Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) SafeGuard


SafeGuard
csendes tag

na mára már 53. szintűvé lettem :D

és kaptam egy másik karaktert is ingyen: Killer archer a neve, ő 58. szintű ;) :))

-

(#452) Egorov


Egorov
aktív tag

Rettentő idegesítő, hogy olyanok gőznek le, akiknek nem kellene. 10000-el több az életerőm, több az erőm is, több a szerencsém is, a páncélom is 50%. És mégis. grrrááá :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#453) Egorov


Egorov
aktív tag

Váhááá, most léptem át a 10000 becsület pontot. :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#454) steba válasza Egorov (#453) üzenetére


steba
tag

Gratulálok!

Én meg lenyomtam a főbosst az 1. kazamatában, a két nagykarimmal!

lvl45 íjász:
61k Tp, + egy gumicsizma (páncél 229, Ügyesség, Kitartás, Szerencse +50)

lvl 45 mágus:
60k Tp + egy papucs (páncél 121, Értelem, Kitartás, Szerencse +48)

Jó kis cuccok, sokat segítenek a továbbiakban! :C

Most kényszerszünet kb lvl50-ig...

Addig nevettünk a főnök viccén, míg meg nem értettük, hogy az a mai feladat.

(#455) HaaS


HaaS
addikt

Hát láttam már ezt-azt ebben a játékban, de ez itt messze a... de hát beszéljen magáért a kép... ez egy _mágus_!!!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#456) tomazin


tomazin
veterán

Hai!

s1-en szalontai nevű karakter hatvanvalahány gombával vihető.asszem 49es.
akit érd dobjon püt.

(#457) g@bo


g@bo
nagyúr

gyorsabban meguntátok a játékot, mint a maffiozót....
ph csapat az s1 s3 szerveren tiszta inaktivitás.... :O

(#458) Egorov válasza g@bo (#457) üzenetére


Egorov
aktív tag

Mindenki megunja egyszer. Nem mindig olyan izgalmas, hogy belépsz, nyomsz egy gombot, vársz 10 percet hogy nyerj és ezt megcsinálod 6x egymás után. :) Vannak olyanok, akik több-kevesebb kihagyás után aktívabbak lesznek, mint korábban voltak.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#459) g@bo válasza Egorov (#458) üzenetére


g@bo
nagyúr

az előrelépés miatt kell a küldi, és sajnos 2 5 10 perc, a maffiozó se volt jobb, sőt.

viszont ha szépen fejlődtél, ütheted az ellentt orbaszájba, ami izgisebb, mert nincs kórház, csak 10 perces limit.

(#460) HaaS


HaaS
addikt

Háááát:DDD Ééhéhéén játék közben még nem röhögtem ennyit, mint ezen :DDDD! Kegyetlen orbitális poénok kerülnek elő, esszméletlen:DDDDDD!

Hjaaaaaj, beállt az arcom a röhögéstől megint:DDDDDD!

De rég írtam már, naszóval:

Kroz, harcos, lvl 41 (I/10, II/7, III/5, IV/1)
Fen, a mágus, lvl 51 (I/-, II/9, III/6, IV/2, V/1)
Nog, az íjász, lvl 37 (I/9, II/6, III/3)

Jó játékot:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#461) Tom5


Tom5
addikt

Ti toltok pénzt a játékba? (sms,átutalás,stb...)

(#462) HaaS


HaaS
addikt

Jó srác:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#463) g@bo válasza Tom5 (#461) üzenetére


g@bo
nagyúr

sms t küldtem 500 ft, kibirható. kell is, ha igazán tolod.

paypal 1400 ft.... de többet nem, ne essek túlzásba.

(#464) Tom5 válasza g@bo (#463) üzenetére


Tom5
addikt

Fő karimra toltam én is 2db sms-t.
Ha sárkányod van az a környezetvédelmi arany 1x-jár?
Mikor megveszed a hátast?

(#465) Tom5


Tom5
addikt

1-es kazamata főgonosz letudva. (LVL39)
65K XP
+ egy cipő ami +210-et ad a szerencsére

(#466) g@bo válasza Tom5 (#464) üzenetére


g@bo
nagyúr

igen. egyszer ad dijat, nemtom megéri e a 25 gombát, ill csak akkor, ha tényleg tolod....

(#467) Tom5 válasza g@bo (#466) üzenetére


Tom5
addikt

Nekem ennyit nemér meg. :U

(#468) g@bo


g@bo
nagyúr

3 as szerveren keresek normális céhet............ irjatok...

(#469) Sdi válasza g@bo (#468) üzenetére


Sdi
addikt

Esetleg gyere hozzánk "leD, a harcosok céhe", a játékon belül keresd Vova-t / ő a vezír /, mert itt nem nagyon aktív.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#470) g@bo válasza Sdi (#469) üzenetére


g@bo
nagyúr

ok, irtam

(#471) Sdi válasza g@bo (#470) üzenetére


Sdi
addikt

:), egyébként HaaS mester is nálunk van, én Ymdar vagyok ott.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#472) g@bo válasza Sdi (#471) üzenetére


g@bo
nagyúr

akkor pls hivj meg, gabo....t ;)

(#473) Tom5 válasza Sdi (#471) üzenetére


Tom5
addikt

Szia!

Meghívsz engem is a CÉH-be? Amióta Gabo kilépett többen is elmentek és így nincs értelme a játéknak...Gwynda LVL30 varázslónő

(#474) g@bo válasza Tom5 (#473) üzenetére


g@bo
nagyúr

mivel inaktiv, és pocséh céh lett, egyedül meg nem győztem adózni.... :(

(#475) Sdi válasza Tom5 (#473) üzenetére


Sdi
addikt

Szia

Én nem vagyok ügyintézői státuszban, így nem tudom hogy egyáltalán meghívhatnálak-e ?
Neked is csak ajánlani tudom, hogy keresd meg a vezírt / Vova / a játékon belül.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#476) Tom5 válasza Sdi (#475) üzenetére


Tom5
addikt

Írtam neki köszönöm!

(#477) Sdi válasza Tom5 (#476) üzenetére


Sdi
addikt

Látom már bent is vagy :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#478) Tom5 válasza Sdi (#477) üzenetére


Tom5
addikt

Igen, köszönöm a segítséget.
Remélem itt már majd aktívan kivehetem a részem a harcokból.

(#479) Sdi válasza Tom5 (#478) üzenetére


Sdi
addikt

Két napig nem volt semmi, de előtte szinte minden nap :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#480) Tom5


Tom5
addikt

Betojok...nagyon nem megy az arénázás. 9700 becsületpontom volt, azóta mindig kikapok. Lementem már 8600-ra is..most nagynehezen felküzdöttem magam 91xx-ra. De mindig lenyom az ellen. :W

(#481) HaaS válasza Tom5 (#478) üzenetére


HaaS
addikt

Előre szólok, hogy hétvégén általában pihi van:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#482) Egorov


Egorov
aktív tag

Már megint egy olyan győzött le, aki gyengébb, mint én. :) Mondjuk nem sokkal, de akkor is. Sok élete maradt. Idegesít. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#483) HaaS válasza Egorov (#482) üzenetére


HaaS
addikt

Valóban gyengébb lenne, csak hát a fránya 25% kitérés:)! Az lutri:D! Íjászok ellen még kellemetlenebb harcosként!

Esetleg vigasztaljon az, hogy a szintkülönbség miatt neki nagyobb esélye volt a kritikálokra, hiába nagyobb a statod.

Neked 382 (22,21%), ellene: 21,22%
Neki 372 (20,67%), ellened: 21,62% ...plusz még rájön a fegyver sebzése + szórása is;)!

Magyarul te voltál a jobb, csak ő magasabb szintű:DDD!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#484) Egorov válasza HaaS (#483) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ez vért kíván. :DDD Majd ha lesz jobb fegyverem meg több életem, akkor megtámadom.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#485) HaaS válasza Egorov (#484) üzenetére


HaaS
addikt

:)!

Én nem örülök igazán, mikor epic fegyvert dob a kazamata... a sebzésük elég gyorsan kimegy a divatból, de az ember szíve meg fáj kidobni a cuccot a sok bónusz miatt... egy vagy két szint, mindjárt jönnek neked is a 92-es átlagú bökők...

A sebzés meg naaagyon fontos... ;]!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#486) Egorov válasza HaaS (#485) üzenetére


Egorov
aktív tag

HÁHÁÁÁÁ na vettem egy italt, ad 82 erőt. Odamentem és lezúztam az arcát de nagyon durván. Kaptam érte 200 becsületet. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#487) HaaS válasza Egorov (#486) üzenetére


HaaS
addikt

Az rengeteg! Lehet, hogy vadászni kellene azokra, akik legyűrnek;]?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#488) Egorov válasza HaaS (#487) üzenetére


Egorov
aktív tag

Én mostanában fel szoktam írni azokat, akik egymás után sokszor megtámadnak. ;] Nem is olyan rég volt olyan, hogy reggelre 10x támadott meg 1 karakter. Ebből sokszor legyőzött. :Y

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#492) SafeGuard


SafeGuard
csendes tag

Van valami amit egyáltalán nem értek. Ugye én mágus vagyok, ezért az Értelem a legfontosabb, mert arra van a legtöbb szorzó.

Ugyanez van a harcosoknál is, nem? Kitartásra van 4-szeres szorzó, akkor miért nem arra nyomják? Alig-alig látok olyan harcost akinek nem az Erő-n vagy nagyon sok :F xD :P :D :P xD :P :P

Ti is az Erőre nyomtok? Mármint aki harcos? ;) :P

-

(#493) Viktor77 válasza SafeGuard (#492) üzenetére


Viktor77
titán

Hanyagoljuk a chat-es megnyilvánulásokat (erre van a "szerkesztés" gomb), és ne menjünk át dedóba pls. Sokkal kevesebb írásjelből is értünk. Köszönöm.

És igen, én is az erőre gyúrok. Főleg mióta levert egy alig 70k hp-s, de több mint 1000 erő-s warrior, (nekem volt kb. 110000k hp-m, és olyan 800 erőm).
Azóta vígan csapkodok 35k-s criteket is. :)
Mágus ellen meg ha ütök egyetlen critet, nyertem. Ha nem, akkor lutri, de sok erővel ők is verhetőek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#494) HaaS válasza Viktor77 (#493) üzenetére


HaaS
addikt

Igen, én is meglepődtem, mennyire nincs értelme a harcosnál a hápénak. A sebzés minden.

Na jó, némi hápé... meg reziszt a mágusok ellen, az kell:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#495) Egorov válasza HaaS (#494) üzenetére


Egorov
aktív tag

Régebben én is sokat adtam az életerőre de már én is erőpárti vagyok, azt próbálom fejleszteni csak nagyon drága. Igaz néha jön a varázsboltba egy ital ami 1 napra feltornázza. :)
Én jobban félek a felderítőktől, mert mindig kitérnek és még az életük is sok. Eléggé idegesítő, hogy olyat oda tudnék sózni, hogy csak na, erre meg kitér és kitér és kitér. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#496) HaaS válasza Egorov (#495) üzenetére


HaaS
addikt

Én nem foglalkozom különösebben velük, ha mázlijuk van, mindegy milyen a karakterem:)!

A legdurvább az a ping-pong meccs két íjász között, na azt ritkán nézem végig:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#497) SafeGuard


SafeGuard
csendes tag

Aha értem... mágusoknak értelemre van sokszoros szorzó, mázlink van :)
Én a harcosoktól és a mágusoktól félek igazán, a felderítőktől nem :P oké hogy kitérnek de alig sebeznek és ha 140000 alatt van az életük akkor nincs sok esélyük ellenem :) nekem most 100000 között ingázik az életem, van amikor 105000 de pl. most 99000, itallal. ital nélkül olyan 90000 körül lehet :))

-

(#498) Egorov


Egorov
aktív tag

Most zúzott le egy 49. szintű varázsló. 90k felett sebzett a galád. :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#499) Viktor77


Viktor77
titán

Na, ezért kell az erőre gyúrni.
És még ő nevezi magát Idiotkiller-nek. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#500) Egorov válasza Viktor77 (#499) üzenetére


Egorov
aktív tag

Gratula, szép győzelem. :) Ismét igazolódik, hogy az erő mennyire fontos :K .

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.