Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) SaltyDave válasza matteo_szg (#12) üzenetére


SaltyDave
csendes tag

Mondok jobbat, most a hosszú hétvégén kaptam egy méretes frissítést a Zenfone 2-mre! Még mindig Android 6.0.1 sajnos ami valószínűtlen hogy változik, de gyanítom biztonsági csomag volt. Szerintem az utolsó frissítés ez előtt majd egy éve volt, abszolút elfogadtam hogy lemondtak erről a modellről, s még is, lám.

szerk: ZenFone 2 Laser ZE550KL pontosan.

Igazából ez a második telefonom amit magamnak választottam (előtte Sony Xperia Sola volt), a mai napig abszolút elégedett vagyok vele, és furcsállom ezt az általános negativitást a márkával kapcsolatban. Mi indokolja? Nem követtem a fejesztéseiket a ZenFone 2-n túl, csak az elmúlt 1-2 hónapban olvasgatok mindenféle android híroldalon, fórumokon, és nem nagyon van szó ASUS-ról a feltörekvő kínai márkákra fókuszálás miatt, ezért bátorkodom itt kérdezni.

Én szemezek az egyelőre csak Indiában kapható ASUS Zenfone Max Pro M1-el (nem összekeverendő a Plus-al), előtte meg ugye ZenFone 2-vel kapcsolatban pozitív tapasztalataim vannak, szóval számomra elég meglepő a márkát övező negatív légkör.

Persze más kérdés hogy ha most visszanézem mi a kínálat a ZF3-4 szériákban, túlárazott telefonokat látok durván elavult külsővel és olyan belsővel amit más sokkal olcsóbban hoz. No de a kérdésem hogy ez azért van mert nem csökkennek az áraik, vagy a megjelenésükkor ezek jónak számítottak?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.