Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) leslieke válasza Bjørgersson (#3800) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az Agonistból kilépett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3802) Bjørgersson válasza leslieke (#3801) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aha, úgy már azért más. :D Na mindegy, mindenesetre kíváncsi vagyok milyen lesz az új felállás, csütörtökön kiderül. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3803) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#3802) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Csak ne kezdjen el tisztán énekelgetni az Arch Enemy-ben is. Az nem ebbe a bandába való.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3804) deicide válasza Bjørgersson (#3798) üzenetére


deicide
veterán

Avatárt kell váltanom :((( :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3805) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#3803) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor szerintem rajongók nagy részénél elásnák magukat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3806) Bjørgersson válasza deicide (#3804) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megvan már kire/mire? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3807) deicide válasza Bjørgersson (#3806) üzenetére


deicide
veterán

Hát, még gondolkodom, utána kellene néznem, hogy letelt a kötelező idő, aminek a váltások között el kell telnie.

Ha Nergal még nem foglalt, akkor ez jó lenne. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3808) Bjørgersson válasza deicide (#3807) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nergal jó választás, nagyon is jó. :D A következő már nekem is metálarc lesz. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3809) deicide válasza Bjørgersson (#3808) üzenetére


deicide
veterán

Akkor most már csak meg kellene nézni, mikor tudunk váltani :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3810) Jani18 válasza Bjørgersson (#3800) üzenetére


Jani18
aktív tag

Vicky Psarakis leasz az Agonist új énekese.Eddig nagyon szerettem őket.Kíváncsi leszek mi sül ki belőle.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#3811) Bjørgersson válasza deicide (#3809) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha minden jól megy, én majd novemberben, te meg keresd vissza mikor lett beállítva a mostanid. Onnantól számítva két év. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3812) deicide válasza Bjørgersson (#3811) üzenetére


deicide
veterán

2014.06.03-kor jár le a 2 év. :C

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3813) Bjørgersson válasza Jani18 (#3810) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Agonistot nem hallgattam/szoktam hallgatni, úgyhogy se az új se a régi énekesüket nem ismerem. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3814) Bjørgersson válasza deicide (#3812) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Meh, akkor te hamarabb cserélhetsz. :((( :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3815) Jani18 válasza Bjørgersson (#3813) üzenetére


Jani18
aktív tag

De ahogy nézem már nem kell hallgatni többet.Nem jön be az új énekes.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#3816) leslieke válasza deicide (#3807) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csini. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3817) canniball válasza Bjørgersson (#3781) üzenetére


canniball
nagyúr

Szégyen és gyalázat. :(

Az AE témához. Azért ez meglehetősen fura, így három hónappal az új album megjelenése előtt...
Kíváncsi leszek mi sül ki belőle, egy-két TA számot hallottam korábban, de az "éneklős részek" miatt rajongó nem lett belőlem.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3818) aphra2 válasza canniball (#3817) üzenetére


aphra2
aktív tag

Azért várjuk ki a végét , a hang alapján én látom benne a lehetőséget :K bár furcsa lesz eleinte.

Addig is Throwdown - Fight or die

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#3819) Jani18 válasza aphra2 (#3818) üzenetére


Jani18
aktív tag

:K link link

[ Szerkesztve ]

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#3820) Bjørgersson válasza canniball (#3817) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Holnapután kiderül. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3821) leslieke válasza aphra2 (#3818) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

a hang alapján én látom benne a lehetőséget

+1! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3822) canniball válasza aphra2 (#3818) üzenetére


canniball
nagyúr

Én meg nem. Az AE-ben nekem ne legyen hörgésen kívül más! :DDD

kovy!
Jaja, izgatottan várom. :K

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3823) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Március 24-én Making of Titan, part 2 videó. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3824) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Hinnye! Nem kell temetni az Agonistot szerintem.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3825) Jani18 válasza Cthulhu Dawn (#3824) üzenetére


Jani18
aktív tag

Na ezt nem néztem ki abból a csajból. :Y Így már várós.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#3826) leslieke válasza Cthulhu Dawn (#3824) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nice! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3827) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#3824) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy kicsit a Blinded By Fearre emlékeztet. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3828) leslieke


leslieke
Jómunkásember

ARCH ENEMY - My Apocalypse

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3829) Bjørgersson válasza leslieke (#3828) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fene a pofádat, azt hittem már az új szám az. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3830) leslieke válasza Bjørgersson (#3829) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD

Az 18 óra körül várható.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3831) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#3829) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Arch Enemy - War Eternal

Na, Arch Enemy-t se kell félteni :) . Végre egy nem felejthető szám, Doomsday Machine óta nem volt ilyen.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3832) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#3831) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na, ennyit a 18 óráról?! :Y

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3833) leslieke válasza Bjørgersson (#3829) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

KATT IDE

oops, frissíteni kellett volna... :B

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3834) Bjørgersson válasza leslieke (#3833) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Háát, már meghallgattam, de nem tudom. Még mindig elég kislányos a hangzás, majd meglátjuk milyen lesz az egész album. Remélem nem fossák megint tele vagy 15 baromi unalmas számmal, inkább írjanak 9-10 jobbat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3835) leslieke válasza Bjørgersson (#3834) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érlelik még egy kicsit a leányzót és jó lesz ez. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3836) Bjørgersson válasza leslieke (#3835) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem is igazából a csajra gondoltam, hanem a hangkeverésre. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3837) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Amúgy én egy férfi énekest is boldogan üdvözöltem volna az Arch Enemyben igaz, Liiva-hoz hasonló énekes nincs sok.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3838) gbors válasza Cthulhu Dawn (#3837) üzenetére


gbors
nagyúr

hát, én ahány AE lemezt meghallgatok, mindig roppant fájós Liiva hiánya. oh well. azért jó cuccokat írtak utána is - pl:

Arch Enemy - Enter the Machine / Taking Back My Soul

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3839) deicide válasza Bjørgersson (#3836) üzenetére


deicide
veterán

A minőséget tudjuk be a vimeo-nak, remélem a mastereléssel nem lesz gond, az utóbbi pár AE ilyen szempontból hibátlan volt.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3840) Bjørgersson válasza gbors (#3838) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt az albumot annyira meghallgatnám olyan '90-es évekbeli Liivas stílusban.

(#3839) deicide: Nem is a minőséggel van gond, hanem egyszerűen csak nagyon puhul a hangzásuk. Pl. egy Doomsday Machine is sokkal zúzósabbnak hat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3841) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Youtube verzió: ARCH ENEMY - War Eternal (OFFICIAL VIDEO)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3842) deicide válasza Bjørgersson (#3840) üzenetére


deicide
veterán

Jaa, azt én is észleltem, de próbálom nem megítélni egy számból, még bizakodom. :)
A youtube-os verzió már jobb, így már tetszik. :B

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3843) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Rotting Christ - Santa Muerte

A szám amit soha nem fogok megérteni miért nincs koncerten.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3844) Bjørgersson válasza deicide (#3842) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én is így vagyok. :)

Insomnium
Friday 3:30 CET! Something! Stay tuned!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3845) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Insomnium
Today... Something you want to see and hear...

:D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3846) Nunder


Nunder
őstag

Animals As Leaders - The Joy of Motion

Az új album teljes tartalma stream-elve.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3847) canniball válasza Bjørgersson (#3840) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom egyre gondolunk-e, de mintha eddig nem lettek volna ennyire dallamosak. Nekem erről a számról a korai In Flames ugrott be...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3848) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ma meghallgattam párszor az új AE számot. Lehet öregszem, de nekem tetszik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3849) Bjørgersson válasza canniball (#3847) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A dallamossággal még nem is lenne szerintem baj.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3850) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

INSOMNIUM - Revelations (OFFICIAL LYRIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.