Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Scum

Hozzászólások

(#151) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Behúztam most akcióban, nem rossz, de kissé optimalizálatlan. High grafikán egy 3770K 4,3 GHz+1060 6 GB összeállításon elég gyakran beesik 60 fps alá, remélem ezt azért majd idővel javítják.

(#152) m0h0senator


m0h0senator
őstag

A magyar szerver le van halva. :(
Pucéran áll a karakterem. :DDD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#153) spank0309


spank0309
tag

Keményen ki van halva a fórum, ami szerintem azt jelentheti h nagyon kevesen nyomják már. Most telepítem újra a játékot, utoljára valamikor talán a megjelenés táján játszottam vele, kíváncsi vagyok miféle újdonságokat tartogat.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#154) szTotyy válasza spank0309 (#153) üzenetére


szTotyy
őstag

Én most pár hónapot kihagytam a játékban, de a gépemen fent tartottam és tervezem,. hogy újra belelendülök.
Az újításokat mindig figyelemmel követtem. Azért ha nem is villámtempóban, de folyamatos a játék fejlődése.

[ Szerkesztve ]

(#155) Peppo válasza spank0309 (#153) üzenetére


Peppo
őstag

A tavaszi mélyponthoz képest most kb. háromszor annyian játszanak vele. Gyakorlatilag ott tart, ahol október-november táján. Ez elég jónak mondható. Van egy keménymag, amely kitart mellette. Ezek általában néhány szerveren gyűlnek össze, de ebből problémák is vannak, ha már túl népes a szerver. Meg kell keresni azt, amelyik tényleg jó. 50 fő fölöttin nem érdemes játszani, és az ilyen 10x loot, 10x puppets dolgok sem tesznek túl jót a játszhatóságnak.

Jönnek bele újítások. A megjelenés óta vannak már járművek, lehet bázist építeni, épületeket befoglalni. Megjelentek a női karakterek, meg egy csomó új fegyver és felszerelési tárgy, új skillek ezek használatához, craftolásához. Most variálták át a hangokat, már 1000m-re elhallatszik egy lövés, de remélem, ezt még emelik, mert így is kevés.

Endgame content viszont még mindig nincs.

(#156) Rony949 válasza spank0309 (#153) üzenetére


Rony949
őstag

Steam szerint még mindig napi 5000-en indítják el a játékot, szóval játékosszám megvan.

(#157) underdark


underdark
aktív tag

Üdv
Green Hell és Scum között vacilálok.... GH-t már próbáltam az elég jó lesz

Scumban milyen a singleplayer? Mi ellen kell túlélni stb? Mennyire nehéz? Nem szeretem a könnyű túlélő játékokat. Multit érdemes játszani, bár én inkább SP játékos vagyok? :)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#158) Rony949 válasza underdark (#157) üzenetére


Rony949
őstag

Zombikkal lehet találkozni elvétve, meg ilyen katonai bázisoknál vannak ilyen mini Metal Gear szerű, járkáló gépek. Azon kívül oda kell figyelni a szervezetedre is, hogy meglegyen a megfelelő energia bevitel, plusz folyadék. De ezzel is vigyázni kell, mert ha túl sokat zabálsz, hízni fogsz.

(#159) m0h0senator válasza underdark (#157) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ez egyenlore multiban elvezetes tobben. Van mar bazis epites epulet foglalas autok stb. Singleben egyelore a survival resze csekely hiszen konzolon keresztul barmilyen targyat le tudsz hivni magadnak. Multi az igazi. A robotok kb csak disznek vannak nem ok a fo ellenseg hanem a tobbi rab a szigeten meg a zombik. Csapatban jobb az ektero fegyvernemek miatt. Ezenkivul figyelned kell az asvanyi anyag bevitelt vitaminokat cukrot van emesztes szimulalva stb.

Ha nem szeretsz multiban csapatban jatszani nem vennem meg jelenlegi allapotaban annak ellenere hogy folyamatosan fejlesztik mert abban nincs kihivas ha meg multizol egyedul hatranyban leszel.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#160) underdark válasza m0h0senator (#159) üzenetére


underdark
aktív tag

köszi
azért nem játszok nagyon ilyen pvp multi játékokat, mert nem rajongok ezért az öljük le egymást stílusért. Sokkal jobban szeretem a coop stílust mindenben. Nézegettem, hogy van benne valami pve lehetőség ez mit takar? Annyira erősek a zombik, hogy kell ilyen?
Videókból tetszik a játék, szeretek csak úgy barangolni/keresgélni az open world játékokban :)

Innen játszik még egyáltalán valaki?:D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#161) m0h0senator válasza underdark (#160) üzenetére


m0h0senator
őstag

Vannak pve szerverek igen. Ott erősebbek a zombik többen vannak farmolsz, kraftolsz bázist építesz és nagyvonalkban ennyi.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#162) szTotyy


szTotyy
őstag

Sajna nem nagyon van itt aktivitás, de azért beírom, hogy most steamen 40%-os leárazás van a játékra. Hátha valaki pont most gondolkodik a beszerzésén. Nagyon ajánlott!
A játékba még mindig folyamatosan érkeznek a fejlesztések.

(#163) normen82


normen82
tag

Sziasztok!
Célkeresztet hogy tudok beállítani hogy legyen?Ha jobb egérrel zoomolok nincs célkereszt.
Nagyon zavaró hogy vaktában lövöldözök. :W

(#164) Peppo válasza normen82 (#163) üzenetére


Peppo
őstag

Sehogy. Iron sight, vagy ha találsz valamilyen scope-ot, akkor az. Pont az a lényeg, hogy ne olyan legyen a harc, hogy egy távcső nélküli fegyverrel száz méterről, csípőből lődd a headshotot.

#162szTotyy
Ha lassan is, de készül. Most már egész játszható nagyobb számú játékos esetén is, és már a nagyvárosban is felmegy 30 fps fölé. :D Tudtommal pár hónapja a horvát földrengésben odaveszett az irodájuk, ezért még a tervezettnél is lassabban haladtak. Ha folytatják, akkor is még kelleni fog neki 1-2 év, hogy kész legyen, de ha befejezik, simán lehet a legjobb survival fps/tps, ami a piacon van. Nekem eddig ennek az alapjai tetszenek a legjobban. De még sok munka vár rájuk addig.

[ Szerkesztve ]

(#165) normen82 válasza Peppo (#164) üzenetére


normen82
tag

Köszönöm a választ!
Ami tökre zavaró hogy a vaddisznónak olyan hangot adtak,mintha egy zombi lenne,rendesen hörög.Egyébként a DayZ-hez képest ez egy csúcs,hangulatos,összetett,teljesen játszható.

(#166) szTotyy válasza normen82 (#165) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen, a Dayz fejlesztői csak vakargathatják a fejüket, hogy: 'háát pont ilyenre szerettük volna csinálni anno a játékot' :D

(#167) Peppo válasza normen82 (#165) üzenetére


Peppo
őstag

Csiszolgatják ezeket is. Sokszor le is cserélik. Pl. a robotok hangját már szerintem legalább kétszer teljesen lecserélték.

(#168) normen82 válasza szTotyy (#166) üzenetére


normen82
tag

Az a durva,hogy anno képes voltam kiadni 12e forintot azért a hulladék bugos Dayz-ért,asszem nem voltam normális.Scum pedig a harmadáért beszerezhető.

Peppo:A robot hangja brutál lett,remélem azt már nem piszkálják többet.

(#169) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Én ismét nagyon élvezem singleplayer-be a túlélést. Ezalapján szépen felhúzva zombik mennyisége/erejük tényleg sunnyogósra kell venni az egészet,máskülönben 2-3 ütés és véged.

(#170) szTotyy válasza RoMix85 (#169) üzenetére


szTotyy
őstag

Én is ez a videó alapján dobtam fel egy kicsit a gémet. :))

(#171) szTotyy


szTotyy
őstag

Aki akar más magyar túlélőkkel játszani, van egy jó kis magyar pve szerver (így keressen rá akit érdekel: Magyar PVE szerver!!! ) 20 férőhelyes szeró, az esti órákban mindig 10 felett a játékosszám. Eventek, DM-ek vannak.
Discord szerver is van: https://discord.gg/9xvXjfBy

(#172) soo277


soo277
őstag

Gyertek szeronkra
Mack offolva,azon kivül minden on
176.57.171.178:29002

BT: wersoo#21211

(#173) Axionhun


Axionhun
friss újonc

Sziasztok!
Játékosokat várunk a HUN_SCUM_SERVERÜNKRE.IP: 176.57.160.91:29002. PVP szerver, egy jó kis csapat vár új játékosokat. Segítőkész admin. Nézz fel.

(#174) Marko2233


Marko2233
újonc

Sziasztok!
IP:176.57.160.91:29002
Ha olyan PVP szervert keresel ahol csapattársakkal akár egyénileg izgalmas csatákban és élményteli játékban szeretnél részt venni akkor jó helyen jársz! Szeretettel várunk mindenkit a HUN Scum Serveren!
Szerver infók:
A loot szorzó 3x-re van állítva és az izgalmasabb PVP érdekében betettük a robotokat (Mech) amik nem sebeznek csak észreveszik az ellenfelet így figyelmeztetve az ott gyűjtögető játékost(így nagyobb figyelemmel és stratégiával kell bemenni egy bázisra).
A szerveren egy FamePoint Shop rendszert hoztunk létre ahol FP pontért vásárolhatsz heti egyszer különböző tárgyakat(Lehet hogy BotShop rendszert alkalmazunk).
További információkért csatlakozz Discord szerverünkre melyet ezen a linken találsz meg:
https://discord.com/invite/J749ubNhZh?fbclid=IwAR1jW0Foep69cOLkb0n-QYo_Nud4ht7omBF6odsXmomoTN2K0O8O6pUqsSE

(#175) soo277 válasza Marko2233 (#174) üzenetére


soo277
őstag

Annyira kimerült a játék,semmi tartalom stb...horgászat meg lovagi cuccok,hát inkább hadjuk,pedig pvp t rongyá nyomtuk,de ellenfél nélkül nehéz :(((

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#176) szTotyy válasza soo277 (#175) üzenetére


szTotyy
őstag

Csak kellene egy olyan magyar szerver (mindegy, hogy pvp vagy pve), ahol sokan vannak. Egyre több a magyar szerver, de nem tudom mi a francnak indít el minden második játékos egy saját szervert ahelyett, hogy inkább mindenki egy helyre csoportosulna! Így a tartalmat és az életet a szerveren a sok játékos hozná! Nem unnád meg oly hamar!
De ez csak az én véleményem, lehet senkit nem érdekel. :)

(#177) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Játszik vele még valaki? Régóta megvan de mostanában kezdtem el próbálgatni, társat keresek hozzá.

(#178) szTotyy válasza DiamondBack (#177) üzenetére


szTotyy
őstag

A feljebb említett magyar szerverek működnek még? Talán ott találsz játékostársakat!
Én kisebb-nagyobb megszakításokkal, de játszom. Most épp szüneten van nálam a játék, de már nézegetem egy ideje, hogy elindítom újra.

(#179) Peppo


Peppo
őstag

Az ünnepek alatt volt mozgás, de amúgy most csendesebb időszak van. Az előző nagy patch (0.6) már vagy 4-5 hónapja kint van, az újat meg eltolták március környékére. Igazából a többség most a wipe-ot várja és a 0.7-es patchet. De azért most is lehet találni népesebb és nyugisabb szervereket is. Mi általában official szervereken toljuk, mert privát szervereken sok hülye szabályt tudnak kitalálni, ráadásul sokszor az adminok is játszanak.
Egyébként is a loot a hivatalos szervereken van optimálisan belőve. A max loot szerverek nagy része laggos szar.

(#180) Archi88


Archi88
friss újonc

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Scum
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.