Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15451) arcitec válasza Mike (#15450) üzenetére


arcitec
addikt

:DD :C :DD

(#15452) negyven2


negyven2
veterán

Na valami van... bár nem egészen az még ami kéne, de ez is haladás. Úgy néz ki, hogy a különálló Red Dead Online kiadás méret próbálják csökkenteni, úgy hogy kvázi most tényleg csak az Online lesz benne, mert lehet, hogy kivesznek minden story mode specifikus dolgot.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#15453) homerhamm válasza negyven2 (#15452) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát, ez úgy tényleg semmi. El kell engedni az RDO-t. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15454) negyven2 válasza homerhamm (#15453) üzenetére


negyven2
veterán

Ha a Rockstar nem tervezne már semmit az RDO-val, akkor nem foglalkozna ezzel. Amit feljebb is írtam, itt a tényleg az lesz, hogy elég komoly gondot okozott az Online csapat életbe a lezárások, és az is elképzelhető, hogy tényleg be kell segíteni a GTA V EE/GTA Trilogy-ba (pluszban még ki tudja mibe?).

Ettől függetlenül lehet, hogy marad ebben az állapotban, de ez egy apró jel arra, hogy talán mégsem...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#15455) homerhamm válasza negyven2 (#15454) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor ennyi erővel foglalkozhattak volna azzal is, hogy tartalom kerül bele. Ááá, de nem, minek kedves rockszár, dehogy kell tartalom. :((( Kapják be.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15456) Plata válasza homerhamm (#15455) üzenetére


Plata
félisten

Jön a valentin nap,biztos lesz tartalom,lesz legalább egy új szivecskés zokni,vagy maszk. :D

(#15457) #72688384 válasza negyven2 (#15454) üzenetére


#72688384
törölt tag

a trilogy-t úgy ahogy van kiadták alvállalkozónak, szar is lett.

(#15458) negyven2 válasza #72688384 (#15457) üzenetére


negyven2
veterán

Voltak olyan pletykák, hogy átcsoportosítás történt és belsős csapatok (akkor az RDO támogatási csapat tagjait is) segítenek kijavítani. Amúgy én (meg más is) próbálta day 1 és annyira nem volt katasztrofális az indulás. Persze csalódást keltő lett, de megint az történt, hogy a zintetnet népe ezen töltötte ki a dühét...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#15459) bendegruz


bendegruz
őstag

Én is pihentetem most.
Várok hátha jön valami végre :D

Asus Rog Strix Scar III

(#15460) Mike válasza Plata (#15456) üzenetére


Mike
veterán

nem képzeled. eddig se volt.

(#15461) Mike válasza #72688384 (#15457) üzenetére


Mike
veterán

Defective edition
plusz minek vegyem meg, ha már megvan az eredeti?

42, volt is rá oka
a Rockstar ilyet nem adhat ki a kezéből
persze nem is ők adták ki hanem a sátán szolgája Take2

[ Szerkesztve ]

(#15462) Plata válasza Mike (#15460) üzenetére


Plata
félisten

Fura.
GTA-ban mindig van valentin napi update.

(#15463) Mike válasza Plata (#15462) üzenetére


Mike
veterán

akkor hogy te is megértsd

[link]

(#15464) Plata válasza Mike (#15463) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ez kínai és különben is ez valami kamu trailer. :D
De egyébként RDR-ben július negyedikén sincs semmi?
Az eléggé amcsi ünnep.

[ Szerkesztve ]

(#15465) Kiskokó válasza Plata (#15464) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ú látom a színvonalat máshol is tartod Platááám :D
Ha valamit nem értesz miért nem kérdezel rá, ahelyett, hogy hülyeséget beszélsz?

A lényege a videónak az, hogy ha a GTA online ugyanúgy kapná a frissítéseket mint a RDR2, akkor kb nulla tartalom lenne GTA-ban. Ki lenne szúrva a szemed egy új "DLC"-nél annyival, hogy jön 2-3 darab új contact mission, pár új ruha stb. .(nézd meg a videót csak pár példát mondtam)
(Remélem így már érted és nem kell tovább magyarázni :D)

15433 :

Szerintem mindenki másnak áldás, hogy nem vagy voicechaten, nem neked! ;] ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#15466) Plata válasza Kiskokó (#15465) üzenetére


Plata
félisten

Megértettem magamtól is csak húzni akartam Mike-ot,de sikerült téged behúzni. :D

(#15467) Kiskokó válasza Plata (#15466) üzenetére


Kiskokó
veterán

Uh, hagyjuk.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#15468) Mike válasza Kiskokó (#15465) üzenetére


Mike
veterán

szia! :)

(#15469) Plata válasza Kiskokó (#15467) üzenetére


Plata
félisten

Szerezzek egy szarkazmus táblát? ;)

(#15470) Mike válasza Plata (#15469) üzenetére


Mike
veterán

Igen, mert nekem sem jött át

(#15471) Plata válasza Mike (#15470) üzenetére


Plata
félisten

Mert nem nyitottad ki az ablakot,pedig szótam hogy fénypostával megy.

(#15472) Kiskokó válasza Plata (#15469) üzenetére


Kiskokó
veterán

Teljesen mind1, tudod a fiú aki mindig farkast kiáltott... :D...
Én már mindent kinézek belőled.... :D
öreg is vagy.... meg még kitudja mi... ;]
Mondtam már én is kérek abból amit szedsz, mert tuti szedsz valamit. Nem nem a kávé!

Az a fény posta vihetne már egy kis fényt a fejedbe :U XD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#15473) homerhamm válasza Kiskokó (#15472) üzenetére


homerhamm
addikt

öreg is vagy....

Szerintem inkább 8 éves. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15474) Mike válasza homerhamm (#15473) üzenetére


Mike
veterán

az én vagyok

(#15475) #72688384 válasza negyven2 (#15458) üzenetére


#72688384
törölt tag

nem kéne átcsoportositani és kijavitgatni ha alapból rászántak volna 2 forintot az ügyre és saját maguk fejlesztették volna le a dolgot.

(#15476) Mike válasza #72688384 (#15475) üzenetére


Mike
veterán

szerintem az úgy túl drága lett volna, a pénzt meg szeretik

(#15477) negyven2 válasza #72688384 (#15475) üzenetére


negyven2
veterán

Nem egészen így működik ez, nem adtak volna rá elég pénzt, hanem inkább azzal, a 21-re tervezet megjelenéseik csúsztak (főleg a GTA V EE kiadása), és kellett nekik valami amit ki tudnak adni. Itt inkább az volt a fő gond, hogy egyrészt nem volt rá idő, másrészt meg a külsös fejlesztőcsapat kvázi túlvállalta magát.

Ugye egyszerre 8 platformra kellet megcsinálni (már ha külön platformnak vesszük a félgenerációs gépeket, illetve a PC-s platfomot egynek), pluszban készül még a mobilos kiadás is belőlük (amiből az iOS jön majd ki elsőnek). Ez a Grove Street Games eddigi legnagyobb projectje, még úgy is, hogy ezek mobilos kiadásait is ők csinálták). Időt kellett volna adni nekik, de azt meg nem lehetett mert közelget a év vége. És ez csak közvetve szólt a pénzről, mert bár nagyon sokat keres a Take-Two a GTA-val, viszont tőzsdei cégként, azért nem tesz neki jót ha lezuhannak a részvényárak, mert nem tudták tartani a kitűzött célt.

Persze még így is ebben a állapotban is elment belőle vagy 10 millió példány december végéig (nov 11-én jelent meg). Ráadásul maga a Take-Two CEO-ja is nyilatkozta, hogy hiba volt így kiadni ezt, és mivel a Rockstar nem engedheti meg magának ezt ezért most is gőzerővel dolgoznak azon, hogy az ismert Rockstar minőséget adják ki a kezük közül. Vagyis most már belsős csapatok is dolgoznak rajta (részben feláldozva az RDO támogatását... ideiglenesen).

Egyébként én is 8meg más is), tartja magát ahhoz, hogy ennek a játéknak a kezdeti, már javított működési, grafikai hibái igazából a legkisebb gondjai. A nagyobb probléma, számomra inkább a 15-20 éves játékmechanikával van. Nem igazából az, hogy nem lehet vele játszani, mert lehet, csak igazából azért ez a 3 rész még a sandbox, open world játékok kezdetén jöttek ki és azért azóta nagyon sok olyan dolog került bele ezekbe amitől sokkal használhatóbbak lettek a maiak. Remake vagy részleges Remake jobban állt volna ezekhez a játékhoz. A másik nagy sírást kiváltó dolog a zenei anyag megvágása volt, de azok a zenék már régen kikerültek az eredeti kiadásokból is (megjelenés utáni 10, évükben). Persze lett volna pénz rá, de nem tudjuk, hogy milyen szerződések kellenének hozzá, pluszban nagy részük a Sony Music által került be (és még akkor nem beszélve, hogy pl. M.J. manapság nem divat betenni sehová... vajon a cancel culture-től mekkora őrjöngést kaptak volna, ha bent maradtak volna a számai?... lehet nagyobbat mint amit a technikai hibák kaptak).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#15478) #72688384 válasza negyven2 (#15477) üzenetére


#72688384
törölt tag

a grove street games csinálta az előző "remastereket" is és hozták ugyanazt a "minőséget" igy egyáltalán nem vállalták magukat túl.

a dátumra igérni a kiadást meg nettó faszság, akkor szokták bejelenteni a játékaikat amikor már 99% kész vannak pont ezen okok miatt amiket irtál.

egy darab fakockával is lehet játszani, meg a trilogival is esőben. kérdéses h mennyire szórakoztató.

kár ragozni, le volt szarva maximálisan a project.

(#15479) negyven2 válasza #72688384 (#15478) üzenetére


negyven2
veterán

Ugye a Grove Street Games (korábban War Drum Studios) egy nagyon kicsi Floridai stúdió (alig 21-en dolgoznak ott), akik eddig főként játékok iOS és Android való portolással foglalkoztak. Volt pár konzolos kitérőjük is, de fő profiljuk megmaradt a mobil szegmens.

Anno amikor kijöttek a mobilos átirataik, különös módon mind a sajtó, mind a játékosok nagy része jó kritikákkal fogadta azokat (igen tudom a store-ok saját értékelései szerint hulladékok mára, de egyes esetekben 10 éves mobilportokról beszélünk, illetve sok az olyan szintű is, hogy az okostalicskán lévő andoidon kifagy...). De ezzel is találkoztam, hogy mára azok is mind sz*rok lettek.

Itt nagy valószínűséggel, tényleg az lehet, hogy ekkora csapatnak ez már túl nagy falat lett (Xbox One/OneX/Seies S/Series X, PS4/PS4 Pro/PS5, Switch és PC, valamint az érkező mobols kiadások. Mindezt úgy, hogy a korábbi RenderWare engine-t lecserélték UE4 alapúra. És bár a nagy részét neurális hálóval (AI) skálázták fel, azért ez se kis munka 21 emberre. Mindezt úgy, hogy idén hatáidőre meg kell, hogy jelenjen.

Hogy ezért ki a felelős azt már nehéz eldönteni (mármint, hogy ők maguk akarták megcsinálni, vagy nekik kellett megcsinálni). Lehet bizonyítani akartak, ugyanis a Rockstar Games már korábban is csinált olyat, hogy pár külsös csapatnak kiszervezett jól sikerült project, port után felvásárolták őket. Így "szerezték" többek között meg az Angel Studios-t (Rockstar San Diego) vagy a Mad Doc Software-t (Rockstar New England), és még pár főleg GBA kiadásokat gyártó stúdiót. Lehet ők vállalták , el, hogy meg tudjuk csinálni, és ha jól sikerül akkor megvesz minket a Rockstar (ami nagyrészt anyagi biztonságot jelent a csapatnak).

Ahogy írtam a portjaik akkor amikor megjenetek jól sikerültnek számítottak. Viszont az első nagyobb hangvételű negatív sajtót akkor kapták amikor kijöttek a mobil port alapú San Andreas X360/PS3 kiadásával (tényleg nem lett jó, de akkoriban legtöbb kritikát azért kapta mert nem lett annyival jobb mint az eredeti, meg eleve, hogy merészelnek mobil kiadást kiadni konzolokra...).

Ahogy írtam ez a trilógia kiadás se lett annyira sz*r amit a neten kapott (illetve a hibák nagy része pár hét alatt ki lett javítva). És nem azért lett olyan amilyen mert le volt sz*rva a project. Vagy ha igen, akkor nem szándékosan.
De a lényeg, amit utána zúdult rájuk azt nem érdemelték meg! Igen itt a fejlesztők zaklatása, fenyegetésére gondolok amit azért kaptak mert ilyen lett a végeredmény és páran ezen nagyon megsértődtek. Ez sajnos már elég régen így van ilyen esetekben (meg akkor amikor valaki negatív kritikát ír a többség által az egekbe magasztolt termék esetén). És ami a legszomorúbb, hogy sokan még el sem ítélik ezt. Pedig az tényként lehet kezelni, hogy az valós fejlesztést végzi az tehet szinte a legkevésbé az egészről. Nem szándékuk sz*rt kiadni a kezük közül, de ha erre van idő akkor nincs más. Majd javítva lesz utólag mert szerencsére manapság ezt már meg lehet tenni. Nem úgy mint régen.

De hagyjuk ezt a témát (vagy vigyük át az off topik-ba), mert igazából ez csak annyiban kötődőt ide, hogy ez is lehet az oka annak, hogy nem jön update az RDO-hoz.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#15480) Mike válasza negyven2 (#15479) üzenetére


Mike
veterán

nem érdekel a lelki élete a fejlesztőknek, ez egy termék, amit megveszek. ha szar a kenyér, nem érdekel miért szar, hogy beteg a pék anyósa, vagy álmatlanságban szenved a molnár. annyi a különbség a többihez képest hogy nincs jótállás, hogyha szar, nem biztos hogy visszaadják pénzt, bár egyre inkább
a Rockstar nem szivességet tesz azzal hogy kiad valamit, én teszek szívességet hogy megveszem azt amit gyártanak. van még ezer más játék a gta-n és az rdr-n kívül, és még csak nem is ők az első cég amelyik elkényelmesedik

[ Szerkesztve ]

(#15481) #72688384 válasza Mike (#15480) üzenetére


#72688384
törölt tag

ez

(#15482) Mike válasza #72688384 (#15481) üzenetére


Mike
veterán

:F

(#15483) homerhamm válasza #72688384 (#15481) üzenetére


homerhamm
addikt

az

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15484) Mike válasza homerhamm (#15483) üzenetére


Mike
veterán

(#15485) sormo válasza Mike (#15484) üzenetére


sormo
tag

milyen értelmes hszek... :F

(#15486) Plata válasza sormo (#15485) üzenetére


Plata
félisten

Nekem be jönnek. :D
Vicces a fórum.

(#15487) sormo válasza Plata (#15486) üzenetére


sormo
tag

ja hogy erre van, ok.

(#15488) homerhamm válasza sormo (#15485) üzenetére


homerhamm
addikt

Kb. az RDO-ba is ilyen értelmes frissítések jöttek mostanában. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15489) negyven2 válasza Mike (#15482) üzenetére


negyven2
veterán

Meg lettél dicsiérve a válaszod miatt! :P

Amúgy a kenyeres hasonlatod nem igazán működik ebben a szituációban, de legyen (vigyük át ide ezt a témát ezért ott van az írás)...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#15490) Mike válasza negyven2 (#15489) üzenetére


Mike
veterán

köszi
írhattam volna bármit, tv-t, porszívót

(#15491) Plata válasza negyven2 (#15489) üzenetére


Plata
félisten

Bocsi,ne vedd személyeskedésnek és ne vedd sértésnek.
De errű is te tehetsz. :D
Ha halgattál volna ránk és elvállalod a házigazda szerepet simán kigyomlálhattad volna a nem tetsző Hsz-eket.
De nem vállaltad el,pedig szótunk töbsző is. ;]
Tessék jelentkezni házigazdának,de ne hogy összetéveszd és a házasodna a gazda dologra jelentközz. :DDD

(#15492) Mike válasza Plata (#15491) üzenetére


Mike
veterán

majd én válallalom, de patak vér fog folyni
aki nem dicsőíti a konzolt, nem írhat ide :D

amúgy viccet féllretéve, kb azt írhatnátok amit akartok, nem nagyon zavarna semmi, hacsak nem kezdtek anyázni. de lehetnél Plata te is, úgyis állandóan itt vagy

[ Szerkesztve ]

(#15493) Plata válasza Mike (#15492) üzenetére


Plata
félisten

Lol.
Jó poén.
Szerintem pár embernek eldurranna az agya. :DDD
Jó nagy balhé lenne.
De heccnek kiváló lenne. ;]
Bakker szerintem még sosem írtam senkinek az a betű szót.
Ez csak egy fórum,nem kell komolyan venni.Én legalább is sosem veszem komolyan..

[ Szerkesztve ]

(#15494) arcitec


arcitec
addikt

Új küldetés másik játékos kiszállítását kell megsemmisíteni. Két lóval ment a szekér, az hogy lehet? Nálam csak egy ló van mindig trader kiszállításkor.

(#15495) Mike válasza arcitec (#15494) üzenetére


Mike
veterán

akkor az mégsem játékos volt, vagy moonshine-t vitt
eddig ilyen küldi nem volt, ez vmi új? csak nem bírta ki a Rockstar, hogy ne uszitsa egymásra a playereket?

[ Szerkesztve ]

(#15496) arcitec válasza Mike (#15495) üzenetére


arcitec
addikt

De, játékos volt és Blackwater-nél ment Manzanita Post felé. Pedig ha Moonshiner volt akkor
onnan megy nem? Kétszer lelőttem a figurát, majd felrobbantottam a szekerét.
Kaptam érte pénzt és XP... ;] [kép] [kép]
U.I: Elsőre még segítettem is neki, 2 támadóját elintéztem, majd piros lett a szekér "kerék"
innentől lehetett elintézni a delikvenst a szekérrel együtt. Sorry. :(((

[ Szerkesztve ]

(#15497) Plata válasza arcitec (#15496) üzenetére


Plata
félisten

Na és mennyi xp-t meg pénzt kaptál érte?

(#15498) arcitec válasza Plata (#15497) üzenetére


arcitec
addikt

Háát talán nem sokat ... pénzt alig az biztos ... :((( Remélem nem Te voltál .. :Y
Bár nem volt ellenfél ...

[ Szerkesztve ]

(#15499) Plata válasza arcitec (#15498) üzenetére


Plata
félisten

Nem,én most el vagyok foglalva mással,de ha úgyis minden balfasz lövöldözik az eladásoknál akkor még egy ok hogy ne menjek fel.
Holnap élesedik az új éves kampány és jön a borg resurgence plusz az új terran dlc.
Szóval fel kell készítenem a fontosabb karikat az új háborúra,plusz holnap ha megvettem az új csomagot átállok a sötét oldalra és Terran leszek. :B
Plusz tegnap jött ki az Sw ToR új kiegje,szal az éjszaka kezdtem egy sith jedi-t.
Még hozzá alapsztori karit,vagyis végig kell húznom az összes kiegen keresztül.Vagy 200 óra sztori vár rá.

(#15500) Plata válasza arcitec (#15498) üzenetére


Plata
félisten

Egyébként GTA-ban is lófing pénz jár érte.
Fullos 111 ládás raktár eladást lőttem le passzívban.
Kaptam értem 2500 dollárt.Ha jól emlékszem,az kb annyi pénz mint az RDR-ben vagy 25 dollár.Nem szándékos volt.Passzívban afkoltam a hajómon miközben be volt kapcsolva a légvédelem,idegen játékos meg a fullos raktárát repülővel adta el,úgy gondolta jó ötlet felettem elrepülni.A légvédelem csak barátokat és crew tagokat nem bántja,idegen és ellenséges játékost leszedi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.