Úgyvéltem én is megnyitom saját kis naplómat , amiben megosztom a fociról szóló élményeimet , tapasztalataimat , ugyanis aktívan űzöm ezt a csapatsportot már általános iskola 3. osztályos korom óta. Most jelenleg 20 éves vagyok és megye2-ben játszom.

(#2) RidDiCh

RidDiCh
tag

A kezdetekkor én egy Góliát-McDonald's -os játékos voltam hosszú ideig. Budapesti teremtornák sokaságán voltunk , BVSC stadionban tornán résztvettünk , Válogatott meccsen labdátszedtünk :) , TV- ben szerepeltünk pesten ahogy edzést tartottunk, teszem hozzá hogy falusi csapat voltunk. Szval eggyikünk sem városban lakott. Rengeteg élménnyel gazdagított ez a sport , és remélem még fog is :)
Tehát voltam én már jobb bekk , irányító , csatár is , és most jobb szélen játszom. Védőt nem szerettem játszani , mert nagyon támadó szellemű játékos vagyok , és imádok cselezni. Az idény nincs még 2 hete hogy kezdetét vette , 3 meccsen vagyunk túl , abból 1 győzelem , 1 döntetlen és 1 vereség az eddigi állás. Az utólsó meccsen megsérültem , a térdem fölé az izomba kaptam egy "medvepuszit" :D , mit mondjak eléggé fájdalmas tud lenni :) az első félidőben hajtottunk , vezettünk is , tizenegyest csináltam, 50m-es sprint után a 16-oson belül felrúgtak , belőttük így mentünk a szünetre. Sajnálatos módon a 2.félidőben a védelemből 1-2 ember nem volt a csapat javára , és 1-1 nagyobb hibából az ellenfél vezetést szerzett , és nyert :( . Edzések szerdán és pénteken vannak , ma lesz a szerdai , majd megírom az edzés menetét.

(#3) RidDiCh

RidDiCh

Ma volt a szerdai edzés. 11-en voltunk. bemelegítésnek 3 kört futottunk , aztán egy laza gimnasztikával folytattuk. Labdás gyakorlatokkal folytattuk , 5-5 elleni játék , labdatartás. Majd futottunk 2 kört közepes iramban , jobban lenyújtottunk , megint 5-5 elleni játék következett labdatartással , az ellenfél térfelén kellett minél többet passzolgatni a csapattársaknak. Aztán következett az inga sprint , 5 bólyát raktunk le egymástól 2-3 méterre , alapvonaltól az elsőig sprint, vissza alapvonalra , aztán a másodikig sprint , vissza , és így tovább. A végére egy kis laza szabadjáték volt , és 1 kör levezetés. A mai nap ennyi volt :)

(#4) RidDiCh

RidDiCh

Nah megint itt :) , holnap bajnoki meccset játszunk hazai pályán , délután 3 órakor. Viszont utánna elkezdődik az ünneplés , a szülinapomat ünnepeljük meg este , csütörtökön bevásároltunk alkoholból cirka 25k ment el szeszre ( tequila, konyak, whisky, vodka, sör, bor stb ) :DD , majd megírom a meccs menetét ;) jó éjszakát!!