Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Egyszer kérte, hogy adjak egy CD-t a fiókból. A Windows 7-et akarta kiírni. Nem sikerült."

:D :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Samus


Samus
addikt

Még ilyet! :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) zarayg


zarayg
aktív tag

eskü találkoznék ezzel a fószerral :C nagyon állat :C még nagymuterom is okosabb nála:DD

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#4) vwpolopg válasza zarayg (#3) üzenetére


vwpolopg
őstag

Miért nem rúgják ki, de most komolyan?

Szerk.: Nem válasz akart lenni, bocsi:)

[ Szerkesztve ]

(#5) zarayg válasza vwpolopg (#4) üzenetére


zarayg
aktív tag

np:)

kell egy buta személy (gondolom én) aki már bocsánat szarért-hugyért elvállalja, és nem is kötegszik vele senki, csak csinálja a """dolgát""":D

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#6) zone válasza vwpolopg (#4) üzenetére


zone
őstag

Azért nem rúgják ki, mert uniós pályázattal lett felvéve és a szerződött idő elején az Uniótól kapta a fizetést. Ha most kirúgnák a további foglalkoztatás helyett, akkor vissza kellene fizetni az uniós bértámogatást.
Azt pedig sajnos nem sokan látják, hogy csak okoskodik és valójában egy nagy balfék, mert ahogy a franciák mondják, seggnyaló.
Nekem annyiban jó, hogy az unalmas és egyszerű dolgokat rá lehet bízni és kevesebb dolgom van, viszont el kell viselnem ezeket a dolgokat.
Nem is tudom, hogy mi lenne a jobb, ha elmenne és én csinálnék minden unalmas melót ugyanannyi pénzért vagy a mostani helyzet, hogy nyugi van, de közben időnként a plafonig szalad a vérnyomásom.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#7) EczkE


EczkE
addikt

Ez a bejegyzés is nagyon jó lett. :D

Várom a folytatást. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#8) darál0w válasza zone (#6) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a sok facepalmtol lassan bőrkeményedés lesz a kezeden és a fejeden is... :DDD

jaaaa...és jöhet a következő adag. ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#9) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szerintem kérjél a vezetőségtől veszélyességi pótlékot.

Egyébként az embernek milyen végzettsége van?

(#10) nincsisbéla válasza EczkE (#7) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

+1! Hiszen: még-még-még, ennyi nem elég! :K

Mentalita'

(#11) danih


danih
addikt

A poén az, hogy ez a típus, mivel mindig "szem előtt" van, fog jó munkaerőnek számítani a főnökség szemében. Nekem is van ilyen kollegám - igazából kutyaütő, de mivel mindig ugrik, amikor a főnökségből valaki pl. cigizni megy, el van könyvelve jó munkaerőnek.

(#12) vwpolopg válasza zone (#6) üzenetére


vwpolopg
őstag

Hát ez durva.... kitartás....

(#13) zone válasza juliabrilke (#9) üzenetére


zone
őstag

Végzettségét nem tudom, ezelőtt DOS-os programokat írt.

(#11) danih
Jól látod, mindig egy-másfél óra késéssel érkezik, utána egyből mászkál mindenfele, hogy lássák, hogy itt van és fontos dolga van.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#14) juliabrilke válasza zone (#13) üzenetére


juliabrilke
addikt

Igen, ilyen embert ismertem már. ;]

(#15) alpihun válasza zone (#13) üzenetére


alpihun
senior tag

Nézd a jó oldalát.
Gondolj bele milyen unalmas napjaid lennének nélküle. :D
Jöhet a következő.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#16) andris1602


andris1602
aktív tag

Ő amúgy ezért pénzt is kap? :U mert akkor muszáj vagyok megkérdezni, hogy nincs e nálatok még egy rendszergazdai állás :D így jogi előtanulmányokkal lehet még menne is :DDD

(#17) Beri válasza darál0w (#8) üzenetére


Beri
addikt

[link]

eladó Aromamizer RDTA V1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.