Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) razorka777


razorka777
veterán

Fantasztikus!

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#2) FattyDove


FattyDove
őstag

Évente 2-3x nyitom meg a play store-t, akkor is fixen keresek rá valami appra. Valahogy csak kibírom.

[ Szerkesztve ]

(#3) k-adi válasza FattyDove (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja én is így vagyok vele, ha csak "ennyi", akkor még belefér, ez még elviselhető kompromisszum

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

De jo, koszonjuk. Bar jobban orultem volna, ha normalis szures es temazas lenne a Playben. Tuti vannak meg olyan egyszer fizetos jatekok, melyek erdekelnenek engem, de nem talalom ezek miatt.

(#5) adamklark


adamklark
senior tag

erre várt mindenki.. viccen kívül hányszor fordult elő bárkivel is hogy felugro reklámra kattintott? én automatikusan zárom be

(#6) jacis


jacis
nagyúr

Rohadtul hiányzik. Lassan veszünk egy eszközt ami egy reklám minden porcikájában és még telefonálni is lehet vele.

iPhone 15 Pro Max, Samsung Galaxy Z Fold 5

(#7) clon válasza jacis (#6) üzenetére


clon
aktív tag

Na-na van itt még előrelépes ha így haladunk akkor tárcsázás után a hívás indításakor majd jön egy 30mp-es videóreklám és ha lemegy akkor fogja indítani a hívást :DD
A kijelző feléledésekor egy reklámbuborék majd feloldás után kis videóreklám és máris használhatjuk a telefont egy app megnyitására ami közben egy kis reklám ...

(#8) adamklark válasza clon (#7) üzenetére


adamklark
senior tag

bizonyos Ázsiai telefonoknál volt reklám záróképernyőn vagy feloldásnál ha jól emlékszem

(#9) janeszgol válasza adamklark (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Az volt bizonyos Amazon jóárasított tabletjeinél is.

(#10) Fritz Teufel válasza clon (#7) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Most még vicces... most még... :K

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#11) mizoli válasza clon (#7) üzenetére


mizoli
addikt

Légyszíves ne adj ötleteket nekik :)

(#12) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Miért érzem azt hogy lesz 5-10 nagyobb név, akik majd benne lesznek a listában.
Mindig ugyan azok....

(#13) moleculez


moleculez
veterán

Aztán megint az erősebb kutya baszik szaporodik :W Kis indie fejlesztők alacsony budgeten nagyszerű appokkal majd megjobban a háttérbe kerülnek.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) Jagon


Jagon
tag

Eddig is egy hulladék volt a Play...
A "felkapott" kategóriában 2-3 csillagos játékok, stb.
És mi az a kategória, hogy "legnagyobb bevételű"?!? Mióta releváns az, hogy mások mennyi zsetont szórtak el egy-egy játékra?

[ Szerkesztve ]

"Mit jelent a rendszerváltás? ... Például Windows telepítés?" - Molnár Krisztián, vlogger.

(#15) adamklark válasza Jagon (#14) üzenetére


adamklark
senior tag

azoknak releváns akik üldöznek minden divatot, mert nincs jobb dolguk :D

[ Szerkesztve ]

(#16) totron válasza Jagon (#14) üzenetére


totron
addikt

Ősidők óta: birkaösztön. A másik trigger a versenyszellem, az is örök nyerőképlete a marketingnek. Ösztönlényekre szabva.

(#17) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Ez az, most rá jöttem mi hiányzott nekem a Play-ből, a reklámok :C
Azon kívül, hogy idegesítik vele az embert nem tudom, hogy mi értelme van, valaki rá szokott nyomni ezekre?

Samsung Galaxy Z Fold 5 & Samsung Galaxy Watch 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.