Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) kodoboy válasza Mitya17 (#600) üzenetére


kodoboy
tag

Lefelé hajló flip coverből létezik mágneses is és pattintós is! A gyári tok pattintós! Nekem mágneses van, teljesen jól használható, pattintósról nem tudok nyilatkozni! :)

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#602) kodoboy


kodoboy
tag

Tudtok segíteni abban, hogy hol kell beállítani a rezgő jelzést google mail üzenetek érkezése esetén? Örülnék neki ha jelezne, de valahogy nem sikerült megtalálnom a menüpontot! Az sms estében is volt gondolkodás a részemről, de arra rájöttem! Az biztos, hogy nem a hang menüben lehet a megoldás kulcsa! :F

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#603) Gergosz2 válasza Mitya17 (#600) üzenetére


Gergosz2
veterán

nekem flip coverem van és nem mágnesen tapad oda. A belseje bársony szerű de nem sima hanem nagyon kicsi szőrök vannak rajta. Úgy tapad oda mint a hajadon megdörzsölt nejlonzacsi a kezedre. Én szeretem mert amíg rajta van a koszt is leszedi a kijelzőről.

(#601) kodoboy

pattintós WTF? max a hátulja mivel le kell veni a gyári akksi fedelet.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#604) LouiS22 válasza Mitya17 (#600) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem használok ilyesmit, nekem hagyományos, övre húzható bőrtokom van, a telefonra meg vigyázok. Az esetleges eladásnál a vevői oldalról jelentkező irreális, "makulátlan" (állítom, hogy aki leírja, nem is ismeri a szó eredeti jelentését, máskülönben nem használná telefonra), legyen vadiúj, de kerüljön 1 forintba óhajokon meg nagyot szoktam röhögni, illetve elküldöm őket boltba, ahol megvehetik az általuk megálmodott telefont. :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#605) Mitya17 válasza kodoboy (#601) üzenetére


Mitya17
csendes tag

Esetleg tudnál nekem egy linket küldeni a mágnesesről? Vagy a pattintósról? Köszönöm! Még én is csak olyannal találkoztam ami egyik sem hanem csak ott van és elvileg hozzá tapad.

(#606) kodoboy válasza Gergosz2 (#603) üzenetére


kodoboy
tag

Én láttam ilyet, komolyan! :K

[Spigen bőrok]

Figyelj 1.50-től!

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#607) kodoboy válasza Gergosz2 (#603) üzenetére


kodoboy
tag

Ahogy elnézem ez sem mágneses:

[Samsung S3 bőrtok]

[ Szerkesztve ]

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#608) Mitya17


Mitya17
csendes tag

Lehet, hogy én vagyok a hibás:D én ilyen oldalra hajthatósra gondoltam. Félre értettük egymást. De szerintem az oldalra hajthatósból nincs mágneses vagy pattintós.

(#609) kodoboy válasza Mitya17 (#608) üzenetére


kodoboy
tag

Azokból nincsen valószínűleg! :)

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#610) ILoveMyPhone


ILoveMyPhone
csendes tag

Sziasztok kb 3 hete van meg az S3 LTE telefonom eddig minden oké vele erre ma kétszer is úgy lefagyott hogy az aksit ki kellett vennem nem tudom mitől lehetett talán attól hogy a zsebembe volt tok nélkül és össze vissza nyomódtak a gombok vagy valami nagy hiba lehet vele nem tudom vélemények ?

Iphone 6s 4.7

(#611) rutyika68 válasza ESP23 (#575) üzenetére


rutyika68
őstag

Beállítások/Fiókok/Samsung account, itt regelsz, küld egy linket a email-edre, meg települ pár app is a telóra.
A linkre kattintva különböző szolgáltatások érhetők el, mobil megkeresése, ChatOn, stb..

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#612) Krisz79 válasza Danny750 (#595) üzenetére


Krisz79
őstag

Én is örülök ,hogy megvásároltam.
Immár 4s nélkül élesbe belemerülhetek a készülék használatba.
Ma megvásárolták...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#613) Gergosz2 válasza kodoboy (#606) üzenetére


Gergosz2
veterán

jó de én a gyáriról beszélek.

(#605) Mitya17

Nézz szét ebayen én is onnan csemegézek.

mágneses flip tokok
flip tokok

Bár én a mágnesestől óckodom , nem tudom árthat -e a telefonnak , ha egy állandó mágnes ilyen közel van hozzá.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#614) rutyika68 válasza kodoboy (#602) üzenetére


rutyika68
őstag

Katt az üzenetekre, menü gomb/Beállítások/értesítések beállításai/ rezgéshez pipa

Hoppá, ezt benéztem :Y neked a gmail-hez kell

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#615) rutyika68 válasza rutyika68 (#614) üzenetére


rutyika68
őstag

No, megvan :) -Gmail elindít, menü gomb/beállítások/katt az email címedre/han és rezgés beérkező üzenetekhez

[L:http://prohardver.hu/dl/faces/own/gergosz2.gif][link][/L] ;)

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#616) Gergosz2 válasza kodoboy (#602) üzenetére


Gergosz2
veterán

gmail app->> beállítások->> emailcimem@gmail.com->> hang és rezgés beérkező üzenetekhez->>üzenetek szinkronizálása->> utolsó 30 nap/ vagy az összes ->>rezgés kipipál

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#617) kodoboy válasza Gergosz2 (#616) üzenetére


kodoboy
tag

Köszi! :R

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#618) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hali

s3-ról tértem át lte-re és szeretném kérdezni a rom telepítés menete megegyezik-e a simáéval?
esetleg 4.1.2 gyári rom gyors letöltést tudna valaki adni?

(#619) Balduran válasza kacsuszka (#618) üzenetére


Balduran
tag

Gyári rom:

[link]

Samsung Galaxy S7 edge

(#620) kacsuszka válasza Balduran (#619) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

és melyiket szedjem a független telohoz?

(#621) lord.lakli válasza kacsuszka (#620) üzenetére


lord.lakli
őstag

Tuti független? Itthon csak T-mobile árulja.

(#622) kacsuszka válasza lord.lakli (#621) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

igen az!(próbáltam de román most rajta a szoftver külföldről hozták nekem)

(#623) SP!T válasza kacsuszka (#622) üzenetére


SP!T
addikt

Függetlenhez én a német ROM-ot ajánlom (DBT). Én is mindig azt rakom fel!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#624) kacsuszka válasza SP!T (#623) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

gyorsletöltésű linket nem tudsz adni?

(#625) SP!T válasza kacsuszka (#624) üzenetére


SP!T
addikt

[link] Regisztrálni viszont kell! Illetve ez nem a legfrissebb, de utána a telefon lefrissíti magát. Legalább 3 file-os, teljesen legyalul mindent. nggabi-nak kell köszönni a letöltési linket! :D

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#626) kodoboy válasza SP!T (#625) üzenetére


kodoboy
tag

Dupla kopp a telefon tetején az hol kapcsolható ki/be?

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#627) SP!T válasza kodoboy (#626) üzenetére


SP!T
addikt

Beállítások -> Mozgás -> Tetejére dupla érintéssel

Erre gondolsz, nem?

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#628) kodoboy válasza SP!T (#627) üzenetére


kodoboy
tag

Jaja, köszi! Erre gondoltam! :R

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#629) Krisz79


Krisz79
őstag

a billentyűzár feloldása után mindig a Google oldala jelenik meg.
(üres lap)
ezt szeretném törölni.
hol keressem?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#630) kodoboy


kodoboy
tag

A böngészőből ki lehet lépni úgy hogy ne a vissza gombot kelljen egy csomószor megnyomni, hanem egy mozdulattal összejöjjön? Lehet, hogy én vagyok a béna, de még nem jöttem rá! :))

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#631) Plazmacucci válasza kodoboy (#630) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Home gomb. Két giga ramnál minek kilépni belőle? Amúgy hosszan a home és kitolod balra amit be akarsz zárni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#632) Akidobos74


Akidobos74
aktív tag

Sziasztok! Május óta használom e telcsit, nem rég rootoltam. Azóta nem tudom kikapcsolni, azonnal vissza bootol. Jobb, mintha nem tudnám bekapcsolni, meg találtam rá egy alkalmazást, ami lecsapja. De gondolom ez nem normális. Van ötletetek, mi okozhatja? Ez alapján rootoltam.
Más. Én a mágneses tokokat kerülöm, elhúzzák az iránytűt. ( használom csillagász progiknál sokat )
___________
Attól, hogy a menü gomb hosszan nyomásásval elő hozott "alkalmazás kezelőben" kidobod oldalra a progit, még nem zárod be, csak a gyorsítótárbl szeded ki. Ha itt rányomsz hosszan az app-ra, előjön, hogy alkalmázás infó, majd itt a kényszerleállítással leállítod akkor tényleg leáll. Én legalábbis így vettem észre. A Facebook-ot így állítom le, meg a gyári böngészőt is. Amikor nem az Operát indítom, mert abból ki lehet lépni..

[ Szerkesztve ]

(#633) brd


brd
nagyúr

A Home képernyőn a menü gomb hosszan nyomására előjön valami Google izé, azt hogyan lehet (lehet?) eltüntetni, hogy ne tegye? Aszottul idegesítő. Ha a Google szörcsöt fagyasztom, akkor nem csinálja, de a szörcs azért kellene...

The only real valuable thing is intuition.

(#634) adise


adise
őstag

Mihome launchert hasznal vki?

(#635) Jonny99


Jonny99
tag

Sziasztok,

Elég rég olvastam a fórumot, de most próbálom bepótolni a kimaradt időt :D
Olvastam, hogy nemrég érdeklődtek a 3000mAh-s gyári akku felől és mivel én néhány hónapja használom már pár gondolat róla.
Valóban megvastagítja a készüléket, de én erre pozitívan tekintek mert a gyári akksival sűrűn kapkodtam a telefon után mert mindig ki akart csúszni a kezemből, ezzel viszont valahogy annyira kézre áll hogy még egyszer sem akartam eldobni :DD
A tokot tekintve én ugyan azt a csúsztatható tokot használom hozzá mint a gyári akksihoz, eleinte igaz kicsit nehezen ment bele, de pár nap után tágult annyit a tok, hogy simán csússzon benne a készülék.
Az üzemidőt tekintve pedig abszolút nem bántam meg az upgrade-t, mert folyamatos adatkapcsolat mellett, 3 mail-fiók, időjárás, play, stb szinkronizálás, netezgetés, youtube, plusz kicsi játék mellett is röhögve elmegy 2 napot.
Viszont van egy nagy nyűgje, ha lemeríti az ember (10% körülre) akkor a gyári töltővel egy fél nap mire feltölt, tehát ajánlott beszerezni egy NoteII töltőfejet hozzá ami 2A-el képes tölteni... :D

Remélem tudtam segíteni azoknak, akik esetleg fontolgatják az akku bővítését :P

Ui.: Van még egy nagy előnye, ha az ember hosszabb túrára megy és esetleg annyit fotózkodik meg GPS-el, hogy még ezt az akksit is megfekteti, akkor elég csak az eredetit feltöltve bedobni a táskába és ott van egy teljes értékű pótakksink amit vészhelyzet esetén tudunk használni (tapasztalat ;) )

[ Szerkesztve ]

(#636) Plazmacucci válasza Jonny99 (#635) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nice. Gondoltam rá.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#637) Gergosz2 válasza Jonny99 (#635) üzenetére


Gergosz2
veterán

autóba rögön rádugom az autós töltőre.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#638) Jonny99 válasza Gergosz2 (#637) üzenetére


Jonny99
tag

Hát igen ez igaz, már ha valaki autóval megy túrázni :DD

(#639) Gergosz2 válasza Jonny99 (#638) üzenetére


Gergosz2
veterán

Isten bizony valamiért azt hittem autós gps-ről van szó. :D :W :DDD

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#640) dobobazsy válasza Jonny99 (#635) üzenetére


dobobazsy
őstag

de ha 2A töltővel töltöd is csak 1A-t vesz fel a telefon, nem?

(#641) Prien válasza Jonny99 (#635) üzenetére


Prien
addikt

Szuper! Bár még nincs meg a telefonom sem, de ez hasznos infó,mert pont a gyári 3000-es akku miatt érdekel ez a teló.:) Többek között:)))

A kevés is több a semminél.

(#642) ILoveMyPhone válasza ILoveMyPhone (#610) üzenetére


ILoveMyPhone
csendes tag

Köszönöm hogy válaszoltatok a kérdésemre :)) :C

Iphone 6s 4.7

(#643) SP!T válasza ILoveMyPhone (#642) üzenetére


SP!T
addikt

Elég általános kérdés volt, amire nem hiszem, hogy bárki tudna neked válaszolni. Próbáld meg resetelni!

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#644) ESP23


ESP23
senior tag

(#645) Gergosz2 válasza ESP23 (#644) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez komoly? azt hittem az 5 lesz a következő.

De hivatalos a dolog!

lehet én vagyok paranoiás de ha kit-kat akkor nemsokára lesz snickers, mars meg stb...
Jó kis reklámlehetőség gondolom jó pénzért.

Mondjuk egy android Vadász, vagy android Bohócon jót röhögnék :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#646) ESP23 válasza Gergosz2 (#645) üzenetére


ESP23
senior tag

Nem gondoltam én hogy az 5.0 lesz a következő, inkább a nevén röhögtem egy jót. :DDD

(#647) LouiS22 válasza ESP23 (#644) üzenetére


LouiS22
veterán

Key Lime Pie, szevasz :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#648) ESP23 válasza LouiS22 (#647) üzenetére


ESP23
senior tag

De hova sietnek ennyire?
Még most jött ki a 4.3, erre már itt a 4.4 is.
Ki érti ezt? :F

(#649) Mitya17


Mitya17
csendes tag

4.4?? Nem 5.0? Mi ez már követni sem tudom. Én ott vagyok lemaradva , hogy az s3-on nem lesz 4.2.2 hanem egyből 4.3. és elvileg 1hét még. No mondjuk a referenciagépek megkapják egyből a 4.4-et

[ Szerkesztve ]

(#650) lord.lakli válasza ESP23 (#648) üzenetére


lord.lakli
őstag

A 4.3 ugyanaz mint a 4.2. A 4.2 meg ugyanaz mint a 4.1. Mindegyik JB, csak 4.1 volt új "főverzió".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.