#644) üzenetére


kovsol
titán

ma megkaptam nekem is

May the Force be with you!

(#646) Nunder


Nunder
őstag

Már 20%-nál járok én is, pedig csak tegnap lett megkaparintva. Ez összesen 96% a céhhel együtt. Tényleg. S1-en nincs valakinek olyan céhe, amelyik magas bónuszokat kínál, és szívesen látnának egy 65-ös karaktert? Gyorsan fejlődők :) Mondjuk g@bo a ti céhetek? Mert a mostani céhből minden ember elszaladt, pedig jó kis csapat volt.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#647) kovsol válasza Nunder (#646) üzenetére


kovsol
titán

nekem még 4% sincs pedig level 82 vagyok :F

May the Force be with you!

(#648) Nunder válasza kovsol (#647) üzenetére


Nunder
őstag

Az a trükk, hogy támadj emberkéket. Mindegy hogy fölfelé vagy lefelé, az a lényeg, hogy vegyesen mindhárom kasztot. A cuccok fajtája számít, nem az, hogy mennyit adnak miből. Én pl. 8500 körül vagyok, és 12-13000 környékét támadok. Nem vesztenek semmit, én sem nyerek, de biztos a siker, és változatosak a náluk lévő tárgyak. Így egész gyorsan fel lehet tornászni a dolgokat.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#649) g@bo válasza Nunder (#648) üzenetére


g@bo
nagyúr

52% oc céhem van, de ahol én vagyok, ott lvl 150 a limit.

küldj rám levelet, és támad. gabocas a nevem.

(#650) Nunder válasza g@bo (#649) üzenetére


Nunder
őstag

Privát ment, valamiért nem jön össze a gémen belül.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.