Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Varszegig válasza tzsolesz (#400) üzenetére


Varszegig
veterán

Ez nem csak Korea, minden ázsiai nép a színes, rikító, hangos dolgokat szereti. Ezt volt szerencsém személyesen látni/hallani Kinában, Indonéziában. Szerintük ez a frankó:) Nekünk meg néha kicsit már sok.

[ Szerkesztve ]

(#402) tzsolesz válasza Varszegig (#401) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez így van, idesorolnám még Japánt is. :K

(#403) LouiS22 válasza tzsolesz (#400) üzenetére


LouiS22
veterán

Igazából lényegtelen, bár szerintem a TW előbb volt az LG UI-nál. A többi stimmel: színes-szagos-csicsás. Olyan távol-keleti :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#404) Krisz79


Krisz79
őstag

Szükségem lenne 1 mentorra.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#405) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Nem hiszem el:( Megvan a teló kb 2-3 hete és már a második hiba...A hangszóró beszélgetésnél recseg mint a fene semmit nem lehet hallani...ha kihangosítom akkor működik...volt már valakinek hasonló?

(#406) SP!T válasza Giorgio1313 (#405) üzenetére


SP!T
addikt

Kicsit enyém is recseg max hangerőn a belső hangszóró! Ki is fogom miatta hívni a szervizt!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#407) Prien válasza Giorgio1313 (#405) üzenetére


Prien
addikt

Webshopból vettétek? Bontott volt amikor hozta a futár vagy előttetek lett kibontva?

A kevés is több a semminél.

(#408) Giorgio1313 válasza Prien (#407) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Futár hozta és full full bontatlan volt.miért?igy más a gari?

(#409) kano válasza Giorgio1313 (#408) üzenetére


kano
nagyúr

Nem csak arra gondolt a kolléga, hogy esetleg nem teljesen új készüléket küldtek.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#410) Giorgio1313 válasza kano (#409) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

viszont érdekesség...viberen hibátlanul működik csak rendes hívásnál recseg össze vissza...próbáljak egy resetet?

(#411) Krisz79 válasza Krisz79 (#404) üzenetére


Krisz79
őstag

Teszteltem a fényképezőjét.
Egész jó dolgokat tud.
Tetszett.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#412) kano válasza Giorgio1313 (#410) üzenetére


kano
nagyúr

Első körben én azt tenném.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#413) manlions


manlions
tag

Ma itt volt a szervizes srác nagyon rendes volt cserélte az alaplapot az antennát benne sajnos azonban ugyan olyan maradt hívás után elveszti a tereröt hiába veszem le az Lte t a beállításoknál akkor is ugyan az a hiba jelenség. Azt mondja szolgáltatói hiba szerintetek van ilyen? Mit csináljak fussak további köröket vagy nyugodjak bele ez ilyen? Ahhoz azért túl drága készülék szerintem hogy hívás után kb fél percekig nincs térerő. Valaki nincs Szfvar környéki? vagy másnál nem jelentkezik ez a hiba? A rom miatt nem lehet? Az utolsó Tmobilos van fent. vagy esetleg próbáljam meg kicseréltetni ? de állítólag a készülék hibátlan. Ha esetlegvalaki tudna ssegíteni mi az eljárás ilyenkor megköszönnem! :Ob

[ Szerkesztve ]

(#414) kano válasza manlions (#413) üzenetére


kano
nagyúr

Sima GSM-nél is csinálja? Ha igen akkor hívd fel a T-t, hogy van-e hálózati gondjuk ott. Ha nincs akkor mond meg neki, hogy a te telód ilyet csinál.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#415) manlions válasza kano (#414) üzenetére


manlions
tag

Igen sajnos akkor is csinálja. full térerő hivok vagy hívnak leteszem tererö lemegy lemegy nullára és kikapcsol a kijelzö is lezarja magát a telo.

[ Szerkesztve ]

(#416) kano válasza manlions (#415) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor telefon a T-nek.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#417) Plazmacucci válasza manlions (#413) üzenetére


Plazmacucci
félisten

gyári rom? Hr megvolt?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#418) Joachim válasza lrigo (#363) üzenetére


Joachim
tag

Ha még aktuális a kérdés...

Nekem az autóban JVC fejegység van és amikor párosítottam őket (egyetlen alkalommal kell megkerestetni a fejegységgel), akkor a telefon megkérdezi, hogy "Az eszköz hozzáférést kér a telefonhoz, engedélyezi"?
Mielőtt az "Igen"-re ráböknél lent van egy flag, hogy "Mindig engedélyezi (beállítás megjegyzése)" és többet nem kérdez egyik device sem, hanem automatikusan kapcsolódnak amikor távolságon belül vannak.
Nekem a nevekhez és a telefonszámokhoz is kér hozzáférést a fejegység, a hangtárcsázás és a hívó nevének kijelzése érdekében. Továbbá tudom léptetni a számokat zenelejátszáskor a fejegység távvezérlőjével.
Csak akkor kell elvenned a telefont, ha épp nem lenne bekapcsolva a BT, de ez már más kérdés. :)
Sok sikert!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#419) Joachim válasza bylow (#371) üzenetére


Joachim
tag

A "kijelző képe szép, nem szép" kérdéskört már számtalanszor vitatták az S3 topikban, de azt gondolom ízlés kérdése.
A Samsungnál régóta tapasztalom, hogy túlszaturáltak a színei (és ez nem csak telefonjaira igaz, nézd csak meg az LCD tévéiket) és egy Galaxy készülék után szinte minden más gyártó kijelzője fakónak tűnik.
Nekem személy szerint tv-ben a Pana plazmái sokkal természetesebb színeket produkálnak, ahogy a Nikon fényképezők képei is közelebb áll a természeteshez és a valósághoz.
Minden esetre S2 mellett/után az S3 fényereje (főleg napfényben) nagyon gyengén muzsikál!
Ez sötétben is jól összemérhető, ha koccra fel van tolva mindkettőn a fényerő, bizony kiabál a különbség.
Összességében az utóbbi jobban zavar mint az, hogy adott esetben egy kicsit "fakóbb" színei vannak az Xperia Z-nek, ami viszont napsütésben is látható képet produkál.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#420) kano válasza Joachim (#419) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem tetszenek a kicsit túlszaturált színek. És tényleg, egy Samu után a többi telefon egy kicsit fakóbb színekkel rendelkezik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#421) gabancs


gabancs
addikt

Most volt szerencsém élőben megnézni ezt az lte verziót. Nem is olyan rossz az a fényerő. Nem egy IPs, de használható. Amit most a T-ben kapni, annak mi a száma? i9305? Mert azt írja, hogy 4 magos proci van benne.

(#422) Krisz79 válasza gabancs (#421) üzenetére


Krisz79
őstag

Igen,jól láttad.
4 mag.
Ez a száma.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#423) gabancs válasza Krisz79 (#422) üzenetére


gabancs
addikt

És ugye ebben van a 2GB RAM?

(#424) dobobazsy válasza gabancs (#423) üzenetére


dobobazsy
őstag

:K

(#425) gabancs


gabancs
addikt

Elég erős vas van benne, vajon megkapja a 4.3 androidot?

(#426) dobobazsy válasza gabancs (#425) üzenetére


dobobazsy
őstag

a vas biztos elég, de terjengnek olyan pletykák, hogy a samu már lesz.rja az S3-makat. de szvsz a 4.3 meg kell, hogy jöjjön, ha már az 5.0 is be van ígérve a samsung hivatalos oldalán

[ Szerkesztve ]

(#427) SP!T válasza gabancs (#425) üzenetére


SP!T
addikt

4.3 biztos! Annál feljebb jó kérdés!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#428) gabancs válasza SP!T (#427) üzenetére


gabancs
addikt

Végül is jól hangzik. Sokan annyira oda vannak az 5.0-ért. Igazából elképzelni nem tudom, mi az a funkció, ami annyira hiányzik a mai telefonokból. Szerintem olyan felfokozott várakozás van rá, hogy a végén csalódás lesz.

(#429) Gergosz2 válasza gabancs (#428) üzenetére


Gergosz2
veterán

A 4.3 októbert-november környékén fog érkezni az 5 -ről fogalmam sincs, azt se tudom mikor jön ki hivatalosan.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#430) LouiS22 válasza gabancs (#428) üzenetére


LouiS22
veterán

És hogy vannak oda érte, ha 1. még meg sem jelent, 2. azt sem lehet tudni, hogy mi lesz benne? :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#431) manlions válasza Plazmacucci (#417) üzenetére


manlions
tag

Az utso Tmobilos rom van fent gyári melyik a legjobb.? Az a Hr mit takar?

(#432) Plazmacucci válasza manlions (#431) üzenetére


Plazmacucci
félisten

factory reset. az megvolt? kernel is gyári?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#433) manlions válasza Plazmacucci (#432) üzenetére


manlions
tag

Igen meg volt minden nem értem mi lehet a gond ezek utan

(#434) Plazmacucci válasza manlions (#433) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pláne ha fődarabot is cseréltek...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#435) manlions válasza Plazmacucci (#434) üzenetére


manlions
tag

Igen alaplapot és antennát

(#436) Plazmacucci válasza manlions (#435) üzenetére


Plazmacucci
félisten

akkor is szoftver lesz az :/ Nyomj neki még egy gyári visszallítást. Aztán lehetne ilyen cache wipeot de azt nem tudom hogy kell :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#437) nggabi válasza manlions (#435) üzenetére


nggabi
nagyúr

én a simet cseréltetném és kipróbálnám másik városban is, hátha csak a hálózat hibája.

"szenyor dzsíííí"

(#438) Gergosz2


Gergosz2
veterán

nektek szinkronizál az s tervező a google naptárral. Nem azokra a bejegyzésekre hgondolok amiket a saját/ telefofnon lévő naptárba írok, mert azt értelemszerűen nem szinkronitálja vele, hanem azt amit a gmailes accom naptárjába teszek.

Nekem valami bibi van most vele, nem nagyo akarja frissíteni, pedig kb 1 hete biztos jó volt.

ezt írja a fiókoknál:

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#439) lrigo válasza Joachim (#418) üzenetére


lrigo
tag

Szia!
Sajnos még mindig aktuális, nem találtam megoldást az automatikus bluetooth csatlakozásra.
Megnézem holnap még egyszer, hogy az első párosítás során találok-e valamilyen egyéb beállítási lehetőséget, ami eddig elkerülte a figyelmemet.
Köszönöm a választ!
Üdv,
lrigo

Jó szóval oktasd, játszani is engedd... (JA)

(#440) Gergosz2 válasza Gergosz2 (#438) üzenetére


Gergosz2
veterán

egyenlőre megoldódott a probléma, úgy néz ki hogy az egyszer kipróbált playes google naptár zavart be. Leválaszottam a fókot, törölt így minde, aztán újra hozzáadtam. MOst jónak néz ki. :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#441) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Az normális ha az akku 3,5-4 óra gps használat után, 10 perc mobilnet, és 5 perc wifivel 95%-ról 5-re esik? :D
Lehet hogy hülye kérdés de mondom megkérdem már, nagy baj nem lehet :)

Előre is köszi! :))

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#442) Krisz79 válasza csepeli1 (#441) üzenetére


Krisz79
őstag

Szerintem abszolút normális.
Nekem ma 1h-t ment a Gps és kb 35% merült le.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#443) csepeli1 válasza Krisz79 (#442) üzenetére


csepeli1
csendes tag

Köszi! :)
Bár most az este 100%ról 95re ment le... mondom mi van? Erre most netezek kicsit, feladatkezelőbe látom hogy ment a képnézegető.., vigyázni kell mert az ilyenek szeretik enni az akksit D:

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#444) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne. A napokban elvileg szert teszek egy ilyen készülékre. Mi a verziószáma a legfrissebb GYÁRI ROM-nak? 4.1.2, 4.2.1, 4.2.2? Megkapja majd a 4.3-as frissítést?
Ha másik ROM-ot szeretnék rátenni ami nem "hivatalos", akkor az egyetlen normális alternatíva a Cyanogenmod 10.2?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#445) Krisz79 válasza csusza` (#444) üzenetére


Krisz79
őstag

Csak az első kérdésedre tudom a választ:
4.1.2.

Üdv.
Krisz.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#446) brd válasza csusza` (#444) üzenetére


brd
nagyúr

Nem éppen, az bugzik még, csak ún. nightly van belőle, próbálkozz a 10.1-gyel egyelőre, ill. pl. itt tudsz csemegézni, ha a gyári annyira nem jó neked. Ööö... remélem ez még nem tiltott téma itt.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#447) Gergosz2 válasza csusza` (#444) üzenetére


Gergosz2
veterán

igen megkapja a 4.3-as frissítést elvileg ez már hivatalos is, sőt a samsung oldalán már az 5-öt is beígérték.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#448) csusza` válasza Gergosz2 (#447) üzenetére


csusza`
senior tag

4.5 vagy 5-os Android? Kb. Mikorra ígérik a 4.3-at? Es az 5-t?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#449) LouiS22 válasza csusza` (#448) üzenetére


LouiS22
veterán

Nincs ETA, amikor kész lesz. Nem fognak vele sietni, szarul megy az S4, és most azt kell eladni. Egyébként mi van a 4.3-ban, ami nélkül most nem tudsz meglenni és szegényebb az életed? :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#450) Plazmacucci válasza LouiS22 (#449) üzenetére


Plazmacucci
félisten

nekünk az s4 kamera szoftvere kell.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.