Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:36:57

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) ZUK Z2 tulajt a fórumon, szakmai kérdések előtt megkérek mindenkit, hogy a témaindító írást a kérdések előtt mindenki olvassa el! Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5374) lemmy71 válasza ooooobi (#5373) üzenetére


lemmy71
őstag

Nem biztos hogy a folyadék miatt nem tölt, fújd ki belőle ovatosan és indítsd újra. Van egy töltésvezérlő chip vagy mit tudom én mi a panelon, az az egyik gyenge pontja a készüléknek, bár én itt még csak egy embertől hallottam hogy töltés problémái lennének. Amcsi fórumokon lehet ilyesmiről olvasni, lehet a tengeren túl jobban behalnak a zuik :-) Nekem az usb port ment szét, először csak a pc -s kapcsolat adta meg magát majd a későiekben a töltés is, nekem egy utólag vásárolt NILLKIN USB kábel vágta haza az usb csatit. Utána csak úgy tudtam tölteni hogy egy benedvesitett fogpiszkálóval meg dörzsöltem az usb csatit és úgy dugtam rá a töltő kábelt, csak így vette a töltést :DDD De mostanra már annak a módszernek is meszeltek, nem veszi már úgy se a töltést, usb port csere lesz, ha végre megküldi a kis kinai :) Most így töltöm, egy óra alatt 85 % ra tölti, egy régi 5 voltos gps töltőt használok ;] kép_1 kép_2

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.