Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#197) bacsis válasza g@bo (#196) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

én 4 napig nem kaptam semmit, ma viszont bedobott 2-t egymás után...
ELárulom a taktikámat, de vigyázz, ne legyél kapzsi mert látod ezze a taktikával buktam el a 100-at is :O :W
a trükk, hogy egy aranyat teszek a val oldalira, remélem hoyg bukom, aztán egyet a középsőre, remélem hogy bukom, majd egyet a jobb oldalira... remélem hogy bukom... kb 50-50% hogy 4-jére beadja s negyedjére ismét a bal oldalira teszek, de egy gombát... az vagy bejön, vagy nem... ha nem jön be, akkor egy arany ismét a középsőre, azaz a taktikám hogy szépenm sorba megyek, s valszeg az 5-et is bukom, arra ritkán adja be... 6-jára ismét gombát teszek fel, de akkor már 2-t.. szal ha nyerek akkor egyel vagyok pluszba... ha nyersz, utána ne erőltesd, vagy még talán egyszer, mert elbukhatod az összeset.. én úgy szoktam hogy napi 4X próbálom és 1 max 2 karikát játszottam vele, így jött napi 4-5-6-8 gombesz...
próbáltam, hogy midníg ugyanarra teszek, és mikor 4-5-t buktam akkro 6jára elég nagy az esély hogy beadja... az se olyan rossz de az előző taktika talán jobbnak tűnik...
de mondom a léyneg hoyg ne legyél kapzsi...
vettem sárkányt 25gombáért, toltam egy valag sört ami ismét gomba ugye, szal elég jól ment a móka.. na mondom nagyot szakítok.. felmentem megint 45 gombára így lassanként... tolom, hopsz 46 na még egy... hopsz 47.. na mondom felmegyek 50-re és befejezem... 3 üres húzás, na mondom 4-re mehet ismét de most tolok rá 5-t.. buktam.. semmi gond jött a 6. kör... 10-et raktam fel.. bukó.. na mondom akkor a 7-re már csak beadja.. felraktam rá 20-at azt is benyelte... 8-ra felraktam a maradékot.. azt is elvette...
így buktam azt amit megszereztem...
Még arra lettem figyelmes, ha jön egy ilyen karika mikor bukod és se 4-re se 6-ra se 7-re nem adja be, tovább ne próbálkozz... olyankor inkább szálj ki bukóból, majd pár óra múlva menj vissza próbáld újra mert akkro már nem jössz ki jól...
hát én így csináltam...

szerk: végülis 100-at nem buktam el, mert abból a 100-ból amennyi gombám volt össz ( az ajándék 20-on kívül mvagy mennyin) elköltöttem kb 45-t.. szal kb olyan 65-t buktam el... 2X vettem 18-at.. jahh de másodikra 22-t adott mert akcijó volt... szal a 40-ből tudtam csinálni az öszesen a 100-at... hát így belegondolva, még így is 5-el voltam jobb, mintha nem játszom :DDD

szerk2: persze így az aranyat bukod rendesen, van hogy egy gomba 15-20aranyba is kerül, de hát az arany könnyebben jön nem? :)

jahh még annyit, hogy ha mondjuk 2-ra beadja, akkor a számolást újra kezdem... azaz ismét előről számolom, hogy meglegyen a egymás utáni legalább 3 bukás...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.