Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Dr_Senkihazi válasza ESP23 (#250) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

hát ez nagyon f.sza :)) köszi!

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#252) ESP23 válasza Dr_Senkihazi (#251) üzenetére


ESP23
senior tag

Tudod vele irányítani a zenelejátszót is.
Ha pedig reggel ébreszt, elég ha angolul mondod neki hogy szundi, és abba hagyja.

[ Szerkesztve ]

(#253) trokigabi válasza ESP23 (#250) üzenetére


trokigabi
csendes tag

Nekem igen.Nagyon patent.Screenshot-ot hogyan lehet késziteni?

(#255) ESP23 válasza trokigabi (#253) üzenetére


ESP23
senior tag

A tenyered szélével balról jobbra, vagy fordítva végig simítod a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#257) tzoli79


tzoli79
tag

LTE-hez hol lehet találni független gyári rom-okat ?

(#258) LouiS22 válasza tzoli79 (#257) üzenetére


LouiS22
veterán

A ROM-nak semmi köze a simlockhoz.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#260) gabancs


gabancs
addikt

Mennyire látszik a kijelző olyan őrült napsütésben, amiben részünk volt? Mert az S4 Mini-t nézegettem, de annak botrányosan kevés a max. fényereje.

(#261) Plazmacucci válasza gabancs (#260) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kicsit jobb a helyzet mint az S2nél volt anno, de nem egy ips csoda :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#262) gabancs válasza Plazmacucci (#261) üzenetére


gabancs
addikt

Ettől féltem. Ráadásul én az LG Optimus Black-ről váltanék, ott meg a Nova kijelző nagyon ott van....

(#263) kano válasza Plazmacucci (#261) üzenetére


kano
nagyúr

Ezért is fordult meg a fejemben az LG Optimus G. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#264) Plazmacucci válasza kano (#263) üzenetére


Plazmacucci
félisten

S4 már egész jó! :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#265) Danny750 válasza Plazmacucci (#264) üzenetére


Danny750
őstag

Fényerőben az S4 is rém gyenge...:S
Sajna ez az amoled hátránya, de főleg samuéknàl, mert a moto és a nokia is megtudta oldani a nagyobb fényerőt....

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#266) kano válasza Plazmacucci (#264) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem nem ér annyit. Viszont mindenhol csak jókat olvasok az LG-ről. Úgyhogy vagy S3 LTE vagy LG lesz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#267) Danny750 válasza kano (#266) üzenetére


Danny750
őstag

Kameràban és zenében viszont sokkal gyengébb a G + üzemidőben is....

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#268) Plazmacucci válasza Danny750 (#267) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Meg LG nem jön házhoz... És állítólag S3 kap majd android 5-öt is. Állítólag.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#269) Danny750 válasza Plazmacucci (#268) üzenetére


Danny750
őstag

Annyi :D
+nem utolsó sorban jobb ár/érték arány és értékàllóbb is egy Lg-nél :P
Am ha a nagyok közül akarsz valamit évekre akkor Htc One...nagyon eltaláltàk

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#271) Plazmacucci válasza Danny750 (#269) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De kaki a kamerája szerintem. Hiába három lencsés vagy mi. 4mp az 4 mp. egy normális A3 lapra nyomtatva már kevés. meg amúgy sem kiemelkedő a minősége. 13 megás kamerával már venném is :) Egyszerűen az S3 LTE 90 rugóért a legjobb készülék szerintem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#275) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Szeretnék kérni ajánlást kernelre. Jelenleg Perseust használok gyári rommal, de Asphalt 8-al van némi problémám, elég furcsák a színek. Esetleg másnál is jelentkezik ez a hiba? Egy helyen (valahol xda-n talán) olvastam, hogy másnál is volt hasonló probléma Perseusszal egy másik alkalmazásnál, emiatt próbálnék ki egy másik kernelt is. Amit jelenleg használok és szeretnék az új kernellel is használni; CPU frek. állítás (200-1600 MHz között), GPU frek. állítás (54-533 MHz), I/O ütemező állítás, LED erősségének és villogási paramétereinek állítása. Ezek paraméterezésére Stweaks-et használok.
Szóval melyik lenne az a kernel, amiben megmaradnak ezek a lehetőségek, ajánlott, stabil és gyors is?

[ Szerkesztve ]

(#276) BigBlackDog válasza BigBlackDog (#275) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Tárgytalan, megjavult egy 1 Mb-os frissítés hatására. :)

(#277) tzsolesz válasza Plazmacucci (#268) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

"Meg LG nem jön házhoz... És állítólag S3 kap majd android 5-öt is. Állítólag."

Az LG-nek nem is nagyon kell. Nagyon össze vannak rakva. Én már csak tudom. A középkatos Black-em, és az alsókatos One P500-at szinte lehetetlen megölni, vagy összetörni. A p500-at napi szinten vágták földhöz a gyerekek 2 évig, semmi baja, még a kijelző sem karcos, pedig nem GG. A Black-em nagyjából 3-szor minőségibb minden téren mint az S3 LTE-m. A S3 LTE-nek lötyög az összes gombja az elejétől fogva, és a hátlap alsó része nem is illeszkedik rendesen, sőt recseg is.
De ez elmondható általánosságban is a két gyártó különbözőségéről. Ezek a puszta tények. Az LG maximum a frissítések terén volt eddig lemaradva, de ahogy látom, ebben sincs már annyira lemaradva a Samsunghoz képest. Láss minket pl..... :)

Az 5-öst pedig majd meglátjuk, és remélem, hogy megkapjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#282) Danny750 válasza tzsolesz (#277) üzenetére


Danny750
őstag

Hát nekem az összeszerekési minőséggel és illesztésekkel semmi bajom , főleg a műanyag készülékek között....jó nem egy Htc One de legalább könnyen szerelhető és cserélhető akksis....:P

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#283) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Szerintetek érdemes váltani sima S3-ról S3 LTE-re?Az a +1giga ram tényleg olyan sokat számít?Mennyire gördülékeny vele a jb?A sima S3-nál bizony akadnak problémák.

(#284) Danny750 válasza Misi1980 (#283) üzenetére


Danny750
őstag

Igen...
Nekem jelenleg mindkettő a birtokomban van és lényegesen gördülékenyebb az Lte! Ilyennek kellett volna lennie a sima s3nak is!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#285) Misi1980


Misi1980
senior tag

Van valakinek tapasztalata hogy működik e a galaxy sim unlock S3 lte-n?

(#286) kano válasza Danny750 (#267) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem nem.
Én is eddig úgy voltam, hogy LG-t nem, de változnak az idők és haladni kell a korral.

(#283) Misi1980
Viszont búcsút mondhatsz a sok főzött romnak.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#287) Misi1980 válasza kano (#286) üzenetére


Misi1980
senior tag

Eddig sem volt a telomon főzött rom inkább a gyári rendszer híve vagyok.

(#288) peter_27 válasza Misi1980 (#283) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen, érdemes, főleg ha sokat netezel. Volt s3-am 1 hónapig, majd lecseréltem lte-re, mert idegesített, hogy megnyitottam 4 oldalt a böngészőben és már elfogyott a ram. A lapváltások között újra töltötte a nyitott oldalakat.

(#285) Misi1980
nincs vele tapasztalatom, de amire használni akarod, én azt másképp oldottam meg, és azóta is jól működik.
ment pü.

Galaxy S10

(#289) sajby


sajby
senior tag

NFC taget országon belül lehet kapni(nem horror áron)?Vagy erre is ebay?

(#290) tzoli79 válasza LouiS22 (#258) üzenetére


tzoli79
tag

Szia. Nem is arra gondoltam, hogy független lesz a telcsi, nem az a cel.

(#291) bylow


bylow
aktív tag

Üdv!
Telefon vásárlás előtt állok, és :

Az "LTE" típusról olvastam 1 cikket, hogy csak 2 magos proci van benne, de egyébként a specifikációknál meg minden honlap Quad-Core procit ír, az meg ugye 4 magos...
A valóságban melyik a helytálló ?

ByLow #

(#292) sajby válasza bylow (#291) üzenetére


sajby
senior tag

Az "európai valóság" a 4mag.Vagyis valami hasonló :) Pontos piacot nem tudok irni,ahol a dupla magos kapható.

[ Szerkesztve ]

(#293) adise


adise
őstag

Ez alapján belevághatok a rootba? Gondolom nekem a sima van nem a T meg N verzio ugye?

(#294) Krisz79


Krisz79
őstag

Használtok autós tartót?
Ha igen,milyet?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#295) ESP23 válasza bylow (#291) üzenetére


ESP23
senior tag

Ami nálunk kapható, az 4 magos.
A 2 magos verzió(2x1.5GHz), az USA-nak készült.

[ Szerkesztve ]

(#296) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Sziasztok!

Csatlakoznék Krisz79-hez, lassan jön a suli és szeretnék beruházni egy tokra, fóliára (vettem rá a Trébe.. de a teszkós Trés úgy átb@szott hogy az hihetetlen le se merem írni.. :S ), és az autós tartó is érdekelne ha megyünk valamerre a gps-t tudjuk használni! :) Jól bevált dolgok vannak? :)

Ebay-es dolgok is érdekelnének, mert a magyar oldalakon amit látok, az sok száz százalékos haszon (nem bántom őket, meg kell élni valamiből nekik is, csak költséghatékony akarok lenni úgy hogy nem a legszarabbat veszem. :D remélem nem félreérthető. :D)

Előre is, Köszönöm! :)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#297) tzsolesz válasza ESP23 (#295) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az is nagyon jó hardver ám. Snapdragon S4 azért sok 4 magos rendszert überel. :K

Szóval annyira az USA-belieknek sem rossz a helyzetük. :N

tesztek

Quadrant-ban egy lehelletnyivel jobb a 4 magos, a többiben jobb az AT&T, vagy ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#298) LouiS22 válasza csepeli1 (#296) üzenetére


LouiS22
veterán

Muszáj folyton trémobilozni? Ha ennyire elégedetlen vagy velük, akkor miért nem válatasz szolgáltatót? Ez úgy általában, nem kimondottan neked szól.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#299) brd válasza adise (#293) üzenetére


brd
nagyúr

Nem olvasom végig, de ez biztosan jól működő megoldás, 2 napja csináltam meg.

The only real valuable thing is intuition.

(#300) Gergosz2 válasza csepeli1 (#296) üzenetére


Gergosz2
veterán

én flip covert használok és teljesen megvagyok elégedve vele.
Tervben van még hogy veszek valami komolyabb , protective case-t
Lehet valami fóliát is veszek , itt ph-n egy kollega árul a/4 méretűt amit után vagdoshatok és jópár kijön belőle.

+ van még egy kiszemelt: ez

Amúgy ha valami jót találsz nyugodtan dobj egy privit.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.