Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Úgy tudom péntek du. 17:00-tól indul a buli helyi idő szerint. Jól tudom? Van e esetleg előtöltés?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) Sirandrish válasza Raysen623 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg szerdától előtölthető...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Decimalis válasza Raysen623 (#1) üzenetére


Decimalis
csendes tag

https://diablo4.blizzard.com/en-us/beta Itt írja, hogy 9 AM PT(Pacific Time), az pontosan délután 5 CET. Szóval igen, indulhat a dara :D

[ Szerkesztve ]

"Onnan fogod tudni, hogy jól vagy, ha nem találsz senkit, akinek a helyébe lennél"

(#4) Sirandrish válasza Decimalis (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor este 11 körül kis szerencsével már be lehet majd jutni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Raysen623


Raysen623
addikt

Köszönöm mindenkinek. Csapassuk...bár biztos lesz szerver leállás. ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) Sirandrish válasza Raysen623 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az lesz csoda ha szerver indulás lesz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Chibass


Chibass
tag

A múlt heti előrendelőknek szóló zárt bétateszten volt várakozás rendesen, sokszor kidobott és 90 perc volt újra bejutni, de másnapra helyre tették, így szerintem a nyílt bétán remélhetőleg nem lesz ilyen, bár biztos sokkal nagyobb lesz a közönség.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#8) Steven válasza Chibass (#7) üzenetére


Steven
addikt

Jah de csak péntek ... szombatól kb jó volt minden.

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#9) AxBattler


AxBattler
félisten

Nagyon kellene egy előtöltés lehetőség. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) Bad Pritt válasza AxBattler (#9) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van, holnaptól ma délutántól. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) Sirandrish válasza AxBattler (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak pár hszel kellett volna visszább olvasni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) AxBattler válasza Sirandrish (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Basszus, tényleg... Te írtad be. :B

Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Csak az előrendelők próbálhatják ki a bétát?

(#14) Raysen623 válasza Viiktor1989 (#13) üzenetére


Raysen623
addikt

Ők már múlt hétvégén elkezdték, most mindenkinek ki lehet próbálni mielőtt előrendelné ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) Infernohun


Infernohun
tag

Számomra csalódás az egész , action rpg-hez képest lassú nekem.
Streameket nézve a map is olyan semleges,unalmassá vált hosszabb idő után.
A Last Epoch béta is most megy,és fény évekkel jobb mint a Diablo 4 számomra. :Y
Abban már most több a tartalom mint a D4-ben lesz megjelenéskor.

(#16) Viiktor1989 válasza Raysen623 (#14) üzenetére


Viiktor1989
tag

Köszönöm,kipróbálolom :)

(#17) L_ajos


L_ajos
őstag

A csodás OB amire a fejlesztők, kiadók 10 éve képtelenek mindig normálisan felkészülni. Én megvárom a megjelenést, majd megveszem és letesztelem akkor.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#18) nubreed


nubreed
veterán

Azt amúgy lehet tudni, hogy a végeleges kiadás mikorra várható? Idén még számíthatunk rá?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#19) Bad Pritt válasza nubreed (#18) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Június 6.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) nubreed válasza Bad Pritt (#19) üzenetére


nubreed
veterán

De jó, köszi. Az nincs is olyan messze. Várós. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#21) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Xbox One (500gb) konzolon mennyire jatszhato?
Grafika, jatekelmeny, sebesseg.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#22) AxBattler válasza LyonnaisFan1 (#21) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez engem is érdekelne, bár lehet a topikban hamarabb válaszolnak.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#23) LyonnaisFan1 válasza AxBattler (#22) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#24) Mortein


Mortein
tag

Egy random alkotásnak egész jó lenne, de egy prémium árú Diablonak hatalmas hype vonattal nem. Kicsit félkész állapotnak tűnik, skill balance nem a legjobb, fele áron megvevős lenne, de ez 27eFt-ot nem ér meg.

(#25) zttk


zttk
csendes tag

Gondoltam gyorsan megosztom tapasztalataimat a szerverek megbízhatóságáról. Péntek este azt írta 76 percet kell várnom, de kb 10 perc után bejutottam. Szombaton 10 óra játék alatt egyszer dobott ki a menübe de rögtön vissza tudtam menni. Se szombaton se ma vasárnap nem kellett 1 percnél többet várni hogy elinduljon a játék. PCn játszom.

(#26) AxBattler válasza zttk (#25) üzenetére


AxBattler
félisten

Tegnap este próbáltam, simán berakott engem is.

A felbontást Ti tudtátok változtatni? Nekem nem engedte az opciókban, csak az FSR skálázást minőségét (Performance, Balanced, Quality, stb.).

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27) Prowler


Prowler
senior tag

Körülbelül 3 órát mentem vele a hétvégén, de annyi elég is volt.

Hívhatnák World of Diablonak is, mert eléggé MMO hangulata lett. Mindenféle idióta side quest (tapsolj a katonáknak, keresd meg az elveszett embert, gyűjts xy-t), állandó online rengeteg játékossal plusz rengeteg felesleges mászkálás (közel 10 féle különböző vendor és ráadásul különböző helyeken), ez nekem nem tetszett.

A vért is erősen lejjebb vették, ami kifröccsen a földre azonnal el is tűnik, az effektek (tűz, villám, robbanás) meg egyszerűen gagyin néznek ki, mint egy mobilos játék (az inventoryról nem is beszélve).

A zene is elég lagymatag lett, a küldetések pedig unalmasak, bolyongj fél órát egy barlangban meg nyomj el 25 különböző párbeszédet hogy vége történjen valami... de legalább a bossok erősek, kihívás velük küzdeni.

Számomra Diablo hangulata nem volt, 28 ezer forintért pedig köszönöm maradok inkább a D2R-nél.

Veremivadék Undorkutya

(#28) Raysen623


Raysen623
addikt

Akkor megosztanám én is tapasztalataimat.

Kb 6 órát raktam bele két karakterrel (necro és barbár). Nehezebb fokozaton toltam mindkettővel, barbár halt is több boss harcban. Necro erősebbnek tűnt ennyi idő alatt.

Grafika és hangok szerintem nagyon jól sikerültek. Zenére nem volt panaszom, nem tudom itt milyen elvárások jöhetnek szóba. Darkosnak is bőven darkos és különösképpen tetszett hogy D2 vonalat vitték tovább.

Skill fa nekem tetszett, mert látni egyben az egészet és külön oldalakra van szétdobálva. Ami nagy újdonság volt, az a többi játékos láthatósága városokban és nyílt tereken, dungeon-ban viszont már csak te vagy és játékostársaid. Coop-ban nehezebb a harc, szépen skálázódik a játék. Ez egy más jelleget ad a játéknak, meg lehet szokni, engem nem zavart. Akit zavar, az menjen vissza D1-el játszani. Már bocs.

Sztori küldivel és mellék küldikkel sem volt bajom, az eventek meg még dobnak rajta. Véresnek is elég véres, sőt helyenként már túlságosan is. Árát tekintve tartom magam a szokásos procedúrához: majd akcióban.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.