Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) zsolesz6 válasza KD6-3.7 (#9350) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

Köszi a gyors választ, közben már rákerestem sammobile-on. Igen ismerem az Odint, én is sokat használtam már más telókkal. Egyszer volt egy IMEI vesztésem, de az a laptom USB-je miatt volt.

(#9352) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

Tőlem épp most távozott a szervizes.Pampogott, hogy milyen kényesek vagyunk a kijelző körüli keret repedésére, és hogy ő biztos nem cserélné a samu helyében. Megnézte a szoftververziót, akkor kicsit belekötött, hogy miért 4.4.4 van rajta, majd azt mondta, ha a knox 0-án lesz,akkor kicseréli. Végül így lett, megértem az ő álláspontját is,de ha már egyszer kiadtam 100e ft-ot a telefonért és leejtés nélkül megtörik a keret szerintem az nagyon nem az én hibám...

(#9354) Dzsimmy válasza #40993792 (#9353) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

De hozzátette, hogy szervizben valószínűleg nem cserélték volna.Amúgy ezen az új kijelzőn a home gomb ferdén áll és nagyon mélyen ül az üvegben...elég furcsa.

(#9355) Bence004 válasza Dzsimmy (#9354) üzenetére


Bence004
aktív tag

Nekem már alapból kicsit félre volt/van a home gomb.

(#9356) Shrike7973 válasza Bence004 (#9355) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Nagyon tré minőségű alkatrészeket hoz a szervizes. Az én cserélt kijelzőmön 2 nap után levált a festés a bekapcsoló gombról. Az az előtti meg pixelhibás volt gyárilag, a telefonálásra használt hangszóró ferdén volt ragasztva... végül keret repedés miatt lett cserélve (szokásos nem leejtős sztori - pontosabban asztalnál ülve esett ki a kezemből az asztalra, és attól tört). Eleve rossz nézni, ahogy a szervizes kiveszi abból az amúgy is sérült állapotú (összenyomott, gyűrött, félig kinyitódott) fehér dobozból az új alkatrészt. Majd ha ráérek januárban, cseréltetem ezt is. Szerintem nagyon alja minőség ez a telefon, de T-Mobile akciója miatt a konkurencia árait tekintve nagyon jó vétel volt.
Engem a szervizes szemrehányó viselkedése is marhára zavar, amit korábban is említettek. Mintha neki az kárt okozna, hogy élünk a lehetőséggel, holott ennek vállalásáról a Samsung döntött... És még én érezzem rosszul magam.

[ Szerkesztve ]

(#9358) Bence004 válasza #40993792 (#9357) üzenetére


Bence004
aktív tag

78? Én 69-ért vettem a legolcsóbb részlet/havidíj csomagban, 78ért nem is emlékszem hogy láttam volna a T-webshopban, de lehet hogy tévedek.
Viszont nekem fizetni kellett 25ezer előleget is de így is megérte mert nekem nagyon jó teló!

[ Szerkesztve ]

(#9359) Gergosz2 válasza #40993792 (#9357) üzenetére


Gergosz2
veterán

persze akkor ó ajánlat volt, de én előtte egy évvel 89k-ért hoztam el Dominóban mindenféle hűség nélkül.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9362) Shrike7973 válasza #40993792 (#9357) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Igen, a T-Mobile árazása miatt nem volt riválisa. Kényszerhelyzet. Ezt megírtam. Így a specifikációval, és ár/érték aránnyal nincs gond. Persze az én "hibám", hogy elcsábultam ezek miatt. Egy darabig reménykedtem, hogy csak nincs igaza az átlagnépnek, nem rossz ez a kialakítás minőségre... Csak aztán rájöttem, hogy mégis, és azóta felidegesít, ha olvasom, hogy ez felsőkategóriás telefon kialakításra. Főleg, ha megfogok egy Xperia Z eszközt mondjuk (tehát nem is kell elmenni az Apple-ig). Azt nem is írtam, hogy a hátlap hogy nyekereg, ha a hangszórónál megnyomom... Egyébként nagyon szeretem használni telefont, de az a Google és a hardware érdeme. Minden mást, ami szellemi terméke a Samsungnak (tehát amitől ez Samsung Galaxy S3, és nem más), nagyon nem tetszik. Legközelebb bölcsebben választok készüléket...

(#9364) Yayoh válasza Shrike7973 (#9362) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Egyet értek veled , nekem ez az első Samsungon , előtte nem igazán szimpatizáltam a márkával , de annyira jó áron adták hogy muszáj volt megvennem.Nem is bántam meg , mert jó telefon és teljesen kielégíti az igényeimet , de az anyagminőség az nagyon gáz.. Nekem az első napokba megkarcolódott a kijelző , a hátlap már pár hónapos korába ropogott , és a bekapcsoló gombról a festék lejött , és lötyögött..

[ Szerkesztve ]

(#9365) KD6-3.7 válasza Shrike7973 (#9362) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Én megfogtam egy Xperia Z-t és Meglepődtem, hogy milyen gyenge a kijelzője! Kicsit meg forgattam, nézegettem és visszaadtam a gazdájának. Magamban pedig nyugtaztam, hogy jól választottam mikor az s3 LTE-t vettem.

U.i: brutálisan karcos volt a gyönyörű készülékház!

[ Szerkesztve ]

(#9366) Shrike7973 válasza KD6-3.7 (#9365) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Lehet, hogy rossz példát hoztam az Xperia Z-vel, és az is csak addig szép, amíg a polcon látja az ember. (Btw, az S3 LTE hardware-t elismertem korábban is, és abba beletartozik, hogy milyen képet kapsz - ami egyébként túlszaturált). De mivel van egy ember, akinek átjött, amit írtam, csak nem hülyeség. Lényeg, ami lényeg: csalódtam, és utólag. Ez az első ilyen eset nálam, hasonló élményben még nem volt részem. Előtte Motorola Milestone volt, lehet túl magas a mérce...

[ Szerkesztve ]

(#9368) m1lan válasza KD6-3.7 (#9365) üzenetére


m1lan
őstag

Szépnek szép a Z, de a szappantartó formát azért kényelmesebb használni. Na meg az a kijelző... legszívesebben kirohannék a világból, amikor valaki egy TFT kijelzőn akar félig elfordítva mutatni valamit, és nagy fehérséget látok.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#9369) KD6-3.7 válasza Shrike7973 (#9366) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Professzionalis Foto modban mar nem mondanam tulszaturaltnak az s3 kepet!

(#9370) hori-zoli válasza Dyrtyho (#9313) üzenetére


hori-zoli
tag

Hali. Akkor te drágábban vetted, mint én! Nekem 4100ft vol postával a mobilehome-tól.
A fiam S2-s telójához is tőlük rendeltem. 24ó-n belül kézhez kapod!!

(#9371) Csarli85 válasza Yayoh (#9364) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Szerintem is gáz a hátlap minősége, főleg a feketènél, de vettem hozzá egy gyári flip tokot, ami elöl hátul bőr ( bőrszerű. Íg. Nagyon patrnt. Kellemes megfogni.

[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#9372) Bence004 válasza Csarli85 (#9371) üzenetére


Bence004
aktív tag

Ez a tok egyben a hátlap is (le kell venni az eredetit), vagy az eredeti hátlappal együtt kell beletenni ???

[ Szerkesztve ]

(#9373) Shrike7973 válasza Bence004 (#9372) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Le kell venni az eredetit.

(#9374) Gergosz2 válasza Csarli85 (#9371) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez minden csak nem gyári. Ilyet nem gyártott a SAMU. Nekem volt/van eredeti flip tokom , pár hónapig használtam is de meguntam. Feleslegesen vastagítja a telefont, meg meg is untam szóval odaadtam testvéremnek.

Azóta egy ilyet használok fóliával:

[link]

Tökéletesen teszi a dolgát mindössze ~700 Ft-ért.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9375) Csarli85 válasza Gergosz2 (#9374) üzenetére


Csarli85
aktív tag

De ez eredeti, csak Magyarországon nem forgalmazták. A német samsung oldalin kinn is van.
Sokkal szebb és kényelmesebb így. Szerintem nem zavaró hogy vastagabb.
A szépségért áldozni kell. ;)
[link]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#9376) Csarli85 válasza Bence004 (#9372) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Le kell venni.
Ha szeretnéd lefotózom neked.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#9377) Bence004 válasza Csarli85 (#9376) üzenetére


Bence004
aktív tag

Azt megköszönném, mert nekem is megtetszett és gondolkozom hogy én is veszek egyet, mert én most az eredeti bőr (barna) samsung tokot használom de abból elég nehézkés kiszedni.

[ Szerkesztve ]

(#9378) Csarli85 válasza Bence004 (#9377) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Holnap lefotózom. ;)

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#9379) Yayoh válasza Gergosz2 (#9374) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ilyesmi van nekem is , csak kár hogy semmit nem véd a leejtés ellen , jól be is tört a kijelzőm :(((

(#9380) Gergosz2 válasza Yayoh (#9379) üzenetére


Gergosz2
veterán

Másik tok sem véd az ellen . Lehet kicsit jobban de akkor sem megoldás rá. Egyszerűen nem ilyenre tervezték a telefont.

Az elején én is úgy voltam vele, hogy megveszem ezeket a gyári cuccokat 5-6k-ért de aztán úgy voltam vele , hogy felesleges. Ez egy telefon, nem egy hímes tojás, de azért egy fóliát és egy tokot teszek rá . Azóta sincs semmi baja.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9381) Csarli85 válasza Yayoh (#9379) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Nekem kiesett a belső zsebemből a buszon, mert hirtelen kellett kapaszkodni, de semmi baja nem lett, kicsit megijedtem. Nem látszik sehol semmi.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#9382) Recon666 válasza Recon666 (#9246) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Kész is a teló. 6k-ba fájt a dolog. :O :DDD

(#9384) Yayoh válasza Csarli85 (#9381) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Addig nincs baj amíg nem betonra esik kijelzővel lefele ...

(#9385) pucz


pucz
senior tag

Csokiskalács!

Tudom használni webkamerának a telefont valamilyen úton-módon? :)

(#9386) Watt25 válasza pucz (#9385) üzenetére


Watt25
veterán

Felteszed a telefontra a Ustream-et, vagy valami hasonlót.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9387) pucz válasza Watt25 (#9386) üzenetére


pucz
senior tag

facefuckon akarok webkamozni. nem streamelni. :D

(#9388) Watt25 válasza pucz (#9387) üzenetére


Watt25
veterán

Küldd el Facebook-on az illetőnek a UStream közvetítésed címét. :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9389) pucz válasza Watt25 (#9388) üzenetére


pucz
senior tag

Kamera nélkül nem látom Őt, és a live feeling sincs meg.

(#9390) #54715584 válasza pucz (#9389) üzenetére


#54715584
törölt tag

FB-n van hang és videóhívás opció is, mi az akadály?

(#9391) Bence004 válasza Csarli85 (#9371) üzenetére


Bence004
aktív tag

Na, rendeltem én is, kb. mennyi idő amég kihozzák, mert azr nem írták ?

(#9392) Csarli85 válasza Bence004 (#9391) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Na most akartam küldeni a képet. Nekem 3 nap volt.
Azért berakom. Élőben azért jobban néz ki.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#9393) Bence004 válasza Csarli85 (#9392) üzenetére


Bence004
aktív tag

Ja eddig ez tetszik a legjobban ;)

(#9394) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Mennyit bír nálatok a gyari akkumulator? Én most ideiglenesen egy utángyártottal vagyok, de jövőheten jön a gyárim.
Az utángyártottam aktiv használat mellett alig bír ki 8 órát.

(#9396) Csarli85 válasza KD6-3.7 (#9394) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Olyan 1 napot. Álltalában 4 órás kijelzőideje van. De van amikor 2 napot is megy. Energiatakarékos üzemmódban szokott lenni, autómata fényerővel. Játszani sose szoktam, de sokat fotózom.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#9397) kola1234 válasza Shrike7973 (#9356) üzenetére


kola1234
tag

nálam ellenkezője volt. sajna 2 kijelzőt és egy alaplapot cseréletek szó nélkül. aztán ezt meguntam,és kértem készülékcserét. a t-mobil nem ajánlott semmi normálisat. a samsung térit nekik mindent,mégse adták oda a számlán szereplő összeget. szóval panasz a fogyasztóvédelemnél hivatalosan. a samsung meg sűrű elnézést kérve engesztelésül küldött egy powerbank töltőt. ez meg is jött. szolgáltatónál többet nem írok alá az tuti,pláne t-nél nem. ezen felbuzdulva beruháztam egy s5re függetlenre fekete pénteken.
aztán várom a fejleményt a fogyvédtől. de a három fődarab cserét leszámolva is jónak tartom az s3at,és a samsungot. nem vagyok az a márkabzi,de smart tvből 1 hónapja vettem egy 48 as samut. sreen mirroring elég ötletes,remélem a távirányíthatósága is rendben lesz.szóval összességében én elégedet vagyok a kiszolgálással,szervízzel.

(#9398) Shrike7973 válasza Csarli85 (#9392) üzenetére


Shrike7973
senior tag

A kamera előtti védőréteg Gorilla Glass? Gondolom nem tenne jót a képek minőségének, ha az érzékelő elé egy karc kerülne. Szívesen használnék ilyet sima tok helyett, de ahogy elnézem, ez egy gyenge pontja ennek a megoldásnak.

(#9399) Csarli85 válasza Shrike7973 (#9398) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Hát lövésem sincs, nekem még nem karcolódott meg.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#9400) Bence004 válasza Shrike7973 (#9398) üzenetére


Bence004
aktív tag

Gondolom hogy azért törekedtek a gyártók arra hogy ott ne karcolódjon olyan gyorsan, amúgy nekem se karcos ott, pedig amikor megvettem nem mindjárt használtam tokot hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.