Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:36:57

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) ZUK Z2 tulajt a fórumon, szakmai kérdések előtt megkérek mindenkit, hogy a témaindító írást a kérdések előtt mindenki olvassa el! Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) tibcsi0407 válasza Kovaratis (#4450) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem a SystemUI, vagy a framework része, nem egy egyszerű APK.
Jó a O+5, teszi a dolgát ügyesen. Fotó terén tényleg nem rossz a P10, de a P9-hez képest néhány területen romlott.

https://utdetailing.hu/

(#4452) Kovaratis válasza tibcsi0407 (#4451) üzenetére


Kovaratis
őstag

Például? Sajna a kilences kimaradt. :)

(#4453) tibcsi0407 válasza Kovaratis (#4452) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem készülnek konstans jó fotók. Rossz fényviszonyok között is hibázik gyakrabban. Mate 9-nél is rengeteg a negatív komment. Elegendő fénynél nincs gond velük. De a Oneplus is ilyen, olyan brutális zajszűrést használ, hogy gyakran elmossa a részleteket.

https://utdetailing.hu/

(#4454) Kovaratis válasza tibcsi0407 (#4453) üzenetére


Kovaratis
őstag

Eddig este nem sokat csináltam, de megnézem. :)

(#4455) Lovi24 válasza Kovaratis (#4448) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szia,Zuk-on én a Glance plus-t használtam. Ez volt a legjobb alternatíva az Active display-hez.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#4456) janakbacsi válasza kissmikki (#4438) üzenetére


janakbacsi
őstag

megcsináltam a kábelt, de ugyanúgy nem jó a port. mi a kínja még mindig?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#4457) Crabface válasza kevinbest (#4444) üzenetére


Crabface
senior tag

Szilikontokban egy óra játék után cpu-z szerint 46-48 fok volt a legtöbb érzékelő, egy volt kerek 50, akksi meg 32 körül.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#4458) kevinbest válasza Crabface (#4457) üzenetére


kevinbest
tag

Akk vagy en csinalok vmit szarul vagy a telom rossz nekem fifa vagy real boxing kozben van olyan erzekelo ami 60 folott van

szenvedés nélkül nincs győzelem

(#4459) Dominó85 válasza kevinbest (#4458) üzenetére


Dominó85
veterán

Bőven a megengedett telefonok közti eltérésen belül van az a 10+ fok terhelve. No meg a xarul optimalizált EA és társai játékoknál ne csodálkozz, ha túlpörgetik a procit... A szenzor se bitos hogy pont ott van, érted.

* Péter - 06302461862 *

(#4460) tibcsi0407 válasza Dominó85 (#4459) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ráadásul most a levegő sem túl hűvös :D

https://utdetailing.hu/

(#4461) Dominó85 válasza tibcsi0407 (#4460) üzenetére


Dominó85
veterán

Bizony... Egész nap pakolok, hirdetéseket teszek HA-ra, fotózok és költözök. egy enyhe 30 fok jól esne a közel 40 helyett. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#4462) tibcsi0407 válasza Dominó85 (#4461) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ne is mondd. Itt van egy konténer, amit két hétre béreltünk ki, hogy teledobáljuk a sok szeméttel a telekről, amit a régi tulaj itt hagyott. Szerinted lehet ebben az időben bármit is csinálni? Este 7-kor mentem ki, 5 perc után ömlött rólam a víz.

https://utdetailing.hu/

(#4463) buca84 válasza tibcsi0407 (#4462) üzenetére


buca84
őstag

Küldjek egy kis hűvöset? Szhelyen most szakad az eső és 22 fok van. Hajnalban meg felhőszakadás is volt itt. Szóval most jó húsz fokot csökkent itt a hőmérséklet.

(#4464) kissmikki válasza janakbacsi (#4456) üzenetére


kissmikki
csendes tag

Hát, látatlanban nehéz. A helyes menet, hogy összezárt zöld-fekete állapotban bedugod a kábelt a kikapcsolt telefonba, majd a gép USB2 portjára. Aztán pár mp után széthúzod a zöld-fekete összekötést.
Rengeteg leírás van neten, pl: [link]

Keress deep flash cable kifejezésre.

[ Szerkesztve ]

(#4465) tibcsi0407 válasza buca84 (#4463) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Már úgy látom itt is jön a vihar. Rég vártam ennyire, hogy essen az eső. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#4466) janakbacsi válasza kissmikki (#4464) üzenetére


janakbacsi
őstag

Honnan tudom azt hogy a telefon ki van kapcsolva?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#4467) kissmikki válasza janakbacsi (#4466) üzenetére


kissmikki
csendes tag

Valamelyik fórumon olvastam, de azt már nem találom. Most találtam egy másik leírást, de kipróbálni már nem tudom, lévén a telefon már nincs nálam: "turn off the device by holding the poweroff button till 1 reboot keep holding the button and when the device what to reboot the second time release the poweroff button." (forrás).

Amúgy én addig nyomkodtam anno a power gombot 10-15 mp-ig, ameddig nem világított rajta fehéren az állapotjelző led (mert nekem úgy fagyott ki boot közben, hogy az fehéren világítva maradt).

(#4468) Janije24 válasza janakbacsi (#4456) üzenetére


Janije24
tag

Ezt írtam annó, nekem így működött, :)

https://zukfans.eu/community/threads/hard-bricked-no-screen-no-power-up.3595/#post-22246

Eladó új Zuk Z2 pro tok: http://hardverapro.hu/apro/zuk_z2_pro_armor_hibryd_tok

(#4469) janakbacsi válasza kissmikki (#4467) üzenetére


janakbacsi
őstag

sikerült. ebben az esetben a gyári rom visszakerülésével a bootloader is visszazáródott?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#4470) kissmikki válasza janakbacsi (#4469) üzenetére


kissmikki
csendes tag

Nem tudom, nem néztem.

(#4471) janakbacsi


janakbacsi
őstag

erre a telefonra feltehető a tibcsi féle magyarított rom?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#4472) Tomi_Ohl válasza janakbacsi (#4471) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Előtte vissza kell térni 2.3-as vagy régebbi zui-ra, utána igen.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4473) janakbacsi válasza Tomi_Ohl (#4472) üzenetére


janakbacsi
őstag

Köszönöm. Ezt nem igazán értem. A tibcsié is 2.3 as. Az nem jó? Vagy egy 2.3 as gyárit kell feltennem qfil el?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#4474) Crabface válasza janakbacsi (#4473) üzenetére


Crabface
senior tag

Igen. Elsőre egy gyárit aztán mehet Tibcsi romja.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#4475) janakbacsi válasza Crabface (#4474) üzenetére


janakbacsi
őstag

tud valaki egy közvetlen linket adni egy ilyen rom-hoz? köszönöm.
ez jó lehet?
[link]

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#4476) Tomi_Ohl válasza janakbacsi (#4475) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Igen, ez épp jó.
Utána már mehet a TWRP és tibcsié.
Azért van erre szükség, mert változtak a partíciók.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4477) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok 4.4.2 rom beszerezhető még valahonnan?

Xbox One: bandymnc

(#4478) Crabface válasza bandi0000 (#4477) üzenetére


Crabface
senior tag

Szerintem ez rossz topic... :U

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#4479) dhodmik


dhodmik
kezdő

Sziasztok.
Nem tudom valaki használja-e ezt a romot(https://zukfans.eu/community/threads/7-1-x-z2-official-aex-by-davidevinavil-volte-working.6004/) , de a legutolsó frisítés után a telefon használhatatlan , belassult , laggol, melegszik és baromi gyorsan merül,olvastam hogy legutolsó frissítés valamit mókol a kernellel ,nem tom ez okozhatja-e .Viszont visszaraktam a korábbi verziót és azóta egyébb más romot is ,de a problémák nem szüntek meg :///// illetve csinál olyat hogy egyszer csak fekete kijelzőt látok és világít az értesítési led, újra kell indítanom.
Valakinek valami okossága hogy merrre indulhatok el ?

(#4480) Crabface válasza dhodmik (#4479) üzenetére


Crabface
senior tag

Nekem is ez a rom van fent. Legfrissebb verzió és semmilyen panaszom nincsen. Ugyanolyan gyors a telefon mint előtte.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#4481) janakbacsi


janakbacsi
őstag

barátom xiaomi mi4c-t használt, de sajnos összetörte. odaadtam neki az én zuk z2-es készülékemet, de nagyon panaszkodik a zenei képességre. azt mondja, hogy az mi4c-hez képest ennek nagyon gagyi, dobozos hangja van zenehallgatáskor, semmi dinamika nincs benne. ugyanazt a fülhallgatót használja értelemszerűen. lehet ezen a problémán segíteni valamilyen szoftverrel vagy beállítással? tibcsi-féle magyar nyelvű zui rom van rajta. köszönöm szépen.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#4482) Crabface válasza janakbacsi (#4481) üzenetére


Crabface
senior tag

Gyenge audio ellen

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#4483) Dominó85 válasza janakbacsi (#4481) üzenetére


Dominó85
veterán

Vagy a kolléga által említett Audio mod felrakása vagy egy jó EQ-val rendelkező apk simán megoldja ezt a "gondot". Mondjuk én is feltettem egy audio modot (Divine Beats), Tibcsi romjára és minden nagyon faxa audió terén is.

* Péter - 06302461862 *

(#4484) dhodmik


dhodmik
kezdő

Mi egyébb oka lehet hogy a telefon teljesítménye visszaesik ? Antutut is futattam már vagy 10 rom-on, mind 80és 90k között dobott pontszámot és leginkádd a 3D tesztnél laggolt a telefon :/Qfil is tettem fel TWRP-ből is telepítettem de mindegyik döcögöt illetve akadozott , gyári ZUI is max 100k gurított.

(#4485) tibcsi0407 válasza dhodmik (#4484) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Throttlingol a nagy melegben. Próbáld meg ugyanezt egy sokkal hűvösebb helységben.

https://utdetailing.hu/

(#4486) kevinbest


kevinbest
tag

morelocale2 csak gyári romhoz jó vagy costumromhoz is ?

szenvedés nélkül nincs győzelem

(#4487) Crabface válasza kevinbest (#4486) üzenetére


Crabface
senior tag

Ha nem gyári romot raksz fel 95%, hogy alapból támogatja a magyar nyelvet.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#4488) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Hopp! [link]
A Oneplus-on sokat dobott a fotózási képességekena HDR+

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#4489) Dominó85 válasza tibcsi0407 (#4488) üzenetére


Dominó85
veterán

:R Rögtön ki is próbálom, ha a 6.0-ás romodra felmegy.

* Péter - 06302461862 *

(#4490) tibcsi0407 válasza Dominó85 (#4489) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jó kérdés. Inkább az is kérdés, hogy ZUI-n megy-e. AOSP és LOS alapú ROM-okon megy szinte minden telón, amiben SD820,821,835 van.

https://utdetailing.hu/

(#4491) buca84 válasza tibcsi0407 (#4490) üzenetére


buca84
őstag

Nálam Edge-n, alkalmazás hibával leáll.

(#4492) tibcsi0407 válasza buca84 (#4491) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mokee?

https://utdetailing.hu/

(#4493) buca84 válasza tibcsi0407 (#4492) üzenetére


buca84
őstag

Aha.

(#4494) Dominó85


Dominó85
veterán

Tibcsi romja alatt felmegy, de FC-zik... Hát egyenlőre tényleg nagyon max AOSP romok alatt megy ez.

* Péter - 06302461862 *

(#4495) slezakimi


slezakimi
senior tag

Nálam Dirty Unicorn alatt se megy.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#4496) tibcsi0407 válasza slezakimi (#4495) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor nem fogja szeretni a ZUK-ot egyelőre. Figyelni kell a projektet.

https://utdetailing.hu/

(#4497) slezakimi válasza tibcsi0407 (#4496) üzenetére


slezakimi
senior tag

Igen úgy tűnik, nem szereti :F

[ Szerkesztve ]

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#4498) laci laci


laci laci
addikt

. Üdv mindenkinek. Eme telefonon csak működik a miui rom, láttam /olvastam a brazil fórum oldalán.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4499) kissmikki válasza laci laci (#4498) üzenetére


kissmikki
csendes tag

Szia!

Én próbáltam, működni működik, de nem az igazi. Én nem tudtam hívás közben hangerőt állítani (nagyon halk volt), illetve a kihangosító is szánalmasan halk volt. A gyári ROMhoz képest borzalmas a hangerő. Engen is megpróbáltak lebeszélni a MIUI-ról, de muszáj volt kipróbálnom. Te ne tedd :) hacsak nem akarsz sz*pni vele.

Üdv,
Miki

(#4500) laci laci


laci laci
addikt

Üdv, újra (megint) itt, mint aktív fórumozó. sajnos eladtam az előzőt, mert más színben szerettem volna ugyanazt a márkát,
de lemaradtam a jó akcióról a PayPal miatt
. Most egy ideig visszatérek eme készülékhez fekete színben. Kérdésem az lenne, hogy 7.1.2-nél használ valaki xposed-et? Előre is köszönöm a választ.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.