Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) FrezeR


FrezeR
senior tag

Sziasztok

Mitől lehet az, hogy mostanában gyakran van olyan, hogy nem tudnak engem hívni, akkor sem ha be vagyok kapcsolva? A hangposta jelentkezik be. Én tudok hívni de engem nem tudnak.
Vagy olyasmi, hogy elmegy a hangom és nem hall engem a másik oldal én viszont hallom őt.
Lehet ez valami kezdő nyavalya a telefonnál vagy hálózati gubanc lehet?

(#5252) coolrob


coolrob
aktív tag

Hello!

Olvastam a Samsung JB frissítsését és megakadt a szemem ezen:

This upgrade will only be available through Samsung KIES

Ezek szerint akkor Odinnal nem is lehet majd felrakni? (Bocsi ha hülye kérdés de annyira nem vagyok otthon a témába)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#5253) edgelaszlo válasza zoleeno1 (#5246) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

és kungzi, Szelley: mert így került a leghamarabb szervizbe...újév lévén pénteken tudott legkorábban futár jönni érte, cserekészülékkel-ami nagyon kellett, helyszíni javítás plusz egy munkanap, azaz hétfő...

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#5254) gpek válasza coolrob (#5252) üzenetére


gpek
tag

Hivatalosan szerintem csak Kiesen lehet frissíteni. Odint nem támogatja a Samu

Gpek

(#5255) kungzi válasza coolrob (#5252) üzenetére


kungzi
veterán

OTA frissítés nem lesz a koreai S2-nél, mert ott újra lesz particionálva a telefon, ezért kell a PC-s KIES. Az nemzetközi változatra, ami nekünk is van még nincs hír a frissítésről.

(#5256) Szelley válasza kungzi (#5255) üzenetére


Szelley
senior tag

De hogy mi a ráknak kell újrapartícionálni...JAA értemmár! 16gb-ból 32gb-t csinálnak! :C
nemtom néztétek-e már, de pl S2-ből 25féle variáns létezik, szolgáltatókat is beleszámolva: S2 wiki
S3-ból is 10 féle S3 wiki
brutális hogy 1 telefonról beszél az ember, és régióként, szolgáltatónként ennyire tagolt egyetlen egy telefon!

[ Szerkesztve ]

(#5257) haligali72


haligali72
aktív tag

SOS!!
Elkezdtem telepíteni cwm ből (VK--JB-XWLSJ-V6.4), majd már vagy 15 perce áll : Installing...0,00% extract/preload/symlink/wssyncmlnps.apk
Mi lehet a gond mit tegyek? Hibás vagy hiányos a zip?

[ Szerkesztve ]

(#5258) coolrob


coolrob
aktív tag

Köszi a válaszokat. Igazából arra lennék kíváncsi(próbálom jól kifejezni magam mert új vagyok a témába) hogyha kijön, akkor lesz e vmi lehetőség frissítésre, úgy hogy nem független a telefonom, hanem T-mobile függő. (Ha jól tudom Kiesen én csak azt a verziót látnám amibe gondolom a T belenyúl és egyszer majd kiadja ha kiadja fél évnyi csúszással)
(Samsung S Advancem van egyébként, aminek a frissitése az S2 után lesz esedékes, csak ti már régebbi rókák vagytok mint az advance topicban összegyűlt emberkék, így gondoltam itt jobban meg tudjátok válaszolni ezt :) )

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#5259) Kékes525


Kékes525
félisten

Feltettem a 4.1.2 rootolt androidot, de az adatok elvesztek és a kies program pedig nem ismeri fel mert egyedi kadás.

Tud e valaki olyan programot ami a kies adatait elolvassa és visszateszi a telefonra?

Vagy bukta?

Előre is köszi a válaszokat!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5260) busman


busman
addikt

Mintha tényleg lassabb lenne a Jeboo val..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#5261) Szelley válasza Kékes525 (#5259) üzenetére


Szelley
senior tag

felejtsd már el azt a nyamvadt kiest! pakold vissza kézzel az adataidat.

(#5262) logarithm


logarithm
őstag

Jeboo kernel
v1.1b-gpio
-- Added patch: bcmdhd - change packet filter settings to block multicast (Entropy512)
-- UPDATE: gpio version just adds the gpio-keys.kl file to the zip to fix coming from dorimanx. The kernel itself is identical to 1.1b.

[link]

(#5264) kungzi
Ha jól értem ezért arra volt szükség ha dorimanx kernelről teszi fel valaki, akkor a home gomb nem működött.
Most ez javítva lett.

[ Szerkesztve ]

(#5263) gti16v


gti16v
őstag

há dikmá :-)

[link]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#5264) kungzi válasza logarithm (#5262) üzenetére


kungzi
veterán

nem most ez mi? :D
valaki világosítson már fel ;]

(#5263) gti16v

nekem ilyenből kettő van csak úgy dísznek :DDD

Ez se rossz ;]

ja és ilyen tokban hordom :D

[ Szerkesztve ]

(#5265) zoleeno1 válasza Kékes525 (#5259) üzenetére


zoleeno1
addikt

"a kies program pedig nem ismeri fel mert egyedi kadás." - ezt nem egészen értem, hogy értve nem ismeri fel? Úgy érted, hogy a szoftverfrissítés részénél? Mert az teljesen normális, ha nem gyári rom van rajta. De attól még pl. névjegyzéket, képeket, stb tudsz szinkronizálni vele, ha előzőleg lementetted. Vagy mire gondolsz?

gti16v, kungzi: Jesszusom de undorítóak ezek, így csinálj a telefonodból egy giccshalmazt, magadból meg díszbuz.t tipikus esete :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#5266) kungzi válasza zoleeno1 (#5265) üzenetére


kungzi
veterán

és még el is hiszed :D az életben nem költenék ennyit ilyen cuccokra, inkább eladom a telefont és használok egy 3310-st :DDD

(#5267) zoleeno1 válasza kungzi (#5266) üzenetére


zoleeno1
addikt

dehogyis, félre értetted, egy percig nem hittem el, legalábbis mertem remélni, hogy nem használtok ilyeneket :D Általánosságban írtam, hogy ki lehet képes ilyenre... :D Még 1 hölgy tulajnak csak-csak, bár azt sem tudom nagyon megérteni :D

éjfél van, frissítettem sammobile-t, meg xda-t is, de semmi :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#5268) zoleeno1 válasza vitezlejszlo (#5043) üzenetére


zoleeno1
addikt

Utána olvastam a dolognak és az van amit gyanítottunk, 4.1.2 alatt még nem működik a GetRIL :(

"Android 4.1.2
None available yet.
Do not flash any of the modem/ril files below on 4.1.2 as they will not work properly "

forrás

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#5269) Kékes525 válasza Szelley (#5261) üzenetére


Kékes525
félisten

Nagyon szívesen elfelejteném, csak azon vannak a mentéseim, máson nincsenek. Amikor lecseréltem a gyári kiszivárgott 4.1.2 ismét elszálltak.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5270) Kékes525


Kékes525
félisten

Biztos bennem van a hiba, de nekem elég zavaros a kezdő hozzászólás. Rom frissítéssel kezdi, de ahhoz mentés kell írja, ahhoz pedig rootolt telefon. Ahhoz hogy rootolt legyen, roorolt rom kell. Ez ördögi kör.

De mindegy is számomra megtörtént a mentés csak kiesben van, de az nem indul. Most tanácstalan vagyok.,.

Ha valaki tud kérem segítsen.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5271) Rakeem válasza Kékes525 (#5270) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Tévedés. Rootolt rom nem kell csak rootolt kernel. Onnan meg egy Titanium Backup és csókolom.
Szóval fuss neki újra az első hsznek és figyelmesebben olvasd végig.
Nem olyan nagy ördöngőség. Ha nekem is sikerült kis fórumos segítséggel akkor másnak is.
(És a segítség abban merült ki, hogy tutira rákérdeztem pár lépésre, hogy jól gondolom-e.)

(#5272) Kékes525 válasza Rakeem (#5271) üzenetére


Kékes525
félisten

A problémám nem ez. Bármit is teszek fel nincs mit lementeni, mert az kies-ben van. Úgy tettem fel a i9100XXLSJrooted.tar -t (4.1.2 android) odinnal, hogy csak kiesben van a mentés. Felhelyezés után minden adat törlődött és nem tudom az adatokat visszaállítani, mert a kies nem indul

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5273) Weeman1


Weeman1
veterán

Hétfő reggel és hivatalos JB sehol. :D

Xiaomi 11T Pro

(#5274) Kékes525


Kékes525
félisten

hogy tudok a záró és az első (zátó utáni) képernyőről törölni. Elnézést, ha nem pontosan fogalmazok. Pontosan a Chaton szeretném, mert sokszor magától bejelentkezik, vagy csak én nyitok rosszul, mindegy de törölni szeretném.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5275) Reag3nS


Reag3nS
senior tag

storno

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#5276) logarithm


logarithm
őstag

Jeboo kernel
v1.1c
-- Reverted multicast patch for now, results were unreliable
-- Added patch: Reduce battery-monitor wakelock timeouts (AndreiLux)
[link]

(#5277) dbilas válasza gti16v (#5263) üzenetére


dbilas
tag

Hasonlót szeretnék rendelni...

SweetArmor Gs2 titanium gold...
csak az a baj ebayen nem találok, alibabáról meg nem küldenek egy darabot :-(

Ha találok nagyon gizda lesz...:-D

(#5278) kungzi válasza logarithm (#5276) üzenetére


kungzi
veterán

Nem tudom mit csinalt ezzel a kernellel a srac, de hogy piszok gyors lett tole a telo az biztos :)

Na ez mar tenyleg vicc b+ :W

Samsung start Jelly Bean updates Galaxy S Advance

[ Szerkesztve ]

(#5279) knyitogato válasza kungzi (#5278) üzenetére


knyitogato
őstag

GigaLOL :) Nesze neked zászlóshajó :D Eszembe jutott a novemberi "órák kérdése a JB-frissítés" történet :D

...

:W

...

Jeboo: ezzel smoothabb már, mint a PhilZ-zel? Annak igazából a lockscreen az egyetlen baja...

[ Szerkesztve ]

(#5280) Tbs82 válasza Oldman2 (#5237) üzenetére


Tbs82
tag

Nekem is CM 10.1 van, nekem pl skype és ebuddy váltáskor szokott totálba kifagyni, azt nem szereti, görgetésnél is volt nekem hasonló./Ebuddy v skype lista görgetésnél, de volt hogy sima böngészőnél is./
Ettől eltekintve nekem ez eddig a legstabilabb ROM:

A többi főzelékeknél volt olyan szitu, hogy a wifit nem lehetett bekapcsolni, vagy ha kikapcsoltam akkor csak újraindítás után volt hajlandó jelet fogni.
Véletlenszerű rendszerösszeomlások.........fagyhalál...

A CM 10.1et stabilnak mondanám mert 1 hét alatt még csak 2x volt fagylalt :)

Tegnap este nálam pl. olyan volt hogy a fenti kombinációt használva /Skype-Ebuddy/ az akku akkor kb 80% töltöttséget jelezve kifagyott az egész, tapizásra semmi reakció. Power gomb hosszan nyomva reboot, majd mikor újra élesedett a rendszer már csak 26%-ot mutatott a töltöttség jelző...faint :)

(#5281) F-ECT$ válasza kungzi (#5278) üzenetére


F-ECT$
titán

Az a vicc, hogy mekkora ügyet csináltok itt belőle. Ez a telefon az első pár romot leszámítva (KE, KF) már a GB alatt is (KG-tól) kurva jó volt. Akinek kell, annak van leaked JB (az elsők között lett így JB a telefonra), és gondolom a hivatalos JB nem szivatásból késik. Nagyon el van itt mindenki kényeztetve frissítés terén. (Akinek volt pl Wave-je, az tudja miről beszélek.)

Dive ever, work never.

(#5282) kano válasza kungzi (#5278) üzenetére


kano
nagyúr

Ahhoz képest, hogy ezt februárra ígérték és az S2-t meg már novemberre, nem állnak valami jól. :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5283) perge666


perge666
veterán

Nekem teljesen megfelel a gyári 4.0.3 rom,de lehet csak azért mert még nem láttam másikat :D
Semmi fagyás,semmi bug,minden jó,csak néha észre veszem hogy a kijelző este bevillan pár másodpercre.
Tutira megvárom az újabb gyári romot,mert nem értek hozzá,és nem akarok téglát csinálni a telómból!

(#5284) maggi1886076 válasza kano (#5282) üzenetére


maggi1886076
addikt

az s2-ét már tegnap kiadták :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#5285) tisvol válasza F-ECT$ (#5281) üzenetére


tisvol
aktív tag

Szerintem sokaknak nem a JB nem megjelenésével van a gondja (hogy ilyen nyakatekerten fogalmazzak), hanem a maszatolással ami megy körülötte. Nem jön még egy hónapig? Oké. Nem hal bele senki. Csak az ígérgetés, és a porhintés. Ez zavar engem is. Inkább ne mondjanak semmit.
(Oké tudom: marketing szempontból a hamis hír is hír, csak beszéljenek róla.

Üdv:T.

(#5286) Varszegig válasza Kékes525 (#5259) üzenetére


Varszegig
veterán

Hogy a fenébe tenné vissza a kies egy olyan romra az adataidat, ami még nem hivatalos????? Leírtuk, hogy hogyan kell adatokat menteni.

(#5287) kungzi válasza tisvol (#5285) üzenetére


kungzi
veterán

pontosan! Én is tökéletesen el vagyok a LEAK-el, hogy már nincs lockscreen fagyás, csak ez az egész herce-hurca körülötte az ami már idegesít! :D

(#5288) Rebell


Rebell
senior tag

Szevasztok,

Milyen app-al tudom megnézni, hogy milyen program ragad be a memóriába? Telefonon minden gyári.
ICS 4.0.4.

köszi. :R

(#5289) maggi1886076 válasza Rebell (#5288) üzenetére


maggi1886076
addikt

Pl ezzel

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#5290) istvan47 válasza F-ECT$ (#5281) üzenetére


istvan47
senior tag

A Wave az nem ez a kategória! :U

Minthogy egy Trabant sem azonos a Ferrarival :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#5291) Varszegig válasza Rebell (#5288) üzenetére


Varszegig
veterán

Mi az, hogy beragad a memóriába? Androidon ez így értelmetlen.

(#5292) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Tud nekem ajánlani valaki akár PMben olyan romot ami JB, nincs széjjelmókolva csak a lockscreen bug javítva van? Vagy esetleg mi a menete a fix feltételének? Most ott tartok hogy fenn a JB mobilodinnal, de nem vágom melyik (cwm/kernel) nem vágja annyira szét, hogy felmenjen a fix. :R
(nekem jó a gyári kinézet én szeretem, tehát nem kell szétvágott, széttémázott "szar", bocs akinek a lelkébe gázoltam ezzel :))

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#5293) maggi1886076 válasza Varszegig (#5291) üzenetére


maggi1886076
addikt

sztem arra gondolt, hogy a képernyő lezárása után nem ment mély alvásba a telefon.

(#5292) [DE2JAY]: sztem dobd fel a Leak-et Jeboo kernellel.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#5294) Varszegig válasza maggi1886076 (#5293) üzenetére


Varszegig
veterán

Akkor a process ragad be. Mert ha úgy vesszük, a memóriában minden bennragad, ami nem destroyban végzi:)

(#5295) kungzi


kungzi
veterán

Firmware details:
OS: Android 4.1.2
Date: December 18th <----- erre hívnám fel a figyelmet :D
Changelist: 660490
PDA: I9070XXLPY
CSC: I9070SERLPY
MODEM: I9070XXLPY

(#5296) kbadam83


kbadam83
senior tag

Nem tudom volt e már:

http://www.telefonguru.hu/hir/Samsung_Galaxy_S_II_johet_a_Jelly_Bean!_2013-1-7

(#5297) maggi1886076 válasza Varszegig (#5294) üzenetére


maggi1886076
addikt

igen, de a lényeget sztem értettük :U

kungzi: már az sem tegnap volt :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#5298) [DE2JAY] válasza maggi1886076 (#5293) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Köszi akk tolok egy keresést... tuti linkeltétek már, asszem olvastam is... :D :R
Mobil odinnal az is felmegy tutti....

Tegap néztem sammobile-t akkor még 4.0.4 nek írták nem???

jaaaaaaa I9070 az az advanced???

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#5299) kungzi


kungzi
veterán

ha így haladunk a galaxy mini is hamarabb kap hivatalos jb frissítést, mint mi :DDD

(#5300) Zolkabácsi


Zolkabácsi
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Sajna megsérült az S2-öm, kijelző keresztbe végigrepedt.
Próbálom olcsóbban kihozni mint 40-50 ezerből a javítást.
Szeretnék rendelni kijelzőt hozzá e-bay-ről.
Az lenne a kérdésem, hogy van a különbség közöttük vagy elég jó-e egy 100 dollár körüli display?
Pl.:ez jó lenne??
Köszi..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.