Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) zoleeno1 válasza havri1 (#12649) üzenetére


zoleeno1
addikt

De, a format emmc a belsőt formázza :) Nem azt mondom, hogy user error, de user error :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12652) havri1 válasza zoleeno1 (#12651) üzenetére


havri1
félisten

HÁHÁ, kezdek rájönni a turpisságra.
Most feltoltam a slimromot, mert az volt letöltve pont.
Ebben más kernel, más recovery van.
Valakki, akinek speedmod kernel (és ezzel együtt annak recoveryje) van fent.
Pls nézze már meg, hogy recoveryből ha meglesi az internal sd-t, akkor a belső tárhely, vagy a microsd tartalma van e ott?
Mert szerintem szar annak a recoveryje..
A slimbe lévőben kéremszépen szépen az sdcard alatt vannak ugyanazok a cuccok.. :W
És akkor nem kizárt, hogy ezért nem mennek fel normálisan a romjaim. Mert mindig speedmod alól kezdem..

[ Szerkesztve ]

havri

(#12653) busman válasza havri1 (#12649) üzenetére


busman
addikt

Ilyen volt már nekem is,szóval nem júzer error...
Speedmodban fordítva van.

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12654) zoleeno1 válasza havri1 (#12652) üzenetére


zoleeno1
addikt

jaaa hogy speedi tekert rajta egyet?! Értem, akkor szopó :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12655) havri1 válasza zoleeno1 (#12654) üzenetére


havri1
félisten

Hát, ez az.
Na teszek még1 próbát a parával, mert kipróbálnám. SLim megy le, kalap kaki sajna ( az elején a beállításoknál már el is száll, a wifi kapcsolódásnál..kapcsolódik..kapcsolódik..kapcsolódik..akksi ki...)

havri

(#12656) busman válasza havri1 (#12655) üzenetére


busman
addikt

Jó ez a kernel, csak figyelni kell.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12657) havri1 válasza busman (#12656) üzenetére


havri1
félisten

A kernel lehet jó, csak a cwm szar benne. Most a slimben lévő cwm-el pl felment a paradroid rom.
Amúgy nem vágom sgs2-nél, miért a kernel tartalmazza a cwm-et?
Nexuson külön kellett felrakni a cwm-et, a rootot, a kernelt,m a romot..és mind független egymástól.

[ Szerkesztve ]

havri

(#12658) Muffi


Muffi
aktív tag

Gyerekek az mitol lehet hogy lefuttattam most egy speedtestet es 2000msem volt es kb 0.8mb-ot szamolt nekem mikor 15mbos a netem, ugy hogy lakotarsam is lemerte a Giojan es neki 12mb volt...mar 3x lefuttam es ugyanaz az eredmeny...:@
Lsd van fenn stock speedmod kernellel. Beszart a wifim? :S

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#12659) No.01


No.01
őstag

Stabil jo tamogatottsaggag rendelkezo ROM-ot keresnek a hugom telefonjara.
Nemtudom van e olyan ami esetleg magatol frissul... Az lenne a legjobb mert akkor nekem nem kell vele vacakolnom :DDD

Elore s koszom az ajanlast!

(#12660) tomi7711 válasza nfsu17 (#12625) üzenetére


tomi7711
aktív tag

Amióta LSD van fent, nem volt SOD. Azelőtt meg napi 2x is akár. Ég és föld az ICS és JB stabilitásban. Végre nem kell azon izgulnom, hogy kikapcsolom és vajon felébred-e legközelebb.

(#12661) zoleeno1 válasza No.01 (#12659) üzenetére


zoleeno1
addikt

Magától csak a hivatalos, magyar romok frissülnek, OTA-n. Abból még csak 4.0.3 van. De kint van a JB is, jó pár ország megkapta már, mi még nem. Én ebből ajánlanám a nordic-ot, vagy a lengyelt.

tomi7711: +1 :K Remek érzés, hogy nem kell állandóan azon izgulnom, hogy amikor elő veszem zsebből, vajon éppen sod-ban van e :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12662) tomi7711 válasza zoleeno1 (#12661) üzenetére


tomi7711
aktív tag

Engem már kezdett az őrületbe kergetni. Akinek nem volt SOD-ja, soha sem fogja megérteni, mekkora dolog, hogy nincs többé! :))

[ Szerkesztve ]

(#12663) zoleeno1


zoleeno1
addikt

PhilZ-cwm6-v4.53-XXMS1

XDA

CWM

Odin

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12664) bAtt001 válasza zoleeno1 (#12663) üzenetére


bAtt001
addikt

szülinapi ajándékként kaptam egy szép sod-ot az ls8-tól :DDD egye fene megjárom vele már 1 hete szuperál a telefonon :DDD ne essen senki pánikba, megoldjuk a helyzetet :D

(#12665) Weeman1 válasza bAtt001 (#12664) üzenetére


Weeman1
veterán

Akkor csak van sod még mindig.

Xiaomi 11T Pro

(#12666) kano válasza havri1 (#12655) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, Speednél az Install zip-ben is fordítva vannak az SD cardról és a belső tárhelyről való install.
De hogy miért, azt a rosseb tudja?!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12667) schulzz válasza GazRic (#12401) üzenetére


schulzz
tag

sziasztok. tudnatok segiteni? miert csinalja azt a telefonom hogy a foldalak lapozasa kozben valamit mond? nem alitottam at semmit a beallitasokba es megis ezt teszi. ujrainditom akkor is.

(#12668) havri1


havri1
félisten

Speedmod alól, CWM-ből NE telepítsetek romot, mert bugos a CWM-je.
Amióta lecseréltem, az összes rom amit próbáltam, tökéletesem megy.

[ Szerkesztve ]

havri

(#12669) busman válasza havri1 (#12668) üzenetére


busman
addikt

Aki nem romol minden nap, annak teljesen megfelelő, aki meg romol úgyis tudja mi a dörgés..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12670) schulzz


schulzz
tag

valaki nem tudna segíteni abban hogy hogyan tudnam ezt a hangot kikapcsolni? főoldal lapozasnal beszel de hogy miert azt nem tueom

(#12671) havri1 válasza busman (#12669) üzenetére


havri1
félisten

Nekem eddig ezt senki nem mondta, tegnap jöttem rá magamtól..még azt is mondták user error.

(#12670) schulzz: milyen romod van? Milyen launcher?

[ Szerkesztve ]

havri

(#12672) busman válasza havri1 (#12671) üzenetére


busman
addikt

Én is ráfaragtam vele egyszer,de stabil,akkut is kíméli..úgyhogy marad.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12673) havri1 válasza busman (#12672) üzenetére


havri1
félisten

Nekem is marad, csak romolás előtt megy fel egy philz vagy valami más..

havri

(#12674) schulzz válasza havri1 (#12671) üzenetére


schulzz
tag

gyari. csak root van. 4.1 egyszer csak elkezdett pofazni amikor lapozok a fooldalak kozott meg amikor megnyitok egy mappat pl

(#12675) havri1 válasza schulzz (#12674) üzenetére


havri1
félisten

Az valszeg a talkback vagy mi lesz.
Vakoknak meg gyengén látóknak van fejlesztve. 2x klikkelés nem aktív?

havri

(#12676) schulzz válasza havri1 (#12675) üzenetére


schulzz
tag

Köszönöm a segítséget. A talkbackot nem tlaáltam a menübe sehol pedig nem rég láttam. De megoldottam úgy, hogy az "összes alkalmazás" között megkerestem a google szövegfelolvasót és tiltottam a fenébe. hogy a bánatba kapcsolódhatott be, nem értem de mostmár ezt is tudom.
Még egyszer köszönöm szépen.

(#12677) havri1 válasza schulzz (#12676) üzenetére


havri1
félisten

Nincs mit :)
Egyszer én is beszívtam vele..alig bírtam lekapcsolni..
Azóta titanium backuppal a talkback is a fagyasztott alkalmazások közé tartozik :B

havri

(#12678) zoleeno1 válasza Weeman1 (#12665) üzenetére


zoleeno1
addikt

Dehogy van, az csak valami user error :D meg a kivetel erositi a szabalyt ;)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12679) kiskacz válasza schulzz (#12674) üzenetére


kiskacz
senior tag

Nekem akkor csinálta, amikor a NOLED be volt kapcsolva. (A menüből külön, anélkül is működik!)

Huawei Mate 8

(#12680) bAtt001 válasza Weeman1 (#12665) üzenetére


bAtt001
addikt

nem biztos hogy sod volt. kb 35%nál adta meg magát a telefon. simán el tudom képzelni hogy az akku szar annyira hogy kukába kéne belevágni egy hirtelen mozdulattal :DDD eddig vagy 1 hétig gond nélkül ment igaz akkor nem is ment soha 40% alá az akku. nagyon gyanús hogy csere érett a dolog

(#12681) kano válasza havri1 (#12673) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem ez az Apollo nagyon bejön eddig. Stabil. nagyon jól bánik az akkuval és gyors is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12682) BigT válasza kiskacz (#12679) üzenetére


BigT
senior tag

nekem 404 alatt jött elő a noLed telepítése után. 4.1.2 alatt szerencsére nem csinált még ilyet a noled

Samsung S7 edge

(#12683) eengir


eengir
tag

Ugye a brick bug csak a gyári 4.0.3-as kernellel van (bizonyos chip-eknél)? Ha pl PhilZ kernellel wipe-olok akkor tutira nem lehet gond?

(#12684) kungzi válasza eengir (#12683) üzenetére


kungzi
veterán

4.0.4-es kernellel van, philzel nincs

(#12685) kano válasza eengir (#12683) üzenetére


kano
nagyúr

Akarod mondani 4.0.4-nél.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12686) havri1 válasza zoleeno1 (#12663) üzenetére


havri1
félisten

Új Philz jobb lehet neatrom alá , mint mondjuk speedmod?

havri

(#12687) fgabor27


fgabor27
csendes tag

Sziasztok
Segítséget kérnék. van egy s2 telefonom. Eddig a simán ment a wifi hotspot bekapcsoltam a telon rákerestem a laptopomon és ment a net a lapin. most nem így van. bekapcsolom-rákeresek-megtalálja-de korlátozott kapcsolatot ir.
Próbálkoztam már mindennel de nem megy sehogy. tehát a kapcsolat meg van de net nem jön a laptopra. tudna esetleg erre a problémára megoldást?

sj4000

(#12688) fgabor27


fgabor27
csendes tag

de van hogy azt írja még a win7 hogyha rámegyek a probléma megoldásra: vezeték nélküli hálózati kapcsolat nem rendelkezik érvényes IP-konfigurációval. ez nem tudom mennyit segít nektek felismerni a problémát de gondoltam ide írom... és az a baj hogy eddig gondolkozás nélkül ment.
közbe megnéztem nem csak a laptopom nem tud csatlakozni hanem más mobilal sem csatlakozik de korlátozottat ir és net nem jön...

[ Szerkesztve ]

sj4000

(#12689) denorbi válasza havri1 (#12686) üzenetére


denorbi
tag

Az új neatromba (4.4be) már ez van!

(#12690) warezxts válasza chipi-85 (#12645) üzenetére


warezxts
senior tag

Ilyen nekem is volt v20as omegában. megfagyott, és soha többet nem indult.
CWM elérhető volt és betudtam ezt a beta jeboo kernelnek. (persze backupom nem volt)
kernelcsere, philz,speedmod,jeboo mégegyszer, kernelwipe script futtatások, minden volt.
rátettem wipe nélkül mégegyszer a romot, de semmi. újra kellett tennem fullwipeal...fcuk

más:
innen azt vettem ki, hogy lényegében a LS8 jó de a LSD még jobb. az MS1 pedig soronként összehasonlítva a sourceban jobban hasonlít az LS8ra. az emberke az LSD-t jobban ajánlja mint az újabb MS1et így.

[ Szerkesztve ]

(#12691) havri1 válasza denorbi (#12689) üzenetére


havri1
félisten

Jahm! Nem baj, azért lecseréltem :DDD

havri

(#12692) schulzz válasza havri1 (#12677) üzenetére


schulzz
tag

igen én is azzal fogok fagyasztani minden szar fölösleges progit:)

(#12693) warezxts


warezxts
senior tag

Totál elvesztettem a fonalat az értelmezésben. a wifi beállításoknál most mindig vagy soha vagy csak ha töltőn van-ra kell tenni hogy ha nem használom a telót elmenjen aludni és ne szívja az aksit a wifi?
aksinál a wifi csíkom full kék csík, még deep sleepben is :(

(#12694) BigT


BigT
senior tag

XXMS1_NeatROM_Lite_v4.4 -ről valakinek van tapasztalata? bug, fc, bármi hiba? lefrissíteném a 4.3-as neat ot, ha nincs vele gebasz

Samsung S7 edge

(#12695) havri1 válasza BigT (#12694) üzenetére


havri1
félisten

Reggel tettem fel, eddig minden OK

havri

(#12696) logarithm válasza BigT (#12694) üzenetére


logarithm
őstag

Itt is minden oké :) jó ez a neat, eddig nem volt kedvem felrakni, de nem csalódtam.

(#12697) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok!

Nézegettem a Slim ROM-okat és találtam olyat, hogy I9100 és I9100G. Na már most nekem I9100GT van. Erre a telómra akkor egyik romot sem tudom feltenni?
Ezt a két romot néztem:

[I9100]
I9100G

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#12698) tresh válasza iceQ! (#12697) üzenetére


tresh
addikt

parancsolj

Neked a sima kell az első I9100 A másik I9100G ahogy linkeltem is neked ;)

[ Szerkesztve ]

(#12699) porse válasza iceQ! (#12697) üzenetére


porse
senior tag

Nem.. neked GT i9100 ad van.

(#12693) warezxts

Meg lett fordítva a kérdés asszem ics-jb nél vagy gb ics nél, de amelyiknél azt írja h nagyobb adatforgalommal jár, arra nyomj és akkor kikapcsol.

... szerintem.

(#12700) iceQ!


iceQ!
addikt

Köszönöm a válaszokat. Viszont akkor egy olyan ROM-ot keresek ami már 4.2-es droidon alapszik. Stabil, tehát a telefon minden funkciója működik.

Ebben esetleg tud e valaki segíteni? :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.