Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) DIEGO15 válasza hr2 (#12499) üzenetére


DIEGO15
őstag

már működik, nem az én telóm, nem akarok már szórakozni vele :)

(#12502) hr2 válasza bAtt001 (#12500) üzenetére


hr2
őstag

Ha kevesebbet akkor nem, max lefagy, újraindul.

(#12501) DIEGO15
Akkor jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#12503) bAtt001 válasza hr2 (#12502) üzenetére


bAtt001
addikt

a gombokra gondoltam, attól nemhiszem hogy lefagy a rendszer :D de a következtetés az jó

(#12504) hr2 válasza bAtt001 (#12503) üzenetére


hr2
őstag

Ja. :D

(#12505) zoleeno1 válasza bAtt001 (#12500) üzenetére


zoleeno1
addikt

semmi szerintem :N de nekem úgy bugosan már nem is kéne, dobd el jó messzire! (csak szólj előtte mikor és hova dobod ;] )

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12506) bAtt001 válasza zoleeno1 (#12505) üzenetére


bAtt001
addikt

nem bugos ez, minden úgy működik ahogy be van állítva :D csak én voltam figyelmetlen. de mindegy is lenne hova dobnám olyan nyakkal bármit kifigyelsz :DDD

(#12507) killmix válasza cinz1979 (#12425) üzenetére


killmix
tag

Erre, és DIEGO15 problémájára még lehet a megoldás Szakii kolléga hozzászólása. :)

Más:
Csak 3-szor indult újra egymás után a Disaster v7. Néha amikor be szeretném akpcsolni a wifit újraindul. Marha idegesítő.

(#12508) widi válasza killmix (#12507) üzenetére


widi
tag

Ezt kerestem, ezt akartam én is ajánlani, csak nem találtam meg, de tudtam, hogy valahol olvastam :)

(#12509) Geri89


Geri89
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy jelenleg "gyári" LSD ROM van a készülékemen. Ezt hogyan tudom a legegyszerűbben ROOT-olni? Szeretném, ha megmaradna ez a gyári ROM, tetszik :) Előre is köszi!

(#12510) widi válasza Geri89 (#12509) üzenetére


widi
tag

Philz root vagy ezzel a kis programmal

(#12511) Dambalha


Dambalha
csendes tag

Sziasztok,

Frissitettem S2 telot JB-re. Mukodik, minden ok vele, egyetlen egyet kiveve. Semmilyen modon nem akarja az adatokat letorolni a keszulekrol. Minden volt... a beallitasok - bizt. beallitasok, torlestol kezdve a reset modos inditason at ott wipeolva minden es az osszes a telefonon barhol megjeleno reset, erase, wipe, delete gomb megynomasa. Es minden adatom fent van...

Na ki futott mar ilyenbe bele, es mi volt a megoldas, ha volt?

Koszi
B

(#12512) zoleeno1 válasza Dambalha (#12511) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem véletlenül a külső sdcardon vannak a dolgok és nem nyomtál format sdcardra, a mounts and storage menüben, cwm-ben?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12513) Dambalha válasza zoleeno1 (#12512) üzenetére


Dambalha
csendes tag

Nincs kulso SD kartya benne jelenleg...

(#12514) zoleeno1 válasza Dambalha (#12513) üzenetére


zoleeno1
addikt

akkor részemről passzolom, nem hallottam/láttam még ilyet :(

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12515) Dambalha válasza zoleeno1 (#12514) üzenetére


Dambalha
csendes tag

Hat ez az... extrabiztonsagos telefonom van :)

(#12516) widi válasza Dambalha (#12513) üzenetére


widi
tag

szintén ott cwm-ben a format emmc törli a belső SD-t.

(#12517) zoleeno1 válasza widi (#12516) üzenetére


zoleeno1
addikt

igen, de mivel azt írta minden vót, gondolom ez is :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12518) widi válasza zoleeno1 (#12517) üzenetére


widi
tag

ha sikeresen lefut a format emmc, utána nem illik maradni semminek...

(#12519) zoleeno1 válasza widi (#12518) üzenetére


zoleeno1
addikt

akkor meg user error ;]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12520) Dambalha válasza widi (#12518) üzenetére


Dambalha
csendes tag

A format system kivetelevel minden volt
format emmc nem volt, mert nins ilyenem...

format cache van
format data
format system

emmc-re csak mount/unmount

(#12521) zoleeno1 válasza Dambalha (#12520) üzenetére


zoleeno1
addikt

akkor valóban csak user error volt :DDD
Ott van az, csak görgess lejjebb :P

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12522) Dambalha válasza zoleeno1 (#12521) üzenetére


Dambalha
csendes tag

Uraim, koszonom a segitseget :) tenyleg van egy format emmc-m :) csak nagyon el volt alul dugva :)

Pedig epp most akartam felajanlani, h.a vilag legbiztonsagosabb S2-eset eladom :)

(#12523) BigT válasza Dambalha (#12522) üzenetére


BigT
senior tag

Ilyen hibával gyorsan el is menne :DD

Samsung S7 edge

(#12524) Dambalha válasza BigT (#12523) üzenetére


Dambalha
csendes tag

Felfogas kerdese :) Hiba vagy Extra funkcio :)

(#12525) Baliszoft


Baliszoft
csendes tag

Halihó! Képzeljétek az történt, hogy elromlott a telefonom :). 30%-os tötltöttség alatt nem volt normális térerő rajta, nem tudtam rendesen telefonálni, és aki engem akart hívni azoknak sem voltam elérhető. Mivel garis a telefon még, bevittem egy szervízbe, hogy javítsák meg. Majdnem egy hét múlva jött is az SMS, hogy elkészült átvehető. A szervíznél nagyot csodálkoztak amikor kiadták nekem a telefont, mert a listán szinte minden fel volt írva (amitket kicseréltek benne), kivéve az "alaplapot". Azt mondták, hogy örüljek, szinte új telefonom van. Hazáig be sem kapcsoltam (a kártyám egy másik telefonban), mondván hogy majd kényelmesen újratelepítem, stb... Amikor bekapcsoltam egyből hatalmas csalódás: mivel kicserélték a kijelzőt is, új került bele amit TOTÁL SÁRGA volt! Próbáltam bebeszélni magamnak, hogy nem is olyan gáz, de valahogy mégsem sikerült. 50%-os fényerő alatt nagyon "sápadt" képe van - van a családban mégegy ilyen telefon, azzal összehasonlítva kifejezetten sárga az egész. Másnap visszavittem, bevették, majd ma jött az SMS-s, hogy kész. Megyek átvenni, de csak egy "jegyzőkönyv" fogadott, hogy a telefonnak nincs semmi baja, rendeltetésszerűen működik. Én mondtam, hogy ezt így nem veszem át - amikor idehoztam térerő problémával, hibátlan kijelző volt benne - amire visszakaptam egy sápadt, sárga sz.r. Ezt leírtam egy papírra, és visszaadtam nekik a telefont. Készítettek egy fényképet a jó S2-nk képéről, és a szerintük tökételes új kijelző képéről is, amit a boltban majd csatolnak a "reklamációnk" mellé. Kíváncsi vagyok, hogy erre mit lépnek, visszaküldik-e mégegyszer a sárga kijelzős mobilt, mondván, hogy nincs semmi baja. Ha igen nem állok meg itt és megyünk tovább a fogyasztóvédelem felé.

Szólval éljen a samsung!

(#12526) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Jeboo Kernel v2.1

-- Reverted init binary to LSJ to fix bootloop and cleaned up some sammy bloat in initramfs
(Thanks to all the testers for this update!)
-- Rebased kernel with official i9100 source code
-- Added SIO scheduler and tweaked deadline
-- XWLSD initramfs (PhilZ)

.: XDA :.

.: Letöltés :.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12527) havri1 válasza zoleeno1 (#12526) üzenetére


havri1
félisten

Én még most se merem felrakni :Y

havri

(#12528) Infieltoro


Infieltoro
csendes tag

Sziasztok ! nem nagyon vagyok otthon a telefonok "tuningolásában " de elméletileg sikerült rootolnom , a kérdéseim :) :- elméletileg superuser vok és felraktam a setcpu apps ot és csak 1 magot lát ez miért van
-szeretném picit húzni a telót de "freq teble" fájlt módosítom nem tudja elmenteni pedig mindent engedéjez a totalc (írás olvasás...) milyen megoldás létezik még a húzásra

üdv.: Pisti

(#12529) Kékes525


Kékes525
félisten

Az intelligens képernyőzár nem működik. Az előző verzióknál sem ment. Sem közelről, sem távolabbról nézve a képernyőt. Alapaban 15 másodpercre van beállítva, de amíg nézem a képernyőt elvileg nem kapcsolhatna ki, de kikapcsol.

Mi lehet a hiba?

Rendszerem:

Android verziója: 4.1.2

Alapsáv verziója: I9100XXLS8

Kernelverzió: 3.0.31 hardcore@speedmod-s2-jb #k5- 1
SMP PREEMPT Sat Feb 9 14:59:08 SGT 2013

Build száma: JZO54K.I9100XWLSD

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12530) Weeman1 válasza Infieltoro (#12528) üzenetére


Weeman1
veterán

Kernel függő is a dolog.

Xiaomi 11T Pro

(#12531) widi válasza Kékes525 (#12529) üzenetére


widi
tag

Fent az értesítési sávon be kell villannia egy kis szem ikonnak, mielőtt lezár a képernyő, ez előjön?
Ilyenkor az előlapi kamera bekapcsol, és ha a kamera nem érzékel téged, (hogy nézed) akkor lezár a képernyő, de ha érzékel, akkor nem zár le. Viszont nem megfelelő fény esetén nem tud téged érzékelni, hiába nézed, mert annak nincs vakuja, így az csak jó fényviszonyok mellett működik megfelelően. Szobában lámpafénynél már nem biztos.

(#12532) Kékes525 válasza widi (#12531) üzenetére


Kékes525
félisten

"Szobában lámpafénynél már nem biztos."

Köszi valószínűleg ez az oka...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12533) widi válasza Kékes525 (#12532) üzenetére


widi
tag

Próbáld majd ki napközben, világos helyen, ott működnie kell.

Kocsiban egy passzív tartóm van, nem egyszer azt vettem észre, hogy hosszabb ideig sem kapcsol ki a kijelző, aztán rájöttem, hogy emiatt :)

(#12534) Kékes525


Kékes525
félisten

Erről a PhilZ Touch 3.0 Recovery (Clockworkmod v6.0.1.5 based recovery) mi a véleményetek?

Jó ez, van jobb?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1840223

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12535) Kékes525


Kékes525
félisten

Bocs!!! A szerkesztésről lemaradtam, kifutottam az öt percből...

Újabbat is találtam:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2002953

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12536) kano válasza killmix (#12507) üzenetére


kano
nagyúr

Ott valamit Te toltál el a felrakásnál, mert a Disaster nem csinál ilyet (V5 óta használom).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12537) havri1


havri1
félisten

Hali!

Nem tudja valaki, hogy ez a google now hogyan működik? Vagy lehet nem is ez a neve, ezek a kártyák a google ikonra kattintva főképernyőn.
A bemutatóban otvan, hogy repülőgép járatok, útinfók stb le lehet kérdezni vele könnyen.
Na most nekem pont erre lenne szükségem. Ma repülök, és kipróbálnám ezt a funkciót.
Valaki leírná, aki kipróbálta/tudja?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

havri

(#12538) kano


kano
nagyúr

"Disaster ROM V9 + Apolo Kernel V0 extreme = best Rom with best battery backup, at least for me so far "
Ismeri valaki ezt az Apolo kernelt? Most rakom fel, kíváncsi vagyok...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12539) havri1 válasza havri1 (#12537) üzenetére


havri1
félisten

Google aszisztens ezt találtam, hát, kíváncsi vagyok. Ha jól veszem ki, a keresések alapján dobálja a kártyákat..Tehát ha rákeresek a járatra googlen, akkor elvileg arra a járatra ő fog folyamatosan infókat dobni? hm..

havri

(#12540) perge666


perge666
veterán

Mosmár kíváncsian várom mikor lesz T-s frissítés.
Amióta meg van a telefon/2 hónap/azóta ígérgetik,meg gondolom már előtte is.
El vagyok a 4.0.3-al,de már érdekelne az új rom is. :)

(#12541) scapegt


scapegt
senior tag

(#12542) hr2 válasza scapegt (#12369) üzenetére


hr2
őstag

Remélhetőleg szoftveres. :)

(#12543) busman válasza kano (#12538) üzenetére


busman
addikt

Linked van? :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12544) eengir


eengir
tag

Tegnap felraktam a spanyol JB-t, egyelöre (majdnem) müködik. Elötte csinaltam factory reset-et, wipe cahce, wipe dalvik cahce, format system-et. Van ezeken kivul még valami amit érdemes flash-elés elött megcsinalni, vagy ennyi elegendö? CWM-ben láttam rengeteg fomatot és nem tudom mindegyikrol, hogy mit csinal pontosan.

Más: sajnos a telefonom még mindig elodbálja a hálozatot. Csinalta ICS alatt többféle modemmel is, és JB alatt is (Nordic és spanyol is). Ki lett cserélve a SIM kártya is, az sem segitett. Eleinte csak egy restart segitett, mostanában már vissza-vissza talál és ujra van kapcsolat. De az is ideig oráig; elöbb-utobb eldobja a kanalat. Már olyan is volt, hogy hivasfelépités közben kapcsolt szét...Sajnos ugy latom szervizfutár lesz belöle, hacsak nincs még valami ötletetek.

Egyelöre a fentiek miatt nagy csalodas a telefon. Két hete vettem függetlenül, gyári garanciáva, elég drágán és nem tudok vele telefonalni amikor akarok... :(

[ Szerkesztve ]

(#12545) kano válasza busman (#12543) üzenetére


kano
nagyúr

Feldobtam és eddig OK. Állítólag nagyon jó. [link] V0 végűt szedd le.
Ahogy látom van hozzá beállító apk is, csak spanyolul. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12546) busman válasza kano (#12545) üzenetére


busman
addikt

Jobb mint a speedmod?
Thx!

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12547) cila70


cila70
csendes tag

Ma akarom feltenni a 4.1.2 -t csak hat elotte mivel tudok biztonsagi masolatot csinalni ? Meg egy,a lengyel verzio is jo ? XXMS1 VEGZODESŰ ?

[ Szerkesztve ]

(#12548) kano válasza busman (#12546) üzenetére


kano
nagyúr

Most raktam fel reggel. Nagyon nem tudok még róla nyilatkozni, de egyelőre stabilnak tűnik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12549) Varszegig válasza Baliszoft (#12525) üzenetére


Varszegig
veterán

Miért nem hívtál házhoz szerelőt? Nem kellett volna várni napokat, csak 10 perc amíg kicseréli, és nem szarozik vele.

(#12550) Szelley válasza Baliszoft (#12525) üzenetére


Szelley
senior tag

Varszegignek +1!
Következőt kell tenned, házhoz hívod a szerelőt azzal az indokkal hogy foltos a kijelződ. Kijön, nem kérdez, nem okoskodik, csak kicseréli és kész!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.